PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارزانترین راه برای وبگردی

مهرسا1
23-12-2012, 22:32
لطفا تجرابتون برام بگین برای اطلاعات عمومی میخوام

mehdi_08
23-12-2012, 22:37
تورو خدا این چه سوالیه!!!:n13:
پرسیدن داره:n04:

مهرسا1
24-12-2012, 00:29
تورو خدا این چه سوالیه!!!:n13:
پرسیدن داره:n04:

وای خیلی سوال عجیبیه به نظرتون؟؟؟؟ شاید سطح اطلاعات شما خیلی بالا باشه و برای شما پیش و پا افتاده باشه دوست عزیز

smallfrank
24-12-2012, 00:40
اگه ای دی اس ال داره منطقتون adsl
اگه نداره Gprs ایرانسل با یه گوشی که به کامپیوتر وصل شه تا اینترنت اشتراک گذاشته بشه

مهرسا1
24-12-2012, 00:54
اگه نداره Gprs ایرانسل با یه گوشی که به کامپیوتر وصل شه تا اینترنت اشتراک گذاشته بشه

ای دی اس ال نداره
ولی مبین نت و فکر کنم جی پی ار اس ایرانسل و همراه اول جواب میده کودمو توصیه میکنین

Eblis 2011
24-12-2012, 00:57
ای دی اس ال نداره
ولی مبین نت و فکر کنم جی پی ار اس ایرانسل و همراه اول جواب میده کودمو توصیه میکنین

همراه اول رو کلا بیخیال شو . افتضاح

ایرانسل رو به بقیه ترجیم میدم .....

مبین نت هم کلاه برداره فک کنم :n02:

مهرسا1
24-12-2012, 01:30
همراه اول رو کلا بیخیال شو . افتضاح

ایرانسل رو به بقیه ترجیم میدم .....

مبین نت هم کلاه برداره فک کنم :n02:

فک کنم ا
ر عکسها رو غیر فعال کنیم هزینش خلی پایین میاد درسته؟

Eblis 2011
24-12-2012, 01:33
فک کنم ا
ر عکسها رو غیر فعال کنیم هزینش خلی پایین میاد درسته؟

بله دوست عزیز .... کلا شما اگه طرح بخرین خیلی به صرفه تره . :n16:

مهرسا1
24-12-2012, 13:32
بله دوست عزیز .... کلا شما اگه طرح بخرین خیلی به صرفه تره . :n16:

این طرح های یک روزه با 200 مگابایت چنده قیمتشون؟

Mr_100_dolari
24-12-2012, 14:51

هزینه اشتراک ایرانسل برای بسته های Gprs ماهیانه طرح EDG که تبلیغ میکنه (دو برابر سرعت) با حجم ماهیانه 1 گیگ الی 3 گیگ چقدر هستش ؟

سرعت دانلود و یا باز کردن صفحاتش در چه حد هست ؟ (در حد Adsl 128 مخابراط هست ؟)

وضعیت قطیعیش به چه صورته ؟ (زیاده یا نه ) ؟

Eblis 2011
24-12-2012, 15:48
این طرح های یک روزه با 200 مگابایت چنده قیمتشون؟

بفرما خدمت شما :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مهرسا1
24-12-2012, 15:54
این طرح یک روزه یعنی در 24 ساعت از ساعت فعال کردن طرح وقت داریم تا 125 مگابایت رو مصرف کنیم درسته؟بعد اگه مثلا تو این 24 ساعت 100 مگ مصرف کنیم و زمان تموم بشه حکایت اون 25 مگ باقی مونده چی میشه؟ بعد این 125 مگ برای چند ساعت وبگردی کافیه؟

Eblis 2011
24-12-2012, 16:04
این طرح یک روزه یعنی در 24 ساعت از ساعت فعال کردن طرح وقت داریم تا 125 مگابایت رو مصرف کنیم درسته؟بعد اگه مثلا تو این 24 ساعت 100 مگ مصرف کنیم و زمان تموم بشه حکایت اون 25 مگ باقی مونده چی میشه؟ بعد این 125 مگ برای چند ساعت وبگردی کافیه؟

زمانی که طرح رو فعال کردین 24 ساعت وقت دارین از 125 مگابایت استفاده کنین .... هرچی بمونه بعد از اتمام زمان 24 ساعته به فنا میره :n02:

دیگه مصرف به خودتون بستگی داره .... بستگی داره چقدر سایت باز کنین و چقدر دانلود داشته باشین .....

مهرسا1
24-12-2012, 16:09
زمانی که طرح رو فعال کردین 24 ساعت وقت دارین از 125 مگابایت استفاده کنین .... هرچی بمونه بعد از اتمام زمان 24 ساعته به فنا میره :n02: دیگه مصرف به خودتون بستگی داره .... بستگی داره چقدر سایت باز کنین و چقدر دانلود داشته باشین ..... من فقط میخوام وبگردی کنم نهایتن روزی 4 ساعت به نظرتون این حجم کافیه

Eblis 2011
24-12-2012, 16:10
من فقط میخوام وبگردی کنم نهایتن روزی 4 ساعت به نظرتون این حجم کافیه

بله - برای وبگردی اونم 4 ، 5 ساعت کفایت میکنه ..... :n16:

مهرسا1
24-12-2012, 16:13
بله - برای وبگردی اونم 4 ، 5 ساعت کفایت میکنه ..... :n16: ممنون از جواباتون خوب من حالا باید چه مودمی بگیرم منظورم از این مودم های مثل فلشه سیم کارت ایرانسل و همراه اول هم دارم

italodance
24-12-2012, 16:16
Dial Up

:n09:

Eblis 2011
24-12-2012, 16:17
ممنون از جواباتون خوب من حالا باید چه مودمی بگیرم منظورم از این مودم های مثل فلشه سیم کارت ایرانسل و همراه اول هم دارم

میخوای با ایرانسل از طریق کامپیوتر وصل شی یا گوشی؟

اگه خود گوشی ، که نیازی به چیزی نیست و باید کد فعالسازی Gprs رو بزنی و تنظیماتی که ایرانسل براتون میفرسته رو ذخیره کنید ...

اگه بخوای با کامپیوتر وصل شی دو روش رو میدونم : یکی از طریق همین فلش های EDGE - یکی هم از طریق نرم افزار Nokia pc suite ( البته اگه گوشیتون نوکیا باشه ) .

Mr_100_dolari
24-12-2012, 21:14

اگه خود گوشی ، که نیازی به چیزی نیست و باید کد فعالسازی Gprs رو بزنی و تنظیماتی که ایرانسل براتون میفرسته رو ذخیره کنید ...

اگه بخوای با کامپیوتر وصل شی دو روش رو میدونم : یکی از طریق همین فلش های EDGE - یکی هم از طریق نرم افزار Nokia pc suite ( البته اگه گوشیتون نوکیا باشه ) .

من قبلا با Gprs هم با همراه اول هم ایرانسل از طریق گوشی که گوشی رو با کابل usb وصل میکردم به کامپیوتر و یه کانکشن توی خود ویندوز میساختم و فقط قسمتی که باید شماره وارد کنی رو یه رمزی بود الان یادم نیست اون رو که میزدم وارد نت میشد اما سرعتش در حد ذغال بود

این فلش
EDGE چند هستش از خود ایرانسل باید خریدش ؟

از همون طریقی که گفتم نمیشه به با گوشی به پی سی وصل شد و بری تو نت ؟

سرعت این طرح EDGE چند کیلو بایته ؟ (این دیگه نهایت سرعتشه ؟)

قطعی نداره ؟

با هاش اصلا میشه چیزی دانلود کرد یا فقط به درد وب گردی میخوره ؟

ممنون

مهرسا1
24-12-2012, 21:17
من قبلا با Gprs هم با همراه اول هم ایرانسل از طریق گوشی که گوشی رو با کابل usb وصل میکردم به کامپیوتر و یه کانکشن توی خود ویندوز میساختم و فقط قسمتی که باید شماره وارد کنی رو یه رمزی بود الان یادم نیست اون رو که میزدم وارد نت میشد اما سرعتش در حد ذغال بود این فلش
EDGE چند هستش از خود ایرانسل باید خریدش ؟ از همون طریقی که گفتم نمیشه به با گوشی به پی سی وصل شد و بری تو نت ؟ سرعت این طرح EDGE چند کیلو بایته ؟ (این دیگه نهایت سرعتشه ؟) قطعی نداره ؟ با هاش اصلا میشه چیزی دانلود کرد یا فقط به درد وب گردی میخوره ؟ ممنون نه فک کنم فیط به درد وبگردی بخوره

مهرسا1
24-12-2012, 21:24
میخوای با ایرانسل از طریق کامپیوتر وصل شی یا گوشی؟ اگه خود گوشی ، که نیازی به چیزی نیست و باید کد فعالسازی Gprs رو بزنی و تنظیماتی که ایرانسل براتون میفرسته رو ذخیره کنید ... اگه بخوای با کامپیوتر وصل شی دو روش رو میدونم : یکی از طریق همین فلش های EDGE - یکی هم از طریق نرم افزار Nokia pc suite ( البته اگه گوشیتون نوکیا باشه ) . نه میخوام با پی سی وصل بشم فک کنم این فلش های سیم کارت خور بهتر باشن

Eblis 2011
24-12-2012, 21:30
من قبلا با Gprs هم با همراه اول هم ایرانسل از طریق گوشی که گوشی رو با کابل usb وصل میکردم به کامپیوتر و یه کانکشن توی خود ویندوز میساختم و فقط قسمتی که باید شماره وارد کنی رو یه رمزی بود الان یادم نیست اون رو که میزدم وارد نت میشد اما سرعتش در حد ذغال بود

این فلش
EDGE چند هستش از خود ایرانسل باید خریدش ؟

از همون طریقی که گفتم نمیشه به با گوشی به پی سی وصل شد و بری تو نت ؟

سرعت این طرح EDGE چند کیلو بایته ؟ (این دیگه نهایت سرعتشه ؟)

قطعی نداره ؟

با هاش اصلا میشه چیزی دانلود کرد یا فقط به درد وب گردی میخوره ؟

ممنون

نه میخوام با پی سی وصل بشم فک کنم این فلش های سیم کارت خور بهتر باشن

سلام دوست من ....

من این مودم EDge رو خریدم اصلا بدرد نمیخوره ..... حداقل تو منطقه ی ما بسیار ضعیفه .... 75تومن پولشو دادم ... جنس خوبشم بود ( مودم 3g - ونوس ) اما اصلا سرعت نداشت .... در حد دایل آپم نبود ....

من از طریق گوشیم ( نوکیا ان 73 ) وصل میشدم که سرعتش با سیم کارت ایرانسل خوب بود و خیلی بهتر از مودم های Edge بود ....

Iloveu-ALL
24-12-2012, 21:33

با بلوتوث هم میشه!! یه فلش هست که وصل میشه به کامپیوتر بعد کامپیوتر دارای بلوتوث میشه و بعد از طریق موبایل ارتباط برقرار می کنیم

Eblis 2011
24-12-2012, 21:43
اینم عکس مودم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

افروخته
24-12-2012, 21:48
با بلوتوث هم میشه!! یه فلش هست که وصل میشه به کامپیوتر بعد کامپیوتر دارای بلوتوث میشه و بعد از طریق موبایل ارتباط برقرار می کنیم
يادش بخير منم قديما از همين روش بلوتوث استفاده ميكردم
ولي شنيده بودم اگه با USB وصل كنيم سرعتش بالاتره

پ.ن: ارزان ترين راه براي وبگردي داشتن يك شماره نظام پزشكي مي باشد تا بتوانيم اشتراك وايرلس با تخفيف ٥٠٪ بگيريم:n05:

Mr_100_dolari
24-12-2012, 21:49
سلام دوست من ....

من این مودم EDge رو خریدم اصلا بدرد نمیخوره ..... حداقل تو منطقه ی ما بسیار ضعیفه .... 75تومن پولشو دادم ... جنس خوبشم بود ( مودم 3g - ونوس ) اما اصلا سرعت نداشت .... در حد دایل آپم نبود ....

من از طریق گوشیم ( نوکیا ان 73 ) وصل میشدم که سرعتش با سیم کارت ایرانسل خوب بود و خیلی بهتر از مودم های Edge بود ....

شما برای وب گردی استفاده میکردی یا دانلودم داشتی ؟

با گوشی از طریق پی سی وصل میشدی ؟ یا مستقیم با خود گوشی میرفتی توی نت ؟

سرعتت توی دانلود چند کیلو بایت بود ؟ (128کیلو بایته ؟)

قیمت فلش چند هستش ؟
فلشه یه جورایی ارتباط گوشی با پی سی رو به جای کابل از طریق بلوتوث انجام میده ؟

Eblis 2011
24-12-2012, 21:54
شما برای وب گردی استفاده میکردی یا دانلودم داشتی ؟

با گوشی از طریق پی سی وصل میشدی ؟ یا مستقیم با خود گوشی میرفتی توی نت ؟

سرعتت توی دانلود چند کیلو بایت بود ؟ (128کیلو بایته ؟)

ویگردی میکردم .... گاهی هم دانلود .... سرعت دانلود تا بالای 20 میرفت ..... خوب بود ... راضی بودم ...... سیم کارت ایرانسل رو میزاشتم تو گوشی ان 73 خودم بعد کابلو وصل میکردم به پی سی بعد با نرم افزار NOkia Pc Suite وصل میشم به نت و کانکت میشدم ...... :n16:

Mr_100_dolari
24-12-2012, 21:58
ویگردی میکردم .... گاهی هم دانلود .... سرعت دانلود تا بالای 20 میرفت ..... خوب بود ... راضی بودم ...... سیم کارت ایرانسل رو میزاشتم تو گوشی ان 73 خودم بعد کابلو وصل میکردم به پی سی بعد با نرم افزار NOkia Pc Suite وصل میشم به نت و کانکت میشدم ...... :n16:

ببخشید یه سوال فنی

من وقتی با گوشی از طریق پی سی وارد نت میشدم که یکی از گوشی ها هم همین N73 بود درجا باطریشون رفت رو هوا و خراب شد و دیگه تند تند شارژ خالی میکرد (البته من از طریق NOKIA Pc Suite نمیرفتم )

برای شما هم همین طوری بود یا نه باطری گوشیتون مشکلی پیدا نکرد ؟

Eblis 2011
24-12-2012, 22:04
ببخشید یه سوال فنی

من وقتی با گوشی از طریق پی سی وارد نت میشدم که یکی از گوشی ها هم همین N73 بود درجا باطریشون رفت رو هوا و خراب شد و دیگه تند تند شارژ خالی میکرد (البته من از طریق NOKIA Pc Suite نمیرفتم )

نه مشکلی پیدا نکرد و مثل معمول کار میکرد ... شما احتمالا باتری گوشیتون مورد داشت .... از نرم افزار نوکیا استفاده کنید .

افروخته
24-12-2012, 22:04
ببخشید یه سوال فنی

منم هروقت با بلوتوث ميرفتم بدجوري شارژ گوشي مي پريد
به خاطر همين هميشه تو شارژ برد
ولي هيچوقت باتريش خراب نشد:n09:

Mr_100_dolari
24-12-2012, 22:14
نه مشکلی پیدا نکرد و مثل معمول کار میکرد ... شما احتمالا باتری گوشیتون مورد داشت .... از نرم افزار نوکیا استفاده کنید .

منم هروقت با بلوتوث ميرفتم بدجوري شارژ گوشي مي پريد
به خاطر همين هميشه تو شارژ برد
ولي هيچوقت باتريش خراب نشد

منم دو تا نوکیا داشتم که باطری n73 رو تازه خریده بودم حالا اون یکی باطریش قدیمی تر بود اما هر دو تاش خراب شد و باید دائم وقتی میخواستم برم تو نت باهاشون میزدم تو شارژ البته نمیدونم شایدم مصرفم زیاد بود مثلا 7ساعت یا بیشتر گوشی به پی سی وصل بود

تازه سرعت آنچنانی هم نداشت که دوستان گفته بودند سرعت Gprs به خود گوشی هم مربوط میشه .

مهرسا1
24-12-2012, 22:18
آیا جایی هست که این مودم های سیم کارت خور رو کرایه بدن من یه تست بزنم اگه خوب بود بخرم چون فک کنم العان یه 100 تومنی باشن

Eblis 2011
24-12-2012, 22:21
منم دو تا نوکیا داشتم که باطری n73 رو تازه خریده بودم حالا اون یکی باطریش قدیمی تر بود اما هر دو تاش خراب شد و باید دائم وقتی میخواستم برم تو نت باهاشون میزدم تو شارژ البته نمیدونم شایدم مصرفم زیاد بود مثلا 7ساعت یا بیشتر گوشی به پی سی وصل بود

تازه سرعت آنچنانی هم نداشت که دوستان گفته بودند سرعت Gprs به خود گوشی هم مربوط میشه .

7 ساعت مدام ؟ خوب مرد مومن گوشی ان 73 همینجوری حالت عادی در حال هنگ کردنه :n02: چه برسه بخوای این همه ازش مدام کاربکشی ..... مال من که با ایرانسل سرعتش بدک نبود .... دیگه از این طریق وصل شدن ، نباید انتظار بالایی داشت ... برای وبگردی خوبه .

آیا جایی هست که این مودم های سیم کارت خور رو کرایه بدن من یه تست بزنم اگه خوب بود بخرم چون فک کنم العان یه 100 تومنی باشن

فک نمیکنم جایی کرایه بدن ...... حداقل من سراغ ندارم ...... اگه دوست یا فامیل کسی داشته بشه ازش قرض بگیرین .... اره جنس به جنس داره ... الان حتما 100 تومن میشه

IVAN
24-12-2012, 22:36
من یه مودم جی اس ام Shuttle اضافی دارم. در حد نو و با گارانتی. اگه خواستین توافقی میدم بهتون (اگه خواستین پیغام خصوصی بدین؛ تو تاپیک بحثشو نکنید)
مودم یه حسنی که داره اینه که 24 ساعته میتونید استفاده کنید و اینکه تاحد امکان نهایت سرعت ممکنه رو میگیرید. اینکه یکی گفت با گوشی وضعش خوب بود ولی با مودم نه, احتمالا یا مودمش درجه ی چندم بوده یا مشکلی داشته والا نبایس اینطور باشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برا من مدلش GS3500 هست!

A.Green.H
12-02-2013, 18:24
اگه میخاین از اینترنت gprs ایرانسل استفاده کنین حتما به این صفحه سر بزنین ((((( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ))))))

راستی باید گوشیتون هم سرعت اینترنتیش خوب باشه....(خیلی اطلاعات ندارم اما بهتره بگم: با سونی اریکسون کا750 و پی 990 امتهان کردم 5 کیلو بایت در ثانیه بود...
اما با نوکیا ان70 و ایکس7-00 امتحان کردم 30 کیلو بایت در ثانیه بود...):n02: