PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قفل روي سي دي ويندوز

web2003
29-07-2006, 01:25
با سلام به دوستان

دوستان يه سوالي داشتم من به عنوان نمونه روي ويندوز ايكس پي قفل هاي كه در تايپك قفل گذاري ..... گفته بودند ميخوام آزمايش كنم :)

اگه من بيام و از ايميجي كه از ويندوز گرفتم بعد خواستم با tz copy protection قفل گذاري از نوع حجمي كنم مثلا يكي از فايلها ، حالا چون موقع نصب نصب ويندوز اين فايلو نياز داشته باشه و بخواد رو هارد كپي كنه ( فايل حجمي gb 2 ) چي ميشه ؟؟!! :ohno: :sad:

حالا اگه نميشه بنده رو راهنمايي كنيد كه مثلا رو ويندوز ايكس پي ( سي دي xp ) چطوري قفل بزارم كه كپي نشه ...
:blush: ( رو يه سي دي ديگه ) بنده با تي زد آزمايش كردم ورايت زدم موقع نصب سي دي ايرور ميداد ! :blush:

با تشكر :happy: :biggrin:

mehdi_7070
31-07-2006, 13:13
دوست عزيز !

همون جوري كه مي دوني و اشاره هم كردي ، CD ويندوز حساسيت ها و شرايط خاص خودش را داره .
يعني اجازه نداري كه هر كاري خواستي بكني .
مثلا مايكروسافت اعلام كرده كه DVD ويندوز ويستا را بايد با سرعت 1x يا 2x رايت كنند . من خودم CD ويندوز را با نهايتا 8x رايت مي كنم .

بعدش هم بيشتر قفل ها باعث ميشه كه عملكرد CD پايين بياد كه اين براي CD ويندوز اصلا قابل قبول نيست .
فعلا چيزي كه من به ذهنم مي رسه اين هست كه يك ويندوزي بود كه توسط يك شركت كرجي ( اسمش الان يادم نيست ) منتشر شده و داراي قفل هست . اگر دوستان اون را دارند ، مي تونيم بررسي كنيم كه چه تكنيك هايي را به كار برده اند .

با تشكر ـ مهدي :)

IRANI118
31-07-2006, 14:22
دوست عزيز !

همون جوري كه مي دوني و اشاره هم كردي ، CD ويندوز حساسيت ها و شرايط خاص خودش را داره .
يعني اجازه نداري كه هر كاري خواستي بكني .
مثلا مايكروسافت اعلام كرده كه DVD ويندوز ويستا را بايد با سرعت 1x يا 2x رايت كنند . من خودم CD ويندوز را با نهايتا 8x رايت مي كنم .

بعدش هم بيشتر قفل ها باعث ميشه كه عملكرد CD پايين بياد كه اين براي CD ويندوز اصلا قابل قبول نيست .
فعلا چيزي كه من به ذهنم مي رسه اين هست كه يك ويندوزي بود كه توسط يك شركت كرجي ( اسمش الان يادم نيست ) منتشر شده و داراي قفل هست . اگر دوستان اون را دارند ، مي تونيم بررسي كنيم كه چه تكنيك هايي را به كار برده اند .

با تشكر ـ مهدي :)

شركت apple نبود

mehdi_7070
31-07-2006, 14:28
نه !
فكر نمي كنم اسمش apple بود ...

خوب حالا اين كه مي گي چه قفلي داره ؟

peyman khatar
02-08-2006, 19:57
با سلام
من فقط يه ويندوز قفل دار ديدم اونم .... ويندوز فارسي پارسيان بود كه قفل روش هم نگهبان بود ...
بهتره بهش دست نزني چون ويندوز از كار مي افته !!!!!!

mohsenmsl
02-11-2006, 08:41
ببين عزيزم اصلا َ نبايد قفل حجمي رو روي فايلهاي نصبي خود ويندوز بزاري بايد يه سري فايل به ايميجي كه از سي دي گرفتي اضافه كني مثلا َ مي توني روي دسكتاپ كليك راست كني بعد گزينه نيو و بعد تكست فايل رو انتخاب كني بعد تغيير نام بدي تو ايميجي كه از سي دي گرفتي بزاري كه اين كار با نرم افزار ultraiso به راحتي امكان پذيره بعد هر تعداد خواستي اين كارو تكرار كني و اين نكته فراموش نشه 1 فايل خود ويندوز رو سيخ نده 2 تو سي دي ويندوز فقط حق داري فايلها رو تو پوشه i386 قرار بدي و قفل حجمي بهش نسبت بدي و كارتو انجام بدي و از اون مراحل بالاي tzcopy بهتره كه step 1 اونو فقط انجام بدي چون چيز عالي هستش و ويندوزت هم ارور نميده خودم تست كردم
اميدوارم كه متوجه شده باشي
فعلا َ باي
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
mohsen_msl@yahoo.com

redcat
21-11-2006, 09:01
سلام
ويندوز شركت كرجي اسمش ققنوس مي باشد و با tz دو فايل autorun و setup قفل حجمي شده اند البته بقيه فايل ها هم مثل i386 ظاهرا فشرده شده اند كه فقط جنبه گول زدن دارن و فايل اصلي به صورت مخفي مي باشد