PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صدا از اسپیکر در نمیاد

mass
22-12-2012, 21:23
وقتی اومدم خونه دیدم کامپیوتر خاموش شده (احتمالا برق رفته بوده). وقتی روشن کردم، دیدم صدا نداره.
همه چیز توی ویندوز به نظر سالم میاد. حتی آیکون بلندگو هم پخش صدا رو نشون میده. با یه اسپیکر دیگه هم تست کردم. درایور رو هم دوباره نصب کردم. بایوس رو هم چک کردم. نمیدونم چه مرگش شده.
راستی برنامه HD VDeck اینجوری نشون میده. انگار که اصلا فیشی به پنل پشتی وصل نیست. درضمن من اصلا میکروفون ندارم، پس چرا میکروفون رو نشون میده؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لطفا راهنمایی بفرمایید.
با تشکر

EXTREME
23-12-2012, 00:14
اگه تنظیمات صدا مشکل نداشته باشه و درایور صدا هم دوباره نصب شده و اسپیکر ها سالمه و تنظیات بایوس درسته یک دور ویندوز رو ریستور کنید
درست نشد مشکل میتونه یا از ویندوز باشه یا سخت افزاری یا جک صدا مشکل پیدا کرده یا کنترلر صدا و قطعات اطرافش بهش آسیب رسیده یا مشکل از پاوره

mass
23-12-2012, 03:03
با تشکر.:n16:
چون احتمال میدادم ممکنه ورودیهای جلو ایراد داشته باشن. به همین خاطر کابل Audio مربوط به ورودیهای جلو رو از مادربرد جدا کردم. درست شد.:n20:
حالا یه سوال، آیا حدسم درست بوده و ورودیها ایراد داشتن ؟ یا ممکنه کابلش ایراد داشته یا حتی اون قسمتی که به مادربرد وصل میشه؟ چجوری میشه فهمید. ممکنه راهنمایی کنید :n06:
راستی با اینکه از محافظ برق استفاده میکنم، ممکنه قطعی برق باعث این مساله بوده باشه و اینکه چطور از سلامت پاور مطمئن بشم؟
با تشکر مجدد.

EXTREME
23-12-2012, 12:54
با تشکر.:n16:
چون احتمال میدادم ممکنه ورودیهای جلو ایراد داشته باشن. به همین خاطر کابل Audio مربوط به ورودیهای جلو رو از مادربرد جدا کردم. درست شد.:n20:
حالا یه سوال، آیا حدسم درست بوده و ورودیها ایراد داشتن ؟ یا ممکنه کابلش ایراد داشته یا حتی اون قسمتی که به مادربرد وصل میشه؟ چجوری میشه فهمید. ممکنه راهنمایی کنید :n06:
راستی با اینکه از محافظ برق استفاده میکنم، ممکنه قطعی برق باعث این مساله بوده باشه و اینکه چطور از سلامت پاور مطمئن بشم؟
با تشکر مجدد.

وقتی ورودی های جلو وصل باشند آیکون صدا در کنار ساعت ضربدر قرمز نداره ؟

mass
23-12-2012, 18:39
با سلام.
نه. همه چیز طبیعی بود. تو پست اول هم تو عکس اصلا اتصال نشون نمیداد. وقتی کابل پنل جلو رو جدا کردم، تازه اتصال به پنل پشتی رو نشون داد. ( آیکونش پررنگ شد )

farhad101
27-12-2012, 16:50
صدای لپ تاپم قطع شده، همه درایورا سره جاشه، ولی صدایی پخش نمیشه؟

milval
04-01-2013, 23:40
یه مشکلی برای سیستم صوتی کامپیوتر پیش اومده که کلا از اسپیکرها ، هیچ صدایی نمیاد و صدا قطعه ، همه اتصالات هم درسته. نمیدونم یهو چی شد که صدا قطع شد ؟؟
چون سیستم تا الان هیچ مشکلی نداشت و یهو این مشکل بوجود اومد .
چیزی به نظرتون نمیاد راهنمایی کنید ؟
ضمنا صدای بلندگو کنارساعت هم درسته و روی موت نیست و کارت صدا هم بدون مشکل نصب هست.