PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بوت کردن فایل ISO نصب Niresh 12495 Lion 10.7.3 v2 در ویندوز

lastvampier
22-12-2012, 16:13
باسلام
اگه امکانش هست منو تو این گندی که زدم راهنمایی کنید!!!
من با تورنت Niresh 12495 lion 10.7.3.v2 دانلود کردم با فرمت ISO امااااا
هر چقدر این فایل رو رایت میکنم تو DVD بوت نمیشه تا الان 20 تا DVD ترکوندم:n26:
ازتون خواهش میکنم به دادم برسید
با تشکر فراوان

SAMCRO
22-12-2012, 16:47
چه جوری رایت می کنی ؟
با Disk Utility ؟

=====

شما الان می خوای واسه کجا بوت شه این ؟‌ یعنی می خوای روی پی سی بریزی ؟ یا با ویندوز رایت می کنی برای مک ؟

lastvampier
23-12-2012, 08:14
نه با Ultra ISO رایت میکنم!
بنده می خوام این رو در ویندوز نصب کنم نه Dual boot نصب سخت افزاری ! یا همون رو PC بریزم!!!
لطفا بگید چطور رایت کنم با چه نرم افزار و چه ترفندی !!!:n13::n13:
اگه خواستم Flash boot کنم البنه بدون مک و در محیط ویندوز چطور باید انجامش بدم!!!
خیلی ممنون از اینکه وقت گذاشتی:n27:

lastvampier
23-12-2012, 16:16
کسی جواب ما رو نمی ده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ای بابا :n15::n03:

lastvampier
24-12-2012, 07:39
ای بابا اسم در کردین با این فروم ؟:thumbsdow
بابا 3 روزه نشستم پشته سیستمم تا یه نفر جیکش در بیاد یه چیزی بگه اه :grrr::grrr:
الووو همه نوار خالین اینجا؟؟؟؟
خدا بدادمون برسه :2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2:

DogForum.ir
25-12-2012, 12:22
با سلام

دوست عزیز مک کلا با ویندوز متفاوت هستش ....

برای ایجاد DVD یا USB بوت معمولا یا باید از خود مک استفاده کنید (Disk Utility) یا اینکه از یک سری از برنامه های خاص که معمولا خود Developer اون نسخه Hackintosh میگه که از چه برنامه ای استفاده کنید.

حالا من پیشنهاد میدم اول که اگر میخواهید Lion نصب کنید به جاش از Mountain Lion استفاده کنید و بعد اینکه حتما از یه فروم استفاده کنید که اگر خرابکاری ای چیزی شد بتونید کمک بگیرید و از هر Torrent ای که توی وب پیدا کردید استفاده نکنید.

بعد مورد درایور هاتو هستش که باید پیدا کنید ...

این دو تا سایت رو از من داشته باشید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و

هم میتونید سوال کنید ازشون هم اینکه آموزش های خوبی میوتونید برای همین مورد پیدا کنید ...

من شخصا به علت اینکه نتونستم درایور هام رو نصب کنم بی خیال شدم و از Device های Apple استفاده میکنم .. امیدوارم شما بتونید نصب کنید

lastvampier
25-12-2012, 17:26
[QUOTE=FileBulk.ir;7388853]با سلام

دوست عزیز مک کلا با ویندوز متفاوت هستش ....

برای ایجاد DVD یا USB بوت معمولا یا باید از خود مک استفاده کنید (Disk Utility) یا اینکه از یک سری از برنامه های خاص که معمولا خود Developer اون نسخه Hackintosh میگه که از چه برنامه ای استفاده کنید.

حالا من پیشنهاد میدم اول که اگر میخواهید Lion نصب کنید به جاش از Mountain Lion استفاده کنید و بعد اینکه حتما از یه فروم استفاده کنید که اگر خرابکاری ای چیزی شد بتونید کمک بگیرید و از هر Torrent ای که توی وب پیدا کردید استفاده نکنید.

بعد مورد درایور هاتو هستش که باید پیدا کنید ...

این دو تا سایت رو از من داشته باشید :

و

هم میتونید سوال کنید ازشون هم اینکه آموزش های خوبی میوتونید برای همین مورد پیدا کنید ...

من شخصا به علت اینکه نتونستم درایور هام رو نصب کنم بی خیال شدم و از Device های Apple استفاده میکنم .. امیدوارم شما بتونید نصب کنید[/QUOTE

ممنونم از پیشنهادات شما !!!
داداش اگه میشه یه نسخه دانلودی رو به من معرفی کنید برا اینکه بنده در حال حاظر دسترسی به Flash boot ندارم ممنون میشم اگه این لطف رو در حق بنده بکنید !!!!

lastvampier
27-12-2012, 13:22
با سلام به بزرگواران

آقا ما هر کاری کردیم این -- رو نتونستیم نصب کنیم !!!

Niresh 12495-Lion -10.7.3. v2

خواهشا این ورژن رو دانلود نکنید!

بعد از 1ماه متقاعد شدم که با ورژن Hazard AMD Suport هکینتاش Lion Snow Leopard نصب کنم و بعدش هم از تو مک میتونم Flash Boot کنم و شیر کوهی نصب کنم !!!

این تجربه ای هست که واجب دونستم برای عزیزانی که بار اولشون هست هکینتاش نصب میکنن بگم!!!

اگر سیستم عامل مک دم دستتون نیست یا باید بدید براتون Flash boot کنند کسانی که مک دارند یا اول یه نسخه قدیمی کم حجم مک رو دانلود کنید نصب کنید و بعد از طریق مک خودتون اقدام به Flash boot کردن شیر کوهی یا هر ورژنی که دلتون میخواد کنید!!

با آرزوی موفقیت تمام کسایی که تو این راه همراهم بودن از این فروم عالی و مدیریت محترمش سپاسگزاری میکنم !!!

ناراحت نشین بابا بازم سر میزنم اینجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دست حق نگهدارتون

sh_fri_tnen
09-05-2013, 21:55
با سلام به همه دوستان
نسخه niresh12459 برای کسلیی هست که amd cpu استفاده می کنند
برای نصبش ، وقتی درایو سی دی رام رو برای بوت شدن انتخاب میکنید قبل از اینکه ثانیه شمار بیاد و وارد محیط نصب بشه ، دکمه F8 رو بزنید
بعدش عین این عبارت رو تایپ کنید
"kernel cache" =\amd arch=i386 -v
حالا اینتر رو بزنید و برید برای نصب کردن

sh_fri_tnen
09-05-2013, 21:59
ببخشید اینگلیسی درست تایپ نمیشه !
این علامت " برای قبل kernel و بعد cache هستش