PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کامپوننتهای دلفی 7

Mahmood_N
28-07-2006, 23:04
سلام دوستان ...
این تاپیک رو ایجاد کردم که هرکی کامپوننتی داره که به درد می خوره توش بزاره تا همه استفاده کنند ...
برای شروع من دوتا می زارم ...
1. مجموعه کامپوننتهای ABF که زیاد به کار میان : دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2. یه کامپوننت خوب برای گذاشتن آیکون در System Tray : دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
منتظر نظرات و کامپوننتهای شما هستم ...
موفق باشید ...

mehdi_mj
29-07-2006, 09:19
خوب بودن مرسی.

مرد مباح
29-07-2006, 10:22
من ترجیح میدم به جای اینکه لینک مستقیم بزارم یک سایت بزارم که 48 ساعتم که بگردی تموم نميشه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hp1361
29-07-2006, 18:05
سلام

به نظر من اگه دوستان كومپونتهايي كه ميشناسن و باهاش كار كردن و مي تونن يه توضيح كوچيك هم براش بزارن بهتره

مرد مباح عزيز لطف كردن كه سايت معرفي كردن كه خودش جاي بحث داره

ممنون

مرد مباح
29-07-2006, 20:30
منظور من از معرفي اين سايت جلوگيري از يك سري آپلود بود.
اونايي كه خودم استفاده ميكنم و اونجا هست فقط اسمشون رو ميزارم و يك توضيح ميدم و از همون جا دانلودش كنيد.

اولين كامپوننت DelphiX كه براي دسترسي به دايركت ايكس استفاده ميشه و براي لينك به دلفيه.
اسم فايلشم در اينجا DXLib است

Mahmood_N
30-07-2006, 06:46
سلام ...
از همكاريتون ممنونم ...
چندتا كامپوننت ديگه مي زارم ...
1. يه كامپوننت برای نمايش فايلهاي Help برنامه توی خود برنامه : دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2. 5 تا دکمه گرافیکی توپ که خصوصیات جالبی دارن : دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
منتظر نظرات و کامپوننتهای بقیه دوستان هم هستم ...
موفق باشید ...

soldier
30-07-2006, 12:27
سلام
وقتي كمپننتي معرفي مي كنيد حجم دانلود رو هم بزاريد.

mahdi bg
30-07-2006, 17:59
خيلي خيلي متشكر
خيلي با حال بود.

Mahmood_N
01-08-2006, 07:15
سلام ...
اينم يه كامپوننت ديگه براي اينكه فرمتون رو به صورت تصوير در بياريد : دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ( حجم : 8 كيلوبايت )
اين كامپوننت رو روي فرمتون بزاريد بعد يه عكس بهش بديد و بعدش فرمتون ميشه همون عكس ... :happy:
------------------
يه درخواست :
كسي کامپوننت Fast Report3.3 رو نداره ... ( من نیاز شدید دارم )
------------------
موفق باشید ...

مرد مباح
01-08-2006, 08:22
محمود جان.
ورژن 3 رو دارم به دردت ميخوره؟
اگه آره بگو تا بزارم.

راستي اگه كاركردشو كامل بلدي يك تاپيك ايجاد كن و توش آموزش بزار.
ممنون و منتظر جوابم.

Admiral
01-08-2006, 11:52
خیلی عالیه.

کامپوننت های خیلی مفیدی اینجا معرفی کردین.

امیدوارم این کار ادامه داشته باشه.

ممنون

MasterData
01-08-2006, 17:05
اينم كامپوننت با حاليه

Admiral
01-08-2006, 18:03
خیلی ممنون

کاشکی یه توضیح مختصری در مورد کامپوننت هایی که مگذارید هم میدادین. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرد مباح
02-08-2006, 10:19
موافقم
رفيق از اين به بعد يك توضيح هم اضافه كن. كه براي همه واضح باشه.

زاستي محمود جان. حجم اين كامپوننته خيلي زياده .
تقريبا 7 مگ.
يا بايد يك تيكه از كامپوننت رو برات بزارم و يا اگه كاملشو ميخواي بايد قرار بزاريم و برات رايت كنم و بزارم.

Mahmood_N
03-08-2006, 04:38
سلام ...

خیلی عالیه.
کامپوننت های خیلی مفیدی اینجا معرفی کردین.
امیدوارم این کار ادامه داشته باشه.
ممنون
ممنون که نظر دادید ...
چشم حتما ادامه می دیم ...

اينم كامپوننت با حاليه
نقل قول:

از همکاریتون ممنونم ...

زاستي محمود جان. حجم اين كامپوننته خيلي زياده .
تقريبا 7 مگ.
يا بايد يك تيكه از كامپوننت رو برات بزارم و يا اگه كاملشو ميخواي بايد قرار بزاريم و برات رايت كنم و بزارم
سلام ...
دستت درد نکنه ... شرمنده کردی ...
راستش نمی دونم ، هر جور خودت می دونی ولی فکر کنم جز آپلود کردن راهی نباشه ... !!
به هر حال منتظر جوابت هستم ...
موفق باشی ...
----------------------
حیفم اومد این همه بنویسم و یه کامپوننت نزارم :
اینم یه کامپوننت توپ برای گذاشتن پوسته ( Skin ) روی برنامه که یکی از دوستان توی همین سایت بهم داده بود : VCLSkin 3.3 full ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
----------------------
موفق باشيد ...

MasterData
04-08-2006, 15:10
اين تاپيك داشت غرق ميشد :devil:
اينم يه كامپوننت واسه اونايي كه ميخان برنامشون رو خوشگل كنن(خوشگلا بايد برقصن :headphone )

البته يه سري از كامپوننتهاي شركت DevExpress هست كه خدايي حجمشون زياده , تنبليم ميشه آپلود كنم
اگه زنده باشيم اونا رو هم واسه دانلود ميذارم(بچه هاي مشهد ميتونن بيان تا براشون سيدي بزنم.پارتي بازي :whistle: :evil: )

مرد مباح
04-08-2006, 15:28
اين كامپوننتهاي DevExpress چي كار ميكنه؟

MasterData
04-08-2006, 17:51
اينم اولين محصول از شركت DevExpress
البته موقع نصب پسورد ميخواد كه از اينجا بگيريد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نکته: تمامی این کامپوننتهایی که معرفی می کنم واسه دلفی 7 است البته بعضی ها برای اکثر نسخه ها هستن و 99 درصد هم فول سورس هستن

sahar_f
25-08-2006, 16:30
دوستان سلام
خسته نباشید
ببخشید یک سوال داشتم
من این UMaskForm را دریافت کردم
ولی در استفاده از اینها ضعف دارم
میشود کمکم کنید و یک مثال بزنید تا اینجور کامپوننتها رو چه جوری میشود مورد اسفتاده قرار داد....؟
متشکرم

teshneh
18-09-2006, 08:04
agar misheh begid in componentha che kar mikonand mesle in vclskin.
thanks.

nihilnigritude
04-03-2007, 00:40
درود

من یه ساله دنبال یه کرک واسه برداشتن DEMO از رو کپشن فرم وقتی ازVCLskin استفاده میکنیم هستم هنوزم یه چیز درست حسابی پیدا نکردم .

البته یه چیزی نوشتم که میره روی این کلمه روی کپشن فرم قرار میگیره و باعث میشه که نشون داده نشه ولی کاریه که دردسر داره و محدودیت .

اگه کسی یه لینک درستوحسابی با کرکی که مشکل نداره بزاره ممنون میشم .

رضا حاجي زاده
04-03-2007, 14:41
اين تاپيك داشت غرق ميشد :devil:
اينم يه كامپوننت واسه اونايي كه ميخان برنامشون رو خوشگل كنن(خوشگلا بايد برقصن :headphone )

البته يه سري از كامپوننتهاي شركت DevExpress هست كه خدايي حجمشون زياده , تنبليم ميشه آپلود كنم
اگه زنده باشيم اونا رو هم واسه دانلود ميذارم(بچه هاي مشهد ميتونن بيان تا براشون سيدي بزنم.پارتي بازي :whistle: :evil: )

اقا جان من اگه بتونتم از خجالتت در میام
کار درست حال کردم
میشه از کامپوننت های DevExpress بگی چی داری
از کجا می تونم گیرشون بیارم؟؟؟؟
ممنونم:blush:

babak869
18-09-2008, 12:40
درود

من یه ساله دنبال یه کرک واسه برداشتن DEMO از رو کپشن فرم وقتی ازVCLskin استفاده میکنیم هستم هنوزم یه چیز درست حسابی پیدا نکردم .

البته یه چیزی نوشتم که میره روی این کلمه روی کپشن فرم قرار میگیره و باعث میشه که نشون داده نشه ولی کاریه که دردسر داره و محدودیت .

اگه کسی یه لینک درستوحسابی با کرکی که مشکل نداره بزاره ممنون میشم .

سلام
شما میتونید مجموعه بی نظیر Delphi Magic II رو که شامل جدیدترین کامنپوننتهای دلفی باسورس کامل هستش از این ادرس تهیه کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید