PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : world of warcraft بازای حرفه ای بیان تو . نیاز به چند راهنمایی مختصر دارم.

luches
19-12-2012, 03:42
درود خدمت همه دوستان.....
یک گیمر حرفه ای هستم که هر چی بازی خوب و خفن بوده رو انجام دادم از FPS گرفته تا RPG و استراتزیک ولی به دلیل دانشگاه و این حرفا هیچ وقت سمت wow نرفتم چون میدونستم معتاد میشم . دیگه خداییش صبرم ته کشیده و حس میکنم منی که 5 سال خود وارکرفت رو بازی کردم حیفه wow بازی نکنم. گفتم مزاحم دوستان نشم و برم تاپیک اموزش اصلی رو بخونم دیدم 3000 صفحست برقم پرید :n04: . یک چند مورد سوال دارم که wow بازهای گل لطف کنن جواب بدن تا من هم مشغول بشم. (با بازیهای RPG کاملا اشنایی دارم و بیشتر راجع به پچها و ورژنهای محبوب حال حاضر سوال دارم)

1. الان محبوب ترین ورژنهای WOW (برای انلاین) کدوم ها هستن ؟

2. بهترین سرورهای داخلی و خارجی free برای wow رو لطف کنید معرفی کنید ؟ ایا سرور ایرانی اصلا ارزش بازی کردن داره ؟

در کنار سرور خارجی و ایرانی که معرفی میکنید لطف کنید بگید هر سرور در حال حاضر از کدوم ورژن و چه پچی استفاده میکنه تا من سریع برم دنبالش.(اگر سرور خارجی معرفی میکنید واقعا توپ باشه چون میخوام خودم خفش کنم و میخوام ارزششو داشته باشه :n20:. توانایی رقابت با سرور خود Blizz رو داشته باشه چه بهتر)

3.من ایرانسل 2مگ دارم که با لندن پینگ 250ms میده . برای بازی با سرورهای اروپایی به درد میخوره ؟ ایا برنامه مخصوص کاهش پینگ برای wow وجود داره ؟
================================
راستی کنارش که سایت معرفی کنید که بتونم خود بازی رو بخرم. پچشو میتونم دانلود کنم.

با تشکر از وقتی که عزیران میزارن. دست گلتون درد نکنه :n12:

hadi_gamer
19-12-2012, 09:29
سلام
لطفا سوالتون رو در تاپیک خودش مطرح کنید.نیاز به تاپیک جدید نیست