PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مصاحبه با هیراد شهبازی روز 28 آذر 1391

ForCe1445
18-12-2012, 21:25
علی شهبازی (هیراد) یکی از پلیر های بازیهای استارکرفت 2_ وارکرفت 3 هستش که توسط شرکته بلیزارد اینترتینمنت ساخته شده.
این پلیر جوان که تنها 17 سال داره و توی تهران هم زندگی میکنه از 8 سالگی به بازیه استارکرفت 1 روی آورد و بازی کرد و در سنه 12 سالگه به سراغه بازیه وارکرفت 3 رفت. امروزه بازیه استارکرفت 2 رو خیلی علاقه داره و بازی میکنه. لیگ های این بازیکن در این سیزن عبارتند از:
1vs1 : Gold
2vs2 : Diamond
3vs3 : plantinium
4vs4 : plantinium

لازم به دکر است که این بازیکن اولین شخصی توی ایران هستش که تونسته portrait پروتوس 500 تا رو باز کنه و تا چند وقت دیگه هم 750 تا رو باز میکنه. به گفته خودش این بازیرو به صورت 2 یا 3 جلسه پیشه استاده بزرگ بازیهای کامپیوتری ایران یعنی آقا شهریار شاکی یاد گرفته و الآن خودش بازی میکنه و تا 2 ماه پیش هم کاپیتانه جوانانه ایران بودش که برای دلایلی که خودش تصمیم گرفته که نگه, کاپیتانیرو رها کرده.
این از بیوگرافی این بازیکن و حالا میریم سراغه مصاحبه با خودش:

سایبرگ: خب خودتونو کامل معرفی کنین.
هیراد: با سلام خدمته تمامه کاکرکنان زحمت کش تیم بزرگ سایبرگ و تمامه پلیر هایی که به گیم ها علاقه زیادی دارن.من علی شهبازی هستم 1 ساله از تهران.

سایبرگ: از توانایی هات برامون بگو و از افتخاراتت.
هیراد: خب من همونطور که احتمالا میدونین بازیکنه نژاده پروتوس (Protoss) هستم و 90 درصد با این تیم بازی میکنم ولی بعضی اوقات هم شده که نژاده ترن (Terran) رو بردارم. از همون اولی که استارکرفت 1 بازی میکردم به نژاده توس علاقه زیادی داشتم و بازی میکردم و الآن هم توی استارکرفت 2 با این نژاد بازی میکنم. 2 ماه پیش از کاپیتانیم توی شهر تهران انصراف دادم بخاطره مشکل هایی که برام به وجود اومد و فعلا هم تصمیم ندارم که برگردم تا ببینیم خدا چی میخواد.

سایبرگ: نمیشه علتشو بگی که چرا از این سمت کناره گیری کردی؟
هیراد: اگه اجازه بدین نگم چون نمیخوام کسی بدونه و اگه بشه میخوام پیشه خودم مثله یه راز نگهش دارم (خنده)

سایبرگ: روزی چند ساعت تمرین داشتین؟
هیراد: من تو تابسون حداقل 2 ساعت بازی میکردم و 1 یا 2 ار هم شد که به 11 ساعت در روز هم رسید ولی خب الان توی ایامه مدرسه ها بازی نمیکنم آنچنان.

سایبرگ: بیشتر چه مدی بازی میکنین و چرا؟
هیراد: بیشتر مده 3به3 بازی میکنم و سیزن قبل هم رنکم Diamond بود ولی الان بخاطره اینکه کمتر بازی میکنم رنکم افت کرده و Plantinium هستم.

سایبرگ: چرا مده 3به3؟
هیراد: راستش من خیلی وقها با پسرخالم این بازی رو انجام میدم که جفتمون مده 3به3 رو ترجیح میدیم.چون از همه مد ها بهتره و خیلی میشه تز داد جلوی دشمن.

سایبرگ: کلا به خاطر دارین چند تا بازی کردین تا حالا؟
هیراد: راستش درست نه ولی آخرین باری که نگاه کردم 2500 بود اگر اشتباه نکنم.

سایبرگ: قدیمیترین دوستتون توی استارکرفت 2؟
هیراد : از همه قدیمیتر آقای سجاد موحدی هستش که از همینجا بهش سلام میکنم و امیدوارم که حالش خوب باشه.از طریقه آقا سجاد طرزه خریده استارکرفت رو یاد گرفتم و تونستم بخرم.

سایبرگ: استادتون توی بازیها؟
هیراد: من از همینجا از دو تا از استادام تشکر میکنم.اولیش آقای شهریار شاکی دوسته خوبم که استاده بازیهای وارکرفت 3 و استارکرفت هستش و آقای علی گلستان که بعد از شهریار شاکی بهترین بازیکنه استارکرفته.

سایبرگ: تا حالا استارکرفت رو یاد هم دادین؟
هیراد: بله.تا حالا به 6 یا 7 نفر یاد دادم.

سایبرگ: تا حالا شده خیلی عصبانی بشین از دسته دوستاتون توی استارکرفت؟
هیراد: لبه تا دلتون بخواد.

سایبرگ:این بازی تونسته تاثیری هم توی زندگیتون بزاره؟
هیراد: راستش بی تاثیر هم نبوده مخصوصا توی طرزه فکر کردن و تصمیم گرفتن خیلی کمکم کرده.

سایبرگ: خیلی ممنونم از شما که وقتتون رو در اختیاره ما گذاشتین و امیدواریم که به زودی دوباره در سمته کاپیتانی ببینیمتون.
هیراد : خیلی ممنونم و منم از شما تشکر میکنم که منو این هفته برای مصاحبتون برای سایتتون انتخاب کردین و من هم امیدواررم دوباره زمانه برسه که دوباره به سمته کاپیتانی برسم.(البته اگه مشکل های پیش اومده حل بشن)

سایبرگ: حرفه آخر؟
هیراد : از تمامه کسانی که به من برای رسیدن به این درجه از استارکرفت کمک کردن تشکر میکنم که بخوام اسم ببرم خیلی زیادن ولی خب اسمه چند تاشون رو میگم: آقای شهریار شاکی_ آقای علی گلستان _ پسرخالم آقا علیرضا طیبی _ آقای امین ترک _ آقای اشکان فرحزاد و ... که اگه بخوام اسماشونو ببرم تا فردا صبح باید اسماشونو ببرم.
چند تا از دوستای خوبم : آرش نمازی _ سپهر اشرفی _ ایلیا رحمتی _ ایمان عزیزی _ علیرضا عباسی _ علی ایزدنیا _ دانیال درزن _ کانیاب تیزرو و ... که این ها هم اگه بخوام بگم تا فردا صبح باید براتون بگم.

سایبرگ: باز هم خیلی ممنونم از پذیرفتنه دعوتمون و گذاشتنه وقتتون برای این مصاحبه به امیده دیدار.
هیراد : خواهش میکنم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahyarSAMSUNG
18-12-2012, 21:32
همینو برو ببین باباش چکارست .. منم اگه بابام ساپورت مالیم میکرد الان نفر اول کانتر توی دنیا بودم ... :n27:

djmd
18-12-2012, 22:02
همیشه تو همه رشته ها تا بوده همین بوده ... اونقدرها استعداد هستند که تو نون شبشون موندن ! که دیگه وقتشون به لیگ و مسابقات اینها نمیرسه ! ولی بازم دمه همشون و همه گیمرها دسته جمعی گرم ...

Amir Hossein
19-12-2012, 11:01
منم اگه زتدگی بی دغدغه.دل خوش + پول داشتم
الان خدای c n c 3 kans wrath بودم
ولا:31:

ForCe1445
20-12-2012, 01:02
نه اتفاقا پدرش هم یک کارمنده سادست خودم خوندم!!! خوندم که ماهایانه هاشو جمع میکرده و با پوله اون رفته این بازیرو جور کرده!!! شاخم درومد!

mahyarSAMSUNG
22-12-2012, 23:23
خداکنه اینطور باشه ... خیلیا هم راه این آقا رو رفتن و عمر خودشونو تلف کردن و سنشون شده 25 ساله و چشم باز کردن دیدن هیچی نیستن ... این آقا هم شاید شانس اورده کارش گرفته ... من عاشق کانتر هستم و خیلی دوست دارم WCG شرکت کنم و میدونم استعدادشو دارم ولی چه کنم که وقت نمیشه ... همش سرکارم :n14: