PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیش بینی فوتبال

moz
18-12-2012, 15:02
سلام
امروز می خوام شما رو با سایتی که به تازگی خودم پیداش کردم آشنا کنم :n26:

سایت کوئین ، سایت بازی پیش بینی فوتبال به صورت ضریبی هست .
شما در هر دوره مسابقه که روزانه برگزار می شود ، حداقل باید 3 بازی را پیش بینی کنید و در صورتی که پیش بینی های شما درست باشد ، ضریب های گزینه ها ، در هم ضرب شده و در مبلغ شما ضرب میشوند و به عنوان جایزه به حساب شما واریز می شوند . این سایت 100% واقعی هست و واقعا پول ها واریز می شوند .
یکی دیگه از امکانات دیگه سایت ، این هست که وقتی فرم شما رد هم می شود یا به عباراتی بازنده می شوید ، باز هم پول واریزی شما از دست نمی رود ، در سایت اعتبار مجازی وجود دارد که به اندازه افزایش موجودی شما برای شرکت در مسابقه ، اعتبار مجازی هم شارژ می شود و می توانید از امکانات VIP سایت استفاده کنید . البته فعلا امکانات کاملی نداره ، اما به گفته اخبار خود سایت ، امکانات جدید در حال اضافه شدنه :n02:

امیدوارم از سایت لذت ببرید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sam270962
31-12-2012, 19:43
پریروز من با 3 تومن 96 تومن بردم و دیروز واسم واریز شد،امیدوارم سایتتون طولانی مدت کار کنه ، راستی پشتیبانی سایت خیلی بچه های با حالین

moz
01-01-2013, 14:38
سایت من نیست عزیزم
من فقط معرفی کردم :n02:
پول هم مبارکتون باشه . ایشالله ما هم از این شانسا داشته باشیم :n20:

alireza_ssp
05-04-2016, 01:58
سلام
تا حالا کسی با این سایت کار کرده؟
راست میگه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zehnxxx
23-04-2016, 19:10
اعتباری نیست

amir_wardy
20-06-2018, 10:26
خب آخه چه اعتباری هست که بشه تو این سایت ها ثبت نام کرد، باز اگه مثل مسابقه پیش بینی جام جهانی 2018 دیجی کالا رایگان باشه ثبت نامش تازه بیان یه جایزه هم بهت بدن آدم متوجه میشه منفعتی توش نیست و نمیخوان ازت کلاهبرداری کنن

amir_wardy
20-06-2018, 10:28
آقا کلا این سایتا که شرط بندی و ایناس اصلا اعتباری نیست بهش، باز اگه مثل مسابقه پیش بینی جام جهانی 2018 دیجی کالا باشه که هم ثبت نامش رایگانه هم میدونی تهش یه چیزی میبری خوبه. چون بلاخره متوجه میشیم که کلاهبرداری نیست