PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قطع كامل صدا

sobery
17-12-2012, 15:24
با سلام
چند روز قبل بچه ها يك سي دي بازيهاي كامپيوتري گذاشتند تو لب تاپم كه حدودا 3 ساعتطول كشيد من نميدونم اينا با سيستم چيكار كردند كه ديگه اصلا از هيچ كدام از نرم افزار هاي مديا صدا ندارم از همون ساعت پس از بازي حتي موقع بالا آمدن سيستم و يا خاموش شدن هم هيچ صدايي ازش در نمياد چند بار ريستور كردم در تاريخ هاي مختلف و كارهايي كه ميدونستم كردم اما درست نشده هر كسي از دوستان ميتونه كمك كنه . ممنون

Ali_p30
18-12-2012, 10:36
با سلام
چند روز قبل بچه ها يك سي دي بازيهاي كامپيوتري گذاشتند تو لب تاپم كه حدودا 3 ساعتطول كشيد من نميدونم اينا با سيستم چيكار كردند كه ديگه اصلا از هيچ كدام از نرم افزار هاي مديا صدا ندارم از همون ساعت پس از بازي حتي موقع بالا آمدن سيستم و يا خاموش شدن هم هيچ صدايي ازش در نمياد چند بار ريستور كردم در تاريخ هاي مختلف و كارهايي كه ميدونستم كردم اما درست نشده هر كسي از دوستان ميتونه كمك كنه . ممنون
سلام دوست عزیز
یکبار درایور صدات رو پاک کن و سیستم رو ری استارت کن
بعد بزار سیستم خودش درایورو بشناسه....
احتمالا مشکلت حل بشه
برای پاک کردن درایور رو my computer کلیک راست کن properties
device manager > sound video and game controler
تو اینجا Audio device رو uninstal کن!!

sobery
19-12-2012, 23:17
سلام دوست عزیز
یکبار درایور صدات رو پاک کن و سیستم رو ری استارت کن
بعد بزار سیستم خودش درایورو بشناسه....
احتمالا مشکلت حل بشه
برای پاک کردن درایور رو my computer کلیک راست کن properties
device manager > sound video and game controler
تو اینجا Audio device رو uninstal کن!!

سلام
با تشكر از راهنمايي كه ميكنيد طبق مسيري كه تعيين كردي رفتم ولي چون اون گزينه هايي كه شما گفتيد بعضي قسمت هاش تومسير اجرايي من نيست لذا بازم ازت ميخوام بيشتر راهنمايي كني .
با راست كليك روي ماي كامپيوتر و كليك روي پراپريتيز صفحه system properities برام باز ميشه از اونجا با كليك روي تب hard wareميرم توdivice manager و sound video and game controler اين را وقتي روش كليك ميكنم آخرين گزينه را ندارم يعني audio device را بلكه آيتم هاي ديگري هست مثل audio codecs legacy drivers و چند آيتمديگه و گزينه uninstal هم اونجا بچشم نمي خوره. با سپاس

Ali_p30
24-12-2012, 11:43
یه همچین چیزی باید باشه High Definition Audio Device
روش که راست کلیک کنی باید گزینه uninstal باشه