PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرور قدرتمند کانتر استرایک 1.6

S.R Download
14-12-2012, 14:34
.:: Pl4YH4RD ::.

سلام دوستان

بعد از مدت ها تونستم با یکی از دوست هایم که در خارج از کشور زندگی میکند یه سرور کانتر بزنیم
اینم آی پی :

213.207.198.34:27015

من بیشتر دلم میخواست که یه سرور بزنم که دیگه کسی لازم نباشه با sXe وارد بشه و در عین حال نتونه تو بازی چیت بزنه و بالاخره با دوستم تونستیم یه آنتی چیت قوی تر برای سرور پیدا کنیم که نیازی به sXe نداشته باشه چون خود من از جمله کسانی بودم که نمیتونستم با sXe وارد سرور های ایرانی بشم

یک سری مسابقات قراره در این سرور برگزار بشه که البته باید برای شرکت در مسابقات حتما نرم افزار رایدکال (RaidCall) را داشته باشید
تمام اطلاع رسانی ها مثل تاریخ شروع مسابقات و ... در سرور رایدکال ما به نمایش گزاشته میشود
آی دی رایدکال :

4618033

با تشکر

S.R Download
14-12-2012, 14:48
راستی اسم من تو سرور
KpeVeDKo
هست

S.R Download
14-12-2012, 15:13
کسی نظری انتقادی پیشنهادی چیزی نداره ؟

orochi
14-12-2012, 15:26
خب یه اموزش کاملی بدین اگه میخواین مسابقه برگزار کنید.

شاید منم امدم فقط خداکنه مثل تایپک جنگ های صلیبی نشه که گذاشتی رفتی:دی

S.R Download
14-12-2012, 15:52
به خاطر اون واقعا معذرت میخوام اما این دفعه قول میدم بر گزار شه
آخه وقتی دیدم کسی نیومد گفتم بیخایل دیگه
ولی اگه ایندفعه بچه ها زیاد بیان و همه رایدکال داشته باشن من مشکلی ندارم و مسابقات رو اجرا میکنم

S.R Download
14-12-2012, 16:29
آقا
من الان تو سروم هر کی خواست بیاد

فقط یه چیزی ممکنه یه وقتی خارجی ها هم تو سرور باشن آخه دوستمم داره تبلیغ سرورو تو کشور خودش میکنه

marde tanhayi
15-12-2012, 11:22
کو سرورت ران نیست

S.R Download
15-12-2012, 15:53
نه ران هست تازه دو نفرم توش هستن !!!

دوستان کسی به نمیخواد به سرور رایدکال ما بیاد ؟؟؟؟

S.R Download
15-12-2012, 20:50
آقا کسی نمیاد ؟؟؟؟ :n03:

marde tanhayi
15-12-2012, 22:56
من اومدم کسی نبود

با چه نرم افزاری انتی چیت سرور رو کردی

دو ساله به خاطر همین sxe کانتر نمی زنم سیستم باهاش مشکل داره

M e i s a m
16-12-2012, 02:27
دوست عزیز میشه بگی این آنتی چیت که میگی جای sxe رو گرفته چی هست؟ پلاگینه نرم افزاره هر چیه لطف کن اونو اینجا بگو یا اینکه میتونی بیای پروفایل یا پخ یا یاهو یا هر جا که راحتی فقط برام جالبه که بدونم چی هست :دی
من خودم سرور دارم و روش غیر از sxe چند تا انتی چیت دیگه هم هست ولی هر جور حساب کنی مهمترینش همون sxe ه
یه مدت تو فکر cheatdeath هم بودم ولی هنوز دنبالش نرفتم ببینم چطوریاست...

S.R Download
16-12-2012, 15:01
دوست عزیز میشه بگی این آنتی چیت که میگی جای sxe رو گرفته چی هست؟ پلاگینه نرم افزاره هر چیه لطف کن اونو اینجا بگو یا اینکه میتونی بیای پروفایل یا پخ یا یاهو یا هر جا که راحتی فقط برام جالبه که بدونم چی هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
من خودم سرور دارم و روش غیر از sxe چند تا انتی چیت دیگه هم هست ولی هر جور حساب کنی مهمترینش همون sxe ه
یه مدت تو فکر cheatdeath هم بودم ولی هنوز دنبالش نرفتم ببینم چطوریاست...

راستش خودمم نمیدونم چه آنتی چیتی هست ولی فکر کنم Zeus باشه چون من آنتی چیت رو رو سروذ نصب نکردم دوستم نصب کرده حالا ازش می پرسم اگه وقت شد

دو ساله به خاطر همین sxe کانتر نمی زنم سیستم باهاش مشکل داره

دقیقا !!! منم اصلا نمیتونستم تو سرور های ایرانی برم چون همشون sxe مخیواست و برای من هی ارور میداد ! برای همین به فکر زدن سرور بدون نیساز به sxe افتادم که تمام دوستانی که با sxe مشکل دارن تو این سرور دیگه نیازی به داشتن sxe نداشته باشن ! حالا میتونیم با هم قرار بزاریم که کی بیایم تو سرور ! :n02:

marde tanhayi
16-12-2012, 19:17
راستش خودمم نمیدونم چه آنتی چیتی هست ولی فکر کنم Zeus باشه چون من آنتی چیت رو رو سروذ نصب نکردم دوستم نصب کرده حالا ازش می پرسم اگه وقت شد

دقیقا !!! منم اصلا نمیتونستم تو سرور های ایرانی برم چون همشون sxe مخیواست و برای من هی ارور میداد ! برای همین به فکر زدن سرور بدون نیساز به sxe افتادم که تمام دوستانی که با sxe مشکل دارن تو این سرور دیگه نیازی به داشتن sxe نداشته باشن ! حالا میتونیم با هم قرار بزاریم که کی بیایم تو سرور ! :n02:

6 تا بت بنداز برای هر تیم تو سرور تا جاذب بازی کن باشه

اگه با اومدن بازی کن حذف شن که دیگه عالی می شه

S.R Download
16-12-2012, 20:50
اصلا شاید این سرور کانترو ول کردم رفتم برای ماینکرفت سرور زدم !!!! :n02:

M e i s a m
17-12-2012, 03:16
ببین عزیز آنتی چیت انواع داره! sxe تو زمینه کلاینت و سروری هست یعنی بازیکن باید از طریق اون نرم افزار وارد بازی بشه
شما اگر با Sxe مشکل داری برو سراغ یه چیز دیگه! خیلی نرم افزار ها هستن که اتفاقا میگن از sxe هم روون تر و قوی تر ان!
بعلاوه شما مشکل داری با sxe توضیح بده چه کار کردی و چه کار نکردی مطمئنا قابل حله! اگر چه لازم به پرسیدن هم نیست یه سرچ بزنی کلی مطلب میاد

حالا شما یه انتی چیت معمولی گیر اوردی و فکر میکنی میشه با اون جلوی همه چی رو گرفت؟ والا فکر نکنم اینطور باشه
من الان رو سرورام 4 5 یا 6 آنتی چیت هست که یکیشون که Sxe باشه اینجکتیه

در مورد بات هم میشه اونطوری سوار کرد سخت نیست

البته در مورد این زئوس چیزی نمیدونم اگر اونقدر خوب باشه که چه عالی شما هم باز بپرس

S.R Download
17-12-2012, 07:35
مشکل من با sxe اینه که وقتی بازش میکنم و میرم تو کانتر و روی یه سرور کلیک میکنم بازی میهنگه و notepad باز میشه که توش یه چند تا ارور نوشته :n03:

M e i s a m
17-12-2012, 08:57
متن ارور رو کامل اینجا بذار تا ببینیم مشکلش چیه

S.R Download
18-12-2012, 15:34
دوستان قراره مسابقات کانتر 1.6 در سرور خودمون برگزار بشه برای اطلاعات بیشتر به سرور رایدکال ما بروید : 4618033