PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره در مورد یه انتخاب منطقی ( ال ای دی سه بعدی 46 اینچ )

yebordi
13-12-2012, 12:00
با سلام
من برای یکی از دوستان می خواهم یه LED تهیه کنم .. ولی می خواهم انتخابم منطقی باشه و نمی خواهم بیخودی هزینه اظافه بشه
تو قطر هم آشنا دارم و احتمالا بدم از اونجا ارسال بشه ...
این دوستمون اینترنت پر سرعت رایگان داره و فیلم های 3d و بلوری بسیار دانلود می کنه و خیلی بروز هستش .. الویت انتخاب بر اساس عملکردهای زیر باشه
توانایی پخش 3d به بهترین حالت
کیفیت و شفافیت فوق العاده
قطعات و پنل عالی

یه سرچ تو انجمن کردم و به این نتیجه رسیدم که فعلا انتخاب 2 مدل 3d شارپ 46 و سامسونگ 7700 با توجه به قیمتشون منطقی ترین هستش
حال یه سوال فنی هم دارم ... فرض کنید مدل های پایین تر سامسونگ مثلا 6600 و یا حتی مدل های پایین تر هم 3d هستند و اکثر امکاناتشون مشابه هست .. عمده تفاوت این مدل ها با هم چیه ؟

وقتی تفاوت قیمت 2 مدل به ملیون می رسه و از نظر امکانات هم شبیه به هم هستند انتخاب این مدل ها چه توجیهی داره ؟

این مدل های جدید تر چه امکاناتی دارند که آدم وسوسه به انتخابشون بشه ؟

kiar
13-12-2012, 20:28
با سلام
من برای یکی از دوستان می خواهم یه LED تهیه کنم .. ولی می خواهم انتخابم منطقی باشه و نمی خواهم بیخودی هزینه اظافه بشه
تو قطر هم آشنا دارم و احتمالا بدم از اونجا ارسال بشه ...
این دوستمون اینترنت پر سرعت رایگان داره و فیلم های 3d و بلوری بسیار دانلود می کنه و خیلی بروز هستش .. الویت انتخاب بر اساس عملکردهای زیر باشه
توانایی پخش 3d به بهترین حالت
کیفیت و شفافیت فوق العاده
قطعات و پنل عالی

یه سرچ تو انجمن کردم و به این نتیجه رسیدم که فعلا انتخاب 2 مدل 3d شارپ 46 و سامسونگ 7700 با توجه به قیمتشون منطقی ترین هستش
حال یه سوال فنی هم دارم ... فرض کنید مدل های پایین تر سامسونگ مثلا 6600 و یا حتی مدل های پایین تر هم 3d هستند و اکثر امکاناتشون مشابه هست .. عمده تفاوت این مدل ها با هم چیه ؟

وقتی تفاوت قیمت 2 مدل به ملیون می رسه و از نظر امکانات هم شبیه به هم هستند انتخاب این مدل ها چه توجیهی داره ؟

این مدل های جدید تر چه امکاناتی دارند که آدم وسوسه به انتخابشون بشه ؟

مدلهای مختلف معمولا توی میزان کنتراست و انطباق تصویر و امکانات نرم افزاری و نوع ریموت کنترل و پردازنده به کار رفته و کیفیت تصویر هست که با توجه قیمتشون باهم فرق میکنن.
و چون سری 8 و 7 مدلهای جدید تری هستن به نظر من کیفیت ساختشون هم بالاتره و امکانات بیشتری هم تو اختیار مشتری میزارن.
اگه امکانات جانبی زیاد براتون مهم نیست من براتون مدل 46ES6950 یا 46ES6960 رو براتون پیشنهاد میدم و اگه بودجه بیشتری در اختیار دارین 46ES7770 بهتره.