PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روشهای انتقال تصویر مانیتور لپ تاپ روی تلویزیون بصورت بیسیم

soo14
12-12-2012, 22:31
برای خرید تلویزیون می خواستم بدانم
چه روشهایی برای انتقال تصویر مانیتور لپ تاپ روی تلویزیونهای جدید البته بصورت بیسیم هست؟

لطفا اگر سونی یا سامسونگ یا دیگر برند ها روش اختصاصی یا استاندارد کلی دارند بگویید.

smhsh121
12-12-2012, 22:42
2 تا روش هست:
اولیش DLNA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست که دیگه الان اکثر تلویزیون هایی که LAN یا وایرلس دارند، دارنش و از طریق اون می تونید فایل های مالتی مدیا رو از کامپیوتر برای تلویزیون به اشتراک بگذارید که نیاز داره نرم افزار مخصوص DLNA رو روی کامپیوتر نصب کنید.
دومیش هم WiDi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست که فقط تو تلویزیون های اسمارت سری 2012 ال جی دیدم و باید CPU کامپیوتر یا لپ تاپ از این قابلیت پشتیبانی کنه.

00110
06-05-2013, 10:37
2 تا روش هست:
اولیش DLNA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست که دیگه الان اکثر تلویزیون هایی که LAN یا وایرلس دارند، دارنش و از طریق اون می تونید فایل های مالتی مدیا رو از کامپیوتر برای تلویزیون به اشتراک بگذارید که نیاز داره نرم افزار مخصوص DLNA رو روی کامپیوتر نصب کنید.
دومیش هم WiDi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست که فقط تو تلویزیون های اسمارت سری 2012 ال جی دیدم و باید CPU کامپیوتر یا لپ تاپ از این قابلیت پشتیبانی کنه.

سلام منم میخواستم همین کارو بکنم ولی این روش ک شما میگی فقط برای فایلهای صوتی تصویری هست
من میخوام مثلا وقتی با لپتاپ کار میکنم تصویرشو تو تلویزیون ببینم هر چی ک هست یعنی خروجی کارت گرافیک رو. انگار ک HDMI وصل کردی ولی وایرلس میخوام
؟؟؟

smhsh121
06-05-2013, 11:22
سلام منم میخواستم همین کارو بکنم ولی این روش ک شما میگی فقط برای فایلهای صوتی تصویری هست
من میخوام مثلا وقتی با لپتاپ کار میکنم تصویرشو تو تلویزیون ببینم هر چی ک هست یعنی خروجی کارت گرافیک رو. انگار ک HDMI وصل کردی ولی وایرلس میخوام
؟؟؟

با WiDi این امکان وجود داره فقط هم تلویزیون هم لپ تاپ باید از این فناوری پشتیبانی کنه.

00110
06-05-2013, 12:39
با WiDi این امکان وجود داره فقط هم تلویزیون هم لپ تاپ باید از این فناوری پشتیبانی کنه.

بله اینوقبلا گفتید
گفتم بدون این دستگاه. چون تلویزیون نداره

مثلا HDMI بیسیم ارزون هس ؟ یا همچین چیزی

smhsh121
06-05-2013, 14:28
بله اینوقبلا گفتید
گفتم بدون این دستگاه. چون تلویزیون نداره

مثلا HDMI بیسیم ارزون هس ؟ یا همچین چیزی

چنین چیزی نشنیدم. اگرم باشه بعید می دونم چیز ارزونی باشه.

farshad60
06-05-2013, 14:42
aya too in sait miishe in narmafzaroo ke migiin peida kard?

mr.shayan666
08-07-2014, 12:59
؟؟؟

سلام 00110 عزیز، خواستم بپرسم به نتیجه ای رسیدی؟؟؟ چون منم خیلی دنبالشم، همش به chromcast که واسه گوگل هست برخوردم، که اونم بلاخره یک سخت افزار جداگانه به حساب میاد! خیلی دوست دارم راهی داشته باشه که بشه به شکل وایرلس تصویر رو انتقال بدیم روی تلوزیون! خیلی ژیگیرشم! اگه به نتیجه ای رسیدی همینجا مارو هم باخبر کن!
ممنون

lionf3
08-07-2014, 13:35
منم DLNA رو پیشنهاد میدم همونطور که دوستمون گفتن.
بهترین روش برای ارتباط بیسیم هستش
من خودم تو منزل دوستم و با تلویزیونشون امتحان کردم نسبتا جالب و کاربردی هستش.
به جز DLNA و WiDi فک نمیکنم راه معقول دیگه‌ای باشه.
کروم کست هم نیاز به نت پرسرعت داره چرا که وسیله‌ی ارتباطی لپتاپ با تلویزیون نیست و فقط ویدیو‌های یوتیوب رو کست میکنه و روی تلویزیون پخش میکنه( تا اونجایی که من میدونم.)