PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل کیبورد نوت بوک hp

hamidrezavictor
12-12-2012, 16:36
سلام . من یکی از کلیدای (کلید Q) نوت بوک hp م از پایین که فشار میارم کار نمیکنه ولی از وسط و بالاش که فشار میدم هیچ مشکلی نداره میخواستم بدونم مشکلش چیه ؟ قابل تعمیر یا نه ؟ اگه بخوام کل کیبورد و عوض کنم یا فقط تعمیر هزینه اش چقدر میشه ؟ میخواستم راجع به کیبورد نوت بوک و اینکه چطوری اتصال داره هم توضیح بدین ممنون :)

leilestani
21-12-2012, 12:51
سلام . من یکی از کلیدای (کلید Q) نوت بوک hp م از پایین که فشار میارم کار نمیکنه ولی از وسط و بالاش که فشار میدم هیچ مشکلی نداره میخواستم بدونم مشکلش چیه ؟ قابل تعمیر یا نه ؟ اگه بخوام کل کیبورد و عوض کنم یا فقط تعمیر هزینه اش چقدر میشه ؟ میخواستم راجع به کیبورد نوت بوک و اینکه چطوری اتصال داره هم توضیح بدین ممنون :)

کل کیبرد که بین 80 تا 100 هزینه داره که توسط یه فلت روی برد نصب میشه .
تما در این مورد اتصالات کیبرد بگم که :
1- صفحه اصلی کیبرد که دکمه ها هستن .که لابه رویی هست
2- زیر این دکمه ها پلاستیک های هستن بصورت ضربدی که باعث ارتعاش میشوند (بصورت حبابی نیست )
3- این دکمه ها بروی 2 صفحه طلقی هستن که روی این دو صفحه طلق مسیر ها با جنس گرافیت هست که با اتصال گرافیت طلق بالایی و پایینی دکمه عمل میکند
4- کل این مجموعه بروی یک صفحه متزک اهنی سوار شده . دکمه ها بروی آن بصورت پینی سوار شده است .
نکته : اگر این مشکل در کیبرد های کامپیوتری بود .ایراد میتواند از شل بودن پیچ پشت کیبرد باشد .