PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کرک و یا سریال برای آموزش فتوشاپ تاپ سکرت فارسی لطفا فوری

jojonice
12-12-2012, 14:33
سلام
لطفا راهنمائی کنید
در مورد آموزش فارسی شده فتوشاپ تاپ سکرت شرکت نوین و قبلا این آموزش را خریداری کردم و چند بار استفاده کردم و حالا میگه شما بیش از 3 بار از این کد استفاده کردید و دیگر نمیشود استفاده کنید و باید دوباره پول بدهید
و این کار اصلا کار درستی نیست و چرا باید دوباره پول بدهم شرکت های خارجی که یه محصول را میفروشن چنین کاری را نمیکننده که یه شرکتی ایرانی که فقط دوبله کرده است این کار را میکند
و حالا اگر لطف کنید روشی و یا کرکی لطفا بدهید که بشود از این فتوشاپ تاپ سکرت استفاده شود
ممنون
خداحافظ

Farjameh
29-12-2012, 10:58
من هم از این مجموعه آموزشی استفاده می کنم. اگه بیشتر دفت کنید نوشته روی 3 تا سیستم کار می کنه. چون نصب که نمیشه.
محدودیت در نصب نداره. محدودیت در تعداد سیستم داره که چیز معقولی هست. چون 1 نفر مگه چند تا سیستم می تونه داشته باشه ؟!!

rezaew
29-12-2012, 12:15
حذف شود ...

tahani3dmaster
03-02-2013, 15:02
منم این مشکلو دارم.
حالا من که کدم را گم کردم. به شرکت گفتم مشکلمو گفته باید دوباره پول بدی تا بهت کد جدید بدم.
آخه ینی چی آخه ؟
کد باید داخل سی دی تعبیه بشه که از این مشکلات پیش نیاد . یا باید روی دی وی دی ها درج بشه یا اصلا قفل نرم افزاری و سخت افزاری براش بسازن . نه اینکه از ملت پول بگیرن..:n29:
حالا یکی مث من آلزایمر داشت . .. باید بمیره؟؟:n28:
اگه کسی کرک داره بده .. خدا خیرش بده..