PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يك مسله جديد ........

mydelphi
08-04-2005, 19:25
با سلام :
دوستان عزيز من در يك موسسه خواستم ار اينترنت آنها استفاده كنم ولي با كمال تعجب ديدم كه در لحظه ورود به اكانت تعريف شده فقط صفحه Internet Explorer Browser باز شد شما حق استفاده از هيچ گزينه در دكمه Start بجز خاموش كردن سيستم رو نداشتيد و تنها پنجره اي كه باز مي شد پنجره My Documents بود حق هيچ كاره (واقعا به معناي واقعي ..) رو نداشتيد من وقتي موضوع رو برسي كردم ديدم با استفاده از ريجستري تمام كنترل ويندوز رو در اختيار گرفته و بعد اين اكانت رو محدود كرده (جالب اينكه يك پسر بچه راهنمايي اين كار رو كرده ) خلاصه موضوع شده رو كم كني و من دست و پا دراز تر برگشتم و خيلي فكر منو مشغول كرده . (صفحه Setup پسورد داره و فقط با هارد بوت ميشه ) من مي خواهم ببينم ميشه پسورد صفحه Setup رو برداشت يا به طريقي ديگه وارد داريو ويندوز شد و از ريجستري استفاده كرد و يا ؟؟؟؟؟
دوستان اين موضوع منو كلافه كرده واقعا به كمك شما نياز دارم ......

Mohammad
08-04-2005, 20:09
اينجور كه شما تعريف كردي فكر نمي كنم طرف راهي رو باز گذاشته باشه! :roll:

mpsjavad
08-04-2005, 21:17
سلام ..

براي برداشتن پسورد صفحه Setup ( منظورت همون پسوردBios ) تاپيك هاي زيادي بچه ها درست كردن يه سري برو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشي :wink:

Mohammad
08-04-2005, 21:20
حالا خودمونيم
اگه پسوورد بايوس رو هم برداري مي خواي چكار كني؟

mpsjavad
08-04-2005, 21:25
ضد حال چند حالت داره :mrgreen:

بستگي به حالتش داره ...شديد .. :?:

Mohammad
08-04-2005, 21:30
اين يكي ديگه آخر آخرشه :mrgreen:

mydelphi
09-04-2005, 02:41
در مورد گفته شما mpsjavad :
من با اين مورد يعني برداشتن پسورد مسله دارم و متوجه منطور دوستمون كه توضيح داده نشدم . اميدوارم منو راهنمايي كنند
اما دوست عزيز mohammadkh :
حالا فقط بايد هارد رو فرمت كنم تنها چاره كار ... البته در صورت برداشتن پسورد(اگه بشه كه من شك دارم ) فقط قضيه ميشه رو كم كني

Mohammad
09-04-2005, 11:03
آره ديگه.راهش فرمت.
ايشالا حداقل تو رو كم كني موفق باشيد :wink: :wink:

M.R.M
09-04-2005, 12:46
سلام دوست عزيز.
آيا شما ميتوانيد در محيط ويندوز برنامه خاصي را اجرا كنيد يا آن هم محدود شده ( توجه كنيد كه گفتم اجراي برنامه نه نصب برنامه ) ؟
در كل فكر كنم بتوانم به شما كمك كنم كه به رجيستري دسترسي پيدا كنيد ، به اين ترتيب ميتوانيد تك تك محدوديت ها را از بين ببريد. :wink:
منتظر پاسخ شما هستم.
موفق باشيد. :)

mydelphi
09-04-2005, 22:11
دوست خوبم M.R.M :
اين فرد حتي دانلود رو از اينترنت گرفته . طوريكه برنامه شما رو بروي هارد دانلود كرده و اجرا كنيم .
من فقط دسترسي به پنجره My Documents دارم و ديگه هيچ .البته متذكر بشم كه اجراي Atuo Run از سي دي رو نمي دونم گرفته يا نه .
در هر صورت اگه بتونيد منو كمك كنيد خيلي لطف كرديد ....

Mehdi_Best
10-04-2005, 07:17
راستي اينكه گفتي هارد رو فرمت كنم. آيا با فرمت كردن هارد مشكلت حل مي شه؟ خب اينطوري ديگه همون استفاده محدود رو هم نمي توني بكني كه!!

mydelphi
10-04-2005, 10:29
در نهايت اگه نشه سيستم رو كنترل كرد بايد فرمت بشه .
در ضمن كسي كه اين كار رو كرده خيلي ادعا داره (همه ما مي دونيم كامپيوتر تنها چيزيه كه ادعا ور نمي داره .... )و اين مسله باعث شده كه حداقل با همفكري شما يك جوري اين فرد سر جاش بشينه ....
در هر صورت من منتظر راهنمايي هاي شما دوستان هستم .

فرزاد

M.R.M
10-04-2005, 12:10
سلام فرزاد جان.
اگر كمي صبر داشته باشيد يك روشي را به شما آموزش ميدهم كه به احتمال بسيار زياد مشكل شما را حل خواهد كرد.
دارم روي اين موضوع كار ميكنم.
به زودي نتيجه اش را اعلام ميكنم.
موفق باشيد. :)

mpsjavad
10-04-2005, 14:42
با سلام ..

اقاي M.R.M, ما هم بي صبرانه منتظر روش شما هستيم :shock:

mydelphi
11-04-2005, 12:17
دوست عزيز اقاي M.R.M :
من واقعا منتظر راهنمايي شما هستم....

Mehdi_Best
12-04-2005, 12:15
M.R.M جان ما هم كه اين مشكل رو نداريم كنجكاو شديم ببينيم چه راهي رو جلوي پاي دوستمون مي گذاريد.

mydelphi
13-04-2005, 09:57
دوست عزيز پس چي شد ؟؟؟؟؟

M.R.M
13-04-2005, 13:25
سلام دوستان.
از اينكه كمي ! دير شد معدرت ميخوام. :oops:
دانشجوييه ديگه ، يكم وقتمون محدود شده. :wink:
اما شما دوست عزيز ( mydelphi ) ، براي اينكه متوجه بشيد موضوع از چه قراره اول به آدرس زير مراجعه كنيد و مقاله را خوب مطالعه كنيد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر نتونستيد كدهاي اسكريپت رو كپي كنيد و يا نتونستيد خود ابزار رو دانلود كنيد ، نگران نباشيد. من كدهاي اسكريپت رو ( به حالت چپ چين ) به ايميلتان ميفرستم تا بتونيد در صورت برخورد به مشكل آنها را به راحتي در نوت پد كپي و اجرا كنيد.
و اما نكته بعد :
همان طور كه در مقاله اشاره كردم اين آخرين روش نيست. شما شما اين روش رو امتحان كنيد اگر جواب نداد به من بگوييد تا روشهاي بعدي رو هم جلوتر براي شما بفرستم ( تا بعد در وبلاگ هم قرار بدم ).
منتظر نتيجه هستم.
موفق باشيد. :D

Ronaldiniho
13-04-2005, 21:27
اقاي MRM مطلي شما بسياراموزنده بود مرسي فقط قبل از اينكه اين مشكلات پيش بياد شما براي اطلاع كاربران اين مطالبو بذارين ممنون

mydelphi
14-04-2005, 12:22
دوست من متشكرم لطف كرديد.
بررسي مي كنم و شما رو از نتيجه اون مطلع ميكنم ......

mydelphi
14-04-2005, 22:24
دوست من متشكرم لطف كرديد.
بررسي مي كنم و شما رو از نتيجه اون مطلع ميكنم ......دوست عزيز من فايل شما را دريافت كردم متشكر
اما قبل از اون نكته اصلي اينكه من مي خواهم پنجره ريجستري باز بشه نه اينكه فعال يا غير فعال بشه . چون اصلا گزينه RUN كه در ريجستري بسته شده وجود نداره كه من بخوام اين كار رو انجام بدم (ولي نكته شما مطلب قابل توجهي بود) . من كدهاي شما رو در دو حالت زير تست كردم :
1- زمانيكه اكانت من Administrator بود همون پيغام شما نمايش داده شد : فعال /غير فعال
2- زمانيكه اكانت من Limited بود يك پيغام خطا ظاهر شد و اتفاقي نيفتاد . به اين صورت كه در خط 34 كراركتر 1 يك اشتباه در شاخه كليد ريجستري زخ داده از پيام هاي Windows Script Host

من منتظر راهنمايي هاي بعدي شما هستم .....
متشكرم - فرزاد

mydelphi
16-04-2005, 13:23
دوست عزيز M.R.M :
من همچنان منتظر راهنمايي جنابعالي هستم .

فرزاد...

M.R.M
17-04-2005, 08:26
سلام فرزاد جان.
همون طور كه حدس ميزدم قسمت WSH براي شما غير فعال شده.
اگر ممكنه بگيد آيا شما به CMD دسترسي داريد يا خير؟
منتظر پاسخ شما هستم.
موفق باشيد.

mydelphi
17-04-2005, 13:50
دوست خوبم M.R.M :
همنطور كه قبلا گفتم من به هيچ چيز دسترسي ندارم (در پنجره استارت بجز گزينه خاموش و روشن كردن - پنجره Printers and Faxes - شاخه Documents and Setting و ديگه هيچ ....)
حالا با اين اوضاع و احوال بنظر شما ميشه به CMD دسترسي پيدا كرد ؟؟

mydelphi
20-04-2005, 12:59
دوست عزيز M.R.M من همچنان منتظر راهنمايي شما هستم ...

M.R.M
22-04-2005, 07:29
سلام فرزاد جان.
براي اينكه ببينيم آيا شما به CMD دسترسي داريد يا خير مراحل زير را انجام بديد :
ابتدا روي دسكتاپ خود راست كليك كرده و از قسمت New گزينه Shortcut را انتخاب كنيد.
در قسمت مسير ، مسير زير را به آن اختصاص دهيد :
%SystemRoot%\System32\cmd.exe
سپس يك نام برايش انتخاب كرده و روي Finishكليك كنيد.
بعد روي Shortcut موجود بر روي دسكتاپ خود دوبار كليك كنيد. اگر وارد محيط CMD شديد كه هيچ ، اگر نه و با پيغامي مبني بر اينكه اين قسمت توسط ادمين محدود شده است مواجه شديد شورتكات را پاك كرده و مجددا يك Shortcut جديد ولي با مسير زير بسازيد :
%SystemRoot%\System32\command.com
مراحل قبل را تكرار كنيد. با اجراي اين Shortcut به احتمال بسيار قوي شما به محيط Command Prompt وارد خواهيد شد ( چون معمولا اين قسمت فراموش ميشود محدود شود ، زيرا خودش نيز فراموش شده است ! ).
اگر توانستيد وارد شويد بگوييد تا وارد قسمت دستورات شويم و دستورات بعدي را به شما بگويم.
در غير اين صورت ( يعني اگر اين هم محدود شده بود ) واقعا به اينكه داريد از يك ويندوز استفاده ميكنيد شك كنيد !!!
اما باز هم مايوس نشويد ، زيرا همان طور كه گفتيد در ويندوز محدوديت وجود ندارد !
اگر اين روشها نيز در نهايت جواب ندهد تنها چاره كار كرك كردن پسورد ادمين و سپس وارد شدن به يوزر آن و حذف تمام محدوديتهاي موجود است. كه براي اين كار نيز روشهاي بسياري وجود دارد.
موفق باشيد.

mydelphi
23-04-2005, 16:06
دوست عزیزمن بروی سیستم مورد نظر هستم و دارم پاسخ شما رو می دم :
من به دسکتاپ دسترسی ندارم ولی در پنجره My Documents از گزینه فایل یک Shortcu ساختم و عبارت شما رو تایپ کردم ولی یک پیغام داد که چنین موردی پیدا نشد . دیگه من گیج شدم .
با از شما متشکرم ....

sadegh138
29-04-2005, 19:54
درسته

mydelphi
29-04-2005, 21:24
حالا بايد چي كرد ؟؟؟؟

mydelphi
15-05-2005, 23:39
مثل اينكه من بايد بي خيال اين موضوع بشم ................

ZiTaNiX
15-05-2005, 23:47
این جوریش رو دیگه ندیده بودیم :arrow: :shock:

dashreza
10-06-2005, 19:13
سلام
اقا كمك كنيد تا ژسورد سيستم محل كارم رو پيدا كنم .
قبل از اينكه ويندوز بالا بياد پسورد ميخاد . چطوري ميتونم پسوردش رو هك كنم

mydelphi
12-06-2005, 15:12
اگه جستجو كني پيدا مي كني .......

dashreza
21-06-2005, 20:52
بابا يك كمي راهنمايي كن انشالله جبران كنيم

mydelphi
22-06-2005, 09:22
دوست عزيز جستجو كن .....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] t=15