PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید LED تا سقف 4 میلیون تومان !

saeed774
12-12-2012, 13:47
قصد خرید تا سقف 4 تومن رو دارم . کیفیت تصاویر و شقافیت اون برام خیلی مهمه ولی امکاناتش هم در درجه دوم اولویت انتخابمه .

با پرس و جو و تحقیق در نت خودم Sharp 46LE8300x رو انتخاب کردم که حدود 3700000 تومنه . امکانات خوبی هم داره ظاهرا .

از دوستان کسی اطلاعی در مورد این تلویزیون داره ؟؟

تلویزیون هایی که بتونه با این برند و مدل رقابت کنه رو میخواستم بدونم کدوما هستن و یا شما اگه تا 4 تومن و یا کمتر تلویزیونی بهتر سراغ دارید لطفا راهنمایی کنین . در ضمن 3D هم باشه .

مرسی

mhs_837
12-12-2012, 15:33
دوست عزیز من از این تی وی 40 اینچش رو دارم و واقعا راضی هستم .مخصوصا صدای خیلی خوبی داره.کدوم ال ای دی دراین رنج قیمت می تونی پیدا کنی که ساب ووفر داشته باشه؟ولی این داره.کیفیت تصویر هم به نظر من خیلی خوبه.با اینکه دربعضی تاپیکها می گفتن کیفیت تصویر SD پایین هست ولی من با سونی حتی مقایسه کردم چنین چیزی ندیدم.بستگی به تنظیمات تصویرت داره که باید صحیح کالیبره بشه.کیفیت HD که واقعا عالیه.3D هم از صفحه بیرون هست و کاملا طبیعی.اکثر فرمتهای ویدئویی و صوتی رو از USB و DLNA پخش میکنه ولی متاسفانه زیرنویس رو هنوز نتوستم فعال کنم، نمیدونم شاید قابلیت پخش زیرنویس رو نداشته باشه.درمجموع من از خریدم راضی هستم.تنها مشکلی که داره اینترنت نداره.این دیگه به سلیقه خودت بستگی داره.اگر سوال دیگه ای داشتی بیا تاپیک زیر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saeed774
12-12-2012, 15:50
مرسی دوست عزیز

تنها مشکلی که داره اینترنت نداره.

ولی اطلاعاتی که من از دیجی کالا کسب کردم نوشته بخاطر AQUOS Net online مرورگری اینترنت باهاش امکان پذیر شده !! احتمالا مدل 40 اینچ نداره ولی 46 داشته باشه .

زیرنویس هم مشکلی نیست . از پخش کننده BlueRay برای دیدن فیلم ها استفاده خواهم کرد .

فقط کیفیت و شفافیت برم مهمه . راستی برای Wifi کردن حتما باید از USB Dungle شارپ استفاده بشه یا همه Wifi های موجود Usb جواب میدن روش ؟؟

Arashmartini
12-12-2012, 17:28
در خرید این تلویزیون یک درصد هم به خودتون شک راه ندید
فعلا با این قیمتی که داره بهترین انتخابه
بهتراز این سونی hx925 که بالای 8 ملیون تومنه
قیمتهای سامسونگ رو ندارم اما se7770 خوبه ولی به هیچ عنوان نمیتونه با پنل شارپ رقابت کنه

saeed774
12-12-2012, 19:50
اما se7770 خوبه ولی به هیچ عنوان نمیتونه با پنل شارپ رقابت کنه

مرسی دوست عزیز
اتفاقا بعدظهر یدونه ES 7770 دیدم با قیمت 3900000 تومن که فوق العاده بود تصویرش و از خیلی تلویزیون های دیگه که همزمان تصویر HD پخش میکردن ، هم شفاف تر بود و هم رنگ های زنده تر . من که بی نهایت تصویرشو پسندیدم ولی متاسفانه تصویر sharp رو ندیدم که باهاش مقابسه کنم !.
حتی CPU دو هسته ای داره سامسونگ و با حرکات دست و چهره و صدا هم کنترل میشه !!
الان دیگه بین دومدل به شک افتادم و نمیدونم کدومو بگیرم . تصویر این که بی نهایت فوق العاده بود ولی ای کاش تصویر شارپ رو هم میدیدم تا نتیجه قطعی میدادم .

saeed774
12-12-2012, 20:11
تقریبا نظرم قطعی شد . همون Samsung ES7770 رو برمیدارم . کیفیت تصویرش دیوونه ام کرده و شارپ رو ندیده کنار میذارم . اگر هم احیانا بعدا دیدم شارپ بهتر تر بود مشکلی نیست یدونم شارپ میخرم :n02:

virgin_spring
11-02-2015, 22:44
سلام
من یه ال ای دی 55 یا 60 اینچ می خوام، 3D و 4K برام اصلا کاربردی نداره و مهم نیست، بین 2 تا مدل موندم ، خواهشا راهنماییم کنین ، از بین اینا کدوم؟

PHILIPS FULL HD SMART LED TV 55PFT6609
SONY LED FULL HD SMART TV KDL-60W600