PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت شهرستان آبادان

manutd2009
10-12-2012, 11:53
با سلام خدمت کاربران محترم بخصوص آبادانی های عزیز :n12:

بنده این تاپیک به منظور آشنایی کامل با سرویس دهی -کیفیت -پشتیبانی -زمان اتصال - سرعت ..... ودیگر فاکتورهای مطرح در خصوص اینترنت ایجاد کردم

لطفا بنده رو همراهی فرمایید

========================
با همکاری دوستان آبادنی هر کسی از هر شرکتی سرویس گرفته برای بنده اسکرین شات از پینگ و سرعت ارسال کنه بنده در تاپیک قرار می دهم
البته برای صحت این روند خودم نیز بروی این قضیه نظارت می کنم با نرم افزار تیم ویور .

=================================

شرکت هایی که در آبادان سرویس اینترنت ارایه می دهند :

Wimax :

1.وایمکس ایرانسل
2.وایمکس مبین نت

Adsl :

1. پارس آنلاین ( پویندگان )
2. آسیاتک
3. داتک ( پارسارسانه )
4. پیشگامان کویر یزد ( مهرگان نت )
5.مخابرات

wireless : راصد

در صورتیکه که نام شرکتی از قلم افتاده به بنده پیام بدید تا اضافه کنم

============================================

از وایمکس ایرانسل شروع می کنیم

پوشش : کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توضیح :

بنده مودم خود را که دارای اکانت 2 مگ بود به آبادان آوردم وتست فراوانی رو انجام دادم در نتیجه سرعت واقعی 2مگ باید حدود 256 K/S به شما بدهد

سرویس : 2 مگ = سرعت واقعی 256 K/s
سرعت در آبادن : فقط 150 + نوسان
محل تست : در نزدیکی استادیوم تختی

==========================================
وایمکس مبین نت :

پوشش : 2 نوع پوشش دارد که پوشش داخلی که می توان از مودم داخلی و خارجی استفاده کرد و پوشش خارجی که فقط از مودم بیرونی می توان استفاده کرد .

پوشش داخلی : کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پوشش خارجی : کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:n13: نکته مهم در وایمکس مبین نت : پوشش هایی که در شهر آبادان بروی نقشه نشان داده شده نمایانگر برنامه های آینده مبین نت هست منظور این است مثلا در نقشه شما می بینید که تمام شهر آبادان تحت بهترین پوشش است اما جالب اینجاست وقتی مودم می خرید متوجه می شوید با اینکه در مناطقه سبز قرار دارید مودم آنتن نمی دهید . دلیل : بخاطر اینکه این نقشه تکمیلی است و فقط 2 دکل از 8 دکلی که باید نصب شود در آبادان نصب شده پس حواستان به این نکته باشد . برای آگاهی از پشتیبان مبین نت در آبادن جویا شوید که در منطقه 2 دکل فعال واقع شدید یا خیر .

سرعت : با توجه به گفته نمایندگان فروش بدلیل کمبود پهنای باند و همنطور قول های دروغین منیننت به آنها برای افزایش پهنای باند کاربران سرویس 2 مگ فقط در بهترین حالت بین 30 تا 60 K/s دریافت می کنند

=========================================
و حالا ADSL :
=========================================

1. پارس آنلاین

نام نماینده در آبادان : پویندگان

پشتیانی تهران : در صورت مشکل نویز / سرعت / دیسکانکت شدن مکرر / .... در حد نرمال برخورد می کنند اما به هیچ عنوان مشکل شما رو حل نمی کنند

پشتیبانی آبادان : که خانمی هست که فامیلشون رو بنده نمی دونم . اما بسیار بسیار بی ادب و پر ادعا / به هیچ عنوان مشکل شما رو حل نمی کنند چون تا حالا بیش از 10 بار باهاشون تماس داشتم

سرعت :
بدلیل اینکه شرکت های اینترنتی بیش از حد پهنای باند خود یوزر می فروشند در نتیجه اوایل شروع سرویس بسیار عالی اما در ادامه بسیار افتضاح می شود فرض کنید 1 لیتر آب رو بین 5 نفر تقسیم کنید تا اینکه 1 لیتر آب رو بین 100 نفر تقسیم کنید متوجه می شوید در صورتیکه یوزر اضافه کنید و پهنای باند رو که در مثال همون 1 لیتر آب هست اضافه نکنید یوزر دچار مشکل می شود .

سرعت در روز :
سرعت در روز با توجه به نوسان اما کمی قانع کننده است با توجه به اینکه مدتی حتی سرعت واقعی سرویسی رو که م گرفتید به شما نمی داد مثلا مشترک سرویس 512 بودید و باید به شما سرعت بین 55 تا 64 رو بدهد اما متاسفانه حتی اون سرعت هم نمی داد اما در گاهی اوقات تا 200 هم به شما می دهد پس دارای نوسان زیاد است

سرعت در شب :
حرفشو نزنم بهتره !!! از 2 کیلوبایت دیدم تا ماکزیمم 15 کیلوبایت برای هر سرویس که گرفتم یعنی افتضاح

پینگ : پینگ در ساعات روز معمولا نرمال است اما در شب نسبتا بالا می رود و ریکوست های فراوان که کمی طبیعی است چون همه مشغول دانلود هستند اما برای یک سرویس نرمال دلیلی قانع ککنده نیست

==========================================

برای حمایت و رسیدن تاپیک به هدف مورد نظر تشکر فراموش نشود

mehsor14
25-12-2012, 10:24
عزیزم شرکت راصد تو آبادان ADSL نداره فقط وایرلس داره

Saeedifar
25-12-2012, 11:27
خوشم میاد که علامت مخصوص آبادان یعنی عینک ریبون رو هم گذاشتی !!!
یعنی عاشق تمام آبادانیایه همیشه شادم .....
:n12:

ali6803
25-12-2012, 17:05
من پارس انلاین دارم 256 8 گیگ بدک نیست ....اما از 12 شب به بعد افتضاح میشه در حد دیال اپ.......................

manutd2009
03-01-2013, 05:24
عزیزم شرکت راصد تو آبادان ADSL نداره فقط وایرلس داره

بله درسته . متاسفانه حواسم نبود خودم دفتر این شرکت رفتم سرعتشو در دفتر خودشتست کردم اونم داستان داره به وقتشمی گم

manutd2009
03-01-2013, 05:25
من پارس انلاین دارم 256 8 گیگ بدک نیست ....اما از 12 شب به بعد افتضاح میشه در حد دیال اپ.......................

سلام . کدام منطقه هستید . سرعت دریافت تایم روزتون چنده و همینطور شب . از 8.8.8.8 پینگ بگیرید اعلام کنید با تشکر

sajadps3
19-06-2013, 07:42
بچه ها من میخوام ADSL بگیرم.
مخابرات چه طوره؟؟؟
1مگ نامحدود گفت حدود45تومن نظرتون چیه بگیرم؟؟؟؟

Armin.Computer
19-06-2013, 13:43
بچه ها من میخوام ADSL بگیرم.
مخابرات چه طوره؟؟؟
1مگ نامحدود گفت حدود45تومن نظرتون چیه بگیرم؟؟؟؟

اگر مخابرات خوزستانی باید بگم منم خوزستانم تا الان که خوب بوده
اینم تاپیک خوبیه:
adsl مخابرات خوزستان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammad varaste
26-06-2013, 08:13
آقا وایمکس ایرانسل تو آبادان خوبه ؟
من میخوام بگیرم نظرتون چیه ؟
سرعت دانلود سرویس 512 سرعتش 100 میره ؟

Armin.Computer
26-06-2013, 11:32
آقا وایمکس ایرانسل تو آبادان خوبه ؟
من میخوام بگیرم نظرتون چیه ؟
سرعت دانلود سرویس 512 سرعتش 100 میره ؟
تاپیک ایرانسل هست
بحث و بررسي سرويس وايمكس ايرانسل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نمیشه نظر داد
باید خودتون تو منطقتون بررسی کنید
ظاهرا خوبه البته من طبق نظر بعضی از دوستان انجمن

mohammad varaste
10-07-2013, 22:50
بچه های آبادان اگه میتونید بگین که از چه شرکتی اینترنت میگیرین و چه اینترنتی میگیرین و سرعتش چجوره ؟:n18:

Armin.Computer
10-07-2013, 23:21
بچه های آبادان اگه میتونید بگین که از چه شرکتی اینترنت میگیرین و چه اینترنتی میگیرین و سرعتش چجوره ؟:n18:

در مورد وایمکس که نمیشه نظر داد به خاطر سیگنال!
ولی شرکت های زیادی هست
تا جایی که می دونم مخابرات خوبه ولی این روزا یکم پهنای باندش مشکل پیدا کرده
الیته نمی دونم
من 256 دارم
شاید 512 و 1 مگ بهتر باشه!

mohammad varaste
11-07-2013, 02:33
ارمین جان 256 نامحدود ؟سرعت دانلودش حداقل و حداکثر چنده ؟

Armin.Computer
11-07-2013, 21:13
ارمین جان 256 نامحدود ؟سرعت دانلودش حداقل و حداکثر چنده ؟

محمد زمانی که وضعیت خوب بود سرعت بین 100-120 بود
الان کمی مشکل پیدا کرده
ولی گفتن خوب میشه

pkzpkz
19-08-2013, 20:05
سلام به همه دوستان
من الان اینترنت 256 نامحدود مخابرات آبادان دارم برای بازی آنلاین گرفتم 2 3 ماه پیش پینگش خو بود ولی الان نه . کدوم شرکت اینترنتی آبادان اینترنت با پینگ 30 تو بازی میده و قیمتاش مناسب در حده مخابرات باشه؟!

pkzpkz
19-08-2013, 20:39
شرکت آسیاتک چطوره برای بازی آنلاین خوبه ؟ سرعت دانلودش 256 چقدر میده؟!

estive
14-09-2013, 00:09
من از پارس آنلاین آبادان استفاده میکنم.قبلا که خیلی خوب بود اما از اوایل سال 91 و به خصوص از بعد از انتخابات افتضاح شده و توصیه میکنم کسی نگیره.کلا گوگل رو که بسته و بدون چیز پی ان که نمیشه گوگل باز کرد قطعی هم در روز چندین بار داره بعضی شبا هم قطعه سرعت شبش هم افتضاحه.من ایستگاه 7 فره آباد قسمت شرکتی هستم.

estive
14-09-2013, 00:09
من از پارس آنلاین آبادان استفاده میکنم.قبلا که خیلی خوب بود اما از اوایل سال 91 و به خصوص از بعد از انتخابات افتضاح شده و توصیه میکنم کسی نگیره.کلا گوگل رو که بسته و بدون چیز پی ان که نمیشه گوگل باز کرد قطعی هم در روز چندین بار داره بعضی شبا هم قطعه سرعت شبش هم افتضاحه.من ایستگاه 7 فره آباد قسمت شرکتی هستم.

.:Bardia:.
14-09-2013, 08:35
شرکت آسیاتک چطوره برای بازی آنلاین خوبه ؟ سرعت دانلودش 256 چقدر میده؟!

آسیاتک قبلن خوب بود ولی الان پیشنهاد نمیکنم ...

moghream
27-11-2013, 01:05
من از پارسا رسانه سرعت 2 میگ گرفتم افتضاحه پینگش 400 به بالا تایم اوت بسیار زیاد اصلان نمیشه بهش گفت اینترنت :n28::n28::n28:

mrhdir
12-03-2014, 18:30
کسی متونه راهنماییم کنه که من پارامیس خوبه بگیرم یا مخابرات؟

mohsen_860240537
31-07-2014, 23:41
سرعت 512 محدود مخابرات ساعت تست 12:30 شب

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

maniya12
03-10-2014, 22:07
دوستان تو رو خدا یکی راهنمایی کنه من آبادان زندگی میکنم
من یه نت میخوام برای گیم آنلاین که پینگش تو سرورهای ایرانی پینگش خیلی پایین باشه و به درد گین آنلاین بخوره؟!
لطفا راهنمایی کنید

mohsen_860240537
04-10-2014, 00:30
سلام دوست عزیز آقای مانیا بهترین نت توی آبادان پارس آنلاین شک هم نکن

manutd2009
12-01-2015, 21:18
سلام دوستان عزیز

این مخابرات گند زده دیگه پینگ 8.8.8.8 = 500 ms

با کلی ریکویست تایم !!!

دوستان تجربه بهتری با سرویس دهنده خاصی ندارند ؟؟؟