PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید تلویزیون تا سقف 7-6 میلیون

Sir.AShkaN
10-12-2012, 01:12
سلام به دوستای گلم.. :sq_25:
راستش کلی تو اینترنت سرچ کردم وگشتم ولی هر چی بیشتر گشتم گیج تر شدم.:sq_3:
ممنون میشم از دوستایی که تجربه دارن کمک کنن .

تو رنج 7-6 میلیون تلویزیون 3d میخوام حدود 47- 50 اینچ نمیدونم Sony و Samsung و Panasonic کدوم بهتره
و اینکه تی وی های Smart چطورن ؟

یه چند جا خوندم سامسونگ طول عمرش کم هست رنگ مشکی رو کاملا مشکی نشون نمیده واسه فضای تاریک مناسب نیست و مثلا مدل 46es8880 یه هاله سفید مانند (Clouding)
رو تصویر داره !!

آیا پاناسونیک و سونی هم مثل سامسونگ هوشمند هستن ؟
اگه مقدور بود معایب و مزایاشون رو هم توضیح بدین که عالی میشه.

ممنون میشم تو این مورد که از خریدن هواپیما به نظرم سخت تره کمک کنین..:sq_24:

MJ-RAIDEN
10-12-2012, 14:27
اول این که tv های پاناسونیک اکثرا پلاسما هستند و led هاش هم به اندازه ی سایر برند ها عالی نیستند . بنابراین اول باید فکر کنید ببینید پلاسما میخواید یا نه . در حال حاظر پلاسما های 2012 پاناسونیک از نظر بعضی از سایت ها بویژه CNET بهترین تلویزیون های بازار هستند .
توی LED ها به نظر من سونی از همه بهتره . مدل های HX850 و HX950 هم فکر می کنم الان از بهترین های سونی باشن .
اگر شما فقط به کیفیت تصویر اهمیت میدید من میگم اول پاناسونیک و بعد هم سونی .
ولی اگر بحث Smart tv و امکانات جانبی و پخش انواع فرمت ها مثل mkv براتون مهمه سامسونگ به نظرم در این زمینه ها از همه پیشرو تره. مثلا برای من خیلی مهمه که تلویزیونم mkv پخش کنه پس در این صورت دور سونی رو خیط میکشم ! :n02:
البته سامسونگ داره توی پلاسما هم خوب کار می کنه . من خودم چند وقت پیش میخواستم پلاسما e8880 بخرم که فعلا منصرف شدم . همین تلویزیون توی cnet رتبه ی نهم در بهترین tv های بازار رو داره .

Arashmartini
10-12-2012, 17:04
سلام به دوستای گلم.. :sq_25:
راستش کلی تو اینترنت سرچ کردم وگشتم ولی هر چی بیشتر گشتم گیج تر شدم.:sq_3:
ممنون میشم از دوستایی که تجربه دارن کمک کنن .

تو رنج 7-6 میلیون تلویزیون 3d میخوام حدود 47- 50 اینچ نمیدونم Sony و Samsung و Panasonic کدوم بهتره
و اینکه تی وی های Smart چطورن ؟

یه چند جا خوندم سامسونگ طول عمرش کم هست رنگ مشکی رو کاملا مشکی نشون نمیده واسه فضای تاریک مناسب نیست و مثلا مدل 46es8880 یه هاله سفید مانند (Clouding)
رو تصویر داره !!

آیا پاناسونیک و سونی هم مثل سامسونگ هوشمند هستن ؟
اگه مقدور بود معایب و مزایاشون رو هم توضیح بدین که عالی میشه.

ممنون میشم تو این مورد که از خریدن هواپیما به نظرم سخت تره کمک کنین..:sq_24:

اگر در ایران زندگی میکنی اسمارت تی وی ها چندان قابلیتی ندارن چون مخازن دانلود نرمافزار و app های این تی وی محدودیت دسترسی دارند و باید با چیلتر شکن بری که دردسرهای خودشو داره
بودجه خیلی خوبی داری من 2 مدل به شما پیشنهاد میکنم
samsung smatr tv d8000
که امکانات جانبی خوبی داره
و اگر دنبال تصویر فوق العاده هستی
Sony HX925 بی نظیره

parham511
10-12-2012, 18:47
اگر در ایران زندگی میکنی اسمارت تی وی ها چندان قابلیتی ندارن چون مخازن دانلود نرمافزار و app های این تی وی محدودیت دسترسی دارند و باید با چیلتر شکن بری که دردسرهای خودشو داره
بودجه خیلی خوبی داری من 2 مدل به شما پیشنهاد میکنم
samsung smatr tv d8000
که امکانات جانبی خوبی داره
و اگر دنبال تصویر فوق العاده هستی
Sony HX925 بی نظیره

d8000 کمی سخت پیدا میشه 2011 هست
es80000 ال ای دی
و es8000 پلاسما جاشو گرفته

2hamidpeyk
09-04-2013, 13:07
نظرتون رو پلاسمای سامسونگ F8880 چیه ؟ 51 اینچش 4م 400 است. فکر کنم بهترین گزینه با توجه به قیمت باشه

hapalii
09-04-2013, 22:20
f8880 نیست مدل اون E8880 قیمتش هم می شه کمتر پیدا کرد