PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل سرعت در انتقال اطلاعات به هارد اکسترنال

paranasky
09-12-2012, 13:49
دوستان سلام
یه مشکلی دارم با هارد اکسترنالم
انتقال داده و اطلاعات به هارد و برعکس به شدت کند شده
یعنی اولش سرعت خیلی بالاست بعد به وسطاش که میرسه یهو سرعت میرسه به 600 کیلوبایت بر ثانیه بعدشم nساعت طول میکشه تا نهایتا فایل انتقال پیدا کنه
قبلا مشکلی نداشت الان هم رو لپ تاپ چندنفر تست کردم رو یکی خیلی راحت کار کرد با سرعت 33 مگابایت بر ثانیه روی لپ تاپ دو نفر دیگه هم عین لپ تاپ خودم به کندی انتقال اطلاعات انجام گرفت
ممنون میشم راهنماییم کنید

hasanoooooooo
09-12-2012, 22:42
لپتاپ شما چيه؟‌ و اينکه درايور usb روي سيستم وصل هست؟

paranasky
10-12-2012, 00:56
لپتاپ شما چيه؟‌ و اينکه درايور usb روي سيستم وصل هست؟

مدل لپ تاپ: 5010 Dell
بله - قبلا این مشکلو نداشت اخیرا اینجوری شده

hasanoooooooo
10-12-2012, 01:49
خب / سعي کردي ويندوز رو ريکاوري يا ترجيحا عوض کني؟ شما براي حل اين مشکل بايد ويندوز رو عوض کني . اگر با اين راه حل درست نشد ميتوني به اپديت باياس فکر کني.... البته همه اينها بر اساس گفته شما مبني بر اينه که هاردتون مشکلي نداره و روي يک سيستم تستش کرديد..... اگر با اينکار ها حل نشد ديگه مشکل سخت افزاري هست

paranasky
10-12-2012, 12:18
خب / سعي کردي ويندوز رو ريکاوري يا ترجيحا عوض کني؟ شما براي حل اين مشکل بايد ويندوز رو عوض کني . اگر با اين راه حل درست نشد ميتوني به اپديت باياس فکر کني.... البته همه اينها بر اساس گفته شما مبني بر اينه که هاردتون مشکلي نداره و روي يک سيستم تستش کرديد..... اگر با اينکار ها حل نشد ديگه مشکل سخت افزاري هست

ممنون از راهنمایی تون ، دوستان چنین پیشنهادی کردن اما مشکل اینه که دو تا هارد دیگه به سیستم خودم زدم و خوب و راحت کارکردن
از طرفی هم هاردم رو سیستم یکی از دوستان بدون مشکل کار کرده

paranasky
10-12-2012, 12:39
ضمنا الان رو همون سیستم دیروزی تست کردم سرعتش افت کرده بود شدیدا
انگار فقط شانسی دیروز سرعتش خوب بود
بنظرتون چیکار باید بکنم؟؟؟
چندنفر گفتن بخاطر اینه که زیاد پر شده
هاردم 11ترابایتیه که تقریبا 100 گیگ خالی داره
ولی بعید میدونم بخاطر این باشه

ata.royalfalcon
10-12-2012, 15:04
ضمنا الان رو همون سیستم دیروزی تست کردم سرعتش افت کرده بود شدیدا
انگار فقط شانسی دیروز سرعتش خوب بود
بنظرتون چیکار باید بکنم؟؟؟
چندنفر گفتن بخاطر اینه که زیاد پر شده
هاردم 11ترابایتیه که تقریبا 100 گیگ خالی داره
ولی بعید میدونم بخاطر این باشه

سلام .
براي اطمينان از صحت و سلامتي هارد ، برنامه hd tune رو نصب و اجرا كنيد و به قسمت health برنامه بريد (پس از انتخاب هارد اكسترنال) وضعيت رو بررسي كنيد آيا نوار زرد و قرمزي ديده ميشه ؟
براي راهنمايي بهتر از قسمت health برنامه عكس بگيريد و اينجا آپلود كنيد .

paranasky
10-12-2012, 21:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

paranasky
10-12-2012, 21:33
اینکارو قبلا انجام داده بودم با هاردADATA یکی دیگه از دوستام هم انجام دادم همین دوتا رو وارنینگ میداد اما انتقال اطلاعاتش مشکلی نداشت