PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The Walking Dead

mrbahram
07-12-2012, 22:22
سلام دوستان من این بازی رو بازی میکردم تا اپیزود 3 هم رفتم ولی دیگه رو ویندوزم اجرا نمیشه رو آیکن کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته ....ویندوزم عوض کردم ....بازی رو هم از اول ریختم ولی بازم نشد کل کرکا رم تست کردم ولی نشد کسی میدونه برا چی این طور میشه ......اصلا این مشکل برا چی هست ...یکی از دوستانم هم بابازی مدال چنین مشکلی داره ویندوزمم 8-64bit
ممنون میشم یکی جواب بده...................

thecrow
08-01-2013, 19:28
دوستان من هم اپیزود 1 و 2 این بازی رو تموم کردم.
اپیزود 3 رو دانلود کردم, ولی فایل های این اپیزود به صورت zip نیست.
پسوند ttarch. داره, خیلی توی اینترنت گشتم و تنها برنامه ای که پیدا کردم نرم اقزار telltale explorer بود.
به نظر می رسه بازی های شرکت telltale رو باید با این نرم افزار باز کنیم.
اما آخرین ورژن این نرم افزار فایل های بازی رو نمی خونه و کلا توی لیست بازی هایی که ساپورت می کنه
walking dead نیست.
دیگه نمی دونم ی کار کنم؟؟؟؟

thecrow
09-01-2013, 01:33
برنامه ای که به نظر می رسه باید این فایل ها رو باز کنه و من دانلود کردم و کار نکرد رو از اینجا دانلود کرده بودم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soroosh_cz
09-01-2013, 01:38
دوستان من هم اپیزود 1 و 2 این بازی رو تموم کردم.
اپیزود 3 رو دانلود کردم, ولی فایل های این اپیزود به صورت zip نیست.
پسوند ttarch. داره, خیلی توی اینترنت گشتم و تنها برنامه ای که پیدا کردم نرم اقزار telltale explorer بود.
به نظر می رسه بازی های شرکت telltale رو باید با این نرم افزار باز کنیم.
اما آخرین ورژن این نرم افزار فایل های بازی رو نمی خونه و کلا توی لیست بازی هایی که ساپورت می کنه
walking dead نیست.
دیگه نمی دونم ی کار کنم؟؟؟؟

دوست عزیز، این فایل ها مربوط به خود بازی هستن، مگه میخوای استخراج کنی؟
تمام فایل ها رو بریز تو یه پوشه به نام WalkingDead103 و پوشه رو در آدرس The Walking Dead\Pack کنار دو فصل قبلی که پوشه هایی با نام default و WalkingDead102 هستن، کپی کن...:n16:
بازی کن...

thecrow
12-01-2013, 13:46
خیلی ممنونم...
بعضی وقتا آدم الکی مسائل رو برای خودش پیچیده می کنه :n02:

thecrow
18-01-2013, 01:45
آقا تو نصب اپیزود پنجم گیر کردم.
همش coming soon می زنه. توی pack بیرون pack توی default هرجا که فکرشو کنید فایل ها
رو کپی کردم ولی هیچ فایده ای نداره.

vahidgame
18-01-2013, 04:00
آقا تو نصب اپیزود پنجم گیر کردم.
همش coming soon می زنه. توی pack بیرون pack توی default هرجا که فکرشو کنید فایل ها
رو کپی کردم ولی هیچ فایده ای نداره.
اپیزود پنجم هم هیچ فرقی نداره و محتویات اون در پوشه ای به نام WalkingDead105 در پوشه Pack قرار می گیره و نباید جای دیگه ای قرار بگیره!

کلا به جز اپیزود اول دیگه بقیه اپیزودها نیاز به نصب ندارن و فقط کافیه پوشه اونا که از WalkingDead102 تا WalkingDead105 نام گذاری شدن، توی Pack کپی بشن.
اگه شما همچین پوشه ای دارید ولی بازم به مشکل می خورین ، احتمالا مشکل از اون نسخه ای هست که دانلود کردین...

vxp
08-02-2013, 21:20
سلام من این بازی رو خریدم که برای گیم اور هست اما فقط اپیزود یکش میاد بقیشون رو چجوری باید بیارم؟
ممنون.

iCe m@n
10-02-2013, 19:34
من این بازی رو تموم کردم ولی یه مشکلی که دارم اینه که بعد از هر اپیزود در اپیزود بعد تصمیم هایی که گرفته بودم لحاظ نشده بود مثلا تو اپیزوده 1 اخرش دختره رو نجات داده بودم ولی تو اپیزوده بعد پسره به جاش اومده بود!به نظر شما من چه کنم؟؟

hamed3702
05-03-2013, 20:18
آقا من فصل سوم یه جاش گیر کردم تو رو خدا کمک
اون جایی که میره تو ایستگاه قطار با کلمنتاین یه دفعه دو تا زامبی میان تو هی میگه برید عقب
قبلش آچار رو گذاشتم زیر در که در باز بمونه
حالا هر چی میرم عقب که اون آچار رو بردارم زامبیه میخورتم چی کنم؟؟؟؟
ریده به اعصابم