PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 12 مجموعه از Super Smiley ها (شکلک های جدید) (12 مجموعه كامل شد)

Wonderboy
08-04-2005, 13:27
سلام

حتما ميدونين Smiley چيه و شايد هم بدونين Super Smiley چيه اگه هم نميدونين پايين نوشته. :wink:
به هر حال ميخوام آدرس يه مجموعه 12 تايي از Super Smiley ها رو كه خودم جمع آوري كردم، اينجا بذارم. اميدوارم خوشتون بياد. :P

شما می تونين تک تک مجموعه ها رو جداگانه دانلود کنین. هر روز یه مجموعه به این بخش اضافه میشه و بعد از 12 روز این مجموعه کامل میشه.

Super Smiley چیه؟ :roll:

نسل جدیدی از Smiley ها که از نظر شکل ظاهری خيلي زیباتر از مدلهای قبلی خودشون هستن و به خاطر همین زیبایی به Super Smiley معروف شدن.

Smiley (اسمایلی) چیه؟ :roll:

توي فرهنگ لغت انگلیسی اومده:
«گردی زرد رنگ دایره ای شکلی است که شامل دو نقطه برای چشمها و یک خط خمیده به سمت بالا، به نشانه یک دهان خندان است یا صورت ساخته شده برای نشان دادن احساسات.»

در واقع میشه گفت اوج بكارگيري Smiley ها از موقع ظهور نرم افزارهای Chat، بویژه یاهو مسنجر شروع شده.

آدرس سايت: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لينك صفحه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohammad
08-04-2005, 14:27
ممنون
اين شكلك ها برايه ياهو مسنجر؟
و اينكه آيا اين شكلك ها برايه هر كاربري جواب ميده يا فقط توسط كسي ديده ميشه كه اونم اين
رو داشته باشه؟
حالا چجوري بايد از اينا استفاده كرد؟

Mehdi_Best
08-04-2005, 15:54
چی شد جواب؟ نگفتی برای یاهو مسنجر هم می شه استفاده کرد یانه؟

Wonderboy
08-04-2005, 15:58
سلام

mehdi_best عزيز من براي Outlook موقع نوشتن ايميل ازش استفاده كردم ولي ياهو مسنجر رو تست نكردم همين الان ميرم برا تست و جوابش رو براتون مي نويسم.

Wonderboy
08-04-2005, 16:25
سلام

mehdi_best جان مباركه توي ياهو هم ميشه ازش استفاده كرد فقط يه مقدار وقت ميخوام براي تحقيق بيشتر و نحوه اضافه كردن بصورت دقيق تر به ياهو. :lol:

Wonderboy
08-04-2005, 17:15
سلام

mohammadkh و mehdi_best دوستان عزيزم.
اين Smiley ها توي ياهو مسنجر هم كار ميكنن. اما چون توي ياهو مسنجر فقط ميتونين از 48 تا Smiley استفاده كنين. تنها راه ممكن اينه كه Smiley مورد نظر خودتون رو به جاي اون 48 تا Smiley كه ياهو داره قرار بدين. يعني اينكه شما بايد به ازاي هر Smiley كه اضافه ميكنين از خير يكي از Smiley ياهو بگذرين. ضمنا اگه ميخواين كه تصوير اين Smiley جديد رو هم ببينين بايد يه تصوير BMP ازش بسازين و اونو به جاي تصوير BMP اي كه تصوير مشابه GIF اش رو جايگزين كردين قرار بدين. :wink:

موفق باشيد.

Mohammad
08-04-2005, 19:52
سلام
اين روش رو من خودم بدون اينكه از جايي ياد بگيرم به ابتكار خودم به اصطلاح كشف كردم.
ولي مشكل اينجاست كه اگه اين شكلك رو اگه جايگزين يكي از شكلك هايه مسنجر كنيد و برايه يه نفر بفرستيد شما شكلك جديدرو مي بينيد و طرف مقابل شكلكي رو كه جايگزينش كردين!!!!!

Wonderboy
08-04-2005, 21:53
سلام

mohammadkh عزيز متاسفم من فعلا راه حل ديگه اي بلد نيستم. :(
اگه راهي پيدا كردم حتما مينويسم.

Mohammad
08-04-2005, 21:58
ممنون عزيز :D

Arashi
08-04-2005, 22:20
يه نكته هيچ وقت از سايت هايي نظير Smiley Central و ... برنامه دانلود نكنيد چون همراه اون برنامه يه تروجان تر و تميز تو PC تون نصب ميشه
موفق باشيد در ضمن ممنون از همگي :wink:

mpsjavad
08-04-2005, 23:01
با سلام ..

دوست عزيز ( Wonderboy, ) دستت درد نكنه خيلي دوست داشتم يه مجموعه كاملشو داشته باشم .. :wink:

اگه ميشه بگو كه اين فايل Setup رو با چه نرم افزاري كار كردي :!: ( اگه مقدوره لينكش رو بزار :mrgreen: )

پيشاپيش تشكر :arrow:

Wonderboy
08-04-2005, 23:02
سلام

Arashi جون حرف شما كاملا درسته. اصلا يكي از علتهايي كه من اين مجموعه رو جمع كردم براي اين بود كه هم خودم و هم افرادي كه به اين Smiley ها نياز دارن گرفتار تروجان و امثال اينجور برنامه ها نشن. :wink:

Wonderboy
09-04-2005, 08:03
سلام

دوست عزيز mpsjavad جان از نظر لطفت متشكرم انشاء الله بتونم همه 12 مجموعه رو به موقع روي سايت بذارم. :wink:

در مورد سوالي هم كه در مورد فايل Setup كردي:

اين برنامه نصب رو با نرم افزار NSIS v2.05 يا همون Nullsoft Install System درست كردم.
البته حالا نسخه 2.06 اومده و من هم اين برنامه رو (نسخه 2.06 رو) توي سايتم معرفي كردم و يه توضيح مختصري هم در موردش دادم. اين برنامه رو از همون جا ميتوني دانلود كني.

اينم لينكش:

mpsjavad
09-04-2005, 17:07
با سلام ..

واقعا ممنونم Wonderboy, جان اميدوارم سايتت هر روز پر رونق تر بشه :wink:

Wonderboy
09-04-2005, 23:17
سلام

مجموعه شماره 2 هم روي سايت قرار گرفت :P

Wonderboy
11-04-2005, 06:37
سلام

مجموعه شماره 3 هم روي سايت قرار گرفت :P

Wonderboy
15-04-2005, 11:43
سلام

از همه دوستان بخاطر اينكه نتونستم مجموعه ها رو بموقع روي سايت قرار بدم معذرت ميخوام. :oops:
براي سيستمم يه مشكلي پيش اومده بود كه يه 2 روزي نتونستم به اينترنت وصل بشم. :cry:

بخاطر همين هم، امروز 3 تا مجموعه اي رو كه قرار بود تا امروز بذارم و موفق نشدم، روي سايت ميذارم. :wink:

باز هم از بابت تاخير متاسفم. :oops:

Wonderboy
15-04-2005, 11:47
سلام

مجموعه شماره 4 روي سايت قرار گرفت. :P

Wonderboy
15-04-2005, 11:48
سلام

مجموعه شماره 5 روي سايت قرار گرفت. :P

Wonderboy
15-04-2005, 11:51
سلام

مجموعه شماره 6 روي سايت قرار گرفت. :P

Wonderboy
16-04-2005, 17:05
سلام

مجموعه شماره 7 روي سايت قرار گرفت. :P

hossein500300
18-04-2005, 01:41
ممنون جان،خيلی جالب بود،من راستش خيلی وقت بود که ميخواستم اين شکلک ها را جمع کنم و برای
خودم داشته باشم،اما به دلايلی که آرشی جان گفت هيچوقت نتونستم،ممنون از لطفت.باز هم از اين
چيزها بزار که ما بتونيم از کار های توپ شما استفاده کنيم،اما يه سؤال:راستش من نتونستم اين شکلک
ها را جايگزين شکلک های خود ياهو مسنجر کنم،اگه بتونی کمکم کنی ممنون ميشم. :lol:

hossein500300
18-04-2005, 01:42
ببخشيد بين ممنون و جان,Wonderboy جا افتاد.

Wonderboy
18-04-2005, 09:29
سلام

hossein500300 عزيز از نظر لطفت متشكرم. :oops:

راستش اين شكلكها رو ميشه به ياهو مسنجر اضافه كرد ولي طرف مقابل هم براي ديدن اون بايد مثل همين شكلكها رو روي سيستمش نصب كنه وگرنه نميتونه اون شكلكها رو ببينه. :(

البته شايد راه ديگه اي هم باشه ولي من تا حالا برخورد نكردم.

موفق باشي

Ali.crack
19-04-2005, 01:00
سلام دوست عزيز
هر هفت مجموعه روگرفتم
استاد خيلي عالي بود :mrgreen:

Wonderboy
19-04-2005, 23:28
سلام

Ali.crack جان متشكرم بازم من رو شرمنده كردي! :oops:

©
20-04-2005, 05:55
چرا ملت رو گذاشتين سر كار؟ خب همه اينارو در قالب يك فايل ارائه ميدايدن! :roll:
اين روش راه خوبي براي جذب بازديد كننده گان نيست. بهتره از ارائه مقاله هاي خواندني از جانب خودتان استفاده كنيد. :wink:

Wonderboy
20-04-2005, 16:22
سلام

© عزيز بهتر بود قبل از اينكه من رو متهم به سر كار گذاشتن مردم بكني از من سوال ميكردي چرا اينها رو توي يه قالب نفرستادم! :roll:

1- دوست عزيز به دو دليل من اين مجموعه رو به 12 قالب تقسيم كردم يكي اينكه اصل اين مجموعه 12 قالب بود كه تصويرهاي هر مجموعه در مورد يه موضوع خاص بود مثل روز تولد.
دومي اينكه مجموع اين قالبها حدود 4 مگابايت ميشد كه من نميتونستم اين حجم اطلاعات رو روي سرورم كه اجاره اي هست قرار بدم پس مجبور شدم به چند تكه تقسيم كنم كه ديدم بهتره حالا كه داره تقسيم ميشه 12 قسمت بشه. :wink:

2- دوست عزيز من نميخوام از اين موضوع براي جذب بازديدكننده ها استفاده كنم وگرنه راه هاي بهتري بلد بودم كه تابلو هم نباشه. :wink:

3- در مورد مقالات هم اگه يه سري به سايت زده باشي مي بيني كه چند تا مقاله گذاشتم شايد تعدادشون كم باشه اينم به اين خاطره كه من سايتم رو تازه راه انداختم. :wink:

اميدوارم اگه فكر كردي لحنم يه مقدار تنده ناراحت نشده باشي. :wink:

موفق باشي.

Wonderboy
21-04-2005, 05:49
سلام

مجموعه شماره 8 روي سايت قرار گرفت. :P

Wonderboy
21-04-2005, 05:51
سلام

مجموعه شماره 9 روي سايت قرار گرفت. :P

Wonderboy
21-04-2005, 05:53
سلام

مجموعه شماره 10 روي سايت قرار گرفت. :P

Wonderboy
21-04-2005, 05:54
سلام

مجموعه شماره 11 روي سايت قرار گرفت. :P

Wonderboy
21-04-2005, 05:58
سلام

مجموعه شماره 12 روي سايت قرار گرفت. :P

Wonderboy
21-04-2005, 06:03
سلام

دوستان از اينكه گاهي مجبور شدم چند تا مجموعه رو با هم روي سايت بذارم اونم بخاطر اينكه روزهاي قبلش نتونسته بودم مجموعه ها رو به موقع روي سايت بذارم معذرت ميخوام. :oops:
ولي در كل 12 روز بيشتر طول نكشيد. :wink:

موفق باشيد.

©
21-04-2005, 06:09
سلام

© عزيز بهتر بود قبل از اينكه من رو متهم به سر كار گذاشتن مردم بكني از من سوال ميكردي چرا اينها رو توي يه قالب نفرستادم! :roll:

1- دوست عزيز به دو دليل من اين مجموعه رو به 12 قالب تقسيم كردم يكي اينكه اصل اين مجموعه 12 قالب بود كه تصويرهاي هر مجموعه در مورد يه موضوع خاص بود مثل روز تولد.
دومي اينكه مجموع اين قالبها حدود 4 مگابايت ميشد كه من نميتونستم اين حجم اطلاعات رو روي سرورم كه اجاره اي هست قرار بدم پس مجبور شدم به چند تكه تقسيم كنم كه ديدم بهتره حالا كه داره تقسيم ميشه 12 قسمت بشه. :wink:

2- دوست عزيز من نميخوام از اين موضوع براي جذب بازديدكننده ها استفاده كنم وگرنه راه هاي بهتري بلد بودم كه تابلو هم نباشه. :wink:

3- در مورد مقالات هم اگه يه سري به سايت زده باشي مي بيني كه چند تا مقاله گذاشتم شايد تعدادشون كم باشه اينم به اين خاطره كه من سايتم رو تازه راه انداختم. :wink:

اميدوارم اگه فكر كردي لحنم يه مقدار تنده ناراحت نشده باشي. :wink:

موفق باشي.

Wonderboy جان موفق باشي. :wink:

Ali.crack
23-04-2005, 00:34
سلام Wonderboy, جان
دست درست خسته نباشي

mahrokh
23-04-2005, 12:06
سلام
ممنون از برنامه خوبت
اما چه جوري شكلك ها را با شكلك هاي ياهو عوض كنم
ميشه آموزش بديد
ممنون :idea:

Mohammad
23-04-2005, 12:13
mahrokh,جان
يه سري به صفحه اول بزنيد جوابتون رو مي گيريد :idea:

mohammad2006
23-04-2005, 12:17
سلام
من نتونستم دانلود كنم .نمي دونم چرا؟

Wonderboy
23-04-2005, 12:42
سلام

mohammad2006 جان منظور از اينكه نميتوني دانلود كني چيه؟ چه پيغامي ميده؟

mohammad2006
23-04-2005, 15:41
wonderboy جان الان دانلود شد .
نمي دونم چرا اون دفعه دانلود نكرد با اين كه چند دفعه امتحان كردم .
ممنون :wink:

Wonderboy
23-04-2005, 16:06
سلام

mohammad2006 عزيز خوشحالم كه مشكلت برطرف شد. :wink:

khaiyam
23-04-2005, 16:42
اگر ميشه دقيقا بگيد براي قرار دادن اين اسمايلي ها در ياهو مسنجر چه كار بايد بكنم كاري كه شما در صفحه اول انجام داديد كردم ولي نشد(جان هر كسي كه دوست داريد بگوييد)

khaiyam
23-04-2005, 16:45
در اتلوك چطوري بايد بذارمش

khaiyam
23-04-2005, 16:49
وقتي كه اين را توي ياهو مي زارم بجاي شكل حوف مي زاره

Wonderboy
23-04-2005, 22:32
سلام

honarmand عزيز تا حالا راهي براي استفاده از اين اسمايلي ها داخل ياهو مسنجر پيدا نكردم چون حتي اگه تو از اين اسمايلي ها استفاده كني طرف مقابل چون اين اسمايلي ها رو روي سيستمش نداره نميتونه اين اسمايلي ها رو ببينه. :(

اما براي استفاده داخل Outlook:

تو ميتوني از اين اسمايلي ها داخل Outlook با خيال راحت استفاده كني و مطمئن باشي كه طرف مقابل ميتونه اين اسمايلي ها رو داخل نامه اي كه براش ميفرستي ببينه. چون اين اسمايلي ها به ايميل پيوند ميخورن و با ايميل ارسال ميشن پس دقت كن كه هر چقدر تعداد اسمايلي هايي كه داخل ايميل اضافه ميكني بيشتر باشه حجم ايميلت بيشتر ميشه. :wink:

روش اضافه كردن اسمايلي ها:

ايميلي رو كه ميخواي بفرستي براي ويرايش انتخاب كن يا يه ايميل جديد باز كن.
هر جايي از متن كه ميخواي يه اسمايلي اضافه كني مكان نما رو به اون قسمت ببر بعد از منوي Insert زير منوي Picture گزينه ...From File رو كليك كن. اسمايلي مورد نظر رو انتخاب كن و دكمه Insert رو كليك كن. :wink:
توجه كن كه اسمايلي توي قسمت ويرايش به صورت يه تصوير ثابت نشون داده ميشه نه متحرك (انيميشن) ولي وقتي اين ايميل براي طرف مقابل فرستاده ميشه يا خودت اينجور ايميل ها رو دريافت ميكني اسمايلي ها بصورت انيميشن نشون داده ميشن.
اگه خودت هم ميخواي قبل از ارسال اسمايلي ها رو بصورت انيميشن ببيني بايد از منوي File گزينه Web Page Preview رو كليك كني.

اميدوارم تونسته باشم خوب توضيح بدم.
موفق باشي.

Ali_k
30-04-2005, 19:42
دوست عزیز مجموعه ی شماره 12 عیب داره اگه میشه امتحانش کنید؟ :arrow:

Sinagood
30-04-2005, 19:58
این بسته ی smiley از smiley central.com گرفته شده که میگن اسپای ویر داره

من به شما پیشنهاد میکنم تا زمانی که معلوم نشه اینها از این سایتن یا نه و ماجرا از چه قراره و یا یکی با Ad-Aware , Spy sweeper , spy bouncer اسکن نکرده اینستال نکنید

Wonderboy
01-05-2005, 06:57
سلام

Ali_k عزيز به روي چشم امتحانش مي كنم. :wink:

Wonderboy
01-05-2005, 07:26
سلام

اين بسته ها هيچگونه Spy يا فايل آلوده كننده ديگري ندارن :!:

Sinagood عزيز اين اسمايلي ها رو بعد از جدا كردن تك تك تصويرها از برنامه اصلي جمع كردم و برنامه نصبش رو خودم درست كردم به همين دليل 100 درصد اطمينان ميدم كه هيچگونه آلودگي و خطري سيستمت رو تهديد نميكنه (با توجه به اينكه اطمينان داشتم اين فايلها آلوده نيستن باز هم براي اطمينان بيشتر با نرم افزارهايي مثل Ad-Aware اسكن كردم و هيچ آلودگي پيدا نشد). :wink:

Wonderboy
01-05-2005, 07:47
سلام

Ali_k جون مجموعه شماره 12 رو همين الان از روي سايت دانلود و نصب كردم هيچ مشكلي نداشت. اگه باز هم مشكلي بود من رو در جريان بذار. :wink:

Emprof
01-05-2005, 08:23
به نام خدا
سلامWonderboy
من یکی از اونا رو رو سیستمم نصب کردم اما حالامی خوام آنیستالش کنم. باید فایلهاشو دلیت بکنم ؟ :roll:
من چطوری می تونم آنیستالش کنم

Ali_k
01-05-2005, 12:42
اقا درست شد .دستت درد نکنه :arrow:

Wonderboy
01-05-2005, 14:01
سلام

Emprof عزيز فقط كافيه پوشه اي كه فايلها توش هستن رو حذف كني (هيچ كليدي به رجيستري اضافه نشده). :wink:

Emprof
01-05-2005, 22:18
Wonderboy عزیز
ممنونم

Sinagood
02-05-2005, 15:51
ایول wonderboy جان

عجب کاری کردی
دمت گرم :lol:

Ali_k
02-05-2005, 16:24
ایول wonderboy جان

عجب کاری کردی
دمت گرم :lol:
سینا جان دیدی نباید زود قضاوت می کرذی؟ :arrow: :wink:

rootnt
10-06-2005, 12:12
سلام.
آقا من اصلا نميتونم توي اون 2 تا آدرسي كه شما در اولين پست اين تاپيك داديد برم.
كن نات ديسپلي مياد. (شايد اين سايت رو برداشتن يا ديگه وجود نداره)
من فكر كردم از ----- باشه با سايت ----- شكن رفتم ديدم بازم كار نمي كنه بعدش براي امتحان سايت ----- شكن رفتم توي يه سايت غير اخلاقي ديدم بدون هيچ مشكلي رفت .
ولي من بازم نميتونم توي اين سايتي كه شما معرفي كرديد برم.
لطف كنيد يه جاي ديگه آپلودش كنيد.

rootnt
11-06-2005, 17:51
آقا جون خودم اون آدرسهايي كه در پست اول داديد كار نميكنه.
از دوستان خواهش ميكنم اگه كسي اين بسته ها رو دانلود كرده و داره يه جا آپلود كنه و لينكشو بزاره اينجا.
مرسي

Wonderboy
12-06-2005, 05:49
سلام

mamad_tnt عزيز از اينكه جوابت رو دير دادم شرمندم. :oops:

آدرس سايت تغيير كرده. ميتوني به آدرس زير مراجعه كني:

آدرس سايت: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لينك صفحه:

rootnt
12-06-2005, 06:26
آقا مرسي.
خداييش ايول داري.
باز خوبه جواب ميدي.حالا اگه دير هم بشه عيبي نداره.
ولي بازم يه فكري به حالش بكن.
من توي سايت رفتم ولي دانلود نميشه.
تا الان كه نتونستم دانلود كنم.(شما خودت يه امتحان بكن)
مرسي.

Roozedidar
12-06-2005, 06:48
مهدي جان عزيز سايت شما بالا نمياد و من نتونستم هيچ يك از اسمايلي ها رو دانلود كنم. البته هيچ چيز باعث نميشه كه از اين همه تلاش شما قدرداني نكنيم. بي صبرانه منتظر دانلود از سايت شما هستم...

Wonderboy
12-06-2005, 13:49
سلام

mamad_tnt و Roozedidar عزيز از لطف هر دوي شما متشكرم. :oops:

mamad_tnt عزيز من حدود ساعت 8.5 صبح همه فايلها رو دوباره روي سايت گذاشتم و همين الان هم كه دارم اين مطلب رو مينويسم شماره 4 رو براي اطمينان دانلود كردم مشكلي وجود نداشت دوباره تلاش كن اگه موفق نشدي پيغام بذار. :wink:

Roozedidar عزيز همونطور كه توي قسمت بالا توضيح دادم سايت كاملا خوب بالا مياد و خودم هم براي اطمينان يكي از مجموعه ها رو دانلود كردم.
مطمئن باش كه آدرس رو درست نوشته باشي( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). يه بار ديگه امتحان كن. اگه مشكلي بود پيغام بذار. :wink:

Roozedidar
12-06-2005, 14:15
سلام

mamad_tnt و Roozedidar عزيز از لطف هر دوي شما متشكرم. :oops:

mamad_tnt عزيز من حدود ساعت 8.5 صبح همه فايلها رو دوباره روي سايت گذاشتم و همين الان هم كه دارم اين مطلب رو مينويسم شماره 4 رو براي اطمينان دانلود كردم مشكلي وجود نداشت دوباره تلاش كن اگه موفق نشدي پيغام بذار. :wink:

Roozedidar عزيز همونطور كه توي قسمت بالا توضيح دادم سايت كاملا خوب بالا مياد و خودم هم براي اطمينان يكي از مجموعه ها رو دانلود كردم.
مطمئن باش كه آدرس رو درست نوشته باشي( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). يه بار ديگه امتحان كن. اگه مشكلي بود پيغام بذار. :wink:

عزيز همش دانلود در عرض 3.3 سوت :lol: ممنونم از لطفت ولي باور كن سايت دان بودو حالا درست شده. راستي اين اسمايلي ها رو هم من داشتم ولي يك جا دانلود كرده بودم پارسال اما بازم هيچ چيز از ارزش كار شما كم نميشه چون زحمت كشيدي و خيلي ها استفاده كردند. انشاا... كه قدر بدونند. در مورد سايتت هم پيشنهاد مي كنم كه به پرشين گيگ انتقال بدي و مطمئن باش اونجا راحت تري. يه دامين TK هم كه روش بذاري ميشه توپ. البته خودت استادي و بهتر ميدوني. در ضمن قالب سايتت رو دوست داشتم و كارت تميز بود :wink: برات آرزوي موفقيت دارم و سلامتي...

Wonderboy
12-06-2005, 14:34
سلام

Roozedidar عزيز از اينكه من رو با نظراتت مورد لطف قرار دادي متشكرم. :oops:

در مورد پيشنهادت درباره انتقال سايتم به سايت پرشين گيگ تحقيق مي كنم اگه امكاناتي كه پرشين گيگ ارائه ميده بهتر باشه حتما سايتم رو به اونجا انتقال ميدم. :wink:

من هم براي شما آرزوي موفقيت و سلامتي ميكنم. :wink:

Shahin King
12-06-2005, 14:43
سلام
دانلود كردم . ممنون :wink:
قربانت : شاهين كينگ 8)

Wonderboy
12-06-2005, 14:56
سلام

shahin king عزيز متشكرم. :oops:

kavoshm
22-06-2005, 03:25
مرسی از شکلک های قشنگت
فقط يه درخواست داشتم
من برای يه کار تربيتی برای بچها به يه مجمويه کامل از اين شکلک ها احتياج دارم
و ميخوام تا اين شکلک ها رو پرينت کنم
ولی اينا يه خورده کوچيکن ميخواستن ببينم کسی جايي رو سراغ داره که اينارو به صورت
کامل گذشته باشه يعنی هر چی شک لک هست و در سايز بزرگ که تو پرينت بزرگ تر و واضح تر نشون بده؟
اگه کسی ميدونه ممنون ميشم بهم بگه
خيلی ممنونم

AHT
28-06-2005, 10:04
من هم دانلود كردم خيلي قشنگ بود واقعا ممنون :wink:

Wonderboy
28-06-2005, 13:25
سلام

AHT جان خيلي متشكرم. :oops:

saegheh67
30-06-2005, 12:51
:wink: :wink:
ممنون عالي بود

Mehdi_Best
30-06-2005, 14:58
مرسی از شکلک های قشنگت
فقط يه درخواست داشتم
کامل گذشته باشه يعنی هر چی شک لک هست و در سايز بزرگ که تو پرينت بزرگ تر و واضح تر نشون بده؟
خيلی ممنونم

دوست عزيز سلام
يك لينك مي دم كه نزديك 500 تا شكلك جالب و خيلي زيبا در اون هست. اندازه هاشون هم مناسبه.

Pass rar: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AHT
30-06-2005, 15:01
مهدي جان خيلي حجمش بالاست :shock:

Roozedidar
30-06-2005, 21:03
مرسی از شکلک های قشنگت
فقط يه درخواست داشتم
خيلی ممنونم

دوست عزيز سلام
يك لينك مي دم كه نزديك 500 تا شكلك جالب و خيلي زيبا در اون هست. اندازه هاشون هم مناسبه.

مهدي جان مرسي. دنبال اينا بودم چون همه رو بعد از دست دادن فايلهام از دست داده بودم خيلي لطف كردي

Pass rar: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nimo
30-06-2005, 23:50
مهدي جان واقعا ممنون راحتم كردي. براي MSN خيلي احتياج داشتم.

Mehdi_Best
01-07-2005, 11:56
aht جان اگه اشتباه نكنم حدود 13 مگ هست. اما به داشتن اين همه شكلك زيبا مي ارزه. چون شكلك هايي هست كه هيچ جا نمي تونين گير بيارين. خيلي هاش هم متحرك هستند.
در 2 سايزر بزرگ و كوچك هم هستند.
اين شكلكهايي هست كه در برنامه اي موجوده كه اسپاي وير و ادوير داره و با نصب اونها سيستمتون پر از موارد مذكور مي شه. همينطوري هم نمي شه ذخيره كرد يعني امكان ذخيره كردنشون رو از بين برده اند. اما اين لينكي كه من داده ام كار يك گروه امنيتي هست كه توانسته اند تمام شكلك هاي مذكور رو ذخيره كرده و اكنون به صورت فايلهاي gif در اختيار ما بگذارند كه با خيال راحت استفاده كنيم.

aminspy12
01-07-2005, 23:33
هم از شما MehdiBest و هم از شما جناب Wonderboy كمال تشكر را دارم. :wink:
شكلك ها بسيار زيبا هستند. :D

Wonderboy
02-07-2005, 06:50
سلام

aminspy12 عزيز از نظر لطفت متشكرم. :oops:

mehdi_best عزيز از تو هم بخاطر نقش فعالت توي اين تاپيك تشكر مي كنم. :oops:

ebinem173
26-03-2006, 01:13
سلام با تشکر من یه سوالی دارم و اینه که smileycentral رو روی مرورگر opera میخوام داشته باشم لطفا راهنمایی کنید

dani60
28-03-2006, 05:48
ممنون از شما Wonderboy عزیز عالی بود.

sgh888
28-03-2006, 17:51
دوست عزيز سلام

سلام
دوست خوبم pass rar اشتباه ؟لطفا اگه می شه اصلاحش کنین :sad:

Mohammad Modarresi
07-07-2006, 18:45
مهدي جان اگر پسورد غلطه دانلود نكنم يا لطف كن پس رو تصحيح كن ممنون

bahal20
09-08-2006, 19:33
دوستان چطور این شکلکها برای شما توی پنجره شکلکهای یاهو اضافه می شه؟
من شکلکهای زیادی توی اون پوشه قرار دادم ولی همون قبلی ها رو فقط نشون می ده