PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سوال سخت افزاری

behbod1
05-12-2012, 17:38
با درود دوستان من جواب چند سوال در مورد سخت افزار نیاز دارم لطفا اگر میدونید جوابش رو بگید

[+] 1- در حالت معمول پردازنده‌های Ivy Bridge و مادربوردهای مجهز به چیپ‌ست Z77 از چند مسیر PCI-E برای کارت‌گرافیک و چند کارت‌گرافیک پشتیبانی می‌کنند؟
1- شانزده مسیر و دو کارت گرافیک در حالت SLI و CrossfireX
2- شانزده مسیر و دو کارت‌گرافیک تنها در حالت CrossfireX
3- 32 مسیر و سه کارت‌گرافیک در حالت 3Way SLI و CrossfireX
4- 32 مسیر و دو کارت‌گرافیک در حالت SLI و CrossfireX

[+] 2- کدام استاندارد مادربورد مناسب‌ترین انتخاب برای یک سیستم HTPC جمع و جور است؟
1- ATX
2-Micro ATX
3- BTX
4- Mini ITX

[+] 3- برای آنکه بتوانیم از رابط‌های با استاندارد PCI-E 3.0 استفاده کنیم کدام موارد نیاز است؟
1- کارت‌گرافیک باید بتواند از این استاندارد پشتیبانی کند
2- پردازنده مورد استفاده باید بتواند از این استاندارد پشتیبانی کند
3- مادربورد مورد استفاده باید ملزومات کافی برای پشتیبانی از این استاندارد را داشته باشد
4- پردازنده، کارت‌گرافیک و مادربورد باید توانایی پشتیبانی از این استاندارد را داشته باشند.

[+] 4- نقطه مشترک پردازنده‌های Sandy Bridge و Ivy Bridge در چیست؟
1- توان مصرفی یکسان
2- قدرت پردازش یکسان
3- پتانسیل اورکلاک یکسان
4- سوکت نصب یکسان

[+] 5-استفاده از قابلیت Virtual V-Sync درVirtu MVP چه زمانی برای گیمرها موثر خواهد بود؟
1- زمانی که حافظه به صورت دو کاناله روی سیستم نصب باشد
2- در صورتی که از پردازنده‌های سری K استفاده شود
3- زمانی که کارت‌گرافیک بتواند سرعت فریمی بالاتر از نرخ بروزرسانی صفحه‌نمایش فراهم کند
4- در صورتی که دو کارت‌گرافیک به صورت SLI یا CrossfireX روی سیستم نصب شده باشد

[+] 6- کداميک از پورت‌ها و رابط زير توسط چيپ‌ست Z77 مديريت نمي‌شوند؟
1- eSATA
2- SATA
3- PCI-E 3.0
4- USB 3

7- به نظر شما کداميک از شرکت‌هاي خدمات پس از فروش در زمينه مادربورد بهترين سرويس را در شرايط کنوني به مشتري ارائه مي‌کند؟ (لطفا دليل خود را بنويسيد)

ممنون میشم به این سوالات پاسخ بدید.

behbod1
06-12-2012, 10:03
6 تا سوال تخصصی که به جوابشون نیاز دارم و 1 سوال هم تجربیه ولی اون 6 تا مهمه
هر سوال 4 گزینه داره که یکیش درسته بخاطر همین زیاد شده.

ali2424
06-12-2012, 10:26
[+] 1- در حالت معمول پردازنده‌های Ivy Bridge و مادربوردهای مجهز به چیپ‌ست Z77 از چند مسیر PCI-E برای کارت‌گرافیک و چند کارت‌گرافیک پشتیبانی می‌کنند؟
1- شانزده مسیر و دو کارت گرافیک در حالت SLI و CrossfireX
[+] 3- برای آنکه بتوانیم از رابط‌های با استاندارد PCI-E 3.0 استفاده کنیم کدام موارد نیاز است؟
- پردازنده، کارت‌گرافیک و مادربورد باید توانایی پشتیبانی از این استاندارد را داشته باشند.
[+] 4- نقطه مشترک پردازنده‌های Sandy Bridge و Ivy Bridge در چیست؟- سوکت نصب یکسان
+] 5-استفاده از قابلیت Virtual V-Sync درVirtu MVP چه زمانی برای گیمرها موثر خواهد بود؟
مصرف انرژی کمتر در محیط ویندوز وسرعت فریم بیشتر در بازی
+] 6- کداميک از پورت‌ها و رابط زير توسط چيپ‌ست Z77 مديريت نمي‌شوند؟- eSATA

behbod1
06-12-2012, 11:55
با تشکر فراوان از جناب ali2424 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سوال 2 جوابش چی میشه؟

behbod1
10-12-2012, 17:38
جواب سوال 2 رو خودم پیدا کرد میشه Mini ITX
موفق باشید.:12: