PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده از ایکس باکس 3بار تعمیرشده

pashi
04-12-2012, 13:47
باسلام خدمت تمامی مدیران سایت خوب P30 download ،راستش پسرخاله من یک ایکس باکس 360 داشت که از کانادا اورده بود (اونجا داده بود محله چینی ها وهک کرده بودش)و3سال پیش در اثر روشن بودن زیاد وگرمای زیاد3چراغه شد.بعدمن 2باربردمش واسه تعمیر هر دفعه بعد یکساعت بازم 3چراغ شدودفعه سوم که بردمش وبعد دوروز برادرم پس گرفته بودش روش نوشته بود ارزش تعمیر ندارد.هفته پیش بعد سه سال که ایکس باکس تو کمدم بود ومادرم خواست بندازدش دور به دلیل خرابی کنجکاو شدم وبا روشهاوویدیوهای اینترنتی به زحمت بازش کردم (صرفنظر ازاینکه تعمیرکار... مبتدی بوده ویه سری پیچو نبسته بودوخاراشو شکسته بود.بعد خلاصه تمیز کاری cpu و Gpu و......ودرکمال ناباوری وقتی روشن کردم 4چراغ سبز شد. من از خمیر سیلیکون 1000تومنی واسه cpu ,Gpu استفاده کردم چون خمیر silver 5 پیدا نکردم وابنم بگم قبلا اسمبل pc میکردم
حالا سولاتی دارم:
1- آیا دوباره 3چراغه میشه(من هیچ روشی مثه x-clampو ....انجام ندادم فقط تمیز کاری وخمیر زنی؟
2-این کنسول -- شده چون بازیهارو کپی میخوره ،ولی 3ساله ازش نشده ،آیا میشه fifa13 رو باش بازی کرد؟اگرنه کارای lt2,lt3 و اینا یعنی چی؟
3-آیا میشه دسته pc رو بهش وصل کرد باتوجه به گرونی دسته خودش وجیب خالی یه دانشجوی اشرد معلم فیزیک .............خواهشان کمک کنید.
4- چرا تعمیرکار گفت ارزش تعمیر ندارد؟
باتشکر.....

Reza31001
04-12-2012, 19:14
سلام و خوش آمد بابت عضویت در انجمن p30world

2- برای اجرای فیفا 13 و بازیهای جدید دیگه باید lt3 بریزید
اگه خواستید خودتون انجام بدین این آموزش انگلیسی هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فارسی هم لینک زیر

forum.b a z i center.com/thread2367
(فاصله ها رو حذف کن)

البته هزینه این کار 10-15 تومن بیشتر نیست برای همین بهتره بدین بیرون آپدیت کنند (به خصوص که یه سری لوازمش رو شاید نداشته باشید)

3- نمیتونید از دسته pc استفاده کنید
ولی شاید بتونید دستۀ دسته دوم سیم دار با قیمت کم پیدا کنید

در مورد سوالهای دیگه اطلاعی ندارم