PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ◄پرسش و پاسخ درباره نحوه ی استفاده از انجمن

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

F l o w e r
02-12-2012, 18:42
سلام خدمت همه ی کاربران محترم در انجمن های P30world

این تاپیک محلی است برای طرح سوالات کاربران عزیز در خصوص نحوه ی استفاده از امکانات انجمن ها ..
برای فراگیری نحـوه ی استفاده از امکانات و یا قابلیت های انجمن به بخش "آمـــوزش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" مراجعـه کنید.

در صورت داشتن هر گونه مشکل پیرامون امکانات، ابزار ها و آموزش ها، از طریق این تاپیک اقدام کنید تا سایر دوستان شما را راهنمای کنند.

◄ برای تمرین موارد آموزش داده شده و امکانات موجود میتوانید از انجمن "گودال ماسه بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" که برای این کار تعبیه شده است استفاده کنید.

◄ در صورتی که بر موارد آموزش داده شده واقف هستید ولی نمیدانید که سوالات خود را در کدام یک از انجمن ها مطرح کنید، لطفا از طریق تاپیک "راهنمایی، سوالم را در کدام انجمن بپرسم؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" اقدام کنید تا دوستان ما به شما راهنمایی کنند.

◄ برای پیگیری و رفع مشکلات به وجود آمده در حین فعالیت نسبت به امکانات و قابلیت های انجمن از انجمن پیگیری مشکلات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید.

لیست آموزش های موجود در بخش"آمـــوزش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" به صورت فهرستی که در زیر مشاهده می کنید قابل دسترس هستند .

موفق باشید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1 / نحوه عضویت در انجمن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2 / راهنمای فعال سازی شناسه کاربری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3 / آشنایی با انجمن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (ساختار کلی انجمن، معرفی آیکون ها ، انجمن ها و ...)

4 / جستـجـو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

5 / شرکت در بحـث ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (ایجاد گفتگوی جدید / نقل قول / ویرایش پست و ...)

6 / ادیتور جواب سریع و ادیتور حالت پیشرفته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (تغییر رنگ، سایز / لینک دار کردن نوشته / محتوای مخفی / ضمیمه فایل / ترسیم جدول و...)

7 / قرار دادن عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (عضویت در آپلود سنتر - آپلود عکس - نحوه ی قرار دادن عکس در انجمن ها)

8 / اشتــراک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (اشتراک در انجمن - اشتراک در تاپیک - اشتراک در گروه)

9 / گزارش تخلف ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (گزارش تخلف در تاپیک - گزارش تخلف در پروفایل - گزارش تخلف در پیغام خصوصی - گزارش تخلف در گروه های اجتماعی)

10 / نظرسنجی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ( ایجاد نظرسنجی - تغییر و اضافه کردن نظرسنجی - حذف نظرسنجی )

11 / هایـپـرلینـک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])( لینک دار کردن متن )

12 / ایجاد محتوای مخفی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ( اسپویلر یا نوشته ی پنهان )

13 / ضمیمه کردن فایل و عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ( پیوست )

14 / ترسیــم جدول
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
15 / گروه های کاربری- نام کاربری - ستاره - عنوان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

16 / آواتار -امضا - عکس پروفایل ( قرار دادن - تغییر - حذف )

.
.
.

Amir Hossein
03-12-2012, 01:33
سلام
شاید یکی سوالش ربطی به استفاده از انجمن نداشته باشه :31:
===
دوستان کسی که بن شده باشه میتونه بیاد تو انجمن بگرده؟
بایوزرش؟

kiar
03-12-2012, 14:01
سلام
===
بایوزرش؟

فک میکنم بشه چون چند بار دیدم که توی قسمت کاربرای آنلاین یوزر هایی بودن که روشون خط کشیده بود.

Ghaioom
03-12-2012, 16:51
سلام
===
بایوزرش؟
فکر کردم گفتی تو گروه !! الان که دقت کردم نوشتی خود انجمن! دی

ولی تعلیق شده ها آره ، بن شده ها شاید بن دائمی شده باشن نشه.

کاربر شماره ی یک
04-12-2012, 13:13
سلام
===
بایوزرش؟
نمیتونه ! واسه بن دائمی امکانش نیست !

V E S T A
04-12-2012, 13:59
سلام

من وقتی میخوام چند تا عکس رو بزارم تو پستم وقتی بیشتر از 2 یا 3 تا عکس میشه صفحه هنگ میشه مگه اینکه cancel رو بزنم یعنی دیگه نمیشه عکس به پستم اضافه کنم (با فایرفاکس) وقتی هم بروزر رو عوض

میکنم مثلا با ie میام که دیگه اصلا نمیشه از هیچ ابزاری استفاده کنم کلا صفحه سفید میشه .. چیکار کنم میشه راهنمایی کنید ممنون:11:

Ghaioom
04-12-2012, 17:29
سلام

من وقتی میخوام چند تا عکس رو بزارم تو پستم وقتی بیشتر از 2 یا 3 تا عکس میشه صفحه هنگ میشه مگه اینکه cancel رو بزنم یعنی دیگه نمیشه عکس به پستم اضافه کنم (با فایرفاکس) وقتی هم بروزر رو عوض

میکنم مثلا با ie میام که دیگه اصلا نمیشه از هیچ ابزاری استفاده کنم کلا صفحه سفید میشه .. چیکار کنم میشه راهنمایی کنید ممنون:11:

علیک سلام

در اینجور مواقع باید از گزینه switch editor to source mode که با علامت A/A در سمت راست ابزار نوشته شده استفاده کنید.

موفق باشید/

V E S T A
04-12-2012, 18:11
منظورم اینه وقتی به روش زیر عکس آپلود شده رو میخام بذارم فقط 1-2 تا عکس میشه گذاشت بعدش دکمه insert image که میزنم و آدرس فایل آپلود شده رو که میدم دیگه دکمه ok کار نمیکنه عکسی هم اضافه نمیشه :41: مجبورم close بزنم.ممکنه از آپلود سنتر باشه ؟ من قبلا این مشکل رو نداشتم

Ahmad
04-12-2012, 18:19
سلام

سلام

چیزهایی که به ذهنم میرسه:

یا همزمان در حال دانلود فایلی هستین
یا cpu یا ram حجم زیادی رو اشغال میکنن. (با دیدن گجت یا تسک منیجر میشه مشاهده کرد)
و یا flash player مشکل ساز شده

Ghaioom
04-12-2012, 18:21
منظورم اینه وقتی به روش زیر عکس آپلود شده رو میخام بذارم فقط 1-2 تا عکس میشه گذاشت بعدش دکمه insert image که میزنم و آدرس فایل آپلود شده رو که میدم دیگه دکمه ok کار نمیکنه عکسی هم اضافه نمیشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مجبورم close بزنم.ممکنه از آپلود سنتر باشه ؟ من قبلا این مشکل رو نداشتم

برای ما گاهی وقتا اتفاق میفته.

یکی که میگفت تو یه انجمنی اینطوری میشد و این حرفا.

شما باید همون موقع چیزی که گفتم رو انجام بدین وگرنه فکر کنم نمیشه.

V E S T A
04-12-2012, 18:36
وای مرسی :11::11::11::11::11::11::11::11::11::11: درست شد اول اون دکمه که گفتین رو زدم بعد عکس ها رو با insert image اضافه کردم بعد قبل از ارسال پست دوباره اون دکمه(A/A) که اول گفتین رو برداشتم..

واقعا ممنون

سلام

چیزهایی که به ذهنم میرسه:

یا همزمان در حال دانلود فایلی هستین
یا cpu یا ram حجم زیادی رو اشغال میکنن. (با دیدن گجت یا تسک منیجر میشه مشاهده کرد)
و یا flash player مشکل ساز شده

آخه چندین بار تو زمان های مختلف امتحان کردم بازم مشکل داشتم

ولی بنر های تبلیغاتی بالای صفحه خیلی cpu usage منو بالا میبرن وقتی تو تسک منیجر نگاه میکنم میبینم مربوط به فلش پلیر بعد از بستن تبلیغات حذف میشه ولی با لود دوباره صفحه دوباره هنگ میشه ...

Mr_100_dolari
04-12-2012, 22:57
با سلام

چه طوری باید کل پست های که تو یک تاپیک دادیم همه رو با هم پیدا کنیم و دیگه نیازی نباشه از قسمت مشاهده پستها وارد بشیم و هی دنبالشون بگردیم ؟

ممنون

Ahmad
04-12-2012, 23:07
با سلام

چه طوری باید کل پست های که تو یک تاپیک دادیم همه رو با هم پیدا کنیم و دیگه نیازی نباشه از قسمت مشاهده پستها وارد بشیم و هی دنبالشون بگردیم ؟

ممنون

سلام

قبل از اینکه وارد تاپیک بشین

بر روی عددی که زیر عبارت " جواب ها / مشاهده ها " در ستون وسط و جلوی عبارت " جواب ها: " نوشته شده کلیک کنید.

با زدن کلید F3 و نوشتن قسمتی از اسم خودتون در کادر مربوطه، نام کاربریتون رو تو لیست پیدا کنید

رو عدد جلوی اسم کلیک کنید

Ghaioom
05-12-2012, 09:40
سلام

قبل از اینکه وارد تاپیک بشین

بر روی عددی که زیر عبارت " جواب ها / مشاهده ها " در ستون وسط و جلوی عبارت " جواب ها: " نوشته شده کلیک کنید.

با زدن کلید F3 و نوشتن قسمتی از اسم خودتون در کادر مربوطه، نام کاربریتون رو تو لیست پیدا کنید

رو عدد جلوی اسم کلیک کنید

+

تو تاپیک به قسمت جستجوی پیشرفته برید و در قسمت "نام کاربری:" یوزرتون رو بنویسید تیک "دقيقا" همان نام کاربري جستجو شود" هم زده بشه. بعد در قسمت پایین tag سمت چپش نوشته "جستو کن" اینو بزن.

حله.

Amir Hossein
05-12-2012, 11:58
سلام بچه ها
بعضی از کاربرها زیر اسمشون نوشته GUEST!
مگه ما کاربر مهمون هم داریم:31:
در صورتی که من میدونم اون کاربر یه روزی یوزر داشته

Ghaioom
05-12-2012, 12:27
سلام بچه ها
بعضی از کاربرها زیر اسمشون نوشته GUEST!
مگه ما کاربر مهمون هم داریم:31:
در صورتی که من میدونم اون کاربر یه روزی یوزر داشته
سلام دوست من

خودت ج دادی!

داشته و حذف کردن یوزر طرف رو و پستاش باقی مونده با اسم مهمان.

موفق باشید/

momech
06-12-2012, 12:08
سلام
چطور میشه از یک مطلب مفید نوشته شده تشکر کرد؟؟ گزینه ای نداره که!

Atusa 021
06-12-2012, 12:24
سلام
وقتی کسی رو به عنوان دوست اضافه میکنیم ، چطوری میتونیم از ارسالی هاش خبردار بشیم ؟
منظورم مثل ف.ب هست (" البته مارو که دور زدن ")

ALI . R
06-12-2012, 12:36
سلام
چطور میشه از یک مطلب مفید نوشته شده تشکر کرد؟؟ گزینه ای نداره که!
سلام. شما باید تعداد پست های خودتون رو بالای 10 برسونید . بعد این امکان براتون فراهم خواهد شد ! :20:

Ghaioom
06-12-2012, 16:00
سلام
وقتی کسی رو به عنوان دوست اضافه میکنیم ، چطوری میتونیم از ارسالی هاش خبردار بشیم ؟
منظورم مثل ف.ب هست (" البته مارو که دور زدن ")

سلام

شما باید بری تو پروفایل دوستت بعد دکمه "مشاهده ی آخرین پست ها" رو در سمت راست بزنی.

Atusa 021
06-12-2012, 18:35
یه موردی دیدم تو پیج دیگران ، "اضافه به لیست سیاه" چیه ؟ اونو بلاک میکنه یا ریپورت میده ؟

Eblis 2011
06-12-2012, 18:39
یه موردی دیدم تو پیج دیگران ، "اضافه به لیست سیاه" چیه ؟ اونو بلاک میکنه یا ریپورت میده ؟

فک کنم شخص مورد نظر رو از لیست دوستانت خارج میکنه .....

Atusa 021
06-12-2012, 18:54
فرق دوستان با لیست تماس چیه ؟

Ghaioom
06-12-2012, 19:13
فک کنم شخص مورد نظر رو از لیست دوستانت خارج میکنه .....
به نظر من که اون طرف رو نمیزاره تو پروفت بیاد یه جوری ایگنور میکنه تست نکردم. شایدم پستاشم نشون نمیده.

فکر کنم دوستان تو پروفایل نشون بده تماس رو هم فکر کنم خودت میتونی ببینی. فکر کنم تو لیست دوستات نشون نمیده
ولی دقیق نمیدونم

Reza31001
06-12-2012, 20:12
به نظر من که اون طرف رو نمیزاره تو پروفت بیاد یه جوری ایگنور میکنه تست نکردم. شایدم پستاشم نشون نمیده.

دیدم موضوع جالبیه خواستم بدونم چی میشه عملی امتحان کردم :31:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ghaioom
06-12-2012, 20:29
دیدم موضوع جالبیه خواستم بدونم چی میشه عملی امتحان کردم :31:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

جالب بود. تو پروفایل هم میرف؟

Atusa 021
06-12-2012, 20:31
یعنی الان کاربر * رفت تو لیست سیاه شما ، نه پست هاشونو میبینید و نه اون مال شما + نه پیام خصوصی میگیرید ازش و نه پروفایل همدیگرو دارید ؟

Atusa 021
06-12-2012, 20:47
ببخشید یه سئوال دیگه ، من که آواتار دارم چرا تو پروفایلم زیر اونجایی که یه ستاره داره خالیه ؟ بعد دوتا آواتار چطوری میشه ؟

F l o w e r
06-12-2012, 20:57
سلام

وقتی کاربر X ، کاربر Y رو داخل لیست سیاه خودش قرار میده =>

- کاربر X پست های ارسالی و پیغام های درون پروفایل های کاربر Y رو نمیبینه.. اما کاربر Y میتونه ببینه
- کاربر Y امکان ارسال پیغام خصوصی و پیغام پروفایل به کاربر X رو نداره
- تمام تنضیمات مربوط به "حریم شخصی پروفایل" کاربر X اعم از لیست دوستان ، گروه های اجتماعی و ...
حتی در صورتی که برای "همه افراد" تنظیم شده باشه برای کاربر Y قابل نمایش نیست.

توضیحات بیشتر در مورد لیست سیاه ، لیست تماس ها و لیست دوستان رو داخل آموزش ها قرار میدم

F l o w e r
06-12-2012, 21:00
ببخشید یه سئوال دیگه ، من که آواتار دارم چرا تو پروفایلم زیر اونجایی که یه ستاره داره خالیه ؟ بعد دوتا آواتار چطوری میشه ؟

عکس پروفایل

قابل دسترسی برای گروه های کاربری ِ کاربر باسابقه ، کاربر فعال ، کاربر حـــرفه ای و اعضای تیم مدیریت

Reza31001
06-12-2012, 21:09
سلام

وقتی کاربر X ، کاربر Y رو داخل لیست سیاه خودش قرار میده =>

- کاربر X پست های ارسالی و پیغام های درون پروفایل های کاربر Y رو نمیبینه.. اما کاربر Y میتونه ببینه

فکر کنم بخش مربوط به پروفایل رو برعکس نوشتید
مثلا الان من Ghaioom ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو گذاشتم تو لیست سیاهم ولی پروفایلش (و پیغامهاش) بازه برام

فعلا هم از لیست سیاه در نمیارم تا اونم بیاد تو پروفایل من بعد نتیجه رو اینجا بگه

F l o w e r
06-12-2012, 21:20
مثلا الان من Ghaioom ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو گذاشتم تو لیست سیاهم ولی پروفایلش (و پیغامهاش) بازه برام

فعلا هم از لیست سیاه در نمیارم تا اونم بیاد تو پروفایل من بعد نتیجه رو اینجا بگه

( کاربر X پست های ارسالی و پیغام های درون پروفایل های کاربر Y رو نمیبینه.. اما کاربر Y میتونه ببینه )

یعنی :

پروفایل ایشون رو میتونید ببینید مگه اینکه ایشون شما رو داخل لیست سیاهشون اضافه کرده باشند که در این صورت نمیتونید ببینید.

پست های داخل انجمن ها و پیغام های پروفایل ها که ایشون برای سایرین ( یا قبلا برای شما ) فرستادند رو به صورت مخفی میبینید.

=>

این پیغام مخفی است به این دلیل که { } در لیست سیاه شما قرار دارد.

شـیـفــو
06-12-2012, 21:44
یعنی من الان فلور رو بذارم تو لیست سیاه ، پست هاشونو نمیبینم ولی فلور پست های منو میبینه ، درسته ؟

F l o w e r
06-12-2012, 21:49
یعنی من الان فلور رو بذارم تو لیست سیاه ، پست هاشونو نمیبینم ولی فلور پست های منو میبینه ، درسته ؟

بله درسته / طرف مقابل پست شما رو میبینه و تشکر هم میتونه بزنه

البته اعضای تیم مدیریت رو نمیتونید داخل لیست سیاه قرار بدید.

Ghaioom
07-12-2012, 06:56

من رفتم پروف شما پیغام بازدید کننده غیرفعال بود. برای دوستان باز گذاشتین یا تو لیست سیاه قرار گرفته شده اینطوری میشه؟

درباره من و قسمت پ.خ الان بازه برام.

Reza31001
07-12-2012, 10:51
من رفتم پروف شما پیغام بازدید کننده غیرفعال بود. برای دوستان باز گذاشتین یا تو لیست سیاه قرار گرفته شده اینطوری میشه؟

درباره من و قسمت پ.خ الان بازه برام.
به خاطر همون لیست سیاه هست

درباره پست ها موضوع روشن شد
اگه کسی رو بذاری تو لیست سیاه پست ها و پیغام هایی که اون تو هر تاپیک یا پروفایلی گذاشته به صورت مخفی میاد

اما در مورد حریم شخصی پروفایل

- تمام تنضیمات مربوط به "حریم شخصی پروفایل" کاربر
X اعم از لیست دوستان ، گروه های اجتماعی و ...
حتی در صورتی که برای "همه افراد" تنظیم شده باشه برای کاربر Y قابل نمایش نیست.
ولی شما میگی درباره من و پ خ بازه برات (حریم شخصی من روی کاربران عضو سایت هست)
حالا دست گرمی یه پ خ بفرست ببینیم میاد یا نه :31:

Ghaioom
07-12-2012, 13:41
به خاطر همون لیست سیاه هست

درباره پست ها موضوع روشن شد
اگه کسی رو بذاری تو لیست سیاه پست ها و پیغام هایی که اون تو هر تاپیک یا پروفایلی گذاشته به صورت مخفی میاد

اما در مورد حریم شخصی پروفایل

ولی شما میگی درباره من و پ خ بازه برات (حریم شخصی من روی کاربران عضو سایت هست)
حالا دست گرمی یه پ خ بفرست ببینیم میاد یا نه :31:

فرستادم که!! :دی حتما نیومده الان هم میفرستم ببین :دی

F l o w e r
07-12-2012, 14:20
.

دوستان اینجا محل هماهنگی و تست کردن نیست /

توضیحات داده شده واضح بود. برای اطلاع از جزییات دقیق تر منتظر انتشار آموزش مربوط به "لیست سیاه" در انجمن آموزش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باشید .

درصورتی که پس از مطالعه ی آموزش مربوطه باز هم سوالی براتون پیش اومد در این تاپیک مطرح کنید . ممنون

Mahdi/s
07-12-2012, 19:11
ســلام.....
طبق این نکته

نکته: در صورتی که دسترسی ضمیمه فایل برای شما محیا باشد میتوانید از این گزینه استفاده کنید. (قابل دسترسی برای گروه کاربران فعال به بالا)
یعنی کاربر های فعال امکان استفاده از ضمیمه فایل رو دارن یا نه..؟

kiar
07-12-2012, 19:18
ســلام.....
طبق این نکته

یعنی کاربر های فعال امکان استفاده از ضمیمه فایل رو دارن یا نه..؟

بله این امکان براشون وجود داره.

kiar
07-12-2012, 20:54
چرا توی قسمت گودال ماسه بازی ضمیه فایل فعال نیست..؟

برای ضمیمه فایل باید وارد حالت پیشرفته ارسال پست بشین اونجا گزینه ضمیمه هست. شما این کارو میکنین؟

Atusa 021
07-12-2012, 21:27
سلام
خیلی متشکرم که پاسخ دادید .
اما پاسخ این سئوالم رو درست متوجه نشدم :

Mahdi/s
07-12-2012, 23:28
برای ضمیمه فایل باید وارد حالت پیشرفته ارسال پست بشین اونجا گزینه ضمیمه هست. شما این کارو میکنین؟ بله درحالت پیشرفته....نه نیست...

Eblis 2011
07-12-2012, 23:29
تو حالت پیشرفته کدومش واسه ضمیمه عکس ؟

Mahdi/s
07-12-2012, 23:54
تو حالت پیشرفته کدومش واسه ضمیمه عکس ؟

Eblis 2011
08-12-2012, 00:00
برا من که ضمیمه فایل وجود نداره

Alinho
08-12-2012, 00:53
برا من که ضمیمه فایل وجود نداره

ضمیمه فایل فقط برای کاربر فعال و بالاتر!

Amir Hossein
09-12-2012, 01:13
ضمیمه فایل فقط برای کاربر فعال و بالاتر!
کاربران با سابقه(سابقه دار) هم میتونن:31:

RTS
09-12-2012, 03:07
سلام

دوستان یه سوال داشتم. چرا بعضی وقتها دو پستی که میدم با هم ادغام میشن؟

Eblis 2011
09-12-2012, 14:28
سلام

سلام علیکم

به نظر چون فاصله زمانی بین ارسال 2تا پست کوتاهه ... هر دو در یک پست قرار میگیره .....

Atusa 021
09-12-2012, 17:17
سلام
این تبلیغاتی که بین ارسالی ها نشون داده میشه ، جایی هست که همه رو یکجا بتونیم ببینیم ؟

Mahdi/s
09-12-2012, 21:24
سلام

ســـلام.....
فاصله زمانی بین 2 پست باید بیشتر از 5 دقیقه باشه.....

CRIS Joon CR7
10-12-2012, 12:23
امروز اومدیم سه تا تصویر پیوست کنیم نشد :
پیغام های خطایی میده : Invalid File در صورتی که کاملا Valid هست (معتبر)
این یکی پیغام رو هم میده : آپلود مشکل دار
یکبار ساین اوت شدم بعد ساین این شدم باز هم مشکل پابرجاست...
در ضمن به لیمیت میزان پیوست هم نرسیدم...
حال چه کنیم؟!

F l o w e r
10-12-2012, 13:34
سلام
این تبلیغاتی که بین ارسالی ها نشون داده میشه ، جایی هست که همه رو یکجا بتونیم ببینیم ؟

امروز اومدیم سه تا تصویر پیوست کنیم نشد :
پیغام های خطایی میده : Invalid File در صورتی که کاملا Valid هست (معتبر)
این یکی پیغام رو هم میده : آپلود مشکل دار

یکبار ساین اوت شدم بعد ساین این شدم باز هم مشکل پابرجاست...
در ضمن به لیمیت میزان پیوست هم نرسیدم...
حال چه کنیم؟!

عــــــدم امکـان ضمیــمه تصــاویـــر در انـجــمــن ها

+ برای اطلاع از آخرین تغییرات صورت گرفته در انجمن ها تاپیک مربوطه رو به لیست اشتراک های خودتون اضافه کنید
{ اختیارات تاپیک > مشترک شدن در این بحث}

netfix01
11-12-2012, 10:51
سلام اگه من بخوام تاپیک هایی که براشون جواب فرستادم یکجا ببینم باید کجا برم؟

Ghaioom
11-12-2012, 11:57
سلام اگه من بخوام تاپیک هایی که براشون جواب فرستادم یکجا ببینم باید کجا برم؟

سلام
اون بالا نوشته : "نوشته های من" اونو بزنید بعدنوشته های من رو بزنید میاد.

Atusa 021
11-12-2012, 15:27
چطوری میتونم پیغام خصوصی رو ببندم ؟

Ahmad
11-12-2012, 15:53
چطوری میتونم پیغام خصوصی رو ببندم ؟

ویرایش اختیارات ----> Private Messaging off

egina
11-12-2012, 17:35
سلام خسته نباشید
من امروز هرچی خواستم تو فیس بوک واسه دوستام کامنت بذارم نشد همش اخطار میده میشه کمکم کنید لطفا:n03:

Alinho
11-12-2012, 17:47
سلام خسته نباشید
من امروز هرچی خواستم تو فیس بوک واسه دوستام کامنت بذارم نشد همش اخطار میده میشه کمکم کنید لطفا:n03:
آموزش فیس بوک Facebook / تمامی مسائل فیس بوک در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مصطفی
11-12-2012, 18:56
درود
قضیه این چیه ؟
من عضو دو تا گروه اجتماعی هستم که توی پروفایلم نشونشون میده ولی این یعنی چی ؟ وقتی هم کلیک می کنم این اخطار رو میده
There are currently no public usergroups available for you to join
سپاس

Ghaioom
11-12-2012, 19:16
درود
قضیه این چیه ؟
من عضو دو تا گروه اجتماعی هستم که توی پروفایلم نشونشون میده ولی این یعنی چی ؟ وقتی هم کلیک می کنم این اخطار رو میده
سپاس
اون گروهی که میگی رو شما ساختی؟
شاید این قسمت مال اینه که خودت اگه گروه ساختی اونجا قرار میگیره.

مصطفی
11-12-2012, 19:19
اون گروهی که میگی رو شما ساختی؟
شاید این قسمت مال اینه که خودت اگه گروه ساختی اونجا قرار میگیره.
نه . اون دوتا گروه رو خودم نساختم

ramingsm
11-12-2012, 19:24
راهی هست که کل صفحات یک تاپیک را ذخیره کرد تا آفلاین بشه خوندشون؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Ghaioom
11-12-2012, 19:30
نه . اون دوتا گروه رو خودم نساختم
خوب نساختی این یه سوال بود.
منظورم اونی که شما گذاشتی شاید خودت گروه بسازی بیاد اونجا.

راهی هست که کل صفحات یک تاپیک را ذخیره کرد تا آفلاین بشه خوندشون؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
با نرم افزار شاید بشه. تو گوگل جستجو کنید نرم افزار هست.
نرم افزار دانلود سایت بزنید میاد

موفق باشید

Hatek
14-12-2012, 12:07
سلام
دوستان من چند روز پیش دکمه ی بخاطر داشتن یوزر و پسورد رو زدم خب مسلما الان که وارد میشم دیگه نیاز به یوزر و پسورد نداره و بطور پیش فرض وارد شده حساب میشم میخوام از این حالت درش بیارم باید چیکار کنم؟ ینی بازم که وارد میشم یوزر و پسورد بخواد

Mahdi/s
14-12-2012, 12:59
سلام
دوستان من چند روز پیش دکمه ی بخاطر داشتن یوزر و پسورد رو زدم خب مسلما الان که وارد میشم دیگه نیاز به یوزر و پسورد نداره و بطور پیش فرض وارد شده حساب میشم میخوام از این حالت درش بیارم باید چیکار کنم؟ ینی بازم که وارد میشم یوزر و پسورد بخواد
ســلام....
history و کوکی ها رو پاک کن...اون تیک هم بردار....

Kurosh
14-12-2012, 14:22
در تکمیل صحبت مهدی عزیز ...

سلام
بدون نیاز به پاک کردن کوکی‌ها، می‌‌تونید دکمه‌ی خروج رو از گوشه بالا سمت چپ انجمن بزنید :20:

Amir Hossein
14-12-2012, 22:38
درود
قضیه این چیه ؟
سپاس
سلام
بچه ها منم موندم این چیه؟
خوب الان من دو سه تا گروه ساختم ولی اینجا نیومده
فکر کنم این قابلیت پیش فرض وی بی باشه که پی سی ازش استفاده نمیکنه

Hatek
16-12-2012, 20:45
دوستان اخه چرا نمیشه رای رو تو نظر سنجی عوض کرد ؟؟ شاید ادم نظرش عوض شد یا اشتباه کرد چی؟؟؟

h-blade
17-12-2012, 23:36
دوستان چرا من نميتونم بيشتر از يك عكس در يك پست قرار بدم؟؟؟؟؟؟:n28:

F l o w e r
17-12-2012, 23:49
دوستان چرا من نميتونم بيشتر از يك عكس در يك پست قرار بدم؟؟؟؟؟؟:n28:

سلام

V E S T A
19-12-2012, 13:59
سلام

میشه Background رو تو پروفایل تغییر داد ؟ تو بعضی از انجمن ها میشه رنگ پروفایل رو عوض کرد اینجا این امکان وجود نداره ؟

Atusa 021
19-12-2012, 21:31

ببخشید این چرا اینطوری شده ؟ قبلا بهتر بود .

Ghaioom
20-12-2012, 10:22
سلام

میشه Background رو تو پروفایل تغییر داد ؟ تو بعضی از انجمن ها میشه رنگ پروفایل رو عوض کرد اینجا این امکان وجود نداره ؟

نوچ!

ببخشید این چرا اینطوری شده ؟ قبلا بهتر بود .

تو لینک زیر:

قسمت حالت نمايش ويرايشگر:
رو روی

Enhanced Interface - Full WYSIWYG Editing

بزارید.

اگه نشد جاوا رو فعال کنید تو مرورگر.

ali_nm
20-12-2012, 23:44
slm
khobin ye soal dashtam to yahoo masenger man gesmate yahoo chat nmidonm koja rafteh chetoori baresh gardunm? mr30

V E S T A
20-12-2012, 23:50
سلام

روم های یاهو بسته شده .

سوالتون درباره یاهو مسنجر رو اینجا بپرسین

Yahoo! Messenger / تمامی مسائل ياهو مسنجر در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

V E S T A
21-12-2012, 00:07
چرا تو امضا حتی اگه 4 خط نوشته شده باشه بازم این خطا میاد ؟

تعداد خطوط امضا شما بیش از اندازه زیاد است ! شما فقط اجازه نوشتن 8 خط را دارید !

pardad
21-12-2012, 04:25
این دکمه تشکر ، کجاست ؟ چگونه کاربران از یکدیگر تشکر میکنند ؟!!

Ghaioom
21-12-2012, 11:56
چرا تو امضا حتی اگه 4 خط نوشته شده باشه بازم این خطا میاد ؟
خط فاصله منظورم بین خط بالا و پایین هست اونم فک کنم شمارش میشه.

دکمه تشکر سمت راست پایین هر کاربر تو پست هست. نوشته "تشکر از کاربر"

F l o w e r
21-12-2012, 12:32

سلام دوست عزیز

با فعالیت در انجمن ها محدودیت هاتون از جمله استفاده از دکمه ی تشکر به صورت خودکار برداشته خواهد شد.

V E S T A
21-12-2012, 12:43
خط فاصله منظورم بین خط بالا و پایین هست اونم فک کنم شمارش میشه.

سلام

دقیقا 4 خط بدون هیچ فاصله ای پشت سر هم مینوسم ولی بازم همین خطا رو میده

تعداد خطوط امضا شما بیش از اندازه زیاد است ! شما فقط اجازه نوشتن 8 خط را دارید !

Ghaioom
21-12-2012, 12:46
سلام

دقیقا 4 خط بدون هیچ فاصله ای پشت سر هم مینوسم ولی بازم همین خطا رو میده

گزینه A/A رو بزنید ببینید چی میشه.

شاید مشکل از مرورگر هست.

منم الان تست کنم ببینم چی میشه.
ولی فک کنم مشکلی نباید باشه قبلا که بنود.

ویرایش:
ما که تست زدیم مشکلی نبود . مرورگر FF

V E S T A
21-12-2012, 13:00
گزینه A/A رو بزنید ببینید چی میشه.

شاید مشکل از مرورگر هست.

منم الان تست کنم ببینم چی میشه.
ولی فک کنم مشکلی نباید باشه قبلا که بنود.

ویرایش:
ما که تست زدیم مشکلی نبود . مرورگر FF

امتحان کردم ولی بازم همون خطا رو میده با ie هم امتحان کردم بازم همون خطا میاد

Ghaioom
21-12-2012, 13:14
امتحان کردم ولی بازم همون خطا رو میده با ie هم امتحان کردم بازم همون خطا میاد

عجیبه شاید تو تنظیمات امضای شما رو کمتر زدن ! :n02:

V E S T A
21-12-2012, 13:44
الان من چی کار کنم :n27:

Ghaioom
21-12-2012, 14:26
الان من چی کار کنم :n27:

به ادمین بگو.
یا تو قسمت پیگیری مشکلات تاپیک بزن.

در ضمن کل هیستوری و کوکی ها رو پاک کن ببین بازم نمیشه یا نه؟

arash-king
22-12-2012, 16:57
دوستان P30world قابلیت اضافه کردن موسیقی موردعلاقه به پروفایل شخصی را نداره ؟! یا بعدا نمیزاره ؟!

Mr_100_dolari
26-12-2012, 00:14
با سلام

قرار دادن لینک عکس - فایل - فیلم - برنامه و ... از سایت قیل تر نشده در پروفایل دوستان مشکلی داره یا نه ؟

مثلا میخوام یه آهنگ به دوستم بدم باید حتما خودم جدا آپ کنم لینکش رو بدم بهش یا میتونم لینک مستقیمش رو بهش بدم ؟

اگر آدرس صفحه ای که توش لینک دانلود هستش توی یه سایت دیگه بدیم چطور ؟

و اینکه موقعه ای که کسی رو به عنوان دوست جدید اد میکنیم این سوال که میگه آیا تقاضای اضافه شدن برای لیست دوستان نیز ارسال شود بعدش زده بله یا حیر یعنی چی ؟

ممنون

علی مقدس
26-12-2012, 11:13
با سلام

قرار دادن لینک عکس - فایل - فیلم - برنامه و ... از سایت قیل تر نشده در پروفایل دوستان مشکلی داره یا نه ؟

مثلا میخوام یه آهنگ به دوستم بدم باید حتما خودم جدا آپ کنم لینکش رو بدم بهش یا میتونم لینک مستقیمش رو بهش بدم ؟

اگر آدرس صفحه ای که توش لینک دانلود هستش توی یه سایت دیگه بدیم چطور ؟

و اینکه موقعه ای که کسی رو به عنوان دوست جدید اد میکنیم این سوال که میگه آیا تقاضای اضافه شدن برای لیست دوستان نیز ارسال شود بعدش زده بله یا حیر یعنی چی ؟

ممنون
سلام دوست عزیز در مورد سوال آخر معنیش اینه که دوستای دیگه که توی لیست دوستات هستند از این درخواست شما مطلع بشن یا نه مثلا" وقتی من واسه یه نفر درخواست دوستی میدم از این درخواست من شما هم که جزو دوستای منی از این درخواست مطلع بشی یا نه موفق باشی گاهی یه سری هم به ما بزن عزیز:n16:

V E S T A
26-12-2012, 14:18
سلام

تو امضا میشه از عکس با فرمت gif استفاده کرد ؟ برای من میزنه مجاز به استفاده نیستین ولی دیدم بعضی کاربرا از gif استفاده میکنن

arash-king
27-12-2012, 13:34
دوستان بهترین سایز برای آواتار چیه ؟! آخه آواتار بعضی از دوستان را میبینم که خیلی باکیفیته و واسه بعضی ها خیلی کوچیکه
بهترین سایز را بدید
ممنون

F l o w e r
27-12-2012, 14:45
سلام

تو امضا میشه از عکس با فرمت gif استفاده کرد ؟ برای من میزنه مجاز به استفاده نیستین ولی دیدم بعضی کاربرا از gif استفاده میکنن

سلام

امکان استفاده از تصویر متحرک در امضا وجود داره / مجاز به آپلود تصویر متحرک در بخش امضا نیستید ..
تصویر رو داخل آپلود سنتر اختصاصی انجمن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آپلود کنید و در امضاتون قرار بدید.

F l o w e r
27-12-2012, 14:56
دوستان بهترین سایز برای آواتار چیه ؟! آخه آواتار بعضی از دوستان را میبینم که خیلی باکیفیته و واسه بعضی ها خیلی کوچیکه
بهترین سایز را بدید
ممنون

سلام

شما عضو گروه "کاربران انجمن" هستید ( گروه های کاربری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )
در این گروه کاربری برای داشتن بهترین کیفیت در آواتار، تصویری با سایز حداکثر 150x150 پیکسل و حجم حداکثر 35 کیلو بایت نیاز دارید.

در صورتی که عکس مورد نظر شما دارای ابعادی بیشتر از محدودیت های فوق بود سیستم به صورت اتوماتیک سایز و حجم عکس شما را تغییر میدهد که در این صورت کیفیتی به مراتب پایین خواهد داشت.

به زودی داخل آموزش مربوط به تنظیمات آواتار و امضا لیست کاملی از محدودیت ها بر اساس گروه های کاربری قرار میگیرد.

شاهزاده خانوم
27-12-2012, 23:05
این کار و #3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چطور میشه انجام داد ؟

F l o w e r
27-12-2012, 23:39
این کار و #3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چطور میشه انجام داد ؟

سلام

سوالتون رو واضح تر توضیح بدید لطفا .

کدوم کار رو میفرمایید ؟

SNOW PATROL
27-12-2012, 23:43
سلام

سوالتون رو واضح تر توضیح بدید لطفا .

کدوم کار رو میفرمایید ؟

فکر کنم منظورشون هایپرلینک هست!!

sent from my open source device

MR.CART
28-12-2012, 02:01
علت اینکه تو این تاپیک نمیتونم پست بدم چیه؟

F l o w e r
28-12-2012, 02:33
علت اینکه تو این تاپیک نمیتونم پست بدم چیه؟

سلام

انجمن مقـالات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و آمـوزش های الکترونیکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به دلیل ایجاد تغییرات اساسی و برای رسیدگی، تا اطلاع ثانوی بستــــه می باشد.

{ امکان ارسال پست / تاپیک جدید مقدور نمی باشد}

رستگار15
28-12-2012, 11:24
سلام

انجمن مقـالات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و آمـوزش های الکترونیکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به دلیل ایجاد تغییرات اساسی و برای رسیدگی، تا اطلاع ثانوی بستــــه می باشد.

{ امکان ارسال پست / تاپیک جدید مقدور نمی باشد}

کی باز میشه؟

F l o w e r
28-12-2012, 19:57
کی باز میشه؟

سلام

تا اطلاع ثانوی بستــــه می باشد.

IT Scientist
28-12-2012, 21:18
سلام،
من تو خبرنامه عضو شدم ولی دیگه نمیخوام عضو باشم(نمی خوام ایمیلش واسم بیاد)
چه کنم؟؟؟

F l o w e r
28-12-2012, 22:16
سلام،
من تو خبرنامه عضو شدم ولی دیگه نمیخوام عضو باشم(نمی خوام ایمیلش واسم بیاد)
چه کنم؟؟؟

سلام

جهت غیر فعال کردن عضویت در خبرنامه بر روی لینک موجود در اتنهای یکی از ایمیل های ارسال شده کلیک کلید.

=>

To stop receiving these emails, you may unsubscribe now.

myleila
28-12-2012, 23:14
سلام

آیا امکانش هست که نام کاربریمو تغییر بدم ؟

با تشکر

F l o w e r
28-12-2012, 23:18
سلام

با تشکر سلام

در حال حاضر این امکان وجود ندارد.

پایان کار انجمن ثبت احوال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مصطفی
28-12-2012, 23:21
سلام
با تشکر
نه . امکانش نیست . مگر اینکه دلیل خیلی مهمی برای تغییرش داشته باشین که مورد قبول مدیران واقع بشه ( که در این مواقع به دلایلی خیلی موافقت نمیکنن). وگرنه در حالت عادی ممکن نیست . اگه میخوای تغییر بدی و به نطر خودت ضروریه تا تعداد پست ها و دوستاتون توی انجمن کم هست این نام کاربری رو بی خیال بشو و یکی که میخوای انتخاب کن

ویرایش : پست بالا زودتر رسیده بود ولی ندیدمش !!

شاهزاده خانوم
29-12-2012, 17:45
ببخشید این الان دقیقا یعنی چی

فعالیت فعلی Viewing Attachment

F l o w e r
29-12-2012, 18:24
ببخشید این الان دقیقا یعنی چی

فعالیت فعلی Viewing Attachment

سلام

در حال مشاهده ی فایل پیوست ..

Mehran-King
29-12-2012, 18:28
سلام دوستان کسی میدونه در کدوم بخش میتونم تاپیکی در مورد فال بزنم؟ مثلا فال روز یا فال هفتگی و ... ؟ تو انجمن متفرقه یک بار تاپیک باز کردم ولی جناب سیروس تاپیک رو به دلیل مربوط نبودن به بخش متفرقه بستن ممنون میشم ، سپاس.:n16:

شاهزاده خانوم
29-12-2012, 19:00
سلام

در حال مشاهده ی فایل پیوست ..

منظورم ترجمه نبود میخوام بدونم این باگه؟
ممنون

F l o w e r
29-12-2012, 19:07
سلام دوستان کسی میدونه در کدوم بخش میتونم تاپیکی در مورد فال بزنم؟ مثلا فال روز یا فال هفتگی و ... ؟ تو انجمن متفرقه یک بار تاپیک باز کردم ولی جناب سیروس تاپیک رو به دلیل مربوط نبودن به بخش متفرقه بستن ممنون میشم ، سپاس.:n16:

سلام
البته سروش هستند ایشون.

فقط داخل گروه های اجتماعی

منظورم ترجمه نبود میخوام بدونم این باگه؟
ممنون

خیر :»

V E S T A
29-12-2012, 23:19
سلام

میشه تنیظیمات آلبوم عکس به صورت custom باشه ؟ یعنی خودمون تعیین کنیم که کدوم یک از دوستان آلبوم رو ببینن یا برای تعدادی مخفی باشه

Eblis 2011
31-12-2012, 00:10
سلام

در مورد آپلود عکس : هر سری که خارج میشم برای سری بعدی باز باید لوگین کنم . نمیشه خودش اتوماتیک Log out نشه ؟

vxp
31-12-2012, 09:28
وقتی میگه تایپ های قدیمی رو بالا نیارید یعنی ی؟از کجا بفهمیم.

Ghaioom
31-12-2012, 09:31
وقتی میگه تایپ های قدیمی رو بالا نیارید یعنی ی؟از کجا بفهمیم.
بالای هر پست تو تاپیک تاریخ پست هست اینجوری میشه فهمید قدیمیه یا نه.

V E S T A
31-12-2012, 13:41
سلام

در مورد آپلود عکس : هر سری که خارج میشم برای سری بعدی باز باید لوگین کنم . نمیشه خودش اتوماتیک Log out نشه ؟

سلام

من فقط زمانی که Ip عوض میکنم یا coockies و هیستوری بروز رو پاک میکنم اینجور میشه بقیه موارد حتی اگه سیستم رو خاموش کنم فردا صبح روشن کنم بازم Log in شده هست نیازی به

log inمجدد نیست شاید شما هیستوری رو پاک میکنید یا ip عوض میکنید

مصطفی
31-12-2012, 14:25
درود
آیا امکان این هست که در یک انجمن اشتراک ایجاد کنم که هر پست جدیدی که توی هر تاپیکی که توی اون انجمن ایجاد میشه باخبر بشم ؟ مثلا من توی انجمن هنر هفتم گزینه "آبونمان این انجمن شوید" رو زدم و ثبتش کردم ولی الان نمیدونم از کجا باید ببینم این پستای جدید توی این انجمن رو .
البته از tapatalk توی موبایلم توی قسمت فروم "هنر هفتم " رو میاره ولی با لپ تاپ نمیدونم از کجا بیارمش . یه سوال دیگه هم برام پیش اومد : بچه های بالا و مدیران هر تاپیک چجور از پست های جدید مطلع میشن ؟ قابلیت خاصی برای کاربری اونا هست یا نه ؟
سپاس
بدرود

Eblis 2011
31-12-2012, 14:33
سلام

من فقط زمانی که Ip عوض میکنم یا coockies و هیستوری بروز رو پاک میکنم اینجور میشه بقیه موارد حتی اگه سیستم رو خاموش کنم فردا صبح روشن کنم بازم Log in شده هست نیازی به

log inمجدد نیست شاید شما هیستوری رو پاک میکنید یا ip عوض میکنید

خیر . من نه هیستوری رو پاک میکنم و نه آی پی عوض میکنم و نه از قند شکن استفاده میکنم .

V E S T A
31-12-2012, 16:02
درود
آیا امکان این هست که در یک انجمن اشتراک ایجاد کنم که هر پست جدیدی که توی هر تاپیکی که توی اون انجمن ایجاد میشه باخبر بشم ؟ مثلا من توی انجمن هنر هفتم گزینه "آبونمان این انجمن شوید" رو زدم و ثبتش کردم ولی الان نمیدونم از کجا باید ببینم این پستای جدید توی این انجمن رو .
البته از tapatalk توی موبایلم توی قسمت فروم "هنر هفتم " رو میاره ولی با لپ تاپ نمیدونم از کجا بیارمش . یه سوال دیگه هم برام پیش اومد : بچه های بالا و مدیران هر تاپیک چجور از پست های جدید مطلع میشن ؟ قابلیت خاصی برای کاربری اونا هست یا نه ؟
سپاس
بدرود

سلام فک میکنم ازین قسمت چیزی که میخواین رو بتونید انجام بدین

قسمت تنظیمات کاربری >> مشاهده تمام اعلان های اشتراک شده در تاپیک

برای اینکه کلا از پست های جدید با خبر شید این قسمت رو ببینید

Hatek
31-12-2012, 18:28
دوستان چرا ساعت انجمن یه ساعت جلو هست؟؟

Eblis 2011
31-12-2012, 18:34

سلام . واسه من که درسته .... فک نمیکنم جلو باشه . الان ساعت 18:33 .. پست شما هم 18:28 ارسال شده .... درسته

V E S T A
31-12-2012, 18:50

برای منم درسته

تو قسمت تنظیم های کاربر قسمت ویرایش اختیارات میشه زمان رو تغییر بدین

مصطفی
31-12-2012, 18:51
سلام فک میکنم ازین قسمت چیزی که میخواین رو بتونید انجام بدین
قسمت تنظیمات کاربری >> مشاهده تمام اعلان های اشتراک شده در تاپیک
برای اینکه کلا از پست های جدید با خبر شید این قسمت رو ببینید

سپاس دوست عزیز ولی این اونی که من دنبالش بودم نبود . اعلان های اشتراک شده و پست های جدید رو می دونم . من می خوام پست های جدید یک تاپیک مشخص رو ببینم . راهی داره ؟
سربلند باشی

Reza31001
31-12-2012, 18:53
قسمت تنظیم هاي کاربر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ويرايش اختيارات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تصحيح اختيارات DST===>>> هميشه تصحيحاي غير فعال DST

V E S T A
31-12-2012, 19:50
سپاس دوست عزیز ولی این اونی که من دنبالش بودم نبود . اعلان های اشتراک شده و پست های جدید رو می دونم . من می خوام پست های جدید یک تاپیک مشخص رو ببینم . راهی داره ؟
سربلند باشی

خب همون راهی که گفتم میشه :n15:

وقتی تو یه تاپیک مشترک میشین :

میره تو همون مشاهده تمام اعلان های اشتراک شده

الان تاپیکی که bold شده یعنی پست جدید دادن که شما چک نکردین ..من فقط همین راه رو میدونم حالا شاید راه دیگه ای هست من اطلاع نداشته باشم

mozhde27
31-12-2012, 23:29
سلام دوستان من یه سوال دار م افیس2007 نصب کردم بعد اجراش کردم خوب بود بعد چندروز که اومدم اجراش کنم میزنه enter product key در اینصورت چیکار کنم ؟ راهنماییم کنید

V E S T A
31-12-2012, 23:44
سلام

سوالتون رو اینجا بپرسین

انـجـمـن: نرم افزارهای آفیس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مصطفی
31-12-2012, 23:46
خب همون راهی که گفتم میشه
وقتی تو یه تاپیک مشترک میشین :
میره تو همون مشاهده تمام اعلان های اشتراک شده
الان تاپیکی که bold شده یعنی پست جدید دادن که شما چک نکردین ..من فقط همین راه رو میدونم حالا شاید راه دیگه ای هست من اطلاع نداشته باشم

درود دوباره
من پست قبلی ام رو اشتباه نوشتم (به جای انجمن نوشتم تاپیک ). ببخشید . خلاصه این جور میخوام بگم که : همون طور که برای تاپیک مشترک میشیم امکانش هست برای یک انجمن مشترک بشیم یا نه ؟ یعنی پست های تازه یه انجمن (در هر تاپیکی از اون انجمن ) رو نشون بده ؟
از بچه های بالا کسی اینجا نیست ؟
بدرود

Ghaioom
01-01-2013, 08:56
درود دوباره
من پست قبلی ام رو اشتباه نوشتم (به جای انجمن نوشتم تاپیک ). ببخشید . خلاصه این جور میخوام بگم که : همون طور که برای تاپیک مشترک میشیم امکانش هست برای یک انجمن مشترک بشیم یا نه ؟ یعنی پست های تازه یه انجمن (در هر تاپیکی از اون انجمن ) رو نشون بده ؟
از بچه های بالا کسی اینجا نیست ؟
بدرود
اینم از بچه های بالا! دی
بالای انجمن تنظیمات رو میزنی بعد آبونمان این تالار شوید... رو امتحان کردید؟

دقت کردین تولدهای امروز چقد زیاده؟!!!
حمیـــــــــــد اینا چنتاس؟!!!
جواب: اوه اوه اوه اوه :‌دی

یه سوال که فکرمو خیلی وقته به خودش مشغول کرده اینه که: چند سال پیش مثلا 2007 2008 2006 اینورا هم میشد تو پروفایل پیغام گذاشت؟ من که یادم نمیاد ! :دی

مصطفی
01-01-2013, 12:36
اینم از بچه های بالا! دی
بالای انجمن تنظیمات رو میزنی بعد آبونمان این تالار شوید... رو امتحان کردید؟

سلام بر بچه های بالایی !!
آره اون رو زدم . توی پست قبل قبل قبلم گفتم که آبونمان این تالار شوید رو زدم ولی جایی نمیاردش .

Hatek
01-01-2013, 12:37
تولد های امروز امروز چقد زیاده؟:n02:
سلام
دوستان میگم وقتی رو اسم یه کاربر کلیک میکنی پیغام های بازدید کنندگان میاد
قضیه چیه؟؟؟
جواب ها کجان؟؟ با پیغام خصوصی ارسال میشه؟
کلا یه توضیح راجع به اون قسمت بهم میدید؟؟
ممنون

Ghaioom
01-01-2013, 12:43
سلام
قضیه چیه؟؟؟
ممنون

آره دگه زیاده! دی

علیک

قضیه هیچی نیس دی

سوال شما گنگ بود ولی فکر کنم شما هم همون مشترک شدن در تاپیک رو دارین سوال میکنین؟
اگه اینه باید برید به قمست های تنظیمات کاربر بعدش تو همون صفحه اول نشون داده میشه.
بای
موفق باشید

V E S T A
01-01-2013, 12:52
سلام
قضیه چیه؟؟؟
ممنون

سلام اگه منظورتون اینکه با کلیک روی اسم میرین تو پروفایل و پیغام بازدید کنندگان رو میخونید جواب این پیغام ها تو پروفایل همون کسی هست که پیغام گذاشته

یعنی هرکس پیغام بذاره تو پروفایل خودش جواب پیغام رو میدن ..

Core™ i7
01-01-2013, 14:20
سلام
تا کی پست های من تائید میخواد؟
آخه پست میزنم بعد چند صفحه تاپیک میره جلو دیگه پست من کسی نمیبینه :n03: اونوقت تائید میشه

Mohammad Yek110
01-01-2013, 14:44
سلام
قضیه چیه؟؟؟
ممنون

هیچکی موقع عضو شدن تولدشو نزده ، همینطوری نوشتن 1.1 ، برا همین تولدا زیاده :دی

دقت کردین بعد از غیر فعال کردن پیوست عکس، هیچ جوره نمیشه عکس توی آلبوم تصاویر گذاشت ؟

F l o w e r
01-01-2013, 16:12
سلام بر بچه های بالایی !!
آره اون رو زدم . توی پست قبل قبل قبلم گفتم که آبونمان این تالار شوید رو زدم ولی جایی نمیاردش .

آمـوزش اشتـراک (اشتراک در انجمن / اشتراک در تاپیک / اشتراک در گروه) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام
تا کی پست های من تائید میخواد؟
آخه پست میزنم بعد چند صفحه تاپیک میره جلو دیگه پست من کسی نمیبینه :n03: اونوقت تائید میشه

سلام

به فعالیتتون در انجمن ها ادامه بدید محدودیت هاتون به صورت خودکار برداشته خواهد شد.

دقت کردین بعد از غیر فعال کردن پیوست عکس، هیچ جوره نمیشه عکس توی آلبوم تصاویر گذاشت ؟

این امکان غیر فعال شده / به زودی اطلاع رسانی میکنیم.

M r rezaei
01-01-2013, 17:25
سلام من قبلا یه حساب تو این انجمن داشتم حدود دو سال پیش الان هم رمزش را یادم نیست میخواستم ببینم امکانش هست دوباره از این حسابم استفاده کنم؟

V E S T A
01-01-2013, 17:40
سلام من قبلا یه حساب تو این انجمن داشتم حدود دو سال پیش الان هم رمزش را یادم نیست میخواستم ببینم امکانش هست دوباره از این حسابم استفاده کنم؟

سلام

اگه آدرس ایمیلی که زمان ساختن اون حساب کاربری داده بودین یادتون باشه اینجا میتونید ایمیل رو بدین و پسورد جدید بگیرین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

M r rezaei
01-01-2013, 17:43
مشکل همینه که ایمیلش هم یادم نیست یعنی هیچ راهی نداره؟

V E S T A
01-01-2013, 17:52
مشکل همینه که ایمیلش هم یادم نیست یعنی هیچ راهی نداره؟

فک نکنم راه دیگه باشه .. چون اینجوری مشخص نمیشه یه نفر واقعا صاحب اون حساب کاربری بوده یا نه هرکسی میتونه پسورد هر اکانتی رو تغییر بده (البته منظورم شما نیستین)

M r rezaei
01-01-2013, 18:14
خیلی ممنون vesta

Hatek
01-01-2013, 19:25
دوستان توی انجمن چنین امکانی هست که مثلا سازنده تاپیک روی تاپیکش اهنگ بذاره و وقتی میری توی تاپیک صدای اهنگ بیاد؟؟؟؟ مثل وبلاگا مثلا

Ahmad
01-01-2013, 19:35
دوستان توی انجمن چنین امکانی هست که مثلا سازنده تاپیک روی تاپیکش اهنگ بذاره و وقتی میری توی تاپیک صدای اهنگ بیاد؟؟؟؟ مثل وبلاگا مثلا

خدا اون روز رو نیاره :n30:

فرض کن چند تا تاپیک هم با هم که به این صورتن باز کنی بعد همزمان خودت هم بخوای یه آهنگ گوش کنی :n08:

Hatek
01-01-2013, 19:44
خدا اون روز رو نیاره :n30:

فرض کن چند تا تاپیک هم با هم که به این صورتن باز کنی بعد همزمان خودت هم بخوای یه آهنگ گوش کنی :n08:

حالا که نیست هیچی
ولی اگه باشه باید بشه قطعش کنی دیگه

دوستان من توی قسمت تنظیمات کاربر هیچ قسمتی ندیدم که بخوام نام کاربری رو عوض کنم
فقط تغییر ایمیل و پسورد هست
چیکار کنم؟

Core™ i7
01-01-2013, 20:14
[QUOTE=F l o w e r;7402345
سلام

به فعالیتتون در انجمن ها ادامه بدید محدودیت هاتون به صورت خودکار برداشته خواهد شد.
[/QUOTE]
ممنون
یه سوال به تعداد پستها بستگی داره؟اگه به پست ها بستگی داره باید به چند تا برسه که دیگه تائید شدن نخواد؟

SNOW PATROL
01-01-2013, 21:05
حالا که نیست هیچی
ولی اگه باشه باید بشه قطعش کنی دیگه

دوستان من توی قسمت تنظیمات کاربر هیچ قسمتی ندیدم که بخوام نام کاربری رو عوض کنم
فقط تغییر ایمیل و پسورد هست
چیکار کنم؟

چنین امکانی نیست

sent from my open source device

Atghia
02-01-2013, 23:26
دوستان من میخوام به البوم عکس در پروفایلم عکس اضافه کنم اما چه از کامپیوترم به طور مستقیم و چه از لینکهای اپلود شده عکس در اپلودسنترها امکانش برام نیست و چندلحظه بعدازانتخاب عکس یا وارد کردن لینک پیام میده invalid file!
اشکال کجاست؟
ممنونم

V E S T A
03-01-2013, 00:16
دوستان من میخوام به البوم عکس در پروفایلم عکس اضافه کنم اما چه از کامپیوترم به طور مستقیم و چه از لینکهای اپلود شده عکس در اپلودسنترها امکانش برام نیست و چندلحظه بعدازانتخاب عکس یا وارد کردن لینک پیام میده invalid file!
اشکال کجاست؟
ممنونم

سلام

فک کنم امکان پیوست عکس به آلبوم غیر فعال شده:41:

Atghia
03-01-2013, 00:18
سلام

فک کنم امکان پیوست عکس به آلبوم غیر فعال شده:41:
سلام دوست خوبم
وااا خب چه کاریه بهتر نیست اجازه ایجاد البوم رو ندن؟:n02: البوم بی عکس چه شود!:n13:

F l o w e r
03-01-2013, 00:27
سلام دوست خوبم
وااا خب چه کاریه بهتر نیست اجازه ایجاد البوم رو ندن؟:n02: البوم بی عکس چه شود!:n13:

سلام

صفحه ی قبل توضیح دادم / امکانی هست که در حال حاضر غیر فعال شده و به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

ariya20
04-01-2013, 19:11
سلام.
آیا دادن شماره تلفن یا ایمیل در پستها مجاز می باشد؟؟؟

V E S T A
05-01-2013, 14:20
سلام.

سلام

آیدی های مختلف خودتون رو که از روی تنظیمات کاربری قسمت ویرایش جزییات میتونید اضافه کنید که تو هر پستی که میدین این آیدی ها زیر اسمتون هست شماره تلفن شخصی هم فکر میکنم جزو همون حریم پروفایل

خودتون باشه ولی درباره ایمیل یا شماره شخص دیگه یا شرکت و ارگان ، مرکز دولتی یا فروشگاها ... خود من معمولا تو spoiler قرارشون میدم یعنی محتوای قسمتی که مربوط به شماره تلفن و ایمیل هست رو مخفی

میکنم هر کس نیاز داشته باشه اون قسمت رو باز میکنه تا حالا هم ندیدم این پست ها حذف شه:n15:

Meisam
05-01-2013, 14:49
سلام.
قرار دادن شماره تلفن شخصی در پست های انجمن برخلاف قواعد فعالیت در انجمن هاست
چون ممکنه باعث ایجاد مزاحمت شده و در اون حالت انجمن مسئولیتی در قبال تماس های دریافتی نخواهد داشت.

مرسی.

takhliechah.ir
06-01-2013, 11:08
ممنون از شما:n18::n07:

Hatek
06-01-2013, 18:31
سلام
من میخوام از یه پست توی یه انجمن نقل قول بگیرم بذارم توی یه انجمن دیگه میشه؟؟
چجوری؟؟
ممنون

V E S T A
06-01-2013, 18:52
سلام

نقل قول از پستی که میخواین بگیرین

بعد نقل قول رو کپی کنید تو قسمت جواب دادن به این بحث هر انجمنی که میخواین ... فقط باید اون نقل قول رو کپی کنید

وین رونی
06-01-2013, 22:49
من RSS کلی سایت رو دارم می خوام بدونم میشه برای بخش های مختلف سایت مثل فوتبال داخلی هم RSS داشت؟

Iloveu-ALL
06-01-2013, 23:00
سلام
من میخوام از یه پست توی یه انجمن نقل قول بگیرم بذارم توی یه انجمن دیگه میشه؟؟
چجوری؟؟
ممنون

همچنین میتونید از گزینه زیر برای نقل قول استفاده کنید!

V E S T A
06-01-2013, 23:00
من RSS کلی سایت رو دارم می خوام بدونم میشه برای بخش های مختلف سایت مثل فوتبال داخلی هم RSS داشت؟

سلام

خب همونجور که rss کلی سایت رو دارین برای بخش های مختلف هم میتونید rss رو داشته باشین از قسمت تنظیمات بروزری که استفاده میکنید میشه rss صفحه رو ببینید

اینو یادم رفت جلو هر انجمن یه علامت RSS هست اونو هم میتونید بزنید :

وین رونی
07-01-2013, 13:05
سلام

خب همونجور که rss کلی سایت رو دارین برای بخش های مختلف هم میتونید rss رو داشته باشین از قسمت تنظیمات بروزری که استفاده میکنید میشه rss صفحه رو ببینید

اینو یادم رفت جلو هر انجمن یه علامت RSS هست اونو هم میتونید بزنید :

متشکر اینکار رو کردم اما خودتون چک کنید مثلاً برای انجمن فوتبال داخلی کامل نمایش داده نمیشه.انگاری اون تاپیکهایی که لحظه ای آپ میشن مثل پرسپولیس و استقلال فیدشون نمایش داده نمیشه
تو فید کلی هم مورد بالا نمایش داده نمیشه

V E S T A
07-01-2013, 13:46
متشکر اینکار رو کردم اما خودتون چک کنید مثلاً برای انجمن فوتبال داخلی کامل نمایش داده نمیشه.انگاری اون تاپیکهایی که لحظه ای آپ میشن مثل پرسپولیس و استقلال فیدشون نمایش داده نمیشه
تو فید کلی هم مورد بالا نمایش داده نمیشه

از بروزر امتحان کردین ؟

مثلا من firefox دارم وارد انجمن ورزش میشم یکی از زیر مجموعه ها مثل فوتبال داخلی رو انتخاب میکنم >> firefox>>bookmarks>>subscribe to this page تو زیر مجموعه هایی که اخیرا آپدیت شدن میتونید

Rss رو ببینید

وین رونی
07-01-2013, 15:06
از بروزر امتحان کردین ؟

مثلا من firefox دارم وارد انجمن ورزش میشم یکی از زیر مجموعه ها مثل فوتبال داخلی رو انتخاب میکنم >> firefox>>bookmarks>>subscribe to this page تو زیر مجموعه هایی که اخیرا آپدیت شدن میتونید

Rss رو ببینید

متشکر
من هم از فایر فاکس استفاده کردم هم از یه فید خوان هر دوشون همون مشکلی که گفتم رو داشتند
این عکس رو ببینید:
انجمن های پرسپولیس استقلال و یکی دو تا دیگه که پست زیادی داند نمایش داده نمیشه

V E S T A
07-01-2013, 15:24
متشکر
من هم از فایر فاکس استفاده کردم هم از یه فید خوان هر دوشون همون مشکلی که گفتم رو داشتند
این عکس رو ببینید:
انجمن های پرسپولیس استقلال و یکی دو تا دیگه که پست زیادی داند نمایش داده نمیشه

درسته برای منم کامل نشون نمیده ..

فک کنم بهتره ادمین ها جواب بدن من این مورد رو اطلاع ندام :n11:

Reza31001
09-01-2013, 00:02
ارسال تاپیک و پست جدید در این انجمن مقدور نمی باشد،
دائم یا موقت؟
اگه موقت حدودا چه مدتی؟

Amir Hossein
09-01-2013, 17:15
سلام بچه ها
این customize my profile چیه؟
من نتونستم ازش استفاده کنم

Hatek
09-01-2013, 18:20
دائم یا موقت؟
اگه موقت حدودا چه مدتی؟

چند صفحه پیش دستیار ادمین نوشته بود به دلایل ایجاد تغییرات اساسی و رسیدگی تا اطلاع ثانوی
دیگه نگفتن تا کی

دوستان من خودم سوال دارم:
من الان تقریلا نصف بیشتر عکس های انجمن رو نمیتونم ببینم
چرا؟
شکلش به صورت قاب عکس شکسته شده میاد در حالی که مثلا عکس پایینیش رو میتونم ببینم
مرور گرم هم کروم 20 هست

V E S T A
09-01-2013, 18:41
سلام

احتمالا بخاطر همون مرورگرتونه از فایر فاکس یا اینترنت اکسپلورر استفاده کنید ببینین مشکل حل میشه ؟ اگه مشکل از بروزر بود تو تاپیک زیر بپرسین سوال بپرسین جواب میدن

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کروم Chrome - پرسش و پاسخ و مباحث عمومی

مصطفی
13-01-2013, 15:18
به نام حضرت دوست / که هرچه بر سر ما می آید از اوست !
آقا ما آخرش از گزینه آخرین بازدیدکنندگان سر در نیاوردیم . مگه نه اینکه آخرین افرادی که به پروفایلمون اومدن رو نشون میده ؟ یعنی اگه یه نفر پیام (نه پیغام خصوصی) توی پروفایل گذاشته باشه حتما باید به پروفایل اومده باشه و اسمش هم جزو اون 10 نفر باشه . الان یکی از دوستانم به نام کاربری Ice pain برا من پیام گذاشته ولی جزو 10 نفر نیست . چند بار هم صفحه رو دوباره لود کردم ولی اسم او رو نمیاره . و میدونم هم که توی چند دقیقه قبلش اون 10 نفر دیگه به پروفایلم نیومدن ( چک کرده بودم )
ما رو از این دوگانگی استتنتاج موارد غیر مترقبه برهانید . پلیز

V E S T A
13-01-2013, 15:21
سلام خب شاید ایشون invisible اومدن تو پروفایل شما

befermatooo
13-01-2013, 15:43
شاید روی نام کاربریت ( بالای آواتار ) کلیک کرده و رفته رو پیغام خصوصی . اینجوری مستقیم میره تو پیغام خصوصی و دیگه نیازی به اومدن به پروفایل نیست .

مصطفی
13-01-2013, 15:52
سلام خب شاید ایشون invisible اومدن تو پروفایل شما
آره . این مورد رو متوجهش نبودم

شاید روی نام کاربریت ( بالای آواتار ) کلیک کرده و رفته رو پیغام خصوصی . اینجوری مستقیم میره تو پیغام خصوصی و دیگه نیازی به اومدن به پروفایل نیست .
پیغام خصوصی برام نفرستاده بود . فقط پیام گذاشته بود توی پروفایلم .
باز هم تشکر :n16:

Reza31001
13-01-2013, 22:28
تو img.upload724 که میرم نمیتونم عکسی آپ کنم
همش باکسهای تبلیغاتی میاد:n27:

V E S T A
13-01-2013, 22:31
تو img.upload724 که میرم نمیتونم عکسی آپ کنم
همش باکسهای تبلیغاتی میاد:n27:

سلام

قسمت Home رو بزنید بعد browse

Reza31001
13-01-2013, 23:00
سلام
حل شد
با فیلت*ر شکن میرفتم گزینه browse نمیومد الان با اینترنت پاک (!) امتحان کردم درست بود

ツツツ
16-01-2013, 22:23
سلام.
بعد از چند پست میتونم تشکر کنم از پست ها؟

ممنون درست شد.................

MR.CART
17-01-2013, 21:28
یه سوال داشتم
چجوری میتونم پیام های غیر تاییدی رو سریع پیداشون کنم؟
آخه تعداد صفحات زیاده حوصلم نمیشه!

part gah
17-01-2013, 21:38
ســــلام
راه خاصی نداره مگه اینکه بدونید کامنتهای چه کسانی رو تایید ندادین برین پروفایلشون و مشاهده مکاتبات رو بزنید و از اون طریق به حذف و تایید اقدام کنید.

MR.CART
18-01-2013, 07:47
مشکل هم اینجاس نمیدوتم کیا بودن!

peaceful1
18-01-2013, 13:48
چرا گاهی هنگام پیوست عکس خطا invalid file میده؟

برای من تازگی کلا این اخطار رو میده.

V E S T A
18-01-2013, 14:37
چرا گاهی هنگام پیوست عکس خطا invalid file میده؟

برای من تازگی کلا این اخطار رو میده.

سلام پیوست عکس غیر فعال شده

این امکان غیر فعال شده / به زودی اطلاع رسانی میکنیم.

MR.CART
20-01-2013, 16:00
ببخشید این مربع قرمزه کنار ساعت بالای اسم کاربری دقیقا قضیش چیه؟

Mohammad Yek110
20-01-2013, 16:11
ببخشید این مربع قرمزه کنار ساعت بالای اسم کاربری دقیقا قضیش چیه؟

فکر کنم میگه پستی که دارین می خونین جدید هست و قبلا نخوندین...
آخه بالای پستای قدیمی ، مربع سفیدرنگ وجود داره

m405
26-01-2013, 07:46
پیغام های خصوصی که ارسال میکنم تو ارسال شده ها نمیره.چه کار باید کنم.

kiar
26-01-2013, 10:17
پیغام های خصوصی که ارسال میکنم تو ارسال شده ها نمیره.چه کار باید کنم.

وقتی که پیغام رو ارسال میکین یه گزینه تو قسمت اختیارات هست که نوشته « ذخيره يک کپي از پيام در پوشه ارسال شده ها » اگه تیک اونو بزنید پیغام ارسال شده ذخیره میشه.

Reza31001
28-01-2013, 00:03
محدودیت های تعلیق عضویت چیه؟

Ghaioom
28-01-2013, 07:03
فکر کنم نمیتونی متنی ارسال کنی ، و پیغامی به یکی ارسال کنی
من که دقیق یادم نمیاد. یکی از دوستان الان تو تعلیقه ازش میپرسم :n02:
شایدم نیاد و نتونه جواب من رو بده :n02:

ツツツ
28-01-2013, 11:58

فکر کنم فقط به عوان یه بازدید کننده بتونید توی سایت بیاید.نه پیغامی نه پستی هیچی نمیتونید ارسال کنید :)

Atghia
28-01-2013, 21:09
تاپیک تغییر نام کاربری ایجاد کردم بعد فلاور جان زحمت کشیدند پست زدند احتمالا جواب سوالهای من را گفته باشند در آن تاپیک
اما وقتی میخوام برم به همون تاپیک امکانش برام نیست
بعد الان یعنی چجوری باید بفهمم چی شده؟:n14:

F l o w e r
28-01-2013, 21:42
تاپیک تغییر نام کاربری ایجاد کردم بعد فلاور جان زحمت کشیدند پست زدند احتمالا جواب سوالهای من را گفته باشند در آن تاپیک
اما وقتی میخوام برم به همون تاپیک امکانش برام نیست
بعد الان یعنی چجوری باید بفهمم چی شده؟:n14:

سلام

یک اشکالی در دسترسی به وجود اومده بود که الان برطرف شده.
الان باید بتونید مشاهده کنید.

Hatek
03-02-2013, 18:59
دوستان من بخوام چند تا پست رو توی یک پست نقل قول بگیرم
بعد از زدن اون علامت کنار جواب بصورت نقل قول بیام این پایین که پست مینویسم جواب هارو بنویسم درسته یا بعد از زدن اون علامت کار دیگه ای کنم؟

Mohammad Yek110
03-02-2013, 19:02
بعد از زدن اون علامت کنار جواب بصورت نقل قول بیام این پایین که پست مینویسم جواب هارو بنویسم درسته یا بعد از زدن اون علامت کار دیگه ای کنم؟

سلام
فرض کنید پنج تا پست رو میخوایم نقل قول بگیریم ، چهارتاشون رو علامت می زنیم ، برای پنجمی روی "جواب به صورت نقل قول" کلیک می کنیم
هر پنج تا نقل قول میشن
موفق باشید :n16:

Ghaioom
03-02-2013, 19:04

قاطی پاتی نوشتین دی

تا جایی که فهمیدم شما باید آخرین پستی که نقل قول چندگانه رو زدین دکمه اون آخرین پست رو که نوشته "جواب بصورت نقل قول" رو بزنید تا همه یه جا بیاد.

ویرایش:

دوستمون موقعی که داشتم جواب رو مینوشتم از من زودتر ارسال کرده :دی

میخواین پاک کنید.

s.1.8.1.18
12-02-2013, 12:25
سلام

چرا برای من گزینه ی تشکر فعال نیست؟؟
آیا باید تعداد پستام به تعداد خاصی برسه که این امکان برام فراهم بشه؟

orochi
12-02-2013, 12:58
سلام

چرا برای من گزینه ی تشکر فعال نیست؟؟
آیا باید تعداد پستام به تعداد خاصی برسه که این امکان برام فراهم بشه؟

سلام

این امکان الان برای شما فعال نیست
تا وقتی که پست های شما از 5 تا
بیشتر شود.

باتشکر

Mehran-King
14-02-2013, 10:01
سلام دوستان من امروز میخواستم از یه لینک معتبری واسه دانلود یک فایل بذارم ولی اینجوری میشه ---------- میشه بپرسم چجوری از این پدیده عبور کنم ؟؟؟ فایل واسه دانلود میزارم اینجوری میشه :دی حرف رکیک نیست به خدا!!!:n04::n04::n04:

orochi
14-02-2013, 10:07
سلام دوستان من امروز میخواستم از یه لینک معتبری واسه دانلود یک فایل بذارم ولی اینجوری میشه ---------- میشه بپرسم چجوری از این پدیده عبور کنم ؟؟؟ فایل واسه دانلود میزارم اینجوری میشه :دی حرف رکیک نیست به خدا!!!:n04::n04::n04:

سلام

دوست عزیز سایت در انجمن ما فیلتر هست
برای رفع این مشکل باید بین نام سایت ستاره یا خط فاصله یا... بزارید

مثلا: flashkhor _____________________ fl*ashkhor

Mehran-King
14-02-2013, 10:26
سلام

دوست عزیز سایت در انجمن ما فیلتر هست
برای رفع این مشکل باید بین نام سایت ستاره یا خط فاصله یا... بزارید

مثلا: flashkhor _____________________ fl*ashkhor

:دی

با فاصله گذاشتم :n26:

اما در مورد لینک ها چطور؟ :(

ツツツ
14-02-2013, 12:50
:دی

با فاصله گذاشتم :n26:

اما در مورد لینک ها چطور؟ :(

بعضی کلمات برای انجمن فیلتر هست مثل اسم سایت ها که تو آدرسشونم هست.

Reza31001
14-02-2013, 14:30
تبدیل لینک

Mehran-King
15-02-2013, 10:36
دوستان سلام میخواستم یه سوال مهمی رو ازتون بپرسم راستش من یه تاپیک گسترده ای ایجاد کردم و چون صفحه طولانی می شد از Sp استفاده کردم

میخواستم بپرسم وقتی کاربر از بخش سرچ کلمه کلیدی داخل Spoiler رو جستجو کنه جستجوگر کلمات داخل محتوای مخفی رو هم نشون میده؟

Hatek
15-02-2013, 14:08
دوستان امروز رفتم یه تاپیک تو گودال ماسه بازی درست کردم الان مشاهده تاپیکم هی داره میره بالا
مگه اونجا ننوشته دیگر یوزر ها نمیتونند تاپیک رو ببینند پس چرا مشاهده ها زیاد شده؟
ایا ناظرا مدیرا و اینا هستن که تاپیکو دیدن؟

SNOW PATROL
15-02-2013, 14:13
حذف شود .......................

V E S T A
15-02-2013, 15:02
نه ناظر ها نمیتونن تاپیک های گودال ماسه بازی رو ببینن

Kurosh
15-02-2013, 15:15
دوستان امروز رفتم یه تاپیک تو گودال ماسه بازی درست کردم الان مشاهده تاپیکم هی داره میره بالا
مگه اونجا ننوشته دیگر یوزر ها نمیتونند تاپیک رو ببینند پس چرا مشاهده ها زیاد شده؟
ایا ناظرا مدیرا و اینا هستن که تاپیکو دیدن؟
نه ناظر و نه مدیر امکان مشاهده تاپیکای گودال ماسه بازی رو ندارن

اون بازدیدها هم یا از طرف خودتون بوده (هر بار صفحه رو لود کنید، یه بازدید حساب میشه) یا از طرف مدیران ارشد (دستیار انجمن، سوپر مدیر، ادمین)

Mehran-King
15-02-2013, 19:37
:n03: کسی نبود؟:n03:20 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Kurosh
15-02-2013, 20:06
دوستان سلام میخواستم یه سوال مهمی رو ازتون بپرسم راستش من یه تاپیک گسترده ای ایجاد کردم و چون صفحه طولانی می شد از Sp استفاده کردم

میخواستم بپرسم وقتی کاربر از بخش سرچ کلمه کلیدی داخل Spoiler رو جستجو کنه جستجوگر کلمات داخل محتوای مخفی رو هم نشون میده؟
بله، داخل اسپویلر رو هم سرچ می‌کنه و در نتایج نشون میده ...
نمونه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] t6232798
(متن ترانه رستاخیز رو باز کنید)

Amir Hossein
16-02-2013, 01:42
سلام
این آلبوم یوهو چی شد؟
برداشتن؟
ما با سابقه ها دیگه آلبوم نداریم؟:n27:

Atghia
16-02-2013, 08:51
سلام
این آلبوم یوهو چی شد؟
برداشتن؟
ما با سابقه ها دیگه آلبوم نداریم؟:n27:

سلام
اره برداشتن ،دیگه امکان اتچ عکس برداشته شده کلا!

مصطفی
16-02-2013, 23:50
به نام حضرت دوست / که هرچه بر سر ما آید از اوست :n02:
از جمله اینکه من بعضی تاپیک ها آدرسشون رو که وارد آدرس بار میکنم و میخوام واردش بشم این پیغام رو میده
مثلا این آدرس : forum.p30world.com/showthread.php?t=447348
من نمیخوام مزاحم کار مدیریت کل بشم و قصد ویرایش و فضولی ندارم :n02: شماره 2 هم که کلا تعطیله ( عضو جدید ؟ گروه اجتماعی ؟ دوره آزمایشی ؟ :n13: )
حال حکمت خداوند قادر متعال در چیست که این بنده سرا پا تقصیر رو از دیدن تاپیک محروم کرده ؟
شما میبینیدش ؟

ツツツ
16-02-2013, 23:54
از جمله اینکه من بعضی تاپیک ها آدرسشون رو که وارد آدرس بار میکنم و میخوام واردش بشم این پیغام رو میده
من نمیخوام مزاحم کار مدیریت کل بشم و قصد ویرایش و فضولی ندارم :n02: شماره 2 هم که کلا تعطیله ( عضو جدید ؟ گروه اجتماعی ؟ دوره آزمایشی ؟ :n13: )
حال حکمت خداوند قادر متعال در چیست که این بنده سرا پا تقصیر رو از دیدن تاپیک محروم کرده ؟
شما میبینیدش ؟

سلام.اینجا برای منم بسته هستش.
حتما جایی هست که فقط مدیرا و کاربرای مرتبه بالا میتونن ببینن!
حالا کجاست اینجا؟

Kurosh
16-02-2013, 23:56
سلام
اره برداشتن ،دیگه امکان اتچ عکس برداشته شده کلا!
سلام

از وقتی سرویس آپلود اختصاصی پیسی ورلد (upload724.com) افتتاح شد، اتچ عکس برای کاربران غیرفعال شد تا فشار روی سرور پیسی به اون سایت منتقل بشه.

شما میبینیدش ؟
هر وقت چنین پیغامی دیدید، معنیش اینه که تاپیک مورد نظر برای کاربران عادی قابل رؤیت نیست. حالا یا به دلیل اینکه به Trash منتقل شده، و یا اینکه از نظرها غایبه :دی

برای علتش هم به مدیریت انجمن مربوطه مراجعه کنید :n16:

مصطفی
17-02-2013, 00:21
سلام.اینجا برای منم بسته هستش.
حتما جایی هست که فقط مدیرا و کاربرای مرتبه بالا میتونن ببینن!
حالا کجاست اینجا؟

با تشکر از kurosh عزیز . برای اینکه اون آدرس برای دوستای دیگه معلوم باشه باید بگم که یکی از دوستان تاپیکی رو زده بود و آدرسش رو به یکی از دوستان دیگه که با یکی از دوستای من که توی یکی از سازمان های امنیتی کار میکنه داده بود و من این رو ازش کش رفته بودم :n02:
مظنون اصلی : dasti55 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا که تاپیکش رو دیدم متوجه شدم که منتقل شده . به کجا ؟ فعلا نامعلوم :n05: احتمالا Trash :n02:

Ezel
17-02-2013, 00:29
دوست عزیز این تاپیک به درخواست خود زننده ی تاپیک به جایی غیر از انجمن متفرقه منتقل شده /

اتفاقا دیروز داشتم فکر میکردم که چه کار کنم این تاپیکو :دی

vesta.insta
22-02-2013, 12:28
چطور مي شود يه تاپيك جديد برا خودم درست بكنم؟

Reza31001
22-02-2013, 12:33
چطور مي شود يه تاپيك جديد برا خودم درست بكنم؟
به p30world خوش آومدین:n16:

باید گزینه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بزنید
البته ممکنه به دلیلی اینکه تازه عضو شدین فعلا این امکان براتون وجود نداشته باشه
که در این صورت بعد از کمی فعالیت این امکان فراهم میشه

Hatek
22-02-2013, 21:20
دوستان من یه پست رو نقل قول گرفتم نزدیک 10 .12 خط جواب دادم الان میخوام بفرستم میگه متن ارسالی بیش از حد کوتاه است وباید حداقل 10 حرف داشته باشد
متن هم زیاده من نمیتونم دوباره بنویسم
مشکل چیه؟

Ghaioom
22-02-2013, 21:54
دوستان من یه پست رو نقل قول گرفتم نزدیک 10 .12 خط جواب دادم الان میخوام بفرستم میگه متن ارسالی بیش از حد کوتاه است وباید حداقل 10 حرف داشته باشد
متن هم زیاده من نمیتونم دوباره بنویسم
مشکل چیه؟

نقل قول رو ببندید یا کلا از صفحه خارج بشید دوباره نقل قول بزنید متن رو بزارید ببینین چی میشه؟
اگه نشد هیستوری رو پاک کنید یا از مرورگر دیگه استفاده کنید.

Hatek
22-02-2013, 22:06
نقل قول رو ببندید یا کلا از صفحه خارج بشید دوباره نقل قول بزنید متن رو بزارید ببینین چی میشه؟
اگه نشد هیستوری رو پاک کنید یا از مرورگر دیگه استفاده کنید.

نشد هرکاری کردم حتی اولش نوشتم سلام خوبی چطوری چه خبر؟:n02:
چون سریع باید حواب میدادم نوشتمش دوباره
ممنون

mirzaei.mohammad
25-02-2013, 11:49
سلام,من بازی فوتبال soccer 13نسخه زبان اصلی دانلود کردم,وقتی نصبش میکنم ارور میده ,میشه راهنمایی نصبشو بگید!! پیغامی که میده اینه were sorry an error has accurred..........

origin is not installed .and is required to play your game.please reinstall origin

Ghaioom
25-02-2013, 11:52
سلام,من بازی فوتبال soccer 13نسخه زبان اصلی دانلود کردم,وقتی نصبش میکنم ارور میده ,میشه راهنمایی نصبشو بگید!! پیغامی که میده اینه were sorry an error has accurred..........

origin is not installed .and is required to play your game.please reinstall origin

اینجا بگید:

مشکلات نصب و اجرای بازی ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فکر کنم مشکل از کرکتون باشه.

HoseinKing
26-02-2013, 13:25
سلام

من وقتی میخوام تایپکی رو ارسال کنم این ارو رو میده:

نوع تاپیک رو انتخاب کنید ( از منوی کنار عنوان تاپیک )

یعنی چی؟

من تمام کارهارو درست انجام دادم

Ghaioom
26-02-2013, 22:10
سلام

من وقتی میخوام تایپکی رو ارسال کنم این ارو رو میده:

نوع تاپیک رو انتخاب کنید ( از منوی کنار عنوان تاپیک )

یعنی چی؟

من تمام کارهارو درست انجام دادم
شما تو متفرقه تاپیک میزنی کنار عنوان زده عنوان تاپیک اونجا متفرقه رو بزن :n02:
همون نوشته Prefix رو بزن.

arash-king
27-02-2013, 14:49
دوستان عزیز تاپیک مشکلات و سوالات درباره فیسبوک پاک شده ؟؟؟؟ هرچی میگردم پیدا نمیکنم :n27:

Ghaioom
27-02-2013, 15:02
دوستان عزیز تاپیک مشکلات و سوالات درباره فیسبوک پاک شده ؟؟؟؟ هرچی میگردم پیدا نمیکنم :n27:

انگار اینطوره.

یه چند تا تاپیک دیگه هم هست تو اون بپست.

omid-p30
27-02-2013, 20:51
اون قسمت معرف که تو پروفایل هست یعنی چی ؟

CRIS Joon CR7
27-02-2013, 21:03

اون گزینه مربوط به زمانی میشه که ثبت نام کردیم و مثلا اگه کسی P30 رو کسی به ما معرفی کرده باشه و اینجا عضو باشه میتونیم اسمش رو ذکر کنیم که به عنوان معرف ما شناخته بشه ...:n16:

Ghaioom
27-02-2013, 21:24

اینجوری هم بگیم:

مثلا من چند نفر رو معرفی میکنم فروم بعد اونا موقع ثبت نام اسم یوزر من رو تو قسمت معرف مینویسن بعد تو پروفایل من به معرف هام اضافه میشه :n01:

CRIS Joon CR7
27-02-2013, 21:36
اینجوری هم بگیم:

مثلا من چند نفر رو معرفی میکنم فروم بعد اونا موقع ثبت نام اسم یوزر من رو تو قسمت معرف مینویسن بعد تو پروفایل من به معرف هام اضافه میشه :n01:

چی شی می فرمایید؟:n29:
شما هر کی رو معرفی کنید و اسم شما رو موقع ثبت نام وارد کنه ، اسم شما هم در پروفایل اون کاربر هم نمایش داده نمیشه و فقط تعداد کاربران معرف به صورت عدد از
1 تا ... نمایش داده میشه...

Ghaioom
27-02-2013, 22:24
چی شی می فرمایید؟:n29:
شما هر کی رو معرفی کنید و اسم شما رو موقع ثبت نام وارد کنه ، اسم شما هم در پروفایل اون کاربر هم نمایش داده نمیشه و فقط تعداد کاربران معرف به صورت عدد از
1 تا ... نمایش داده میشه...

من که نگفتم اسمم اضافه میشه! گفتم به معرف اضافه میشه دی

Hatek
28-02-2013, 17:25
وقتی یه پست گزارش بشه طرف که پست رو گذاشته و مدیری که به گزارش رسیدگی میکنن می فهمن کی گزارش کرده؟

F l o w e r
28-02-2013, 19:09
وقتی یه پست گزارش بشه طرف که پست رو گذاشته و مدیری که به گزارش رسیدگی میکنن می فهمن کی گزارش کرده؟
سلام
گزارش تخلف هایی که برای هریک از تاپیک های انجمن ارسال میشوند به دست مسئولین اصلی سایت + مدیران و ناظرین انجمن مربوطه خواهد رسید
و گزارش تخلف هایی که برای سایر قسمت های انجمن ارسال میشوند (شامل گروه های اجتماعی، پیغام های پروفایل و ...) به دست مسئولین اصلی سایت خواهد رسید.

مدیری که گزارش تخلف رو رسیدگی میکنه مشاهده میکنه که چه شخصی هر گزارش خاص رو ثبت کرده
اما یوزری که پست مربوطه رو ارسال کرده از ارسال گزارش تخلف و شخص گزارش دهنده اطلاع پیدا نمیکنه

جهت کسب اطلاعات دقیق تر در مورد نحوه ی کارکرد بخش "گزارش تخلف" آموزش مربوطه را مطالعه بفرمایید:

mohammad_87
03-03-2013, 12:57
سلام
من یه مشکلی در جستجو دارم.مثلا من می خوام انجمن مربوط به 3d max رو در بخش نرم افزارها پیدا کنم.میام سرچ میکنم و توی لیست سرچ شده خیلی راحت پیدا میشه.حالا توی انجمن که در لیست سرچ شده بود وارد میشم در همه صفحات ،کلمه های سرچ شده،هایلات زرد رنگ باقی می مونند.حتی وقتی اون صفحه رو بوکمارک هم کنم بعدا هنوز این هایلاتها هستند.چجوری میشه این هایلایت رو بعد از رسیدن به نتیجه،حذفش کرد؟

fatemeh rostami
04-03-2013, 12:25
slm.man ye soal kheili foori daram.namosaviee kooshi shoartez chetori esbat mishe?

Reza31001
04-03-2013, 13:06
slm.man ye soal kheili foori daram.namosaviee kooshi shoartez chetori esbat mishe?
سلام
اولا خوش اومدین به p30
دوما اینجا فقط فونت فارسی
سوما سوالتون رو اینجا بپرسید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رياضيات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حـل تـمریـن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید

CRIS Joon CR7
05-03-2013, 22:48
رنگ کاربرای ناظر عوض شده یا من کور رنگی گرفتم؟ :دی

8nights&7days
06-03-2013, 16:39
در باره ساخت مود برای بازی های مختلف از جمله minecraft کجا سوال کنم؟
ممنون

babelirani
06-03-2013, 18:38
در باره ساخت مود برای بازی های مختلف از جمله minecraft کجا سوال کنم؟
ممنون

با سلام

در اینجا میتونید سوال هاتون رو بپرسید در این مورد

توسعه و ساخت بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

tehran corner
06-03-2013, 23:33
حذف کردن اکانت در این فروم چگونه است؟

Ghaioom
07-03-2013, 07:33
حذف کردن اکانت در این فروم چگونه است؟

!به هیچ صورت!

A100000000000000A
15-03-2013, 18:50
nod32 اجازه ورود به سایت p30 رو نمیده !!!!!

Ghaioom
15-03-2013, 19:07

میدونن و میدونیم!

mehdy.z
15-03-2013, 19:25
دقیقا دلیلش چیه؟؟:دی

Ghaioom
15-03-2013, 19:46
دقیقا دلیلش چیه؟؟:دی
:n13: نیدونم. شاید از ناد32 هم بحرفی بلاک میکنن یا لینک ناد32 برای دانلود بزاری !
چون قبلا برای یوزر و پسورد سایت رو بلاک میکردن این یکی رو موندم چرا اینجوری شده!! :n02: دیگه خیلی وقته تاپیک یوزر و پسورد رو برداشتن از انجمن.

SA.JJ.AD
15-03-2013, 19:47
کلا تو چند هفته ی اخیر ناد ! چیزی رو نیست که بلاک نکرده باشه !! هرجا بوی سریال و یوزر نیم های تقلبی و کرک و ایناش به مشام برسه در اولین اپدیت بلاک میشه :n02::)) که البته مهم نیست :) مثلا من خودم همین الانشم 28 تا سایت رو تو قسمت لیست سیاه گذاشتم تا کاری بهشون نداشته باشه ! این شد 29 تا :n01:
+
این مدیر عامل ناد 32 کلا بدجوری چسبیده به ماله دنیا :n10::n02:

MAJID_SOLIMANI
16-03-2013, 18:25
براي آموزش هك بايد به كدام قسمت مراجع كنم كسي ميدونه

Ghaioom
16-03-2013, 18:32
براي آموزش هك بايد به كدام قسمت مراجع كنم كسي ميدونه

V E S T A
16-03-2013, 18:33
سلام

آموزش هك از پايه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ツツツ
16-03-2013, 19:32

Hatek
17-03-2013, 00:16
سلام من اون نوار مخصوص گذاشتن عکس فیلم تغییر فونت و این چیزام از بین رفته الان نیستش توی پروفایل هم همینطوره مشکل از چی میتونه باشه؟

omid-p30
17-03-2013, 12:11
آقا ساعت انجمن از دیشب یه ساعت پریده جلو.

همین الان این پستم رو 11: 13 زده، در صورتی که دوزاده و یازده هست. چطور درستش کنم ؟