PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Project Death Awaits - In Development

BZ7
01-12-2012, 19:36
سلام . این اولین تجربه ساخت بازی برای من هست !
سبک بازی داستانی/ترسناک/اول شخص خواهد بود
برای بازگوی داستان کمی زوده چون هنوز تکمیل نیست اما CDC امریکا متوجه یک اپیدمی ویروسی میشه که بسیار شبیه بیماری هاری هست
اونا دنبال یک دارو برای درمان این بیماری هستن و بعد از حدود 1 ماه یکی از محققان یه داروی آزمایشی تولید میکنه و روی یک سری از بیماران آزمایش میشه
بعد از گذشت 1 هفته داروی جدید باعث جهش در DNA های ویروس میشه و اون رو به یک ویروس مرگ بار تبدیل میکنه ... و همه چیز از کنترل خارج میشه .... !!!
و تقریبا میتونین حدس بزنین بعدش چی میشه

تعدادی عکس از محیط بازی گرفتم در نظر داشته باشید هنوز در مراحل اولیه ساخت هستم و همین محیط هایی که میبینید ممکنه کمی تغییر کنن
چون تک نفری دارم کار میکنم ساختن تمامی مدل های بازی بسیار دشوار و وقت گیره پس مجبور شدم اکثر مدل هارو آماده دانلود کنم و یک سری تغییرات و بهینه سازی ها روشون انجام بدم
تمامی Script ها ، انیمیشن ها ، طراحی مراحل ، داستان ، اکثر صدا گذاری ها و تغییرات در تکسچر ها توسط خودم انجام شده !

Game Engine : Unity4 Pro DX11

Image Quality : Maximum 4X MSAA + SSAA + SSAO

Tools Used :
Adobe Photoshop CS4
Autodesk 3DS Max 2012
Google Sketch Up 8

در این عکس Bloom استفاده شده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

احمد دات
01-12-2012, 21:20
جالبه صحنه هاش خیلی قشنگه موفق باشی

راستی یونیتی 4 پرو رو از کجا دانلود کردی اگه آدرس داری برام بزار تشکر

BZ7
01-12-2012, 21:32
جالبه صحنه هاش خیلی قشنگه موفق باشی

راستی یونیتی 4 پرو رو از کجا دانلود کردی اگه آدرس داری برام بزار تشکر

نسخه Trial هست از سایت خودش دانلود کردم

احمد دات
02-12-2012, 01:37
خوب 30 روز دیگه از کار می افته که راستی سایه های دینامیکی می تونی برای نورها هم بزاری

BZ7
02-12-2012, 08:08
خوب 30 روز دیگه از کار می افته که راستی سایه های دینامیکی می تونی برای نورها هم بزاری

سایه هایی که میبینین همه Dynamic هستن

aliscan
05-12-2012, 13:36
سلام:sq_8:
تا اینجاش که واقعا عالی شده،البته یه سری مشکلات دیده میشه تو تصاویر مثل اندازه ها،استفاده نکردن از نرمال مپ و....
ولی در کل چون تک نفره کار میکنید خیلی خوب شده.:sq_25:

یونیتی رو هم میتونید از لینک زیر کرکش رو دانلود کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

RatAtouille
05-12-2012, 23:54
از این صحنه خوشم اومد

به نظر بازی جالبی میاد .
موفق باشی .

3Dmajid
06-12-2012, 00:07
چرا یه نفره ؟! اونم همچین بازی که ساختش خیلی طول میکشه.خب گروه درست کن. عکسا که خوبه.:sq_18:

Reza Azimy_RW
06-12-2012, 00:55
کارت درسته
در مورد باگ و اینا که نمیشه نظر داد از روی عکس ولی ایرادای واضحی که از نظر گرافیکی پیداست یکیش براق و مسطح بودن سطح خیابونه تو این عکس :

و پارتیکل آتیش اصلحه
اجسام متحرک سایه داینامیک داشتن خیلی سطح بازی رو میبره بالا ( مثل اون زامبی ) . اجسامی که ثابتن سایه دینامیک داشتنشون به چشم نمیاد و فقط بازی رو سنگین میکنه البته بماند که دقت و مهارتتونو نشون میده
البته من از قدرت یونیتی اطلاعی ندارم ولی در کل عالیه یه نفره کار کردن رو چنین بازیی ( که به نظر میرسه خیلی خوب از اب در اومده ) . مدلها آمادست یا خودت زدی ؟ اگه خودت زدی که واقعا حوصله داشتی !

در کل موفق باشی

BZ7
06-12-2012, 10:57
کارت درسته
در مورد باگ و اینا که نمیشه نظر داد از روی عکس ولی ایرادای واضحی که از نظر گرافیکی پیداست یکیش براق و مسطح بودن سطح خیابونه تو این عکس :

و پارتیکل آتیش اصلحه
اجسام متحرک سایه داینامیک داشتن خیلی سطح بازی رو میبره بالا ( مثل اون زامبی ) . اجسامی که ثابتن سایه دینامیک داشتنشون به چشم نمیاد و فقط بازی رو سنگین میکنه البته بماند که دقت و مهارتتونو نشون میده
البته من از قدرت یونیتی اطلاعی ندارم ولی در کل عالیه یه نفره کار کردن رو چنین بازیی ( که به نظر میرسه خیلی خوب از اب در اومده ) . مدلها آمادست یا خودت زدی ؟ اگه خودت زدی که واقعا حوصله داشتی !

در کل موفق باشی

سلام با تشکر از نظرات شما
براق بودن سطح خیابان در اصل Reflection هست و برای این اضافه شده که حس خیس بودن رو منتقل کنه بعدا قراره باران هم اضافه بشه
سایه های Dynamic برای جاهایی به کار رفته که حرکت میکنن . Optimize های زیادی انجام دادم که Performance رو بالاتر میبره و از پردازش های بی مورد جلوگیری میشه
همونطور که گفتم مدل ها آماده هستن و من فقط یک سری تغییرات و بهینه سازی ها انجام دادم روی اونها .

آتش اسلحه ها در مراحل آخر بهتر خواهند شد

سلام:sq_8:
تا اینجاش که واقعا عالی شده،البته یه سری مشکلات دیده میشه تو تصاویر مثل اندازه ها،استفاده نکردن از نرمال مپ و....
ولی در کل چون تک نفره کار میکنید خیلی خوب شده.:sq_25:

یونیتی رو هم میتونید از لینک زیر کرکش رو دانلود کنید :

Normal Map ها در مراحل بعدی حتما اضافه خواهند شد !
Patch مشکل داره و کار نمیکنه

چرا یه نفره ؟! اونم همچین بازی که ساختش خیلی طول میکشه.خب گروه درست کن. عکسا که خوبه.:sq_18:

متاسفانه کسی رو نزدیکم نمیشناسم بتونه باهام همکاری کنه

احمد دات
06-12-2012, 13:25
این رو امتحان کن برای من جواب داد

شما همون 4.0.0f7 که تکه رو انتخاب کن

--------------------------------------------------------------------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] unpch14.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [281.82 KiB]

یونیتی من ورژن 4.0.0f7 هست که به صورت 30 روزه و پرو ،فعالش کرده بودم.

روش کار هم اینطوریه:

اول برنامه پچ رو باز کنید ، در قسمت اول باید مسیر نصب یونیتی رو بدید یعنی مثلا E:\Unity\Editor و بعد در قسمت پایین فرم گزینه 4.0.0f7 رو انتخاب کنید و بر روی گزینه patch کلیک کنید.

بعد از اینکار که چند ثانیه زمان میبره روی دکمه Cre Lic کلیک کنید و به فولدر یونیتی برید و فایل Unity_v4.x.ulf رو پیدا کنید، طبق آموزش خود برنامه باید مطابق با نسخه سیستم عاملتون این فایل رو در مسیر معرفی شده کپی کنید.

کد:

Copy the "Unity_v4.x.ulf" in
For Win7 :
C:\ProgramData\Unity

For WinXP :
C:\Program Files\Common Files
or
C:\Documents and Settings\All Users\Program Data\Unity

اینهم منبع :