PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل jagged edge در نماهای سه بعدی

scorpion.m.c
01-12-2012, 12:02
با سلام ، نمیدونم این مشکل رو باید اینجا مطرح میکردم یا نه ولی یه مدتیه هر بازی یا به طور کلی هر محیط سه بعدی رو که اجرا میکنم به شدت کمبود antialiasing تو صفحه هست . مثلا کلا نمای دور تو بازیام با کمترین کیفیت ممکنه حتی تو high setting نمایش داده میشه . هر کاری فکر کنید کردم ( ویندوز عوض کردم ، گرافیکمو آپدیت کردم ، تنظیمات گرافیکمو تو کنترل پنلش تغییر دادم ، تمام کمک برنامه های گرافیکو نصب کردم از جمله framework direcx , ....) جالب اینه که این مشکل رو بعضیا (تو اینترنت میگشتم ) داشتن و همه میگن گرافیکو آپدیت کن یا تو کنترل پنل کارت گرافیک تغییر ایجاد کن و...... هیچکدوم از این کارا نه واسه من و نه واسه اون عده فایده ای نداشته و مشکل به قوت خودش باقیه . 'گفتم شاید مشکل سخت افزاری باشه یعنی یا کارت گرافیک یا مانیتور . هر دو رو هم work properly میزنه تو تنظیماتش . تو تنظیمات مانیتورمم همه چی رو high هست . البته تنظیمات اونم تغییر دادم ولی تغییری نکرد . خلاصه میخوام بدونم چی شده که از یه مدتی به بعد این مشکل برای لپ تاپ من پیش اومده . آیا باگ کارت گرافیکاست یا نه ؟ یه عکس هم از این موضوع واستون میذارم . پیشاپیش از راهنماییهاتون ممنون system specs : core i5 1gb nvidia geforce 4gb ram 14"lcd
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hasanoooooooo
01-12-2012, 12:10
ميشه مدل دقيق دستگاهتون رو بگيد؟ باياس رو هم سعي کردي اپديت کني؟ قبل از اپديت درايور اين مشکل برات پيش اومده بود؟ منظورم اينه که با درايورهاي قديم هم همين مشکل رو داري؟

scorpion.m.c
01-12-2012, 15:18
ميشه مدل دقيق دستگاهتون رو بگيد؟ باياس رو هم سعي کردي اپديت کني؟ قبل از اپديت درايور اين مشکل برات پيش اومده بود؟ منظورم اينه که با درايورهاي قديم هم همين مشکل رو داري؟

ممنون از راهنماییتون ، مدل دسگام acer 4750 هست . بایاس رو هنوز آپدیت نکردم . یه بار دادم گارانتی هاردم رو از مدل wd به toshiba تغییر داد . قبلا این مشکل نبود حالا نمیدونم قبل از آپدیت درایور بود یا نه ولی با درایورای قدیمی هم الان همچین مشکلی دارم میشه بگید مشکل کجاست ؟ بدم گارانتی ؟

rzgh
05-12-2012, 14:51
مدل کارت گرافیک ات چیه؟
من هر جا سرچ کردم فقط زده جیفورس ننوشته مدل اش رو؟