PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : idm و مصرف زیاد cpu

farzan311
01-12-2012, 02:59
چند روزه دچار یه مشکل اعصاب خورد کن شدم به این صورت که چند دقیقه بعد از شروع دانلود cpu usage روی 100 درصد گیر میکنه و دانلود هام سرعتشون صفر میشه و باید از task manager کلا idm رو ببندم و دوباره باز کنم تا بتونم دانلود هامو ادامه بدم که بعد چند دقیقه بازم همینطور میشه
مشکل از کرک و فعال ساز idm نیست چون ویندوز رو عوض کردم و دارم به صورت تریال استفاده میکنم سیستم هم ویروسی نیست و انتی ویروسم رو همیشه اپدیت میکنم
امروز یک تست کردم توی روز این مشکل برام پیش نیومد ولی خوب ممکنه اگه یکم دیگه صبر میکردم اتفاق میفتاد
ولی در ساعات رایگان شبانه سریعا cpu میره بالا 25 درصد و بعد هم 100 میشه و دانلود ها متوقف میشند البته خودم که ربطی توش نمیبینم
خاموش یا روشن بودن فایر وال و بود یا نبود نرم افزار های دیگه هم تاثیری ندارند چون روی ویندوز فقط idm نصب کردم و بازم این مشکل رو داشتم
دیگه هیچی به فکر خودم نمیرسه از هر راه حلی استقبال میشه:31:

پ.ن سیستم عامل هم 7و8 هست تو هردو به این شکل هست و فرقی نداره
اخرین نسخه idm رو هم استفاده میکنم

marzar
01-12-2012, 03:17
مسایل مربوط به هارد رو هم چک کنید. نمیدونم اما میتونی واسه تست یه فلش وصل کنی و مسیر temp رو فلش بدی. واسه تست

farzan311
01-12-2012, 03:43
من کلا دو تا هارد دارم که روی هر دو امتحان کردم و فرقی نداشت
فلش هم سرعتش خیلی پایین تر هارد هست و فکر نکنم عملکرد خوبی داشته باشه

stranglove
07-02-2013, 11:44
سلام دوست عزیز
من هم مدتی بود این مشکل رو داشتم و از هر کسی می پرسیدم ( حتی دکتری علوم کامپیوتر) جوابی نداشتند . تا اینکه ذهن بیش فعالم رو به کار گرفتم و ورژنهای مختلف ویندوز رو توی VMware نصب و نسخه های متعدد idm هم نصب کردم . در اخر با ویندوز 7 و ورژن 6.7 IDM به نتیجه رسیدم.

amir.orc
07-02-2013, 12:09
idm قانونی مشکلی نداره.مشکل 100 % این هست که ورژن های ما فیک هست تو سایت s.o.f.t 9 8 کامل بررسی شده.من پیشنهاد می کنم از Internet Download Accelerator استفاده کنی قطعا به پای idm نمی رسه ولی یه امکاناتی داره که idm نداره.

shahin666
08-02-2013, 20:28
منم همین مشکل رو داشتم که برگشتم به نسخه های قبلی IDM ولی الان از جدیدترین نسخه 6.15.
Build 1 Final Retail
استفاده میکنم بدون مشکل کار میکنه شما این نسخه رو هم یه تستی کنید

amir.orc
08-02-2013, 22:26
منم همین مشکل رو داشتم که برگشتم به نسخه های قبلی IDM ولی الان از جدیدترین نسخه 6.15.
Build 1 Final Retail
استفاده میکنم بدون مشکل کار میکنه شما این نسخه رو هم یه تستی کنید

برای منم خیلی عالی داشت کار می کرد ولی یهو دیگه هرگز بیشتر از 2 تا کانکشن نداد.همه کاری هم هم کردم دیگه درست نشد.:n30:

shahin666
09-02-2013, 18:02
برای منم خیلی عالی داشت کار می کرد ولی یهو دیگه هرگز بیشتر از 2 تا کانکشن نداد.همه کاری هم هم کردم دیگه درست نشد.:n30:

دوست عزیز منظورتون بیشتر از 2 تا کانکشن نداد یعنی چی:n13:

noisymind
09-02-2013, 18:13
idm قانونی مشکلی نداره.مشکل 100 % این هست که ورژن های ما فیک هست تو سایت s.o.f.t 9 8 کامل بررسی شده.من پیشنهاد می کنم از Internet Download Accelerator استفاده کنی قطعا به پای idm نمی رسه ولی یه امکاناتی داره که idm نداره.

برای منم همین اتفاق میوفته گاهی. یعنی نورتون یک دفعه گزارش میده که همه سی پی یو رو گرفته.
Internet Download Accelerator توصیه میشه شدید!

amir.orc
09-02-2013, 22:28
دوست عزیز منظورتون بیشتر از 2 تا کانکشن نداد یعنی چی:n13:

خیلی مسخره و احمقانه است ولی حتی چند بار پاک کردم و نسخه های قبلی رو هم نصبیدم ولی هرگز بیشتر از 2 کانکشن دیگه نمیده به من.می دونی که خودت می تونی تنظیم کنی مثلا 2 تا 4 تا 8 تا 16 تا ولی من رو 16 تا هم بزارم باز همون 2 تا رو میگیره لعنتی.

amir.orc
09-02-2013, 22:30
برای منم همین اتفاق میوفته گاهی. یعنی نورتون یک دفعه گزارش میده که همه سی پی یو رو گرفته.
Internet Download Accelerator توصیه میشه شدید!

منم فعلا از همین استفاده می کنم ولی باید یه جایگزین بهتر پیدا کرد .اگر چیزی پیدا کردید تو همین تاپیک بگید.