PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مک رو لپتاپ من با این مشخصات جواب میده

مهرسا1
30-11-2012, 23:21
T4500 INTEL pentium processor HDD 160Gb Ram 3GB Vga intel gma4500m

مهرسا1
02-12-2012, 22:34
دوستان میتونن راهنمایی کنن

{sahand}
02-12-2012, 23:14
گرافیکتونو مطمئن نیستم، البته صد نصب می شه ولی احتمالا شتابدهی گرافیکی نخواهید داشت و یه سری افکت ها غیر فعال می شن.
البته برای هیکنتاش سایر قطعات هم باید در نظر بگیرید که آیا براشون ککستی هست یا نه.

مهرسا1
02-12-2012, 23:23
میشه واضحتر توضیح بدین

powerslave
03-12-2012, 13:43
تو ویندوز برای اینکه سخت افزارتون کار کنه از درایور استفاده میشه. تو نگارش های هکینتاش از فایلی به نام ککست استفاده میشه.
مشکل کار وقتی پیش میاد که شرکت اپل سخت افزارهای خاصی رو روی کامپوتر های شخصیش استفاده میکنه و مثل pc نیست که هر سخت افزاری رو بخوای استفاده کنی. برای همین وقتی یک سیستم PC از هکینتاش ها استفاده کنه، شاید سخت افزاری باشه که توسط سیستم عامل به طور کامل ساپورت نشه و کاربر های اون نگارش یا منتشر کننده هاش برای تعداد زیادی از سخت افزار ها ککست مینویسن. البته در پاه ای موارد جواب نمیده.
به عنوان مثال من خودم نتونستم کارت صدای کامپیوترم رو راه بندازم. حتی با اینکه دو سه تا ککست هم براش پیدا کردم.

{sahand}
03-12-2012, 14:15
میشه واضحتر توضیح بدین
ببینید اپل از نسل دوم سری کور آی به اینور (سندی بریج) از گرافیک های اینتل پشتیبانی کرد، تو نسل اول کور آی (و پنتیوم موازی اون که مال شما می شه) با اینکه چیپست گرافیکی اینتل وجود داشت ازش استفاده نمی شد و چیپست گرافیکی جدا و قوی تر مورد استفاده بود. (از نسل دوم به اینور فقط در مواقع نیاز گرافیکی بالا از چیپست جدا استفاده می شه و در حالت عادی چیپست اینتل مورد استفادست.)
پس برای نسل اولی ها اصلا سیستم عامل نمی تونه چیپ گرافیک اینتل رو بشناسه، در نتیجه افکت هایی مثل ترانسپارانت بودن و یه سری انیمیشن ها غیر فعال می شن. حتی برای رزولوشن هم باید تو بوتلودر تنظیماتشو وارد کنید و از راه اصلیش نمی شه. برای اتصال مانیتور اضافی هم مشکل خواهید داشت.

taksavaar
07-12-2012, 19:45
برید تو سایت osx86.net سرچ کنید. فکر می کنم برای 4500 ککست باشه تا جایی که یادمه

fairyanna
15-12-2014, 09:53
سلام
درسته که دردسر داره ولی امتحانش هم ضرری نداره من برای نصب 100-101 braindumps ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) این هکینتاش روزها وقت گذاشتم ولی آخرش جواب داد!