PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید پلاسما یا LED .

MJ-RAIDEN
29-11-2012, 15:57
سلام دوستان . من چند وقتی بود که می خواستم یه TV جدید بخرم . گزینه های اصلیم پلاسمای VT30 - پلاسمای E8880 سامسونگ - و در نهایت پلاسما های جدید پاناسونیک مثل UT50 و ST50 بودن .
پلاسما های 2012 پاناسونیک که ظاهرا به ایران وارد نشدن بنابراین بی خیال اون ها ! میمونه سامسونگ E8880 و پاناسونیک VT30 .
بعد از چند روز تحقیق علی رغم جو سامسونگ ستیزی (!) که توی خیلی از فروم ها حاکم بود تصمیم گرفتم سامسونگ بگیرم . دلایل اصلیم هم اینا بودن که نمیدونم شما تا چه حد موافقید :

1. E8880 مدل 2012 هست در حالی که VT30 مال سال قبل هست و پاناسونیک الان مدل های خیلی جدید تر معرفی کرده .
2. سامسونگ توی بحث اسمارت تی وی و امکانات جانبی تلویزیون خیلی بهتر عمل می کنه .
3. احساس می کنم قیمت این مدل سامسونگ خیلی واقعی تر هست تا مدل های پاناسونیک . فکر می کنم مدل های پاناسونیکو زیادی گرون هستند .
4. ظاهرا E8880 میتونه فایل های MKV رو هم اجرا بکنه که این خیلی برای من مهمه .
5. از طراحی های سامسونگ هم خیلی خوشم میاد !
6. E8880 و برادر کوچیکش E6500 هر دو توی لیست CNET جزء 10 HDTV برتر هستن . ( که البته پایین تر از مدل های 2012 پاناسونیکن .

در نهایت یک سر به نمایندگی زدیم تا قیمت بگیرم ولی در کمال تاسف قیمت 51 اینچ E8880 همراه با 4 تا عینک مبلغ 4,650,000 میلیون بود که یه خورده برام زیاده .
یه نکته ی دیگه هم بحث MKV خوردن این تلویزیون بود. از مسئولش پرسیدم ، طرف بعد 5 دقیقه فکر کردن و کلنجار رفتن با خودش ، با شک و شبهه گفت " آره اجرا می کنه ولی با تاخیر " !! حالا من نفهمیدم یعنی چی با تاخیر یا این که اصن حرفش درست بود یا نه ؟!
----
حالا که به بن بست خوردم میخواستم از دوستان بپرسم TV چه LED و چه PLASMA زیر 4 میلیون چی توصیه میکنن ؟
46 به بالا اینچ باشه . Local dimming داشته باشه ( در صورت led بودن ) . سه بعدی اکتیو باشه . طراحی خوب . جدید باشه . عینک هم حداقل 2 تا داشته باشه :31:
---
یه پرسش دیگه هم دارم . 2-3 تا از دوستان به تازگی به یه بنده خدایی که اون ور آب ( ظاهر دبی ) میره پول دادن که براشون TV سونی بیاره . میگفتن که 4 میلیون براشون تموم شده در حالی که قیمتش توی نمایندگی 5,500 بوده ! نکته ی جالب ترش هم اینکه همون طرف با نمایندگی صحبت میکنه و یه گارانتی یا چیزی شبیه اون برای تلویزیون میگیره !! که مجموعا باعث تعجب عمیق من شد مخصوصا اون گارانتی گرفتنش . میخواستم ببینم نظر شما دوستان در مورد این موضوع چیه ؟

سوگند5243183
29-11-2012, 17:29
منهم همینجور هستم من هم به این نتیجه رسیدم من بودجه من 4700000 هست تمام استادان معرفی کنند

MJ-RAIDEN
29-11-2012, 21:36
منهم همینجور هستم من هم به این نتیجه رسیدم من بودجه من 4700000 هست تمام استادان معرفی کنند
به نظر من شما اگر میخوای پلاسما بخری که بهترین گزینه همین e8880 هست که پولشو داری . یا میتونی صبر کنی تا مدل های جدید پاناسونیک بیان . البته 2012 داره تموم میشه هنوز مدل های جدید پاناسونیک نیومدن ( البته من خودم به نمایندگی سر نزدم ، به نظر میاد اینطوری باشه ) تازه اگر باشن معلوم نیست قیمت هاشون چطور باشه .

775e
29-11-2012, 21:51
اون که میگه mkv با ا خیر پخش میکنه !!!!!!!!!!!!!!!!!
من led اسمارت tv سامسونگ دارم و mkv رو به راحتی بالا میاره/
قیمت ها واقعا رفته بالا.
اون شخصی هم که از دبی آورده. اگه میتونید بیارید که خوبه با این شرایط . گارانتیشم میکنن براتون که خیلی خوبه.
اگر سه بعدی رو از فاکتو هاتو بردارید قیمت پایین تر میاد.
زیر 4 میلیون 46 به بالا هم گیرت نمیاد.
خود 46 هست میتونی بگیری اما 46 هم یه 500 کمتر از 4 میلیونه.
تلویزیون های اسمارت سامسون mkv رو 100 % پخش میکنن امتحان شدست

775e
29-11-2012, 21:53
Samsung LED 46ES6950 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])