PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خاموش شدن لپتاپ حین اجرای بازی

arpd
28-11-2012, 03:35
درود
من امشب بازی pes 2013 رو نصب کردم و حالا که اجرا میکنم میاد تا اونجایی که تیم انتخاب میکنیم و لپتاپ به کل خاموش میشه ! گفتم شاید مشکل از بازی باشه با یه بازی دیگه هم تست کردم اما بازم همون اتقاق افتاد تا دیروز بعد از ظهر هم خوب بود و مشکلی نداشت اما حالا ... ! به نظرتون مشکل از چیه؟؟؟ یه ذره کیبوردش نسبت به قبل داغتر میشه !
خالت عادی فیلم دیدنو اینترنت و اینا مشکلی نداره
مشخصات :
asus k53s
ویندوز 7
64 بیت
رم 8گیگ
گرافیک 2گیگ
cpu core i 7

mrt2iran
28-11-2012, 10:50
چنین سیستمی نباید بین کار کم بیاره شما یه سروس کن فن و تهویه یا شو ! و اخرین درایو گرافیک رو نصب مشکلت حل میشه انشاالاه موفق باشی !

hasanoooooooo
28-11-2012, 13:24
باياس لپتاپ رو هم اپديت کن . ويندوز رو اخر سر عوض کن! 

biostar
29-11-2012, 20:01
احتمالا با گرافیک آنبرد کار میکنه

آپدیت درایور در اولویت هست.
و بعد تعویض ویندوز

rzgh
30-11-2012, 18:13
باياس لپتاپ رو هم اپديت کن . ويندوز رو اخر سر عوض کن!

اخه چرا مردم رو تو دردسر می اندازی
اقا بلد نیستی الکی پست نده!!!!
ممکنه بایوس لپ تاپش خراب بشه
و اونوقت یه مشکل جدید درست میشه.
مشکل این هست که احتمالا از کارت گرافیک اینتل استفاده میکنه یا فن دستگاه مشکل دارد و گرما تخیله نمی شود.
شما به دما و دور فن توجه کن

mohammadi_4u
01-12-2012, 10:40
اخه چرا مردم رو تو دردسر می اندازی اقا بلد نیستی الکی پست نده!!!! ممکنه بایوس لپ تاپش خراب بشه و اونوقت یه مشکل جدید درست میشه. مشکل این هست که احتمالا از کارت گرافیک اینتل استفاده میکنه یا فن دستگاه مشکل دارد و گرما تخیله نمی شود. شما به دما و دور فن توجه کن حق با شماست اما لحن جواب دادن تو نظر دادن بعدی افراد خیلی تاثیر داره! ممنون از شما که اینقد اطلاعاتتون بالاست. رو آنبورد هم که اجرا بشه ریست کردن در اون مرحله که عرض کردید امکان نداره کش رم 8 گیگ اجازه ریست بازیو قبل ازشروع بازی حتی حین بازی کم بیاره و ریست کنه! 100% دما دوست عزیز باعث ریست شدن میشه و شما سیستم تهویه رو یه چک کنید.سینک هم ممکنه زیاد گردوخاکی باشه و این مشکلو ایجاد کنه.. بازیو اجرا کن و یه برنامه جهت برسی دما اجرا کن همزمان و چک کن ببین دمای مین و گرافیک و سیپیو مخصوصا چطوره! خودتون گفتید : یه ذره کیبوردش نسبت به قبل داغتر میشه ! شک من دمای سیپیو و مین هست ... موفق باشید

hasanoooooooo
01-12-2012, 11:56
همه عالم و ادم ميدونن که با اپديت باياس سيستم بهتر کار ميکنه + اپديت باياس چطور ميتونه باياس رو خراب کنه؟‌ شما بهتره بجاي سخره گرفتن افراد تمرکزت رو بزاري روي جوابهات!‌
توي يک تاپيک ميري 4 تا پست يکسان ميدي ....

دوست عزيز شما باياس رو هم اگه اپديت کني ممکنه مشکلت حل بشه . اگر نخواستي هم نکن.... اما با برنامه hwmonitor دماي سيستم رو چک کن ببين دما روي چند درجه هست؟ ممکنه فن نياز به تعويض داشته باشه. اگه ديدي که دما در حالت معمولي روي 50 تا 60 هست براي cpu , گرافيک /مشکل از دما نميتونه باشه. و بايد روي تعويض ويندوز فکر کني... اما اگر دما در حالت معمولي روي 70 باشه يجورايي بايد مطمعن باشي که مشکل از کولينگ لپتاپ هست اگر بعد از نصب ويندوز هم مشکل همچنين باقي باشه بايد رم هارو تک تک تست کني....

در اخر هم اپديت باياس لپتاپ

PersianEm0b0y
01-12-2012, 17:24
بدون شک آپدیت بایاس باید اولین گام باشه برای حل این مشکل .
بایاس اگر مشکل داشته باشه اصلا دستگاه بالا نمیاد !
ولی من تصور نمی کنم مشکل خیلی جدی باشه اما این رو هم در نظر بگیر که گزارش های زیادی در مورد مشکل mainboard سری K اسوس وجود داره و خیلی از کاربرها گزارش کردن قبلا !

arpd
01-12-2012, 22:59
درود
اول اینکه نمیدونم چرا من دکمه سپاس یا تشکر نمیبینم که از همه دوستان که نظر دادن تشکر کنم :20:
والا نمیدونم چه اتفاقی افتاد این الان خودش خوب شد ! صفحه کلیدم داغ میشد! خیلی هم داغ میشد اما الان نرماله ! من هیچیشو دست نزدم ! حالا این دریچه تهویشو بو میکنم یه بوی سوختنی میده ! نمیدونم بفرستم گارانتی یا نه ! در ضمن این باياس رو چه جوری باید آبدیت کرد ؟؟
سپاس از همه شما

PersianEm0b0y
01-12-2012, 23:18
برو تو سایت اسوس و مدل خودت رو پیدا کن بعد تو قسمت Driver فایل بایاس رو دانلود کن !

rzgh
07-12-2012, 00:24
همه عالم و ادم ميدونن که با اپديت باياس سيستم بهتر کار ميکنه + اپديت باياس چطور ميتونه باياس رو خراب کنه؟‌ شما بهتره بجاي سخره گرفتن افراد تمرکزت رو بزاري روي جوابهات!‌
توي يک تاپيک ميري 4 تا پست يکسان ميدي ....

دوست عزيز شما باياس رو هم اگه اپديت کني ممکنه مشکلت حل بشه . اگر نخواستي هم نکن.... اما با برنامه hwmonitor دماي سيستم رو چک کن ببين دما روي چند درجه هست؟ ممکنه فن نياز به تعويض داشته باشه. اگه ديدي که دما در حالت معمولي روي 50 تا 60 هست براي cpu , گرافيک /مشکل از دما نميتونه باشه. و بايد روي تعويض ويندوز فکر کني... اما اگر دما در حالت معمولي روي 70 باشه يجورايي بايد مطمعن باشي که مشکل از کولينگ لپتاپ هست اگر بعد از نصب ويندوز هم مشکل همچنين باقي باشه بايد رم هارو تک تک تست کني....

در اخر هم اپديت باياس لپتاپ

من نه پست یکسان میدم نه چیز دیگه.
وقتی کسی بلد نباشه بایوس رو اپدیت کنه یا وسط کار کنسل بشه
بایوس شما dead میشه
حالا باید بره ای سی بایوس رو عوض کنه...
اینجوری خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر صحبت تاپیک بالایی رو بخونی می بینی که حرف منو تایید کرده.
در ضمن رم ها چه ربطی به سی پی یو و کارت گرافیک داره؟؟؟؟؟؟؟؟

Arash ShadoW
12-01-2013, 01:43
آقا من با HWMonitorPro دما رو تست کردم با این برنامه ویندوز رو هم تازه عوض کردم دمای قطعاتم 98 درجست،سیستم هم Asus - N61Jq هست فن رو خودم میتونم تعویض کنم؟ از کجا میتونم تهیه کنم ممنون میشم کمکم کنید

arman.motevalian
18-12-2017, 00:38
سلام خسته نباشید من وقتی بازی رو اجرا میکنم بعد از 2 دقیقه لب تابم به صورت کامل خاموش میشه بایوس رو آپدیت کردم ویندوز رو هم عوض کردم کارت گرافیکم نصب کردم اما درست نشد اینم عکس از دمای دستگاه :

s8.picofile.com/file/8314537092/43333333.png
باید چی کار بکنم کسی میتونه کمک کنه ؟ مشکل از کجاست ؟