PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید LCD , LED , Plasma با بودجه حداکثری 1,500,000

atlas ap
27-11-2012, 20:21
سلام یه تلویزیون میخوام که تو پخش فرمت های ویدیویی خوب باشه،سایزشم از 32 پایین تر نباشه، و این که این پلاسما فرقش چیه که قیمتش پایین تره؟ مثل این مدل 43E4550 سامسونگ که حدود 1.5 میلیون هست.

persiantoolsbaz
28-11-2012, 17:06
32KD30 xvision گیرنده دیجیتال داخلی داره و کیفیت تصویرش خوبه . 1200 تومان هست . زاویه دیدش رو از نزدیک دیدم و زاویه دید وسیعی داره . از راست ترین یا چپ ترین نقطه هم که به تلویزیون نگاه کنی تصویر رو راحت میبینی . انواع فرمتها رو هم با usb ساپورت میکنه .

مجهز به پانل LED با درجه کیفی +A

داراي ----T داخلي با كيفيت HD

قابليت پخش تصوير، فيلم و موزيك از روي حافظه USB

زاويه ديد بسيار وسيع (178 درجه افقي و عمودي)

قابليت پخش فيلم به حالت 24 فريم در ثانيه

روشنايي و وضوح بسيار بالا در تصوير

قابليت ضبط برنامه هاي تلويزيوني PVR حتي در حالت آماده به كار(استندباي)

مجهز به ماشين زمان

قابليت نمايش عكس با فرمت : JPG,JPE,PNG,BMP

قابليت پخش صدا با فرمت: MP3,WMA,AAC

قابليت پخش تصوير با فرمت :DIVX,MPG,MPEG,MP4,MOV,MKV

atlas ap
01-12-2012, 23:18
سلام ممنون از راهنماییت دوست عزیز.xvision ساخت کجاست نسبت به بقیه مارک ها چطوره ؟ کسی دیگه ای اگه نظری داره لطفا راهنماایی کنن

Soroush-S
02-12-2012, 00:09
X,VISION ساخت ایران هست. تقریبا برابربا مارکهای دیگست.
سامسونگ 32 اینچ LED میتونی بگیری .

amir.orc
29-12-2012, 19:07
X,VISION ساخت ایران هست. تقریبا برابربا مارکهای دیگست.
سامسونگ 32 اینچ LED میتونی بگیری .

با سلام
در حال حاضر بدترین تصویر متعلق به xvision هست.ابدا توصیه نمیشه مخصوصا اگر dvd player یا هر دستگاه دیگشو هم داشته باشید امواج دستگاه کنترلش با هم تداخل پیدا میکنه.فقط سامسونگ خوبه.من خریدم بعد از یکی دو هفته کار باهاش پشیمون شدم و معتقدم بدترین بدترین بدترین برند بازار هست و فروختمش و کلی ضرر کردم.

parham511
29-12-2012, 20:04
اگه فیلم زیاد نگاه میکنید و مشکل مالی ندارید پلاسما 43 اینچو بخرید،
مشکل مالی برای این میگم که پلاسما شرایط نگهداری داره و یخورده باید مراقبش باشید.
در ضمن نورشم یکم کمتر از LED هست اما رنگ مشکیو هنگامی که نور محیط کم باشه نسبت به LED های ارزون قیمت خیلی بهتر نشون میده و باعث افزایش کنتراست میشه،قیمت مناسبی هم داره این مدل که فرمودید.
32 اینچ سامسونگم در حال حاضر از نظر قیمتی عالیه و تصویر معمولی و امکانات و قیمت خوب داره و از نظر نگهداری هم از پلاسما راحت تره نگهداریش کمی.

Yi Yi
29-12-2012, 21:02
اگه فیلم زیاد نگاه میکنید و مشکل مالی ندارید پلاسما 43 اینچو بخرید،
مشکل مالی برای این میگم که پلاسما شرایط نگهداری داره و یخورده باید مراقبش باشید.
در ضمن نورشم یکم کمتر از LED هست اما رنگ مشکیو هنگامی که نور محیط کم باشه نسبت به LED های ارزون قیمت خیلی بهتر نشون میده و باعث افزایش کنتراست میشه،قیمت مناسبی هم داره این مدل که فرمودید.
32 اینچ سامسونگم در حال حاضر از نظر قیمتی عالیه و تصویر معمولی و امکانات و قیمت خوب داره و از نظر نگهداری هم از پلاسما راحت تره نگهداریش کمی.

چه مشکلاتی داره نگهداری از پلاسما؟

parham511
29-12-2012, 21:26
چه مشکلاتی داره نگهداری از پلاسما؟

مشکل نه، شرایط نگهداری باید بهش گفت.
با اینکه این مشکلات در پلاسماهای جدید خیلی کم بوجود میاد اما مثلا نباید بزارید یه تصویر ثابت به مدت یک ساعت یا بیشتر روی صفحه بمونه، بعنوان نمونه اگه بازی کامپیوتری میکنید و قسمتی از بازی مثل نقشه روی صفحه ثابته وقتی بیشتر از 1-2 ساعت طول بکشه اوضاع خطرناک میشه و ممکنه IR اتفاق بیوفته و روی صفحه ردش بمونه، یا مثلا آرم شبکه های تلویزیونی که اگه وسط برنامه بمدت 1-2 ساعت تبلیغ پخش نکنن و شما بدون عوض کردن کانال بصورت پیاپی و 1-2 ساعت همون شبکه رو ببینید حتما جای آرم شبکه روی پنل میمونه که بهش IR یا اثر موقتی تصویر میگن گاهی وقتام این IR خیلی جدیتر میشه و کلا اون قسمت از تصویر Burn in میشه و پنل معیوب میشه، استفاده از پلاسما برای کسی که قراره زیر نور کم فیلم ببینه عالیه و زیر نور کم تصویرش کاملا حرفه ای و برابر LED های خیلی گرون قیمت میشه اما توی نور زیاد تصویر کم رمق و کم نور و رنگ میشه که اصطلاحا بهش washed out گفته میشه.
.خوندن این مقاله میتونه مفید باشه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Soroush-S
30-12-2012, 00:22
با سلام
در حال حاضر بدترین تصویر متعلق به xvision هست.ابدا توصیه نمیشه مخصوصا اگر dvd player یا هر دستگاه دیگشو هم داشته باشید امواج دستگاه کنترلش با هم تداخل پیدا میکنه.فقط سامسونگ خوبه.من خریدم بعد از یکی دو هفته کار باهاش پشیمون شدم و معتقدم بدترین بدترین بدترین برند بازار هست و فروختمش و کلی ضرر کردم.

خب بالاخره وسیله الکترونیکی هست دیگه - ایراداتی هم دارن نمیشه به همه تلویزیونهای همون برند تعمیم داد - شما الان برو تاپیک پاناسونیک ببین چه خبره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

persiantoolsbaz
30-12-2012, 16:29
atlas جان در جواب نظر دوستمون راجع به ایکس ویژن باید بگم که مدلهای جدید ایکس ویژن همه گیرنده دیجیتال داخلی داره و کیفیت تصویر و امکاناتشون نسبت به قیمتشو واقعا" مناسبه . نمیگم در حد سونی و پاناسونیک و شارپ و توشیبا هست ولی در حد سامسونگ و الجی و مدلهای هم قیمتش هست و چون پول تبلیغات نمیده قیمت تلویزیونهاش مناسبتره و اکثرا" نمیشناسن مدلهاشو . تلویزیونهای led سری kd30 و kd40 اش واقعا" کیفیت تصویر خوبی داره .

parham511
30-12-2012, 17:13
Xvison از پنلهای سامسونگ و ال جی استفاده میکنه تو مدلهای گرونترش، اما به نظرم مدارهای داخلیش و بدنه و طراحیش ایراننیه دیگه احتمالا.
اگه هم قیمت ال جی و سامسونگ باشه من بودم ال جی و سامسونگو ترجیح میدادم حتما.

atlas ap
03-01-2013, 08:38
از همه دوستان ممنونم بابت راهنماییشون، خیلی شرمنده مشکلی پیش اومد نتونستم بیام اینطرفا.
نمیدونم والا بعضی ها میگن xvision نگیرم مارک داخلیه و از این حرفا در کل دوستان از بین همه برند ها با 1.5 بهتر از همه چی میتونه باشه که برم بگیرم قال قضیه کنده بشه بره

Soroush-S
03-01-2013, 09:13
Xvison از پنلهای سامسونگ و ال جی استفاده میکنه تو مدلهای گرونترش، اما به نظرم مدارهای داخلیش و بدنه و طراحیش ایراننیه دیگه احتمالا.
اگه هم قیمت ال جی و سامسونگ باشه من بودم ال جی و سامسونگو ترجیح میدادم حتما.

نماینده تولید کنندگان که مدیر عامل اسنوا هست گفته که 100 درصد تولید تلویزیون مونتاژ هست و هیچ قطعه ای در ایران تولید نمیشه متاسفانه:n03:

NewDesigner
07-01-2013, 16:02
از همه دوستان ممنونم بابت راهنماییشون، خیلی شرمنده مشکلی پیش اومد نتونستم بیام اینطرفا.
نمیدونم والا بعضی ها میگن xvision نگیرم مارک داخلیه و از این حرفا در کل دوستان از بین همه برند ها با 1.5 بهتر از همه چی میتونه باشه که برم بگیرم قال قضیه کنده بشه بره
به نظرم بین ایکس ویژن و سامسونگ و الجی ، سامسونگ رو حذف کن چون بارها توی تاپیک دیدم بچه ها از خدمات و سرویس دهی سام سرویس ناراضی بودن . یا ال جی بگیر یا ایکس ویژن .چون گلدیران و مادیران خدمات خوبی دارن . کیفیت تصویر ال جی و ایکس ویژن با هم تفاوتی نداره . از نزدیک مدلهاشونو ببین . هرکدوم مشخصات بهتری داشت و قیمتش مناسبتر بود بخر .

imanprjr
13-01-2013, 23:37
من هم plasma LG PA45000 خریدم و راضی هستم . و مدل سال 2012 هست ./
مشخصاتش رو هم میتونی اینجا download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کنی .

برادرم هم سامسونگ مدل 43 اینچ 3D رو داره که اون هم راضی هست البته مدل معمولیش هم موجوده . هر دو مدل رو ببین هر کدام اگه پسندت بود خرید کن .

hapalii
14-01-2013, 00:58
سلام
با این بوجه مدل پلاسما 4850 می تونید بگیرید که سه بعدی نیست و ساده است چیز بدی نیست حدود 1.590.000 مدل 4550 رو که اول گفتید نگیرید چون چیز جالبی نیست قیمت اون هم 1.390.000 مدل ال جی که گفته اند
PA45000 هم اگر الان پیدا کنید چیز بدی نیست ولی فکر نکنم راحت پیدا بشه در مورد کیفیت ساخت هیچ کدام از این مدل ها نمی تونم نظر قطعی بدم چون همه مونتاژ ایران هستند اما در مورد کیفیت تصویر به شخصه تصویر LED های ایکس ویژن رو دوست ندارم .