PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بیابان های عریان (Tower Defense)

dark_dragon
26-11-2012, 12:10
بالاخره بازی Bare Deserts آماده شد.
شما می توانید هم اکنون این بازی را بصورت آنلاین و کاملاً رایگان از طریق لینک زیر بازی کنید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ثبتنام:
پس از بارگذاری بازی، در صورتی که هنوز ثبتنام نکرده اید، کافیست آدرس ایمیل خود را به همراه یک رمز عبور در کادر های تعیین شده وارد کنید و دکمه Register را بزنید.
مراحل ثبتنام بصورت خودکار انجام می شود و شما وارد بازی می شوید. در همین حین، یک ایمیل حاوی یوزرنیم و پسورد شما و 2000 سکه اولیه برای شما ارسال می شود.

روش های کسب درآمد:
روی هاش کسب درآمد متفاوتی در این بازی تعبیه شده است. از بین بردن تانک های دشمن، فروش آیتم های نو و دست دو و آیتم های اوراقی، بازی کردن مجدد مراحل سطح پایین، دریافت کمک مالی از دوستانتان و همچنین لینک هایی که هر چند وقت یکبار منتشر می شود؛ تماماً باعث افزایش پول شما می شود.

خرج کردن:
خیلی از ما وقتی پول زیادی در دست داریم، دنبال بهترین راه برای خرج کردنش هستیم ! ولی اینجا صرفه جویی و اقتصاد دانی و بهره بردن از بهترین استراتژی، بسیار حائز اهمیت است. در مراحل بالا شما نیازمند پول زیادی هستید پس بهترین راه، کم خرج کردن در مراحل پایین است.

صحبت با رغبا و دوستان:
در بازی یک سیستم ShoutBox تعبیه شده که از زبان فارسی نیز پشتیبانی کامل می کند. با استفاده از این امکان شما به راحتی می توانید با کسانی که در آن لحظه آنلاین هستند و یا کسانی که بعداً وارد بازی می شوند، تبادل نظر کنید.

با استفاده از لینک زیر می توانید برای دوستانتان پول ارسال کنید.

و در نهایت، این بازی را به دوستانتان پیشنهاد کنید !
هدف ما، سرگرمی شماست

تکثیر این مطلب بدون ذکر منبع آزاد است.

===قدیمی===

سلام.
بازی Bare Deserts یک بازی دو بعدی در سبک Tower Defense است. این بازی هنوز در مراحل ساخت قرار دارد و تاکنون شامل 6 مرحله و سه نوع تانک است.
در هر مرحله، شما باید با توجه به پولی که دارید، تانک های متناسب با نقشه و آرایش نظامی صحیح تر را برگزینید تا در آن مرحله پیروز شوید.

موشک انداز های دشمن به شما تیراندازی می کنند و تانک های شما را نابود می کنند.
موشک انداز های خودی نیز دارای تیرهای هوشمند هستند بطوری که تانک های دشمن را در مسیر های مختلف مورد هدف قرار می دهند.

آیتم های بیشتری به بازی اضافه خواهد شد.

بازی شامل دو محیط editor و live است. در ادیتور شما امکان ساخت و ویرایش آرایش نظامی را با تانک ها و موشک انداز ها دارید. قابلیت تشخیص نقاط خالی و snap نیز تعبیه شده اند.
در محیط لایو، امکان ویرایش وجود ندارد و دشمن به شما حمله می کند. تنها آرایش نظامی شماست که باید از پس دشمنان برآید.

تصاویری از بازی :

سازنده: Bluebulk Studio
انجین: Construct 2
تصاویر/صوت/موسیقی: خریداری شده

lord arthas
26-11-2012, 15:49
ـانکا خیلی بد وایمیستن فقط تانکی که روی لولش سمته چپه درسته بقیش یک جوریه انگار رو هواست ، بقیش خوبه

عادل سلیمی 20
26-11-2012, 17:10
خیلی خوبه فقط اینکه وقتی اسپرایتا رو Rotate یا flip میکنی سایشون رو باید ورداری (سایه جهتش همیشه ثابته)
به خاطر همینه که اسپرایتات یکم غیر واقعی رو زمین دیده میشن

dark_dragon
26-11-2012, 17:48
ممنون. بله اسپرایت ها فاینال نیستند. فقط یک جهته که چرخیده. در نسخه فاینال هر کدومشون از جهت مورد نظر بصورت مجزا رندر گرفته شده اند.

lord arthas
26-11-2012, 18:58
یک نظره دیگه اینکه اون Health بالا سره تانکه دشمن ، بهتره یک Border داشته باشه

BZ7
26-11-2012, 21:44
دوست عزیز به عنوان یه بازی ساز و یه علاقه مند به سبک Tower Defense یه توصیه میکنم . سعی کن انواع Tower هارو بیشتر کنی چون چیزی که این سبک رو جذاب میکنه در درجه اول Tower های بازی هست و بعد یه دلیل یا داستان بک گراند برای دفاع کردن

dark_dragon
26-11-2012, 22:01
دوست عزیز به عنوان یه بازی ساز و یه علاقه مند به سبک Tower Defense یه توصیه میکنم . سعی کن انواع Tower هارو بیشتر کنی چون چیزی که این سبک رو جذاب میکنه در درجه اول Tower های بازی هست و بعد یه دلیل یا داستان بک گراند برای دفاع کردن نسخه فاینال تقریباً حاظره که شامل 8 مرحله و 5 نوع آیتمه. 1- تانک ساده 2- تانک زره ای 3- موشک انداز 4- مین 5- موشک انداز زمین به زمین چیز دیگه ای به ذهنم نرسید.

lord arthas
26-11-2012, 22:11
نه مهم داشتنه اپدیت برای هر تاور عه تا چیزه دیگه

dark_dragon
26-11-2012, 22:43
نه مهم داشتنه اپدیت برای هر تاور عه تا چیزه دیگه اصلاً حواسم بهش نبود ! خیلی خوب شد که گفتی ! حالا پول از کجا بیاره ؟

lord arthas
26-11-2012, 23:11
با از بین رفتن هر تانک و تموم شدن هر راند ( منم دارم یک TD میسازم اخه ، همه اینارو لیست بندی کردم )

dark_dragon
27-11-2012, 22:54
قابلیت آپگرید تجهیزات به بازی اضافه شد.

3Dmajid
27-11-2012, 23:14
لینک دانلودش کوش پس ؟!

M0hsen3D
27-11-2012, 23:14
جالب بود شات ها با نسخه free کانستراکت میسازی؟
راستی یه بازی فلش همین سبکی بود که قبلا تصادفی بازیش کردم و اولین بازی تو این سبک بود که بازی میکردم اسمش خاطرت هست؟

dark_dragon
27-11-2012, 23:51
لینک دانلودش کوش پس ؟!

هنوز تموم نشده که... مگه نخوندی پست اولو مجید جان ؟

جالب بود شات ها با نسخه free کانستراکت میسازی؟
راستی یه بازی فلش همین سبکی بود که قبلا تصادفی بازیش کردم و اولین بازی تو این سبک بود که بازی میکردم اسمش خاطرت هست؟

مرسی محسن جان.
نه با نسخه Personal هست.
آره اون بازیی که میگی رو یادمه ولی اسمش رو منم یادم نیست.

dark_dragon
28-11-2012, 19:06
سیستم کسب درآمد و فروش آیتم های نو و دست دو و و آیتم های اوراق به بازی اضافه شد !

parvizamd
28-11-2012, 23:11
شهروز جان کی بازی آماده میشه...میدونم مثل همیشه عالیه.

dark_dragon
28-11-2012, 23:41
انشاءا... برای هفته آینده آماده میشه ^_^

dark_dragon
02-12-2012, 00:49
یک خبر خوب و یک خبر بد دارم.
خبر بد اینه که بازی قرار بود برای این هفته آماده بشه که متاسفانه نمیشه.
خبر خوب اینه که یک قابلیت جدید به بازی اضافه شده.
برای اولین بار شما با استفاده از آدرس ایمیلتون در بازی ثبتنام می کنید و یک ایمیل حاوی یوزرنیم و پسوردتون دریافت می کنید.
سپس با استفاده از اونها وارد بازی میشید. با این کار پولی که در بازی بدست میارید حفظ میشه و هر بار که دوباره بخواید بازی رو انجام بدید، آتیم های آنلاک شده و پولتون رو در اختیار دارید.

--------
ویرایش:

قابلیت جدید دیگری که در بازی قرار داده شده اینه که شما می تونید برای دوستانتون در بازی پول ارسال کنید ! مثلاً اگر کسی در یک مرحله پول کم داره براش از پول های خودتون ارسال میکنید تا بتونه آیتم های بهتری خریداری کنه.
ضمناً لینک هایی از طرف من ارائه میشه که با کلیک روی اونها میتونید به حسابتون پول اضافه کنید.

dark_dragon
02-12-2012, 20:24
دارم تمام سعی ام رو میکنم که بازی این هفته آماده بشه.

قابلیت جدید بازی :
چت روم اختصاصی داخل بازی، سازگار با زبان پارسی

god of war 2
02-12-2012, 22:05
سلام.
تبریک میگم. از ایده هایی که داری معلومه بازی جالبی میشه. امیدوارم موفق باشی.
------
راستی این سیستم پولی که تعبیه کردی تو بازی به اندازه کافی ایمن هست؟ چون اگر امن نباشه کاربرا وام بلاعوض به بقیه میدن:sq_15: و کلا بخش پولی بازی جذابیت خودشو از دست میده.

dark_dragon
02-12-2012, 22:40
سلام.
ممنون :sq_8:
راستش خیلی سعی کردم که ایمن باشه ولی خب هر چقدر هم که ایمن باشه باز یکی پیدا میشه که بهش نفوذ کنه :sq_24:

با استفاده از فریم لینک زیر میتونید برای دوستانتون پول ارسال کنید. میدونم هنوز بازی رو نذاشتم :دی ولی اینطوری هیجانش بیشتره :sq_15:

god of war 2
02-12-2012, 23:14
با استفاده از فریم لینک زیر میتونید برای دوستانتون پول ارسال کنید. میدونم هنوز بازی رو نذاشتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی اینطوری هیجانش بیشتره :sq_15:

میدونستید توسط این فرمی که گذاشتید میشه نصف کاربران انجمن رو -- کرد!!!
اگر از مرورگر firefox استفاده میکنید و نام کاربری و رمز عبور خود رو (در p30world) ذخیره کردید کافیه وارد این صفحه بشید. firefox بصورت پیشفرض رمز عبور و نام کاربری شمارو در فیلدها قرار میده و فقط کافی شما برای تفریح روی دکمه send money کلیک کنید! نام کاربری به همراه رمز عبور شما برای سرور ارسال خواهد شد به همین سادگی!(البته فیلد ایمیل و مقدار پول هم باید پر باشه که میشه این فیلدهارو کلا حذف کرد)
جالبه!

dark_dragon
02-12-2012, 23:16
هه هه عجب ایده ای! البته تا شما ثبتنام نکرده باشید فرم چیزی رو از شما قبول نمیکنه :sq_2:

dark_dragon
03-12-2012, 00:03
بالاخره بازی Bare Deserts آماده شد.
شما می توانید هم اکنون این بازی را بصورت آنلاین و کاملاً رایگان از طریق لینک زیر بازی کنید :

ثبتنام:
پس از بارگذاری بازی، در صورتی که هنوز ثبتنام نکرده اید، کافیست آدرس ایمیل خود را به همراه یک رمز عبور در کادر های تعیین شده وارد کنید و دکمه Register را بزنید.
مراحل ثبتنام بصورت خودکار انجام می شود و شما وارد بازی می شوید. در همین حین، یک ایمیل حاوی یوزرنیم و پسورد شما و 2000 سکه اولیه برای شما ارسال می شود.

روش های کسب درآمد:
روی هاش کسب درآمد متفاوتی در این بازی تعبیه شده است. از بین بردن تانک های دشمن، فروش آیتم های نو و دست دو و آیتم های اوراقی، بازی کردن مجدد مراحل سطح پایین، دریافت کمک مالی از دوستانتان و همچنین لینک هایی که هر چند وقت یکبار منتشر می شود؛ تماماً باعث افزایش پول شما می شود.

خرج کردن:
خیلی از ما وقتی پول زیادی در دست داریم، دنبال بهترین راه برای خرج کردنش هستیم ! ولی اینجا صرفه جویی و اقتصاد دانی و بهره بردن از بهترین استراتژی، بسیار حائز اهمیت است. در مراحل بالا شما نیازمند پول زیادی هستید پس بهترین راه، کم خرج کردن در مراحل پایین است.

صحبت با رغبا و دوستان:
در بازی یک سیستم ShoutBox تعبیه شده که از زبان فارسی نیز پشتیبانی کامل می کند. با استفاده از این امکان شما به راحتی می توانید با کسانی که در آن لحظه آنلاین هستند و یا کسانی که بعداً وارد بازی می شوند، تبادل نظر کنید.

و در نهایت، این بازی را به دوستانتان پیشنهاد کنید !
هدف ما، سرگرمی شماست

تکثیر این مطلب بدون ذکر منبع آزاد است.

parvizamd
03-12-2012, 14:34
بازی قشنگی بود .ایده خیلی خیلی جالب بود.

god of war 2
03-12-2012, 18:01
سیستم راندومی که در الگوریتمت استفاده کردی بد نیست و میشه گفت از نمونه های قبلی خیلی بهتر شده. و یه نکته دیگه اینکه کدهای جاوا اسکریپت بصورت Minify شده هستن و این کارو خیلی سخت حتی غیر ممکن میکنه برای کسی که بخواد از روی کدها الگوریتم رمز گذاری رو پیدا کنه. در کل کار جالبی شده و اینکه من هر 9 تا لول رو تموم کردم و باید بگم 3 تا لول آخر رو واقعا براحتی نمیشه رفت و باید پول زیادی داشته باشین.
وام تا سقف 30000 تا بدون باز پرداخت:sq_25:

dark_dragon
03-12-2012, 18:29
پس لول 10 چی :دی اون لول غول آخره !

god of war 2
03-12-2012, 18:39
پس لول 10 چی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اون لول غول آخره !
من وقتی لول 9 رو تموم کردم صفحه روی همون مپ ایستاد و هیچ اتفاقی نیافتاد!

dark_dragon
03-12-2012, 19:18
هووومم... عجیبه

god of war 2
03-12-2012, 19:29
البته اینو هم بگم که من بصورت تصادفی بازی کردم یعنی اول لول 1 رو رفتم بعد مثلا لول 5 رو رفتم و .... شاید دلیلش همین باشه.
راستی این لیست چت رو اگر محدود کنی خیلی بهتر میشه. مثلا 100 تا جمله آخر رو فقط نمایش بده و قدیمیتر ها پاک بشه.

dark_dragon
03-12-2012, 21:27
آره اسپم خیلی زیاد شده. فقط یک صفحه آخر رو نشون میده. که میشه 11 تا کامنت آخر.

dark_dragon
05-12-2012, 12:04
5000 سکه رایگان فقط در لینک زیر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5bec774847e06406bfa2

ایمیل و پسورد اکانت خود را وارد کنید و 5000 سکه جایزه بگیرید.
(این لینک برای هر اکانت یکبار مصرف است)

parvizamd
05-12-2012, 23:02
بابا گاد اف وار یک چیزی می دونه که میگه.
من راستش ترسیدم ایمیل واقعی ام نزدم.

dark_dragon
05-12-2012, 23:31
LOOL
میل خودتونه. اگه ایمیل واقعی ندید، ایمیل خوش آمد رو از دست میدید. همین.

parvizamd
06-12-2012, 08:35
خیلی ایده جالبی داشت در کل من خیلی خوش آمد

god of war 2
06-12-2012, 17:19
بابا گاد اف وار یک چیزی می دونه که میگه.
من راستش ترسیدم ایمیل واقعی ام نزدم.
آقا پرویز سوء تفاهم شده!:sq_13:
من منظورم یه چیز دیگه بود و مربوط به ایمیل نمیشد. شما ایمیلتو با خیال راحت ثبت کن.:sq_25:

parvizamd
06-12-2012, 18:20
خوب شد گفتی راستش من ایمیل ندارم که اونم کل زندگی امه...فیس بوک چت و ثبت نام ها!!!.-- شد نابودم میشم...

god of war 2
06-12-2012, 18:30
خوب شد گفتی راستش من ایمیل ندارم که اونم کل زندگی امه...فیس بوک چت و ثبت نام ها!!!.-- شد نابودم میشم...
فقط پسوورد رو مواظب باش یه موقع پسوورد اصلی ایمیل رو نزاری.:sq_8:

dark_dragon
06-12-2012, 18:37
شاید لازم باشه یک توضیح مختصر بدم.

دوستان گرامی، وقتی شما با آدرس ایمیلتون جایی ثبتنام می کنید، ایمیلتون در معرض خطر قرار نداره. ولی ترجیحاً از پسورد خود ایمیلتون استفاده نکنید. مخصوصاً در سایت هایی که شناختی روشون ندارید. حالا من رو اکثراً می دونن که از این چیز ها زیاد برای بازی هام میذارم و هنوز کسی هـ.ک نشده :دی
ولی اگر هم می خوایم مراقب باشید، به این شکل. نه اینکه جای ایمیل یه چیز من درآوردی وارد کنید. اینطوری تمام امتیازاتی که از طریق ایمیل می تونید بدست بیارید رو از دست میدید.

M0hsen3D
10-12-2012, 11:53
سلام لول اوالو بازی کردم ولی چرا تانکا مستقیم شلیک میکردن؟ اون بازی فلشه رو که یادت باشه همه سلاح ها تانکا موشکا به شمت دشمنا هدف میگرفتن بعد میزدننشون اگه بتونی اینجوری بسازیش خیلی باحال تر میشه : دی

3Dmajid
10-12-2012, 12:14
باحال بود ... :n17::n12::n16:

M0hsen3D
10-12-2012, 13:38
سلام لول اوالو بازی کردم ولی چرا تانکا مستقیم شلیک میکردن؟ اون بازی فلشه رو که یادت باشه همه سلاح ها تانکا موشکا به شمت دشمنا هدف میگرفتن بعد میزدننشون اگه بتونی اینجوری بسازیش خیلی باحال تر میشه : دی'
مجید جان پست منو هایدن کردی : دی

dark_dragon
10-12-2012, 13:42
تانک های قوی تر این قابلیت رو دارن نه همه ی تانک ها :n26: