PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صدای بلند فن 5110 n

m.kh_1368
23-11-2012, 01:47
سلام به دوستان عزیز

میخواستم بدونم دل 5110 با مشخصات سی پی i7وهارد640وگرافیک 1 آیا باید صدای فن بلندی داشته باشد البته باد فنش سرد هست اما صداش ثابت هست ونه کمتر ونه بیشتر میشود مثل کولر هوا پرتاب میکند

و آیا زمان شارز این لب تاب دوساعت است چون بعد اتمام دوساعت چراغ هنوز سفید است و بعد از اتمام دو ساعت رنگ چراغ تعییر نمی کند اما ادابتور بعد دوساعت سرد میشود

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

mrt2iran
23-11-2012, 06:59
نه باید اوتوماتیک کار کنه از تنظیمات بوت ببین دست کاری میشه !یا موقه تعمیر یک سره کردن فن لبتاب رو سوال ۲ رو باید بگم ?!!!?!?!?!??? موفق باشی

m.kh_1368
23-11-2012, 11:13
[QUOTE=mrt2iran;7329972]نه باید اوتوماتیک کار کنه از تنظیمات بوت ببین دست کاری میشه !یا موقه تعمیر یک سره کردن فن لبتاب رو سوال ۲ رو باید بگم ?!!!?!?!?!??? موفق باشی[/QUO

به نظر شما اگر به طور مستقیم باشه مشکلی برای لب تاب پیش میاد

rzgh
24-11-2012, 02:43
اگر باهاش کار سنگین نکنی
مثل بازی رندر
هیچ مشکلی نداره ولی باطری ات زود خالی میشه
ولی باهاش بازی کنی
بیشتر از اون دمایی که با ی دور فن تنظیم شده میشه
وفن پاسخ گوی این دمای زیاد نیست
و سیستم ریستارت میشه
یا به قطعات اسیب می رسونه
در ضمن اگر تعمیر داده باشی جایی برای یک سره کردن فن وجود نداره از لحاظ سخت افزاری
این یک سره بودن بر می گرده به انکه فن شما اورجینال نیست.
و یا تنظیمات بایوس حالت اسمارت فن رو خاموش کردید
که بازم شما دسترسی به این سطح رو ندارید.
اگر این مورد های بالا نبود بایوس رو اپدیت کنید.

m.kh_1368
25-11-2012, 13:25
اگر باهاش کار سنگین نکنی
مثل بازی رندر
هیچ مشکلی نداره ولی باطری ات زود خالی میشه
ولی باهاش بازی کنی
بیشتر از اون دمایی که با ی دور فن تنظیم شده میشه
وفن پاسخ گوی این دمای زیاد نیست
و سیستم ریستارت میشه
یا به قطعات اسیب می رسونه
در ضمن اگر تعمیر داده باشی جایی برای یک سره کردن فن وجود نداره از لحاظ سخت افزاری
این یک سره بودن بر می گرده به انکه فن شما اورجینال نیست.
و یا تنظیمات بایوس حالت اسمارت فن رو خاموش کردید
که بازم شما دسترسی به این سطح رو ندارید.
اگر این مورد های بالا نبود بایوس رو اپدیت کنید.

دوست من اگر من الان بایوس را آبدیت کنم باز به تنظیمات قبلی خودش همون اتوماتیک فن هست برمی گرده یا نه باید خودم بایو س را دست کاری کنم اگر بایوس را حالت اسمارت فن بزنم چطور این مراحل را طی کنم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

rzgh
07-12-2012, 00:52
دوست من شما با اپدیت بایوس
تنظیمات به حالت کارخانه ای بر میگرده.
در ضمن هنگام اپدیت بایوس باید قبلا در این زمینه مطالعه کنید.
اگر حالت اسمارت قرار دهید فن متناسب با دمای کار می کند.

goldenlove777
07-12-2012, 17:15
سلام به دوستان عزیز

میخواستم بدونم دل 5110 با مشخصات سی پی i7وهارد640وگرافیک 1 آیا باید صدای فن بلندی داشته باشد البته باد فنش سرد هست اما صداش ثابت هست ونه کمتر ونه بیشتر میشود مثل کولر هوا پرتاب میکند

و آیا زمان شارز این لب تاب دوساعت است چون بعد اتمام دوساعت چراغ هنوز سفید است و بعد از اتمام دو ساعت رنگ چراغ تعییر نمی کند اما ادابتور بعد دوساعت سرد میشود

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

اگه فن صدای زیاد میده حتمآ حتمآ ببرش گارانتی یا یه تعمیر گاه مطمئن چند وقت دیگه مثل لپ تاپ من باید 250هزار تومان خرج کنی بازم لپ تاپت خراب باشه

m.kh_1368
07-12-2012, 19:59
اگه فن صدای زیاد میده حتمآ حتمآ ببرش گارانتی یا یه تعمیر گاه مطمئن چند وقت دیگه مثل لپ تاپ من باید 250هزار تومان خرج کنی بازم لپ تاپت خراب باشه

جالب اینجاست بردم تعمیرکار گفت کاملا طبیعی هست من میگم احتمالا صاحب قبلیش ترمستات اتوماتیکشو برداشته ومستقیمش کرده.

goldenlove777
08-12-2012, 20:11
گفتم که تعمیرگاه مطمئن
آخه لپ تا منم اول صدا فنش در اومد بعد موقع بازی کردن یدفعه لپ تاپ خاموش شد یه مدت دیگه فنش موقع فیلم نگا کردن جام کرد بردمش تعمیرگاه گفت باید فن عوض بشه 60تومن هم ازم گرفت ولی عوضش نکرده بود یه مدت درست کار میکرد باز خاموش شدش بردمش یه تعمیر گاه دیگه گفت باید هدسینگ عوض بشه 90تومن هم ازم گرفت اونم عوض نکردش . اگه گارانتی نداره و فنش زیاد صدا میده برو تو سایت دل inspiron-15r-n5110_service manual رو بگیر خوب بخونش یه فن هم خودت بخر عوضش کن من خودم فن رو تعویض کردم.
تا توی خرج زیاد نیانداختت فکری بحالش کن

73_POUYA
14-12-2012, 20:21
سلام دوستان منم لپ تاب dell 5110 core i7 دارم و رمشم هشته ولی موقع بازی های سنگین فنش خیلی گرم میشه و صدا میده راهی هس که این مشکلاتو حلش کرد با توجه به اینکه 5110 ها فنشون خیلی ضعیفه:n29:

Soroush-S
14-12-2012, 20:50
سلام دوستان منم لپ تاب dell 5110 core i7 دارم و رمشم هشته ولی موقع بازی های سنگین فنش خیلی گرم میشه و صدا میده راهی هس که این مشکلاتو حلش کرد با توجه به اینکه 5110 ها فنشون خیلی ضعیفه:n29:

آخه موقع بازی سنگین انتظار داری فنش آرومتر کار کنه:n13: