PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل :  بازیابی پوشه از کف رفته 

zigma94
21-11-2012, 21:47
با درود
متاسفانه امروز به جای پاک کردن یک فایل زائد با دست خودم تیشه به ریشه خویشتن زدم و اشتباهاً پوشه کناری اون فایل زائد کذایی رو "شیفت + دیلیت" کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در حال حاضر دقیقا نمیدونم چکار باید بکنم بنابراین قبل از هر کاری بهتر دیدم که با اساتید ریکاوری پی.سی.وُرد مشورتی داشته باشم
دوستان توجه داشته باشید که درون پوشه پاک شده مورد نظر شامل چندین فایل مختلف (از قبیل وُرد و نت.پد و جی.پِگ و ام.پی.3 و غیره و ذلک) بوده و اهمیت این پوشه برای من بسیار بسیار بسیار زیاده (ارزش مادیش در حد صفره ولی ارزش معنویش غیر قابل وصف و بیانه) بنابراین حتی نمیخوام که "یک بیت" از اطلاعات پاک شده از دست بره یا احیانا ناقص ریکاوری بشه (حتی حفظ اسامی فایلها پس از ریکاوری هم برای من ضروری و حیاتیه)
قبلاً (سالها پیش) به صورت خیلی خیلی محدود با نرم افزارهای ریکاوری و بازیابی کار کردم اما اهمیت کار انجام شده در آن زمان به هیچ وجه با اهمیت مشکل امروز من قابل مقایسه نیست
نمیدونم که آیا لازمه در حال حاضر از شرکتهای بازیاب کمک بگیرم یا به تنهایی قابل انجام هست؟ (از طرفی اعتماد چندانی هم به شرکتهای بازیاب ندارم)
در هر صورت از صمیم قلب سپاسگزار خواهم شد اگر استادی از اساتید فن بتونه من رو در حال حاضر راهنمایی جامع کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

nilana slt
07-02-2013, 19:15
این مشکل واسه منم پیش اومده ولی فقط deleteولی وسطش متوجه شدم کنسل کردمولی نه تو Recycle Bin بود نه تو درایو کمکم کنید.....

Pedram_IR
09-02-2013, 01:22
اینو امتحان کن، امیدوارم مشکلت حل شه، راستی به هیچ عنوان در اون درایو تا قبل از ریکاوری چیزی کپی نکن یا تغییری توش نده.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dreamsss2011
14-02-2013, 18:07
با سلام
وقتی چیزی ازتون حذف میشه یا پارتیشنی رو فرمت می کنید براحتی قابل بازگشت هست و تا وقتی ریکاوری نکردید از ریختن هر گونه اطلاعات بر روی این بخش خودداری کنید...
با ساده ترین نرم افزارها هم بر میگیردن ولی Active.File.Recovery.Corporate کارش مناسبتره البته بقیه محصولات دیگه هم خوب هستند.
موفق باشید

nilana slt
18-02-2013, 00:24
من نتونستم ریکاوری کنم این عکسها هم برام مهمه خواهش میکنم کار با یه نرم افزار ریکاوری رو بهم بگین یعنی بر میگرده