PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنتم چند روزیه قطع و وصل میشه و یا سرعتش کمه و هرچی چک کردم مشکلی پیدا نکردم .لطفآکمک کنید>

amin tala
21-11-2012, 11:45
اینترنتم چند روزیه قطع و وصل میشه و یا سرعتش کمه و خیلی چک کردم مشکلی پیدا نکردم. خطوط adsl هم سالم بود .البته خودم دو احتمال میدهم. اون هم از برنامه فتوشاپ cs3 هست چون تا وقتی پاکش نکرده بودم اصلآ به اینترنت وصل نمیشدم.اما باز هم مشکل دارم.

یک احتمال دیگه هم میدم که از ویندوزم باشه. چون اپدیت شده و کاهی اوقات صفحش سیاه میشه.و اپدیت ویندوز رو روی never update گذاشتم و وقتی حالتش رو روی auotomatic updateمیذارم یکم از مشکل اتصالم به اینترنت کم میشه البته در این مورد شک دارم.
شاید هم از یک بد افزار باشه چون چراغ statusمودمم حتی اگر صفحه وبی باز نباشد باز هم چشمک میزنه.
با eset و مالوار هم رایانم رو چک کردم واینطور شد:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

joe_satriani
28-11-2012, 22:22
با سلام
با شرکت ارائه اینترنتتون تماس بگیرید و بهشون بگید که اینترنتتون قطع هست.
شاید از مک آدرس مودم باشه ....

موفق باشید.

kurdtarfand
01-12-2012, 14:35
اینهاییی که شما گفتید به گمان من هیچ ربطی به سرعت و یا قطع شدن اینترنت نداره مثلا نرم افزار فتوشاپ هیچ ربطی به اینترنت نداره و یا گزینه های دیگری که شما گفتید

با قسمت پشتیبانی تماس بگیرید

amin tala
05-12-2012, 22:24
چرا من شنیده ام برخی برنامه ها بعد از کرک isp را دایمآ تغییر میدهند.

desperanish
05-12-2012, 22:31
احتمالا از مخابرات سرویس میگیرید...

*Forgotten*
09-12-2012, 09:02
خوب اگه شما به نرم افزاراتون مشکوکید یه ویندوز جدید بریزید ولی کرک ویندوزتونو نصب نکنبد ، آپدیت هم کنید و نه چیزی نصب کنید فقط چند روزی با اینترنتتون کار کنید و ببینید بازم اینطوری میشه

amin tala
17-12-2012, 22:32
اگه کرک نصب نگنم که ویندوز 7 ام میپره

*Forgotten*
18-12-2012, 08:51
اگه کرک نصب نگنم که ویندوز 7 ام میپره

خوب خود ویندوز 30 روز بهت فرصت فعال سازی میده که مشکلتو بررسی کنی
میتونی آخرین روزشم کرکشو نصب کنی مشکلی نداره
:n23:

5ive
19-12-2012, 13:59
ولی دوستان 1چیز هایی شده ها منظورم اینکه 1کارهایی دارن میکونن ....مثلا شما با ساهو مسنجر هیچ مشکلی ندارین؟

*Forgotten*
24-12-2012, 10:13
ولی دوستان 1چیز هایی شده ها منظورم اینکه 1کارهایی دارن میکونن ....مثلا شما با ساهو مسنجر هیچ مشکلی ندارین؟

کارایی که خیلی وقته دارن میکنن تاپیکش هم ایجاد شده بود که بعدا تاپیک رو حذف کردن

تازه دارن موتور جستجو میسازن تا جای گوگولی رو بگیره

تا جایی که یادمه میگفتن 22 ب همن هم افتتاح بشه

5ive
26-12-2012, 17:19
درست الان خیلی از این ispها که من باهوشون کار میکونم هر چند ساعتی بگیر نگیر دارن

h_mirgh20
01-01-2013, 16:42
منم چند روزیه که مشکل دارم
از 8.8.8.8 که پینگ میگیرم بیشتر از آیپی isp جواب میده

reply from ***.***.***.***: Destination net unreachable.
.
زنگ زدم میگم نت من پینگ نمیده میگه پینگ چیه؟:n02:

همین الان میخواستم به سرورم ریموت کنم ارور میده :n28::n03:

VAHID
01-01-2013, 18:09
از همه همینجوریه افت سرعت این روزا زیاده پینگ هم بالاست......

5ive
02-01-2013, 16:19
کارایی که خیلی وقته دارن میکنن تاپیکش هم ایجاد شده بود که بعدا تاپیک رو حذف کردن

تازه دارن موتور جستجو میسازن تا جای گوگولی رو بگیره

تا جایی که یادمه میگفتن 22 ب همن هم افتتاح بشه

اره درست من هم اینو شنیدم تو نت هم 1سرچی زدم ولی خوب به جواب 100درصد نرسیدم...
میشه که مشکل از همینا هم باشه

salar79
02-01-2013, 19:33
دلیل نمی تونه نرم افزار باشه یا از سرویس دهندتونه یا مشکل از نرم افزار یا بد افزار داخل خود pc شما است یا از قسمت نرم افزاری adsl
شما سرویس دهنده رو می تونید کاریش کنید
منضور از نرم افزار نرم افزار های مربوط به اینترنت است که پیشنهاد میکنم اکر آنها رو ابدیت کردین ان را آنیستال و دوباره نصب کنید خودم همین مشکل رو داشتم یا ممکنه توی کنترل پنل دست کاری کرده باشید که کلا باعث قطع اینترنت میشه
در آخر اگر دست ADSL باشه باید با استفاده از سوراخ کوچکی در جایی از آن با فرو کردن سوزن و چند لحظه نگه داشتن و تنظیم دوباره میشه
حال میتونید اعلام کنید کدام مشکل رو دارید