PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا نیامدن ویندوز حتی در صورت نصب مجدد در asus مدل X5MJ

SNOWLEOPARD
20-11-2012, 23:06
دوستان سلام یه لپ تاپ asus مدل X5MJ دستمه که وقتی روشنش میکنم اول آرم ایسوس میاد ولی بعدش که باید ویندوز 7 شروع به بوت شدن بکنه یه صفحه خاکستری میاد که هیچی دیگه معلوم نیست!!!جالب اینجاست که وقتی دکمه F9 رو میزنم وارد قسمت BOOT MANAGER و بعدش WINDOWS SETUP میشه و با انتخاب آن وارد بوت نصب مجدد ویندوز میشه ولی وقتی نصب مجدد تمام میشه و پیغام میده که کار تموم شد و کامپیوتر رو خاموش کن .بعد از روشن کردن کامپیوتر دوباره چیزی نمایش داده نمیشه !!!!

rzgh
22-11-2012, 00:00
با سلام
اول اینکه اصلا ویندوز بالا نمی یاد ؟
یعنی شما ارم ویندوز رو نمی بینی؟
بعد بوت منجیر چه ربطی به ویندوز ستاب داره!!!
نمی گه که کامپیوتر رو خاموش کن.
ریستارت می کنه
با نصب مجدد ویندوز باید مشکل حل بشه
چون هر مشکلی باشه شما نمی تونید ویندوز نصب کنید

SNOWLEOPARD
22-11-2012, 07:18
سلام نه وقتی روشنش میکنم آرم اول ایسوس میاد بعد دیگه چیزی نشون نمیده فقط یه صفحه خاکستری!!! ولی اگه به محض روشن شدنش دگمه f9 رو بزنم میتونم صفحه boot manager رو ببینم و از اونجا ویندوز 7 رو انتخاب کنم در اون حالت صحه اول بوت ویندوز میاد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بعدش این صفحه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و در نهایت با انتخاب گزینه اول وارد صفحه ریکاوری میشه و بعدش میگه که ریکاوری تموم شد و با زدن دکمه اوکی ویندوز رو خاموش کن
و وقتی که اوکی رو میزنم و دوباره نوت بوک رو روشن میکنم دوباره صفحه خاکستری!!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SNOWLEOPARD
23-11-2012, 12:36
کسی از دوستان نمیتونه راهنمایی بکنه؟

hasanoooooooo
23-11-2012, 13:00
سلام داداش نميخوام بترسونمت ولي مال منم همينجور شد . بعدا فهميدم چيپ گرافيک پکيده! شما وقتي سيستم رو روشن ميکني سريع f8 رو بزن بعد وارد safe mode شو . روي my computer یاست کليک کن . بعدش وارد device manager ميشي/ display driver رو disable کن ببين وارد ويندوز ميشه؟ اگه وارد شد چيژ گرافيک شما هم مشکل بهم زده. شما امتحان کن خبرشو همينجا بزار . خدا کنه که اشتباه کنم

rzgh
24-11-2012, 02:25
با سلام
خدمت دوست عزیز
چه ربطی به چیپ گرافیکی داره!
اخه این حرفا چیه!!!!؟؟؟؟
اگر چیپ گرافیکی باشه تصویر خط خطی میشه یا اصلا تصویر نمیده!!!!
شما یک بار ویندوز نصب کن ببین مشکل حل میشه
وقتی تا این مرحله میاد یعنی قطعات سخت افزاری شما سالمه

rzgh
24-11-2012, 02:27
بازم نتیجه رو بزار بعد از اینکه ویندوز و تمامی درایور هارو ریختی
در ضمن به نظر من ویندوز ات رو اول تعمیر کن

hasanoooooooo
24-11-2012, 14:36
با سلام
خدمت دوست عزیز
چه ربطی به چیپ گرافیکی داره!
اخه این حرفا چیه!!!!؟؟؟؟
اگر چیپ گرافیکی باشه تصویر خط خطی میشه یا اصلا تصویر نمیده!!!!
شما یک بار ویندوز نصب کن ببین مشکل حل میشه
وقتی تا این مرحله میاد یعنی قطعات سخت افزاری شما سالمه

عزيز من اخه وقتي يه چيزي رو دقيق نميدوني نبايد بياي بگي چه ربطي داره. مال من همينطور شد و چيپش سوخته بود . البته حق داري. براي بالا بردن تعداد پستهات هست. درکت ميکنم

موقع نصب ويندوز کارت گرافيک شناخته نميشه. 

SNOWLEOPARD
27-11-2012, 16:57
من ويندوز رو از نو نصب كردم ولي مشكلم حل نشد پسش دادم به صاحبش گفتم ببردش نمايندگي از دوستاني هم كه لطف كردن و منو از راهنمايي هاشون بي نصيب نزاشتم ممنون

rzgh
30-11-2012, 18:06
عزيز من اخه وقتي يه چيزي رو دقيق نميدوني نبايد بياي بگي چه ربطي داره. مال من همينطور شد و چيپش سوخته بود . البته حق داري. براي بالا بردن تعداد پستهات هست. درکت ميکنم

موقع نصب ويندوز کارت گرافيک شناخته نميشه.
اقا چرا داری چرت وپرت میگی.
اولند من میدونم منظورش دقیقا چیه؟
به هرچی هم ربط داشته باشه به کارت گرافیک ربط نداره

PersianEm0b0y
30-11-2012, 21:04
f9 یا هر دکمه ای که وارد قسمت boot option رو بزن و یک سی دی بوت مثل ویندوز بزار تو رام ببین می خونه !
فکر نمی کنم جدی باشه !
دلیل نمیشه وقتی هر صفحه ای حالا یا خاکستری یا مشکی اومد مشکل سخت افزاری باشه ...
اگر مشکل داشته باشه بایاس اجازه رد شدن نمی ده !

rzgh
07-12-2012, 00:15
افرین بر دوست عزیز اینو به اون hasanooooo
بگو که نیاید تو هر تاپیک بنویسه چیپ گرافیک مشکل داره.
طرف ویندوز اش بالا نمیاد میگه چیپ گرافیک سوخته!!!!!!!!!!!!