PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : افزودن برنامه به startup ویندوز8

ALI16437
19-11-2012, 19:29
با سلام

دوستان من یک مشکل با ویندوز 8 دارم اونم
اینه که یک نرمافزار دارم که میخوام به محض
بالا اومدن ویندوزاتوماتیک اجرا بشه توی سون
خودش بعد از نصب اتوماتیک اجرا میشد اسمش
هم GAME PORT SERVER هست همانطور که
در عکس پایین مشخص است در استارت اپ قرار
داره و enabled هم هست ولی بعد از بالا اومدن
ویندوز اجرا نمیشه نمیدونم چرا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*Batman*
20-11-2012, 05:52
سلام
1-آدرس فایل اجرایی برنامه را در مسیر زیر از رجیستری ثبت کنید:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Run

2-برنامه رو به صورت Run as admin اجرا کنید.
Properties >> Compatibility >> Run this program as an administrator

ALI16437
21-11-2012, 10:21
با سلام

و تشکر از بتمن عزیز ، تا اینجا امدم حالا باید چکار کنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*Batman*
21-11-2012, 20:45
با سلام

و تشکر از بتمن عزیز ، تا اینجا امدم حالا باید چکار کنم

سلام
حالا روی صفحه کلیک راست کنید و :
New >> String Value
یه اسم دلخواه به کلید ساخته شده بدید و روش دوبار کلیک کنید برای مقدار دهی.
این مقدار دهی میشه آدرس همون فایل اجرایی.
برای نمونه میتونید به مقادیری که از قبل ذخیره شدن نگاه کنید و از اونا تقلید کنید.(Outpost Monitor-Canon Solution)
از آخر سیستم رو ریست کنید تا برنامه خودش اجرا بشه.

jafarian
22-11-2012, 00:15
یک روش دیگه هم هست از طریق درست کردن فایل bat به اینصورت که شما ابتدا به control panel برین بعدشم گزینه folder options انتخاب کنید به سربرگ view برین گزینه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

انتخاب کنید تایید اکی کنید بیاین بیرون بعدش به پوشه startup برین از اونجا همین برنامه Gameport خودتون کلا پاک کنید برای مسیر startup بصورت شکل پایین در آموزش قراردادم بعد این فایل پایین به اسم Vlc media player دانلود کنید روی دسکتاپ سیو کنید بعدش روی فایل Gameport خودتون کلیک راست از من تو این مثال Vlc رو گفتم بعدش طبق شکل پایین شماره 2 به سربرگ مورد نظر از برنامه خودتون برین بعد اون فایلی که دانلود کردین روش کلیک راست گزینه Edit انتخاب کنید درقسمت شماره 3 بجای اون قسمت که زیرش با خط قرمزمشخص کردم شما اسم برنامه خودتون بدین زیراون قسمتی که بارنگ سبز مشخص کردم مسیربرنامه خودتون بدین برای دادن مسیرم از پنجره سمت راست که درشماره 4 مشخص کردم مسیر با موس کپی بگیرین داخل Notepad اون جایگزین متن من که زیرش با خط سبزبصورت شماره 5 مشخص کردم وارد کنید بعدم اسم فایل برنامه خودتون بنویسن به همون صورت که داخل پنجره سمت چپ شماره 5 مشخص کردم بعدم از منوی File رو گزینه save کلیک کنید اسم برنامه خودتونم میتونید به Gameport تغییر بدین

دراین مرحله باید فایل به همون پوشه startup که گیم پورت از داخل پاک کردین paste کنید بعدشم سیستم ریستارت کنید:20:

Vlc media player ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ALI16437
22-11-2012, 10:19
با تشکر از بتمن عزیز ،
انجام شد ولی همچنان باز نمیشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jafarian
23-11-2012, 00:55
شما فایل bat پایین به اسم GamePort Sarve که قراردادم دانلود روی دسکتاپ سیو کنید بعد اجراش کنید من مسیر برنامه Gameport شما رو داخل این فایل خودم قراردادم اگر که اجراش کردین برنامه Gameport اجرا شده همین فایل داخل همون پوشه startup که گفتم کپی کنید به همون صورت شکل که توضیح دادم اگرم که اجرا نشد پیغام خطای پایین داد

روی همین فایل bat کلیک راست گزینه Edit انتخاب کنید مسیرهایی که من قراردادم اگر که اشتباهه خودتون اصلاحش کنید منظورم مسیر نصب Gameport بعدشم از منوی File گزینه save انتخاب کنید از نوع فایل اجرا کنید باید ارور شکل بالا رو دریافت نکنید بعدشم فایل کپی کنید داخل همون پوشه که گفتم.

GamePort Sarve ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])