PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترين MP3 player برای ضبط صدا کدام است؟ چرا؟

noface_king
26-07-2006, 07:32
بهترين MP3 player برای ضبط صدا کدام است؟ ( علتش را هم لطفا به صورت علمی توضیح بدین )
راستش من تعداد زيادی از تاپيک های اين انجمن را خوندم اما اکثر دوستان بيشتر به کيفيت پخش صدا توجه کردن نه به کيفيت ضبط.
راستش من به MP3 player نياز دارم که کيفيت فوق العاده ای در ضبط صدا به خصوص از فاصله های دور داشته باشه. تا 170 هم می توانم برای خریدش هزینه کنم و نیازی هم به امکانات جانبی مثل نمایش فیلم و تصویر هم ندارم. حافظه 1- 2 گیگ هم برام کافیه.
نوع باتری و حافظه هم خیلی برام مهمه. لطفا در این مورد بیشتر توضیح بدین ( به خصوص در مورد فرق حافظه های flash و micro drive )
در ضمن من توی اين تاپيک ها خيلی کم ديدم که درباره مدل های CREATIVE - ZEN و مدلهای مختلف IAudio:Cowon و IPOD صحبت شده باشه و بیشتر به CREATIVE - MUVO پرداخته شده. در صورتی که در خیلی از سایت های خرید و فروش قطعات الکترونیکی بیشتر به CREATIVE – ZEN پرداخته شده. فکر میکنید علتش چیه؟
با تشکر از همه دوستان

shoeib
27-07-2006, 04:15
حیف که فقط تا 170 تومن رو میتونی هزینه کنی .
من یه مارک iaudio x5 مال شرکت jetaudio رو خریدم 20 گیگ که واقعاً پا رو از فوق العاده بودن از نظر کیفیت هم فراتر گذاشته .
ضبط صداش که حرف نداره . تست کردم پچ بزنی میگیره حتی از فاصله 7 الی 8 متری .
هم کیفیت صداش عالیه هم کیفیت ضبطش ضمن اینکه تصویری هم پخش میکنه و رادیو قدرتمندی هم داره و عکس رو هم ساپورت میکنه . من 260 تومن خریدمش . . .

Shahryar_NEO
27-07-2006, 16:42
بهترين MP3 player برای ضبط صدا کدام است؟ ( علتش را هم لطفا به صورت علمی توضیح بدین )
راستش من تعداد زيادی از تاپيک های اين انجمن را خوندم اما اکثر دوستان بيشتر به کيفيت پخش صدا توجه کردن نه به کيفيت ضبط.
راستش من به MP3 player نياز دارم که کيفيت فوق العاده ای در ضبط صدا به خصوص از فاصله های دور داشته باشه. تا 170 هم می توانم برای خریدش هزینه کنم و نیازی هم به امکانات جانبی مثل نمایش فیلم و تصویر هم ندارم. حافظه 1- 2 گیگ هم برام کافیه.
نوع باتری و حافظه هم خیلی برام مهمه. لطفا در این مورد بیشتر توضیح بدین ( به خصوص در مورد فرق حافظه های flash و micro drive )
در ضمن من توی اين تاپيک ها خيلی کم ديدم که درباره مدل های CREATIVE - ZEN و مدلهای مختلف IAudio:Cowon و IPOD صحبت شده باشه و بیشتر به CREATIVE - MUVO پرداخته شده. در صورتی که در خیلی از سایت های خرید و فروش قطعات الکترونیکی بیشتر به CREATIVE – ZEN پرداخته شده. فکر میکنید علتش چیه؟
با تشکر از همه دوستان
كريتيو ويدز يا نانو ولي به نظر من بهترين آي پاد هست كه مي تونيد شافلش را با قيمت 110 تومن هست با 512 مگ كه حرف نداره يا آي پاد نانو 1 گيگ كه 180 تومنه...
البته سوني هم اگه بتوني اصلش را گير بياري براي اين كار اصلا محصول داره...
قربانت شهريار ;)

m654
29-07-2006, 20:26
با تشکر از همه دوستان
دوست عزيز مدلهاي ام پی 4 پلیر كره اي Tunny 9 مجهز به بلوتوث کیفیت ضبط صدای عالیی داره البته اگر یه ضبط صدای حرفه ای میخوای ساند رکوردر های سونی مناسبن اما پلیر نیستن قیمت یه گیگ اولی هم همون حدوداس...

noface_king
31-07-2006, 17:35
رکوردر های سونی؟ تا حالا چیزی دربارشون نشنیدم ...
میشه یه لینکی از چند تا مدلهاش بزارین؟

Mehran
31-07-2006, 17:45
سلام...

من ذی سابیر رو پیشنهاد میکنم...

چون امکان ضبطز صدا با کیفیت های گوناگون و همچنین بصورت میکروفون و Line In رو داره.

با تشکر مهران...

m654
31-07-2006, 19:37
رکوردر های سونی؟ تا حالا چیزی دربارشون نشنیدم ...
میشه یه لینکی از چند تا مدلهاش بزارین؟
مدلهاي موجودشونو ندارم بهتره بري بازار مدلها و قيمت رو بگيري بعد بياي تو نت مقايسشون رو ببيني...

whoami
31-07-2006, 20:16
shoeib جان
اين (iaudio x5 مال شرکت jetaudio ) رو از كجا خريدي ؟؟؟ ديگه اينكه ساخت كره بايد باشه نه؟

Aminzikzak
01-08-2006, 08:56
برای ضبط صدا Crative محشره چون فیش لاین این داره و میشه بهش میکروفن وصل کرد...

m654
01-08-2006, 09:20
برای ضبط صدا Crative محشره چون فیش لاین این داره و میشه بهش میکروفن وصل کرد...
البته تانی 8 و 9 هم دارن نتیجه باور نکردنیه...

whoami
05-08-2006, 09:42
ميشه بگيد از كي تا حالا line in = mic in شده؟

Aminzikzak
05-08-2006, 11:39
ميشه بگيد از كي تا حالا line in = mic in شده؟

عزیزم تو دفترچه راهنماش نوشته line in من چه کنم ...

saghy
06-08-2006, 02:04
سلام
whoami عزيز شما كاملا درست ميگين و اين دو هر كدام استاندارد جدا گانه اي را ارايه ميدهند و هيچ ربطي هم به هم ندارند . اما ميشه با كمي دقت و دستكاري در دستگاه ورودي اين كار را انجام داد .
مثلا دستگاه هايي كه داراي ورودي ميكروفون باشند را ميتوان يك صداي خيلي ضعيف را به آن از طريق همين جك ورودي ميكروفون تزريق كرد البته بايد دقت كنيد كه صداي ورودي تان حتما ضعيف باشد تا به قطعات ورودي دستگاه آسيب نرسد . اما ورودي لاين كنترل شده تر است به خاطر اينكه مقدار پيك ولتاژ بالاتري را تحمل ميكند .

shoeib
12-03-2007, 13:24
shoeib جان
اين (iaudio x5 مال شرکت jetaudio ) رو از كجا خريدي ؟؟؟ ديگه اينكه ساخت كره بايد باشه نه؟

سلام
ببخشید که دیر جواب دادم
آره مارکش کره ای هست . کره ای اصل هم هست . هاردش هم مارک Toshiba هست .
در 3 مدل 20 و 30 و 60 گیگ ارائه میشه که من 20 گیگش رو خریدم .
قیمت 20 گیگش الان فکر کنم چیزی در حدود 250-270 تومن باشه .
من اینو از تهران یکی از دوستام برام خرید .
ازش خیلی راضیم . فقط یه مشکل داره و اونم اینه که عمر شارژ باطریش زیاد نیست . البته کم هم نیست . 4-5 ساعت یکسره روشن باشه شارژش تموم میشه .

shoeib
12-03-2007, 13:27
راستی یادم رفت بگم :
اطلاعات بیشتر در مورد این ام پی تری پلیر رو میتونی تو سایت خود JetAudio ببینی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ضمن اینکه Frameware اش هم خاصیت Upgrade شدن به شماره های بالاتر رو داره .
تو سایت قیمت هم میتونی اطلاعات به روز در مورد این مارک رو ببینی

AKBAR132
16-03-2007, 09:32
دوست عزيز مدلهاي ام پی 4 پلیر كره اي Tunny 9 مجهز به بلوتوث کیفیت ضبط صدای عالیی داره
سلام
میتونی یکم بیشتر در مورد این tunny9 توضیح بدی و ازش لینکم بزاری؟؟
خیلی ممنون:10:

alfred88
17-03-2007, 14:45
1.هیچ کدوم از مدلای ای پاد ضبط صدا ندارن.
2.مدلای سونی بعضیاشون ضبط صدا دارن.3.بعضی از مدلای کریتیو لاین این دارن همه ندارن که تعداشون هم زیاد نیست.
3.مدلای کریتیو وسونی که ضبط صدا دارن wma ضبط میکنن نه mp3 که این خوب نیست.
4.برای ضبط صدای mp3 فقط iaudio ,samsung پیشنهاد میشه.

alfred88
17-03-2007, 14:54
عزیزم تو دفترچه راهنماش نوشته line in من چه کنم ...

اشتباه نوشته.:2:

zxcvbnm_00
18-03-2007, 12:20
salam
bebakhshid mp3 player creative az hame behtare az nazare kaifiayate pakhshe mp3
va behtarin model anra begid

Maryam_m31
26-04-2007, 07:35
1.هیچ کدوم از مدلای ای پاد ضبط صدا ندارن.
2.مدلای سونی بعضیاشون ضبط صدا دارن.3.بعضی از مدلای کریتیو لاین این دارن همه ندارن که تعداشون هم زیاد نیست.
3.مدلای کریتیو وسونی که ضبط صدا دارن wma ضبط میکنن نه mp3 که این خوب نیست.
4.برای ضبط صدای mp3 فقط iaudio ,samsung پیشنهاد میشه.

با سلام. :king:
از این دو تا مدل آخر که اشاره کردید کدومشون عمر باتری بیشتری دارند؟
sumsung yp-c1 باتری قلمی می خورره یا لیتیومی؟

متشکرم.

alfred88
26-04-2007, 14:57
با سلام. :king:
از این دو تا مدل آخر که اشاره کردید کدومشون عمر باتری بیشتری دارند؟
sumsung yp-c1 باتری قلمی می خورره یا لیتیومی؟

متشکرم.

دوست عزیز این سایت iaudio میتونی بری مدلای مختلفشو ببینی:
حقیقتش جواب سوال دومت نمیدونم . از دوستان دیگه میخوام کمکت کنن.:41:

becareful
26-04-2007, 16:45
چرا بعضی ها مطلب رو درست نمیخونن بابا آی پاد نانو که صدا ظبط نمیکنه که تو بهش اونو پیشنهاد میدی!!!!!!!

becareful
26-04-2007, 16:49
samsung c1 قلمی میخوره و طبق گفته سامسونگ 42 ساعت عمر باتری داره که عالیه ولی معمولا سامسونگ یه کم بالا میگه یه 3 یا 4 ساعت ازش کم کن که میشه 38 ساعت که بازم عالیه.(قلمی AA)