PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کم کردن قطعه یو اس بی موس بی سیم / راه حل

Reza_Kazemi
17-11-2012, 17:56
باسلام

- اول عذرخواهی میکنم اگه این تاپیک را توی جای مناسب نزدم چون واقعا نمیدونستم کجا تاپیک بدم که به این عنوان تاپیکم بخوره !

- من یک موس بی سیم برای لبتابم خریدم و بعد از مدتی متاسفاته اون قطعه یو اس بی را کم کردن و حالا موندم چیکار کنم راهی هست که بتونم اون قطعه را بخرم !
خواهش میکنم کمک کنید حدود 1 ماه پیش پستی با همین موضوع دادم کسی اصلا جواب نداد ! خواهش میکنم کمک کنید و جواب سوالمو بدید !

موفق باشید

mrt2iran
17-11-2012, 20:36
دستگاه شما بلوتوث داره اگه داره باهاش سرچ کن شااااااااید موس رو پیدا کرد و کار کرد شاید!!

mehrdad8086
18-11-2012, 11:47
باسلام

- اول عذرخواهی میکنم اگه این تاپیک را توی جای مناسب نزدم چون واقعا نمیدونستم کجا تاپیک بدم که به این عنوان تاپیکم بخوره !

- من یک موس بی سیم برای لبتابم خریدم و بعد از مدتی متاسفاته اون قطعه یو اس بی را کم کردن و حالا موندم چیکار کنم راهی هست که بتونم اون قطعه را بخرم !
خواهش میکنم کمک کنید حدود 1 ماه پیش پستی با همین موضوع دادم کسی اصلا جواب نداد ! خواهش میکنم کمک کنید و جواب سوالمو بدید !

موفق باشید
دوست عزیز
اگر موس شما از نوع Wifi هست تقریبا کاری نمیشه کرد مگر اینکه قطعه پیدا بشه .بعید حتی با نوع مشابه مشکل حل بشه.
ضمنا اگر WiFi باشه تحت هیچ شرایطی با بلوتوث لب تاب یا حتی دانگل USB بلوتوث شناسائی نخواهدشد.

Reza_Kazemi
18-11-2012, 16:23
باسلام

- یعنی باید دیگه قید موس را بزنم ! 23 تومن پولشو دادم!

موفق باشید

ssiinnaarad
18-11-2012, 18:56
آره داداش باید بزنی سیمی بخر تا راحت باشی

mehrdad8086
18-11-2012, 20:00
باسلام

- یعنی باید دیگه قید موس را بزنم ! 23 تومن پولشو دادم!

موفق باشید
متاسفانه بله.
ولی پیشنهاد می کنم اگر بازهم موس بی سیم خواستید تهیه کنید از نوع بلوتوث و برندی خوب تهیه کنید.(از نوعی که دانگل USB بلوتوث نداره)
براحتی با بلوتوث لب تاب کار می کنه و برد بسیار خوبی هم داره.

rzgh
24-11-2012, 02:36
دوست عزیز
اینایک حالت کد بندی مثل ریموت دارن
البته عین همین مدل باشه
با دکمه که روی دستگاه قرار داره که اکثرا دکمه id کد بندی موس شما دوباره با اون دستگاه تنظیم میشه
یه امتحانی با موس وایرلس دیگه بکنید
فقط کفیه دکمه ایدی رو روی موس خودتون بزنید