PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جوملا یا وردپرس؟

shadmehrmedia
16-11-2012, 11:46
سلام.من برای طراحی یک وب سایت در زمینه خدمات وب نمیدونم کدوم سیستم رو انتخاب کنم .به جوملا تسلط کامل دارم ولی میگن سئو خوبی نداره و میترسم مشکل پیش بیاد.

m.m.m5651
16-11-2012, 12:07
وردپرس بیشتر حالت وبلاگی داره اما جوملا حالت پرتالی. بسته به کارتون ببینید کدومو لازم دارید و بهتره.

shadmehrmedia
17-11-2012, 01:38
من دنبال کسی هستم که بتونه یه سیستم مدیریت محتوا بنویسه.به نظرتون انکاناتش مثل جوملا یا وردپرس میشه؟

virgoir
24-11-2012, 01:44
سلام دوست عزیز

چرا شما می خواهید کسی رو برای نوشتن بک سیستم مدیریت محتوا استخدام کنید وقتی که این سیستمهای بسیار پیشرفته و عالی وجود دارند اونم رایگان؟؟!!

به نظر من هم می تونید از وردپرس استفاده کنید که خیلی امکانات داره بسیاری از سایتهای فروش خدمات وب هم الان از این سیستم استفاده می کنند . هم از جوملا.

البته به نظر من وردپرس هم ساده تر هست و هم اینکه چیزهایی که می خواهی رو داره نه خیلی موارد اضافه.

موفق باشی

Joaquin
21-12-2012, 19:18
البته دیتالایف انجین رو هم فراموش نکنید :n05:

raminramz
09-01-2013, 16:52
درود

خلاصه: جوملا حرفه ای تره وردپرس راحت تر
حالا کدوم؟
البته تو مقایسه دیتالایف از همه نظر خوب بوده

mohsensada
07-02-2013, 01:18
درود

خلاصه: جوملا حرفه ای تره وردپرس راحت تر
حالا کدوم؟
البته تو مقایسه دیتالایف از همه نظر خوب بوده
جوملا خاطرجمع پشيمون نميشي

M.S.P 5
18-02-2013, 00:38
درباره دروپال توضیح میدین من تورتبه بندی سایت های خارجی دیدم از بقیه سرتره:n27:

senaps
18-02-2013, 08:42
دروپال دردسرش بیشتره!! :) امکاناتش بهتره! :) سایت نارنجی هم از این سیستم استفاده میکنه....(فک کنم قبلا از مامبو یا همون جوملا! استفاده میکرد)....

به نظر من اگر کار خاصی نمی‌خواید تو سایتتون بکنین، بدین همون وردپرس رو براتون قالب درست حسابی براش بزنن و بره پی کارش :)

M.S.P 5
19-02-2013, 15:02
نه کاری که میخوام انجام بدم کار بزرگیه ضمنا شنیدم خیلی ها از cmsاختصاصی (شخصی) استفاده میکنند. برای این کار باید php & MySQL رو خوب یاد بگیرم؟؟؟:n14:

habiballahafg
25-03-2013, 22:14
به نظر من هر کاری را که میخواهید انجام دهید از وردپرس استفاده کنید چون وردپرس دارای هسته قوی و سئو بالا و همچنین از نظر امنیتی در شرایط بهتری نسبت به جوملا می باشد .

Thor God
01-04-2013, 11:46
با جوملا کار ندارم ولی میدونم که وردپرس پشتش ابر مخ های امنیت جهان نشستن و دارن کنترلش می کننن و امنیتش خیلی بالاست. و اپن سورس بودن هم خیلی مهمه که باعث میشه باگ ها راحت گزارش بشن.

کلا وردپرس برای انواع سایت ها خوبه مخصوصا سایت های تخصصی در زمینه رایانه اما برای پرتال ها و سایت هایی که میخواید کاربر جمع کنید کم میاره ( نه که کم بیاره ولی خوب جواب نمیده )

dehkadeh22
21-05-2013, 18:06
به این آدرس بروید و خودتان قضاوت کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vxp
29-05-2013, 16:40
چی رو قضاوت کنیم؟
هنوز در ادارات دولتی از اکسپلورر برای وب گردی استفاده می کنن و حتی بعضی از سایت های دولتی با فایر فاکس و کروم مشکل دارن و می گن از اینترنت اکسپلورر برای دیدین بهتر استفاده کنید؟
من اگه یو تیوب رو با این مشکلات مو جود باز کنم سریع تر از شبکه 3 ایران که جزو اینترنت ملی هست و به قول شما از جوملا استفاده می کنه میاد!

abardad
16-07-2013, 19:07
سلام.
شک نکنید که ا نظر سئو وردپرس و از نطر توسعه پذیری و جامع بودن جوملا
به دنبال سیستم دیگری نگردید.

Thor God
16-07-2013, 20:49
راحت بهت بگم شما نمیتونی cms بنویسی چون کاره هر کسی نیست. برای نوشتن cms باید گروهی کار کنید و هر شخص مدیریت یک بخش رو بر عهده بگیره. تازه بعد از مدتی میفهمی که قدرت و امنیت cms های معروف مثله wp رو نداره. بودجه هم خیلی مهمه. باید اسپانسر خوب داشته باشید. دروپال رو هم زیاد بررسی نکردم. یعنی اصلا بررسی نکردم:)) در حده نصب و راه اندازی. نصبش که یه کم طولانی بود. به شخصه وردپرس رو با هیچی نمیتونم عوض کنم.

kian98
03-02-2014, 22:22
شما هیچ کدوم به دوستمون یک جواب درست ندادید.
جوملا برای سایت های خدمات دهنده خوبه که به این جور سیستم های مدیریت محتوا سایت ساز میگن.
وردپرس برای سایت های دانلود و خبر و سایت هایی که باید توش نوشته باشه مناسبه که به این جور سیستم های مدیریت محتوا وبلاگ ساز میگن.
شما که می خواین یک سایت خدمات دهی وب بسازید باید از جوملا استفاده کنید چون جوملا اساسا برای خدمات دهی ساخته شده.
بعدش هم کی گفته سئوش خوب نیست. یک افزونه سئو براش دانلود می کنید و میری حالش رو می برید.