PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : افت فریم در حالت high

saeed-69
15-11-2012, 23:22
دوستان یک عدد سوال سیستم من : mb: asus p8 h61-mlx cpu: 2.6 g260 ram: 2gb vga : xfx nvidia gt210 سیستم رو تازه 3 روزه که گرفتم اما جالب داستان اینجاست که بازی pes 2013 رو وقتی رو بالاترین گرافیک میبری با افت فریم همراه ... اما وقتی رو حالت معمولی میبری خیلی خوب کار میکنه به نظر شما کارت گرافیک مشکل داره

kasrahasannezhad
17-07-2013, 13:14
شاید به خاطر رم کمت باشه یا کارت گرافیکت ضعیفه

saeed_136915
17-07-2013, 13:40
سلام
خوب توی همه ی بازی ها اینجوریه. اگه تنظیمات بالاتر از توان سیستم باشه افت فریم میده. گرافیک مشکل نداره قدرتش همین قدره. البته کلا سیستمتون واسه بازی با تنظیمات بالا مناسب نیست

D N A
18-07-2013, 14:52
دوحالت داره
يكي اين كه يا رزوليشنش بالاست و مانيتورت توانش رو نداره بايد رزوليشن رو بياري پايين
دومي اين كه بايد پچ آپديت بازيتو از اينترنت دانلود كني.........:n18:

mehdy.z
19-07-2013, 03:31
گرافیکت از نظر قدرت چیز اصلا مالی نیست حتی برای چنین بازی سبکی اگه بخوای در درجه HIGH در رزولوشن بالا بازی کنی!!

Mr UNTD
13-05-2014, 13:02
به نظرم نباید مشکلی داشته باشه . باید بیشتر مربوط به هرتز صفحه نمایشت باشه . از تو ویندوز چک کن ببین هرتز مانیتورت رو 60Hz باشه . من خودم فروشنده قطعاتم از این سیستما زیاد فروختم . تو PES2013 نباید مشکلی داشته باشی . فقط یادت نره Wise game booster رو دانلود کنی واسه خالی کردن رمت از نرم افزارای اضافی که موقع بازی کردن به دردت نمیخودن . من خودم sony vaio SB11fx دارم . با کانفیگ core i5/ram 4/VGA ATI 6470 512M DDR5 که دقیقا همین مشکل رو داشتم باهاش . وقتی چک کردم دیدم هرتز صفحه نمایش روی 40 هست . تغییر دادم به 60Hz مشکل لبتاب به این قدرتمنیم حل شد . الانم خیلی روون دارم باهاش بازی میکنم . راستی آخرین نسخه دایرکت ایکس direct X رو هم بگیر . هم تو خود سایت مایکروسافت میتونی دانلودش کنی هم تو سایتای دیگه . ولی خور مایکروسافت بهتره . نحوه تغییر هرتز صفحه نمایش :
راست کلیک روی دسکتاپ و :
Screen Resolution / Advance Setting از اونجا برو تو تب monitor . حالا چک کن حتما Screen Refresh Rate روی 60Hz باشه .
پس شد :
نصب آخرین نسخه Direct X
تنظیم Hz صفحه نمایش
آپدیت گرافیک هم میتونه کمکت کنه اگه باز درست نشد . حتما از خود سایت Nvidia .
راستی اگه مانیتورت بالای 19 اینچ هستش اون موقع اگه مشکلت درست نشد باید سخت افزار سیستم رو ارتقا بدی .
تشکر یادتون نره !!!!