PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : restart شدن لپتاب بعد از هربار از شارژ دراوردن!

favfavfav
13-11-2012, 21:22
من چندماهه که یک لپ تاب Dell N5050 در برلین خریدم. یک مشکلی از همون اول داشتم بدین صورت: من معمولا باتری سیستم رو درمیارم و در زمانی که ازش درحال استفاده هستم، اصلا شارژش نمی کنم تا عمر باتری کم نشه. خیلی مواقع باتری بیرون از لپتابه اما سیم لپتاب به برق وصله. وقتی سیستم رو hibernate میکنم یا میبندمش تا stand by بشه، بعدش لپتاب رو بعد از خاموش شدن، از برق درمیارم تا مثلا در جای دیگه ای استفاده کنم، موقع روشن شدن بعدی، اون حالتی پیش میاد که ناگهان برق سیستم رفته، و اول بوت شدن چندتا گزینه میاد که همشه انتخب میکنم که Start windows normally. البته بگم، غیر از این وضعیت، این حالت برای سیستم من کلا زیاد اتفاق می افته در صورتی که من اصلا برقشو قطع نمی کنم، و نمیدونم مشکل از کجاست! اینم بگم که من از همون اول این مشکلو باهاش داشتم!...دوستان راه حلی به نظرتون میرسه؟

mrt2iran
13-11-2012, 21:51
لب تاب شما کاملا طبیهی عمل میکنه مشکل از رفتار شماست چرا ! چون وقتی شما رو حالت سند بای میزاری سیستم اماده بکار است و 20% شارزر رو استفاده میکنه و اگه شما شارزر رو از برق در بیاری از اون 20% چیزی باقی نمیمونه و مثل اینکه برق بره { در نبود باطری } با باطری این جوری نمیشه درسته!!!

favfavfav
16-11-2012, 00:39
لب تاب شما کاملا طبیهی عمل میکنه مشکل از رفتار شماست چرا ! چون وقتی شما رو حالت سند بای میزاری سیستم اماده بکار است و 20% شارزر رو استفاده میکنه و اگه شما شارزر رو از برق در بیاری از اون 20% چیزی باقی نمیمونه و مثل اینکه برق بره { در نبود باطری } با باطری این جوری نمیشه درسته!!!

من Hibernate میکنم و نه استند بای!البته نمیدونم چرا ویندوزم اصلا استند بای نداره.............بهرجال..پس چاره کار چیه؟ چون اگر در حین شارژ، باتری روی دستگاه باشه، عمرش کم میشه.....

mrt2iran
17-11-2012, 20:32
دیگه دیگه:sq_25:................................... ..............