PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارور No data received

vahid03
12-11-2012, 23:02
سلام

من سه روزه که با مشکلاتی بر خوردم اونم اینه که بعضی مواقع نمیتونم سایت هارو باز کنم و باید چندین بار رفرش کنم وقتی سایتی باز نمیشه این ارور رو میده.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حالا من چیکار کنم این سرویس دهندمونم که اصلا هیچی نمیدونه چیزی حالیش نیست.

vahid03
13-11-2012, 10:02
کسی نیست مارو هم راهنمایی کنه؟

arashsard
13-11-2012, 13:56
کسی نیست مارو هم راهنمایی کنه؟

عجب مشکل عجیب و ارور عتیقه ای... من که توو عمرم همچین چیزی نیدیدم...

vahid03
13-11-2012, 15:22
آره خیلی جالبه با گروم این ارور میاد و با فایر فاکس هم یه ارور دیگه ولی با سافاری اصلا مشکلی ندارم.

مشکل اگه از مرورگره چطور باید حل کنم ؟ من فکر میکنم از اینترنتمه

Lord Farshad
13-11-2012, 17:03
درود.

من اینترنت رو چک کردم وحید جان ؛ این مشکل رو گویا کسانی داشتند که نمیتونستند به وردپرسشون وصل بشند. حالا نمیدونم مشکل شما تا چقدر شبیه به اون هستش.

arashsard
13-11-2012, 20:11
آره خیلی جالبه با گروم این ارور میاد و با فایر فاکس هم یه ارور دیگه ولی با سافاری اصلا مشکلی ندارم.

مشکل اگه از مرورگره چطور باید حل کنم ؟ من فکر میکنم از اینترنتمه

من جای شما بودم مرور گرایی که مشکل داشتنو کلا آنیستال میکردم... کلا فایلای باقیمونده هم دلت میکردم... بعد از نو نصب میکردن... اگه درست نشد... ویندوزمو پاک میکردم ویندوز نو نصب میکردم....

vahid03
13-11-2012, 22:08
درود.

من اینترنت رو چک کردم وحید جان ؛ این مشکل رو گویا کسانی داشتند که نمیتونستند به وردپرسشون وصل بشند. حالا نمیدونم مشکل شما تا چقدر شبیه به اون هستش.

وردپرس ندارم ولی سیستم دیگه استفاده میکنم که اغلب با اون مشکل پیدا میکنه سیستم ویبولتین.

حالا هم از سافاری استفاده میکنم که مشکل با این مرورگر رفع شده ببینیم در آینده چی میشه.

Lord Farshad
13-11-2012, 22:14
حالا وحید جان ، من اونطوری که اونا مشکلشون رو با ورد پرس حل کرده بودند ؛ میگذارم برات ، شاید به کارت بیاد داداش :

Since I have changed the settings in the user settings to [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] the problem has gone

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] set up ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])