PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات نصب و اجرا - Call of Duty: Black ops II

صفحه ها : 1 [2] 3 4

Meysam Raz
27-11-2012, 10:32
ای بابا عجب گیری کردیم
لینکی داری ازش؟

اینم ورژن 310.61 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

A.I.V.I.O
27-11-2012, 10:52
بچه ها دم همتون گرم! بازی اجرا شد و دیشب دو تا مرحله رفتم. ولی صدا نداره مرتیکه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چیکار کنم؟ :sq_11:

TheGnomonWorkshop
27-11-2012, 15:45
آقاااااااااااااا . . . من بازی رو با گرافیک پایین تموم کردم . . .
کسی فکری به حال مشکل این گرافیک وحشتناک کرده؟!
تا این بازی از چشم بیشتر از این نیوفتاده میخوام یه بار دیگه با گرافیک بالا تمومش کنم . . .
بدبختی اینجاست که پشت صحنه هاشم گرافیک پایینی دارن!

Abdolreza2012
27-11-2012, 18:56
دوستان من استیم این بازیو میخوام ممنون

Eblis 2011
27-11-2012, 19:15
دوستان من استیم این بازیو میخوام ممنون

دانلود استیم :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پست 220

karvas
27-11-2012, 22:28
سلام من بازیو که نصب کردم وقتی کلیک میکردم هیچی نمییومد استیم رو نصب و اپدیت کردم بازم هیچ اتفاقی نیفتاد تاریخ رو روی 14/11 گذاشتم هیچ روی 13/11 گذاشتم بازم هیچ روی+8 بازم هیچ تا وقتی این کرکو دانلود کردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tml
و توی پوشه اصلی بازی کپی کردم زامبی ومولتی پلیر نمیاد و اون یکی راحت اومد و باید بگم بازی منوی خیلی بی ریختی داره اصلا خوشم نیومد
نتیجه اخلاقی:دوستانی که وقتی روی ایکون بازی کلیک میکنن و هیچ اتفاقی نمیفته انقد خودشونو اذیت نکنن اول این کرکو امتحان کنن اگه نشد برن سراغ راه حل های بعدی مثل تنظیم تاریخو ساعتو اپدیت استیم وغیره...
یعنی فقط من یه بار بازی بلک اپس یک رو اورجینال خریدم بدون هیچ مشکلی بازی کردم
کالاف دیوتی 4,5,6,8,9 هرکدوم یه جور سرویسم کرد:sq_19:

mehran2190
27-11-2012, 23:33
رو همه سیستم ها باید ساعت رو تغییر داد؟

Eblis 2011
27-11-2012, 23:37
رو همه سیستم ها باید ساعت رو تغییر داد؟

من بدون تغییر ساعت و تاریخ دارم بازی میکنم .....

karvas
28-11-2012, 12:33
سلام من بازیو که نصب کردم وقتی کلیک میکردم هیچی نمییومد استیم رو نصب و اپدیت کردم بازم هیچ اتفاقی نیفتاد تاریخ رو روی 14/11 گذاشتم هیچ روی 13/11 گذاشتم بازم هیچ روی+8 بازم هیچ تا وقتی این کرکو دانلود کردم
و توی پوشه اصلی بازی کپی کردم زامبی ومولتی پلیر نمیاد و اون یکی راحت اومد و باید بگم بازی منوی خیلی بی ریختی داره اصلا خوشم نیومد
نتیجه اخلاقی:دوستانی که وقتی روی ایکون بازی کلیک میکنن و هیچ اتفاقی نمیفته انقد خودشونو اذیت نکنن اول این کرکو امتحان کنن اگه نشد برن سراغ راه حل های بعدی مثل تنظیم تاریخو ساعتو اپدیت استیم وغیره...
یعنی فقط من یه بار بازی بلک اپس یک رو اورجینال خریدم بدون هیچ مشکلی بازی کردم
کالاف دیوتی 4,5,6,8,9 هرکدوم یه جور سرویسم کرد:sq_19:
مشکل جدید :تو مرحله افغانستان وقتی از پله میرم بالای اون خرابه با ارپی جی اون نفربرو بزنم صفحه سیاه میشه سیو هم به .... میره دوتامرحله هم برمیگرده عقب:sq_11:
ویرایش شد:ما که سیو کاملشو دانلود کردیم برای این مسغره بازیایی که درمیاره میزاریم کسی خواست امتحان کنه حجمشم کمه 141کیلوبایت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] zip

kaktuz
28-11-2012, 13:50
سلام دوستان
کرکی چیزی نیومده که بهش بخش زامبی رو هم بازی کرد؟!!

jr07
28-11-2012, 16:09
سلام دوستان
کرکی چیزی نیومده که بهش بخش زامبی رو هم بازی کرد؟!!

یه آپدیت اسکیدرو اومده که مود زامبی رو باز می کنه
ستاره رو بردار

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*ownloadha.com/1389/08/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%81%D9%88%D9%82-%D8%A7%D9%84%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C-call-of-duty-black-ops/ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hiiva1
28-11-2012, 17:38
سلام

من بازیو میتونم باز کنم صدا ندارم.

چیکارش کنم؟ تنضیمات بازیم ایرادی نداره.

Legacy's
28-11-2012, 18:17
فکر کنم مشکل من از این بود که فایل steam نصب نبوده.

karvas
28-11-2012, 18:33
من یه کرک دانلود کردم حجمش 35 مگ بود بعدش صدا قطع شد با یه کرک 5 مگابایتی دانلود کردم با اون درست شد

اینو امتحان کن

p_p_k
28-11-2012, 19:11
ذبچه ها وقتی بازیرو نصب کردم اول این ارورو داد...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد کرک اسکیدرو رو ریختم که این ارور داد.... تاریخم تغییر میدم ....... استیمم اپدید کردم... نمیدونم دیگه چیکار کنم......

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بچه ها من یه هفتست درگیر این ارورم.... کسیم جوابمو نمیده.... یعنی کسی مشکل منو نداشته؟؟؟؟؟/

من این ارورو چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

Abdolreza2012
28-11-2012, 19:20
دانلود استیم :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پست 220 این استیم فقط برای بازی call of duty هست؟

Eblis 2011
28-11-2012, 19:33
این استیم فقط برای بازی call of duty هست؟

خیر .... برای همه ی بازی هایی که نیاز به استیم دارن جواب میده مثل هیتمن .....

Abdolreza2012
28-11-2012, 19:53
خیر .... برای همه ی بازی هایی که نیاز به استیم دارن جواب میده مثل هیتمن ..... برای بازی MEDAL OF HONOR جواب میده؟

Eblis 2011
28-11-2012, 19:55
برای بازی MEDAL OF HONOR جواب میده؟

اگه در جزئیات نصب بازی ذکر شده باشه و یا نیازی به استیم باشه با نصب همین استیمی که برای کال آف دیوتی انجام دادی میتونی اون بازی رو هم اجرا کنی .....

aban366
28-11-2012, 20:12
سلام
اقا من تا الان با استیم بازی نکردم
وقتی استیم رو میزنی باید اکانت رو بسازی بعدش لاگین کنی بعد باید چیکار کنی؟
یعنی این بازی باید حتما استیم رو لاگین کنی تا بازی کنی؟ خودشم که بعد اکسترکت دیگه نیازی به نصب نبودش چیکار کنم؟از میهن دانلود ،دانلود کرده بودم

Khan gholi
28-11-2012, 20:29
سلام

من بازیو میتونم باز کنم صدا ندارم.

چیکارش کنم؟ تنضیمات بازیم ایرادی نداره.
.
برو قسمت settings.sound device چند تا گزینه داره عوض کن ببین کدومش صدا رو برات میاره.مثلا اگه حالت Speaker SB Audigy به حالت SB Audigy] تغییرش بده ببین درست میشه

Iman-Emperatour
29-11-2012, 01:16
سلام
اقا من تا الان با استیم بازی نکردم
وقتی استیم رو میزنی باید اکانت رو بسازی بعدش لاگین کنی بعد باید چیکار کنی؟
یعنی این بازی باید حتما استیم رو لاگین کنی تا بازی کنی؟ خودشم که بعد اکسترکت دیگه نیازی به نصب نبودش چیکار کنم؟از میهن دانلود ،دانلود کرده بودم

سلام
لازم نیست تو استیم اکانت بسازین و یا بازی رو اجرا کنید! فقط نصبش کنید و در ضمن گرافیکتون اپدیت باشه و کرک سالم رو در محل بازی ریخته باشید
موفق باشید

hobgoblin
29-11-2012, 09:24
دوستان سلام

من می خوام این بازی رو روی سیستمی نصب کنم که امکان دسترسی به اینترنت نداره. یعنی نمی تونم استیم رو نصب کنم چون هر جا برای دانلود دیدمش یه اینستالر داره و برای نصب باید به اینترنت دسترسی داشته باشی. حالا آپدیت شدنش که بماند.

کسی راه حلی سراغ داره؟

Meysam Raz
29-11-2012, 10:50
دوستان سلام

من می خوام این بازی رو روی سیستمی نصب کنم که امکان دسترسی به اینترنت نداره. یعنی نمی تونم استیم رو نصب کنم چون هر جا برای دانلود دیدمش یه اینستالر داره و برای نصب باید به اینترنت دسترسی داشته باشی. حالا آپدیت شدنش که بماند.

کسی راه حلی سراغ داره؟
میتونید از اینجا دانلود کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و روی اون سیستم نصبش کنید
نیازی به آپدیت هم نیست

aloo00che
29-11-2012, 12:10
دوستان بازی برا من اجرا میشه
ولی هیچ گرینه ای نداره که من بتونم روش کلیک کنم و برم تو بازی
قسمت Muliplayer مثل اینکه خاموشه
Directx 11
کارت گرافیک
استیم
همه چی نصبه، الکی به اینا گیر ندین ( من خودم MW2 رو با استیم بازی میکردم )
راستی تو قسمت Option که میری میزنه Loading تموم هم نمیشه :sq_10:

aban366
29-11-2012, 12:17
دوستان بازی برا من اجرا میشه
ولی هیچ گرینه ای نداره که من بتونم روش کلیک کنم و برم تو بازی
قسمت Muliplayer مثل اینکه خاموشه
Directx 11
کارت گرافیک
استیم
همه چی نصبه، الکی به اینا گیر ندین ( من خودم MW2 رو با استیم بازی میکردم )
راستی تو قسمت Option که میری میزنه Loading تموم هم نمیشه :sq_10:
خوب دوست عزیز حالا چرا عصبانیتت رو رو سر ما خالی میکنی؟
دوست من با این توضیحاتتون صد در صد مشکل از کرکی هستش که دارین استفاده میکنیم
کرک rapper یا اسکاردورل با اپدیت یک و دوش رو بریز حله
پست زحمت بکش در صفحات قبل بگرد هر دو لینکشون هست

Amin4All
29-11-2012, 13:33
سلام.
بازی من 4 دیسک بود .باید کپی میشد رو هم .
بازی اجرا شد .
فرداش که اجراش کردم ارُر داد . (همون DONT SENT تو XP )
مشکل چیه ؟

aloo00che
29-11-2012, 13:40
خوب دوست عزیز حالا چرا عصبانیتت رو رو سر ما خالی میکنی؟
دوست من با این توضیحاتتون صد در صد مشکل از کرکی هستش که دارین استفاده میکنیم
کرک rapper یا اسکاردورل با اپدیت یک و دوش رو بریز حله
پست زحمت بکش در صفحات قبل بگرد هر دو لینکشون هست

امید جون من تاحالا 200 مگابایت کرک دانلود کردم ولی درست نشده
شما زحمت بکش با یاهو ت بیا بالا من بهت Team Viewer میدم، ثواب هم داره.
امام علی (ع) فرمودند:
هر که به آلوچه کمک کرد دنیا و آخرت را برای خودش خریده است :sq_22:

karvas
29-11-2012, 14:23
سلام.
بازی من 4 دیسک بود .باید کپی میشد رو هم .
بازی اجرا شد .
فرداش که اجراش کردم ارُر داد . (همون DONT SENT تو XP )
مشکل چیه ؟

تاریخ کامپیوترو یه روز برگردون عقب

karvas
29-11-2012, 14:30
امید جون من تاحالا 200 مگابایت کرک دانلود کردم ولی درست نشده
شما زحمت بکش با یاهو ت بیا بالا من بهت Team Viewer میدم، ثواب هم داره.
امام علی (ع) فرمودند:
هر که به آلوچه کمک کرد دنیا و آخرت را برای خودش خریده است :sq_22:
بازی رو پاک کن ذوباره نصب کن استیم رو نصب کن (احتیاج به لاگین این قرطی بازیا نداره )تاریخو ساعتو درست کن برا بعضیا 14/11 جواب میده برا بعضیا 13/11 جی ام تی رو بزار +8 BEIJING......HONG KONG اون کرک که من گذاشتم هم برا من راه افتاد هم دوستم اگه دانلودش کردی بریز بلکه اگه خدا بخواد درست شه اگه با این کارا درست نشد خودتو اذیت نکن بیخیال شو برو گیم نت بازی کن
:sq_24:

titanium_zarin
29-11-2012, 15:47
من بازی رو نصب کردم استیم رو هم نصب و آپدیت کردم آخرین کرک v2 رو هم نصب کردم بازی رو اجرا میکنم بعد اول بازی که هنوز فیلماشه از بازی خارج میشه
این رو میده

کسی میدونه مال چیه ؟
آخرین ورژن کارت گرافیک نصب کردم

منم این مشکل رو دارم ...
تاریخ رو بکشم عقب حله ؟؟

ALt3rnA
29-11-2012, 15:54
بچه ها کرک زامبی نیومد ؟

aloo00che
29-11-2012, 17:09
دوستان هر کسی بتونه کاری کنه که بازی برای من درست بشه، بهش کارت شارژ میدم. جدی میگم :sq_2:

در ضمن Team Viewer هم بهش میدم که هر کاری دلش بخواد بکنه

مشکل من:
هر چی پچ و کرک تو نت بوده رو دانلود کردم ولی جواب نداده. MP , SP , ZM هر سه اجرا میشه ولی تو بازی نمیره. استیم هم دارم. کارت گرافیک + Directx هم نصب هست.

Eblis 2011
29-11-2012, 17:38
دوستان هر کسی بتونه کاری کنه که بازی برای من درست بشه، بهش کارت شارژ میدم. جدی میگم :sq_2:

مشکل من:
هر چی پچ و کرک تو نت بوده رو دانلود کردم ولی جواب نداده. MP , SP , ZM هر سه اجرا میشه ولی تو بازی نمیره. استیم هم دارم. کارت گرافیک + Directx هم نصب هست.

آخ جون ... وقتی پای شارژ در میون باشه من پایه ام :sq_2: حالا چند تومنی ؟ :sq_25:

آی دی بنده رو ادد کن شب ساعت 11بیا نت برات حلش کنم .....

golmohammadi
29-11-2012, 18:21

مشکل من:

مال من خرابه
فقط تونستم 2 مرحله برم
فکر کنم شما یه بازی سالم از اینترنت بخرین سریعتر میتونین به هدفتون برسین

t-38
29-11-2012, 18:41
سلام دوستان

درایور گرافیک مورد نیاز برای این بازی برای کارتهای سری 4000 ati باید چه نسخه ای باشه ؟ catalyst 12.11 که از این کارتها پشتیبانی نمیکنه ؟؟

Eblis 2011
29-11-2012, 18:53
مال من خرابه
فقط تونستم 2 مرحله برم
فکر کنم شما یه بازی سالم از اینترنت بخرین سریعتر میتونین به هدفتون برسین

[/SIZE]

خداییش نمیخوام از جایی یا کسی تبلیغ کنم ولی اگه بازی رو دانلود میکنید از سایت میهن دانلود بگیرید ..... چون خودم چند سالی میشه فقط بازی ها رو دانلود میکنم و از همین سایت میگیرم و همیشه هم بدون کوچکترین اخطاری وارد بازی میشم بدون هیچ مشکل خاصی ..... همیشه هم آخرین درایورهای سخت افزاری رو سیستمم نصبه و ویندوزم هم آپدیت آپدیته ...

الان بازی های زیر رو دانلود کردم بدون مشکل نصب کردم و بازی میکنم :

Hitman Absolution
Need for Speed Most Wanted
Black ops2
PES2013
و ......

karvas
29-11-2012, 19:23
فوز دله همتون از 18 تا مرحله 11 تا شو تموم کردم :31::27::21::27:حالا هی کرک دانلود کنید هی کرک دانلود کنید
درمورد مرحلها سوالی داشتید در خدمتم
رفتم باقی مرحله ها رو بازی کنم بای بای

aloo00che
29-11-2012, 19:28
خداییش نمیخوام از جایی یا کسی تبلیغ کنم ولی اگه بازی رو دانلود میکنید از سایت میهن دانلود بگیرید ..... چون خودم چند سالی میشه فقط بازی ها رو دانلود میکنم و از همین سایت میگیرم و همیشه هم بدون کوچکترین اخطاری وارد بازی میشم بدون هیچ مشکل خاصی ..... همیشه هم آخرین درایورهای سخت افزاری رو سیستمم نصبه و ویندوزم هم آپدیت آپدیته ...

الان بازی های زیر رو دانلود کردم بدون مشکل نصب کردم و بازی میکنم :

Hitman Absolution
Black ops2
PES2013
و ......

HitM4N@AmeriteCh.NeT
من مدت ها پیش اددت کردم اگه یادت باشه گفتی شب بیا :sq_20:
ادد کن جیگرم بهت وب هم میدم :sq_13:

mehsan66
29-11-2012, 20:01
بالخره یک کرک جواب داد روی بازی ولی خب گرافیکش خیلی پایینه...تنظیمات بازی هم رفتم درست نشد..کسی می دونه مشکل از کجاست؟

karvas
29-11-2012, 22:28
بالخره یک کرک جواب داد روی بازی ولی خب گرافیکش خیلی پایینه...تنظیمات بازی هم رفتم درست نشد..کسی می دونه مشکل از کجاست؟

پس روی سیستم شما هم اینطوریه فکر کردم فقط رو سیستم من خیلی گرافیکش پایینه مدرن وارفار2 رو سیستم من خیـــــــــــــــــــــــ ــــــلی گرافیکش بهتر بود

mehsan66
29-11-2012, 22:46
پس روی سیستم شما هم اینطوریه فکر کردم فقط رو سیستم من خیلی گرافیکش پایینه مدرن وارفار2 رو سیستم من خیـــــــــــــــــــــــ ــــــلی گرافیکش بهتر بود

زیاد بازی نمی کنم..ولی مکس پین 3 و فیفا 13 و ماست وانتد 2 که نصب کردم اینجوری نیستن...این خیلی داغونه

Air Born
29-11-2012, 23:01
سلام
مال من خطای دایرکت ایکس میده در حالیکه دایرکت توی دی وی دی بازی رو نصب کردم.کسی راه حلی بلده؟

Eblis 2011
29-11-2012, 23:06
سلام
مال من خطای دایرکت ایکس میده در حالیکه دایرکت توی دی وی دی بازی رو نصب کردم.کسی راه حلی بلده؟

یه عکس از خطا بده ببینم .....

tato2
30-11-2012, 09:56
دوستان من اون مرحله که خانم رئیس جمهور رو سوار ماشین میکنی بعد یه کامیون میاد میزنه بهت گیر کردم.
مشکلم اینه که اومدم بیرون از بازی حالا میخام برم دموشو نشون میده بعد صفحه سیاه میشه.
لطفا کمک کنید.
تمام کرک هارو هم تست کردم.
ازلحاظ آپدیت ها هم مشکل ندارم.

saman_s755
30-11-2012, 15:38
سلام

دوستان وقتی رو آیکن بازی کلیک میکنم این ارور میاد

همه کرک ها و... تست کردم

Legacy's
30-11-2012, 17:21
سلام

دوستان وقتی رو آیکن بازی کلیک میکنم این ارور میاد

همه کرک ها و... تست کردم

از لینک زیر دانلودش کن و بریز توی پوشه ی نصب بازی.
53KB

ahmadhossein
30-11-2012, 18:00
ای داد ای هوار من بازی رو ازهمین پی سی ورد گرفتم چند روز طول کشید وقتی اکسترکت کردم ارور سی ار سی داد همگی رو ریپیر کردم ولی بازم موقع اکسترکت کردن این ارور رو میده مدیر کجایی تو رو خدا جواب منو بده. CRC failed in the encrypted file Call.of.Duty.Black.Ops.2\Call.of.Duty.Black.Ops.2. iso (wrong password ?):sq_21:

mehdy.z
30-11-2012, 20:11
ای داد ای هوار من بازی رو ازهمین پی سی ورد گرفتم چند روز طول کشید وقتی اکسترکت کردم ارور سی ار سی داد همگی رو ریپیر کردم ولی بازم موقع اکسترکت کردن این ارور رو میده مدیر کجایی تو رو خدا جواب منو بده. CRC failed in the encrypted file Call.of.Duty.Black.Ops.2\Call.of.Duty.Black.Ops.2. iso (wrong password ?):sq_21:
اگه فایلها پسوورد داشته احتمالا پسورد رو داری اشتباه میزنی وگرنه احتمالا فایلهای فشرده شده رو درست نتونستی تعمیر کنی!!...البته مشکل از شما هم نیست کلا فایلهای فشرده شده مشکل تعمیر میشن!!!!

D_z_z
30-11-2012, 21:55
سلام.این steam نسخه ای نداره که نیاز به آپدیت نداشته باشه؟ یکی از دوستان تو صفحه های قبل گذاشتن ولی اونم باز آپدیت میخواس.من میزارم برا آپدیت رو 0 گیر میکنه.

Farshid_B
30-11-2012, 22:04
سلام دوستان.
من بازی رو با کرک اسکیدرو بدون مشکل اجرا کردم. ولی توی مرحله ای که نقش Menendez بازی می کنیم یهو کرش می کنه و صفحه سیاه میشه. کرک فیکس و آپدیت ها رو نصب کردم، درست نشد. لطفا راهنمایی کنید. مرسی.

Zed.bazi
30-11-2012, 23:15
سلام دوستان
میشه بگین چطور میشه گرافیک رو اپیدت کرد ؟ لینک دانلود میدین ؟ + آموزشش ؟

Microsoft Windows
01-12-2012, 00:10
سلام دوستان

این سوال منم هست ,گرافیک بازی خیلی تو اعصابه.:sq_3:

D_z_z
01-12-2012, 00:11
سلام.این steam نسخه ای نداره که نیاز به آپدیت نداشته باشه؟ یکی از دوستان تو صفحه های قبل گذاشتن ولی اونم باز آپدیت میخواس.من میزارم برا آپدیت رو 0 گیر میکنه.

titanium_zarin
01-12-2012, 00:29
دوستان من توی یکی از مرحله ها همینجوری میمونه تصویر ...دیگه کار نمیکنه ولی اهنگ پخش میشه ...
رتهی داره درستش کنم ؟؟

Abdolreza2012
01-12-2012, 00:58
سلام
من این بازیو نصب کردم
وقتی از بازی خارج میشم این ارور رو میده
کسی میدونه مشکل چیه؟

Eblis 2011
01-12-2012, 01:07
سلام
من این بازیو نصب کردم
وقتی از بازی خارج میشم این ارور رو میده
کسی میدونه مشکل چیه؟

مال منم همین اخطارو میده .... مهم نیست ... چون ربطی به بازی و اجراش نداره ... فقط زمان خارج شدن از گیم نمایان میشه

سلام دوستان

نرم افزار slimdriver رو نصب کن بعد اسکن کن ... لیست آپدیت های سخت افزارتو میاره بعد از لیست گرافیکت رو آپدیت کن .

دوستان من توی یکی از مرحله ها همینجوری میمونه تصویر ...دیگه کار نمیکنه ولی اهنگ پخش میشه ...
رتهی داره درستش کنم ؟؟

شما گرافیکتون رو آپدیت کنید شاید درست شه ..... استیم نصب دارین ؟ اگه اره آپدیتش کن ...

از این استیم استفاده کن ... زمان آپدیت شدن با نت کار نکن و چیز دیگه ای هم آپدیت نکن ...

سلام دوستان.
من بازی رو با کرک اسکیدرو بدون مشکل اجرا کردم. ولی توی مرحله ای که نقش Menendez بازی می کنیم یهو کرش می کنه و صفحه سیاه میشه. کرک فیکس و آپدیت ها رو نصب کردم، درست نشد. لطفا راهنمایی کنید. مرسی.

راه حل کلی اجرای بدون دردسر بازی رو براتون میگم : ( خودم همین روشها رو انجام دادم و موقع اجرای بازی ها هیچ مشکلی برام پیش نیومد )

1 ) آپدیت آخرین درایورهای سخت افزاری ..... نرم افزار های زیادی برای این کار وجود داره که خودم به شخصه از نرم افزار Slimdriver استفاده میکنم .

2 ) آپدیت ویندوز ===> از طریق مسیر زیر امکان پذیره ==> Start/Control panel/Update windows/check for update

3 )نصب استیم و آپدیت کردن استیم ..... میتونید از همین لینک استفاده کنید ..... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

4 ) دانلود آخرین نسخه دایرکس و Microsoft NET Framework

در آخر مطمئن باشید بعد از انجام این مراحل مشکلی براتون پیش نمیاد ..... من با همین روش بازی ها زیر رو بدون هیچگونه مشکلی اجرا کردم :

PES2013
Black ops2
Hitman Absolution

و ....

A.I.V.I.O
01-12-2012, 08:30
استیم آپدیت نمیخواد، چم اگه بازی با استیم آپدیت نشده کار نکنه، با استیم آپدیت شده هم کار نمیکنه. استیم تنها نیاز داره که ریخته بشه رو سیستمتون. اگه استیم رو ریختین و کار نکرد، دنبال راه های دیگه بگردید و به آپدیت کردن استیم نیندیشید.

برا من یه ارور میده، اونجایی که باید از President محافظت کنیم، پس از اینکه PMC ها رو میکشیم، سوار ماشین میشیم و در میریم؛ یه جا یه تریلی سرخ رنگ میخوره به ماشین و بازی کرش میکنه. کرک نو برای این نیومده؟

Abolfazl_Real
01-12-2012, 13:10
دوستان سلام
تو رو خدا کمکم کنید....
من چند روز پیش ویندوزم سون بود بازی رو بدون مشکل نصب و اجراش میکردم
ولی وقتی ویندوز 8 رو نصب کردم بازی رو که اجراش میکنم صفحه سیاه میشه و ارور زیر رو میده :

من توی ویندوز 8 با هیچ بازی دیگه ای مثل Darksiders II - pes 2013 و... هیچ مشکلی ندارم ولی این کال اف دیوتی پدرمو دراورده...
درایورهام هم همه آپدیتند
توروخدا کمککککککککککککککککککککککک ................!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Abolfazl_Real
01-12-2012, 14:41
دوستان دوباره سلام
یه خبر خوش
کرک جدید بازی هم اوم که مشکلات اجرا نشدن و... از جمله مشکل خودم رو هم برطرف کرده
اینم لینک دانلودش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] o w n l o a d h a.com/abbas/2012/10/Call%20of%20Duty%20Black%20Ops%20II/Call%20of%20Duty%20Black%20Ops%20II%20Single%20Pla yer-Proper%20Crack%20([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) o w n l o a d h a.com).zip

فاصله ها پاک شود

D_z_z
01-12-2012, 14:58
داداش این چه لینک گذاشتنیه! هر کاری میکنم درست نمیشه

Eblis 2011
01-12-2012, 15:04
داداش این چه لینک گذاشتنیه! هر کاری میکنم درست نمیشه

از این لینــک استـفـاده کـــن ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] yer-Proper%20Crack.zip

saman_s755
01-12-2012, 16:03
سلام

دوستان این ارور مال چیه؟

Zed.bazi
01-12-2012, 16:15
دوستان دوباره سلام
یه خبر خوش
کرک جدید بازی هم اوم که مشکلات اجرا نشدن و... از جمله مشکل خودم رو هم برطرف کرده
اینم لینک دانلودش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] o w n l o a d h a.com/abbas/2012/10/Call%20of%20Duty%20Black%20Ops%20II/Call%20of%20Duty%20Black%20Ops%20II%20Single%20Pla yer-Proper%20Crack%20([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) o w n l o a d h a.com).zip

فاصله ها پاک شود
خیلی خیلی ممنون
عالی رفتم دانلود کردم با این دیگه نیازی به چیزی نیست و راحت بازی ب دون مشکل هست ...:sq_20:

Microsoft Windows
01-12-2012, 17:40
این ارور چیه وقی میخوام اجرا کنم میاد همه چی رو هم ریختم هم کرک جدید هم آپدیت
رو ویندوز 8 کار میکرد ولی اینجا نمیدونم کجای کارم اشکال داره:sq_3:

Eblis 2011
01-12-2012, 18:27
این ارور چیه وقی میخوام اجرا کنم میاد همه چی رو هم ریختم هم کرک جدید هم آپدیت
رو ویندوز 8 کار میکرد ولی اینجا نمیدونم کجای کارم اشکال داره:sq_3:

فایل زیر را دانلود و در این مسیر کپی کن : C:\Windows\System32

aloo00che
01-12-2012, 18:32
دوستان دوباره سلام
یه خبر خوش
اینم لینک دانلودش:

فاصله ها پاک شود

ممنون دوست عزیز
ولی فقط SP بالا میاد و هنوز Zombie و Multi بالا نمیاد

saeedsh7j
01-12-2012, 20:24
با اومدن این کرک باید منتظر نسخه بلک باکس باشیم

Legacy's
02-12-2012, 05:21
دوستان دوباره سلام
یه خبر خوش
اینم لینک دانلودش:

فاصله ها پاک شود
اینجوری که پدر آدم درمیاد لینک رو اصلاح کنه. مخصوصاً که خود فوروم هم لینکهای طولانی رو خراب میکنه مثلاً Player رو توی ادرس بالا بصورت Pla yer نوشته و باعث شد اول فکر کنم که لینکت خرابه.
سایتهای tiny رو برای همین وقتها ابداع کردند!
ضمن تشکر از آقای Abolfazl_Real
دوستان از لینک زیر دانلود کنید:

ahmadhossein
02-12-2012, 10:18
خب پسر خوب من جواب خواستم تازه اونقدرم متوجه هستم که پسورد رو درست وارد کنم فایلارو که میذارم روی اکسترکت کردن تا14 درصد یا بیشتر میره جلو بع ارور رو میده.ناراحتیم ازینه که کلی وقت صرف کردم واعتماد کردم به این سایت که بازی سالمه اما خرابه.چرا اول تست نمیکنن بعد بزارن برای دانلود.مدیرکه معلوم نیست کجاست جواب نمیده:sq_11:

Eblis 2011
02-12-2012, 14:41
اینجوری که پدر آدم درمیاد لینک رو اصلاح کنه. مخصوصاً که خود فوروم هم لینکهای طولانی رو خراب میکنه مثلاً Player رو توی ادرس بالا بصورت Pla yer نوشته و باعث شد اول فکر کنم که لینکت خرابه.
سایتهای tiny رو برای همین وقتها ابداع کردند!
ضمن تشکر از آقای Abolfazl_Real
دوستان از لینک زیر دانلود کنید:

عزیز من اگه دقت کرده باشی من همین لینکو تو حسابم براتون آپ کردم ....

از این لینــک استـفـاده کـــن ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] yer-Proper%20Crack.zip)

aloo00che
02-12-2012, 15:49
این بازی هم دردسر شده ها
تو قسمتی که اسب میفته جلوی تانک باید چی کار کنیم ؟ من موسم خراب شد دیگه :sq_2:

میگه:
Hold Right Click & Left Click To scape

ولی هر کاری میکنم نمیشه :sq_12:

Eblis 2011
02-12-2012, 19:52
این بازی هم دردسر شده ها
تو قسمتی که اسب میفته جلوی تانک باید چی کار کنیم ؟ من موسم خراب شد دیگه :sq_2:

میگه:
Hold Right Click & Left Click To scape

ولی هر کاری میکنم نمیشه :sq_12:

اول راست کلیک کن و نگه دار بعدش کلیک چپ رو بزن و نگه دار ...... نیازی به زدن نیست

فقط کلیک راست و کلیک چپ رو به ترتیب نگه دار تا اسب پاشه :sq_8:

jalal/a
02-12-2012, 19:58
سلام.برای من اصلا نصب نمیشه.تو extract یکی از پارتا میمونه و دیگه باید اکستراکتشو کنسل کرد.از چی میتونه باشه؟

jalal/a
02-12-2012, 20:03
سلام.برای من اصلا نصب نمیشه.تو extract یکی از پارتا میمونه و دیگه باید اکستراکتشو کنسل کرد.از چی میتونه باشه؟

Eblis 2011
02-12-2012, 20:41

احتمالا پارت به درستی دانلود نشه .... اگه هم خریدی بازی رو اون پارت بازی مشکل داره ....

meab
03-12-2012, 11:06
سلام
من لپتاپم دو گرافیکه هست اما این بازی روی گرافیک اصلیم (جی فورس) بالا نمیاد و روی اون یکی که داغونه (اینتل اچ دی 3000) بالا میاد
درایور هردوتاشم آپدیته
باید چیکار کنم ؟؟؟ :(

Eblis 2011
03-12-2012, 11:18
سلام
من لپتاپم دو گرافیکه هست اما این بازی روی گرافیک اصلیم (جی فورس) بالا نمیاد و روی اون یکی که داغونه (اینتل اچ دی 3000) بالا میاد
درایور هردوتاشم آپدیته
باید چیکار کنم ؟؟؟ :(

کارت گرافیک Geforce گزینه ای تحت عنوان Customize which Programs use GPU داره که به صورت دستی براش تعریف میکنید چه برنامه هایی از GPU استفاده کنه .
و با راست کلیک روی هر برنامه ای گزینه با عنوان Run With Graphics Processor هم داره .

قاعدتاً ATI هم گزینه ای مشابه این باید داشته باشه .
شما برنامه هایی که در TaskBar باز هستند رو چک کنید اگر نبود در کنترل پنل باید باشه .
ظاهراً دو گزینه Fix و Dynamic هم داره که درحالت Dynamic به صورت اتوماتیک بین دو گرافیک سوئیچ میکنه و در حالت Fix به صورت پیشفرض ATI فعال میشه .

meab
03-12-2012, 12:16
کارت گرافیک Geforce گزینه ای تحت عنوان Customize which Programs use GPU داره که به صورت دستی براش تعریف میکنید چه برنامه هایی از GPU استفاده کنه .
و با راست کلیک روی هر برنامه ای گزینه با عنوان Run With Graphics Processor هم داره .

قاعدتاً ATI هم گزینه ای مشابه این باید داشته باشه .
شما برنامه هایی که در TaskBar باز هستند رو چک کنید اگر نبود در کنترل پنل باید باشه .
ظاهراً دو گزینه Fix و Dynamic هم داره که درحالت Dynamic به صورت اتوماتیک بین دو گرافیک سوئیچ میکنه و در حالت Fix به صورت پیشفرض ATI فعال میشه .

میدونم اینو اما بازیم روی گرافیک اصلی که تنظیم میکنم صفحه سیاه میشه و چیزی نشون نمیده

Eblis 2011
03-12-2012, 12:27
میدونم اینو اما بازیم روی گرافیک اصلی که تنظیم میکنم صفحه سیاه میشه و چیزی نشون نمیده

اگه کارت گرافیکت آپدیته استیم رو نصب کن و آپدیتش کن ...... اگه درست نشد چندتا کرک دیگه رو تست کن ....

worldclass
03-12-2012, 13:07
سلام
من پارت 8 رو repair کردم اما بازهم این ارور رو میده.

parsa5564
03-12-2012, 19:10
دوستان الان بهترین و کاملترین و بی مشکل ترین کرک برای این بازی کدومه ؟

jalal/a
03-12-2012, 19:14
بردم ولی روی سیستم دوستم اکسترکت شد.در ضمن سرعت اکسترکتشم بالاتر بود

mohsenjxj
03-12-2012, 21:29
سلام دوستان لطفا کمک کنید من این بازی را گرفتم 4 تا dvd هست وقتی تو دیسک دوم به part13 میرسه دیگه ادامه نمیده چیکارش کنم؟ نمیشه قسمت مشکل دار را با حجم کمتر برای دانلود قرار بدید یا راه حل دیگه ای پیشنهاد بدید؟

mehdy.z
03-12-2012, 22:05
سلام دوستان لطفا کمک کنید من این بازی را گرفتم 4 تا dvd هست وقتی تو دیسک دوم به part13 میرسه دیگه ادامه نمیده چیکارش کنم؟ نمیشه قسمت مشکل دار را با حجم کمتر برای دانلود قرار بدید یا راه حل دیگه ای پیشنهاد بدید؟

شما اول یه ایمیج از dvd بازی بگیر و ببین بازی رو میتونی از روی ایمیج نصب کنی....
اگه جواب داد که هیچ ولی اگه جواب نداد دیگه راه حلی نداری جز اینکه به فکر یه dvd جدید باشی...
ضمنا توی هر کدوم از نسخه ها پارتهای متفاوتی وجود داره امکان اینکه part13 اون با dvd یه نسخه دیگه یکی باشه خیلی بعیده!!!

parsa5564
03-12-2012, 22:37
دوستان الان بهترین و کاملترین و بی مشکل ترین کرک برای این بازی کدومه ؟ دوستان راهنمایی کنید لطفا

mehdy.z
04-12-2012, 02:27
دوستان راهنمایی کنید لطفااین بازی از نظر کرک مشکل خاصی نداشته!!
محض اطلاع خود من الان با کرک skidrow بدون کوچکترین مشکلی دارم بازی میکنم:46:

parsa5564
04-12-2012, 07:42
این بازی از نظر کرک مشکل خاصی نداشته!! محض اطلاع خود من الان با کرک skidrow بدون کوچکترین مشکلی دارم بازی میکنم:46: کرک های اسکیدرو و فیکس اسکیدرو در پست اول همه لینک ها از کار افتاده.لطف می کنید اپلود کنید ؟

ebi_dar
04-12-2012, 10:23
مشکلات من تک تک حل شد ولی الان این ارور رو موقع اجرا میده !!! ویندوز 8

Eblis 2011
04-12-2012, 14:53
دوستانی که بازی رو دارن و استیم رو نصب کردن و درایورهاشونم آپدیته و باز هم در ورود به بازی مشکل دارن برای اجرای بازی روی آیکون بازی راست کلیک کنند و گزینه ran as administrator رو بزنن .....

drbehnam
04-12-2012, 16:24
دوستان من وقتی میخوام مرحبه بعده افغانستانو برم ارور mp_drone.d3dbsp میده و میگه که این فایله پیدا نیست؟کسی نمیدونه مشکلم چیه.؟درضمن این کرک ریپک که صفحه اول گذاشتین لینک درستشو کسی نداره همش Not founde که.

3Dmajid
04-12-2012, 18:10
بچه ها من از دانلودها بازی رو دانلود کردم ولی ستاپ نداره ! قضیه ش چیه ؟!

hasansmoke
04-12-2012, 18:13
سلام.اقا من وقتی بازی رو اجرا میکنم لوگوی اول پخش میشه و بعد موقع پخش فیلم دوم ارور زیر رو میده.لطفا کمک کنید.

quit was not requested in the main thread

Farshid_B
05-12-2012, 19:01
سلام. دوستان
من کرک proper رو ریختم توی پوشه بازی. مشکل بیرون پریدن حل شد. ولی یه مشکل دیگه پیش اومد، این که هر چی بازی رو پیش می برم و از بازی میام بیرون. دفعه بعد که وارد بازی می شم بر می گرده نقطه اول! چه کار کنم؟ خسته شدم از بس یه مرحله رو بازی کردم...
مرسی

johnkrimer
05-12-2012, 19:07
سلام اگه میشه جوابه منو بدین من بازیو ریختم کرک هم گذاشتم stream هم دانلود کردم الان داره اجرا میشه و اکنت هم ساختم وارد بازی که میشم فیلم اولش میاد بعد که مینویسه skip the story کلیک چپ میکنم ولی این ارور و میده save device_pc:cannot open file for saving بعد چه ok کنی چه esc بزنی دوباره میاد منو ی اول بازی وقتی از بازی میاد بیرون این ارور و میده unhandled exception caught time zone رو هم درست کردم کمک کنید چیکار کنم مرسی

Microsoft Windows
06-12-2012, 13:23
دوستان این ارور چیه بعد از مرحله افغانستان میاد انگار میگه مپ رو پیدا نکرده.

worldclass
06-12-2012, 16:02
سلام
موقع اجرا کردن بازی این ارور رو میگیرم.

بعضی وقت ها هم این ارور

مشکل چیه ؟

punisher3
06-12-2012, 16:46
آپدیت آفلاین steam وجود نداره؟
خونه نت ندارم چطوری اپدیت کنم؟

kaveh0181
06-12-2012, 20:14
دوستان من تو یه مرحله دقیق نمیدونم یا 3 یا 4 که داریم با اسب میریم از جلو تانک ها میان بعد ما جلوی اون تانک دو لوله میفتیم باید اسب رو بلند کنیم!چجوری باید اسب رو اونجا بلند کرد!؟من نمیتونم!یکی راهنمایی کنه!؟

Microsoft Windows
06-12-2012, 20:38
دوستان من تو یه مرحله دقیق نمیدونم یا 3 یا 4 که داریم با اسب میریم از جلو تانک ها میان بعد ما جلوی اون تانک دو لوله میفتیم باید اسب رو بلند کنیم!چجوری باید اسب رو اونجا بلند کرد!؟من نمیتونم!یکی راهنمایی کنه!؟

باید راست کلیک و چپ کلیک رو با هم نگه داری نباید پشت سرهم بزنی.

Microsoft Windows
06-12-2012, 21:00
آپدیت آفلاین steam وجود نداره؟
خونه نت ندارم چطوری اپدیت کنم؟
من بازی رو نصب کردم کرک جدید رو از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] o w n loadha.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] o w n loadha.com) گرفتم ریختم steam هم فقط نصب کردم آپدیتش هم نکردم بازی اجرا شد.

alt f4
07-12-2012, 01:47

Eblis 2011
07-12-2012, 16:15

سلام
شما فایل زیر رو دانلود کن و به این مسیر بریز : C:\Windows\System32

p_p_k
07-12-2012, 19:43
ذبچه ها وقتی بازیرو نصب کردم اول این ارورو داد...

بعد کرک اسکیدرو رو ریختم که این ارور داد.... تاریخم تغییر میدم ....... استیمم اپدید کردم... نمیدونم دیگه چیکار کنم......

بچه ها بگین این ارورا ماله چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

هر کدوم از ارورارو که میتونین درستکنین بهم بگین..... اولی یا دومی....

Meysam Raz
07-12-2012, 20:33
یک بار که به صورت اتفاقی چند لحظه بازیم به نت وصل شد موقعی که خواستم بازی رو دوباره اجرا کنم اروری شبیه ارور اول گرفتم متاسفانه متنش یادم نیست
اما با پاک کردن کامل بازی مشکلم حل شد

Microsoft Windows
07-12-2012, 20:48

کسی نیست بگه چجوری این مشکل رفع میشه؟
تو داخل بازی این ارور میاد.

aban366
07-12-2012, 21:07
سلام
دوستان اول ممنون میشم بگین سیو بازی کجا هستش؟
دوم تو اون قسمت افغانستان که با اسب جلو تانک بلند میشی میری مرحله بعد از انفجار تانک که یارو رو دستگیر میکنی رو صندلی بسته هستش باید دکمه Fرو بزنی که یکی به یارو شلیک میکنه که اطرافیان همه اسلحه هاشون رو به طرف ما میگیرن بعدش دیگه هیچی نمیشه کرد و فقط اطراف رو میشه نگاه کرد؟باید چیکار میکردم؟F رو نگه میداشتم یا تند تند میزدم یا نه یه باگه و مشکل از کرک هستش؟

Microsoft Windows
07-12-2012, 23:55
سلام
دوستان اول ممنون میشم بگین سیو بازی کجا هستش؟
دوم تو اون قسمت افغانستان که با اسب جلو تانک بلند میشی میری مرحله بعد از انفجار تانک که یارو رو دستگیر میکنی رو صندلی بسته هستش باید دکمه Fرو بزنی که یکی به یارو شلیک میکنه که اطرافیان همه اسلحه هاشون رو به طرف ما میگیرن بعدش دیگه هیچی نمیشه کرد و فقط اطراف رو میشه نگاه کرد؟باید چیکار میکردم؟F رو نگه میداشتم یا تند تند میزدم یا نه یه باگه و مشکل از کرک هستش؟

سیو بازی تو پوشه player اگه اشتباه نکنم
احتمالا باگه بعد از این که میگیرنتون با ماشین میبرن ولتون میکنن تو بیابون .کرکتو عوض کن آپدیت بازی رو از سایت دانلودها دانلود کن و بریز شاید درست بشه ماله من دقیق نمیره چپتر بعدی ارور میده رفته تو اعصابم.

deltach
08-12-2012, 13:40
وقت بخیر
نمیدونم جاش اینجاس یا نه ولی من تو این مرحله گیر کردم لطفا اگه کسی بازی کرده بگخ چجوریه قضیه ش یه هفته بیشتره اینجا موندم هههههه آخه ما رو چه به تکنولوژی جاسوسی با عنکبوت اخه!!!

Eblis 2011
08-12-2012, 14:40
وقت بخیر
نمیدونم جاش اینجاس یا نه ولی من تو این مرحله گیر کردم لطفا اگه کسی بازی کرده بگخ چجوریه قضیه ش یه هفته بیشتره اینجا موندم هههههه آخه ما رو چه به تکنولوژی جاسوسی با عنکبوت اخه!!!

کاری نداره که .. به سمت فلش حرکت کن .... فقط مراقب باش آهسته آهسته جهت جلو رو بزنی چون عنکبوت رو هر دیواری قرار میگیره و زاویه حرکتت میچرخه و گیج میشی .... از اول برو این قسمتو آروم حرکت کن ... بعضی جاها هم باید بپری که مشخصه کجاهاس .

omidbooter
08-12-2012, 18:54
سلام به همه
من نصب کردم و داخل بازی هم میره اما یهو قفل می کنه و این ارور رو میده.من درایور گرافیکم آپدیته از لحاظ سخت اقزاری هم مشکلی ندارم .علتش چیه؟

jalal/a
08-12-2012, 20:11
سلام.ارور directx رو دارم وهمهجور شو نصب کردم ولی باز ارور میده چیکار کنم؟

jalal/a
08-12-2012, 20:18
شما اول یه ایمیج از dvd بازی بگیر و ببین بازی رو میتونی از روی ایمیج نصب کنی....
اگه جواب داد که هیچ ولی اگه جواب نداد دیگه راه حلی نداری جز اینکه به فکر یه dvd جدید باشی...
ضمنا توی هر کدوم از نسخه ها پارتهای متفاوتی وجود داره امکان اینکه part13 اون با dvd یه نسخه دیگه یکی باشه خیلی بعیده!!! چرا پارتهای13 تا 19 همه ی نسخه ها یکی هستن

parsa5564
08-12-2012, 22:36
مشکلات من تک تک حل شد ولی الان این ارور رو موقع اجرا میده !!! ویندوز 8 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد از نصب بازی ، فایل steam را نصب کرده و سپس محتویات پوشه crack را copy و در محل نصب بازی Paste کنید. اگر بازی اجرا شد ، مراحل درست اجرا شده است و اگر اجرا نشد باید تاریخ کامپیوترتان را به این شکل عوض کنید. UTC+08:00 Beijing, Chongqing, Hong Kong, Urumqi و ساعت را نیز به AM 03:00 13 November تبدیل کنید ، بازی اجرا خواهد شد. نکته: از این پس برای اجرای بازی باید همین تاریخ و ساعت را انتخاب کنید تا بازی اجرا شود.

sanmarco
08-12-2012, 22:45

|با این مشکل چه کنیم؟

Eblis 2011
09-12-2012, 00:29

|با این مشکل چه کنیم؟

فایل زیر رو دانلود کن و محتویاتش رو در این مسیر کپی کن : C:\Windows\System32

REZAt1980
09-12-2012, 02:11
این ارور رو میده.
چه باید کرد؟

mohammadld
09-12-2012, 11:31
سلام
دوستان برای من اجرا میشه
بعد از نمایش فیلم قبل شروع بازی اصلی کلا خارج میشه !!!
مشکل از کجاست و باید چه کاری انجام بدم ؟
هیچ اروری نمیده !!!

A.I.V.I.O
09-12-2012, 12:16
کرکی که توی پست شماره 203 صفحه 21 همین تاپیک هست + استیم
همین دو تا رو بریز مشکلت حل میشه. استیم هم آپدیت نمیخواد.

parsa5564
09-12-2012, 14:32
با نصب steam و کرک موجود در این لینک الان بدون هیچ مشکلی دارم بازی می کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Davood_titan
09-12-2012, 22:19
Call of Duty: Black Ops II Update 1 and 2

همانطور که انتظار می رفت با توجه به مشکلات زیادی که در اجرای بازی Call of Duty: Black Ops II وجود داشت، گروه SKIDROW آپدیت اول و دوم این بازی رو منتشر کرد. این آپدیت که جزئیاتش رو در ادامه مطلب خواهید دید، تمامی باگ ها و مشکلات بازی رو رفع میکنه.

لیست کامل تغییرات و فیکس مشکلات بازی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

راهنمای نصب:
پس از پایان دانلود، فایل دانلود شده رو از حالت فشرده خارج کنین.
سپس فایل Call.of.Duty.Black.Ops.II.Update.1.and.2.exe رو نصب کنین (در هنگام نصب آپدیت، در پنجره ای که مسیر نصب آپدیت رو سوال میکنه، مسیر نصب بازی رو بدین تا آپدیت در مسیر نصب بازی Install بشه)
سپس محتویات پوشه SKIDROW رو در مسیر نصب بازی کپی کرده و جایگزین فایل های بازی کنین.
(پوشه SKIDROW در همون پوشه ای هست که شما دانلود کردین)

دانلود با لینک مستقیم و با حجم 37 مگابایت:

من این کرک رو ریختم بازی رو اجرا میکنم بازی صدا نداره

REZAt1980
10-12-2012, 00:32

دقیقا !
برای من هم صدا نداره!!!

Dav0od
10-12-2012, 11:52
برای من با این کرک بدون هیچ مشکلی اجرا میشه اگه کارتت انویدیاس درایور 310.70 و نصب کن که حرف نداره . اونهایی هم که می گن گرافیکش خیلی بده ! اگه چشمام مشکلی پیدا نکرده باشه به نظرم گرافیکش از BO و MW3 خیلی بهتر شده ... :n16:

A.I.V.I.O
10-12-2012, 12:36
اونایی که بازیشون صدا نداره. :n18:

من هم همین جوری بودم، بدون صدا چند مرحله رو رفتم. ولی یه روز رفتم Most Wanted جدیده رو گرفتم، پس از اغینکه DirectX توی اونو نصب کردم صدای اینم درست شد. یادم نیست DirectX چی بود، خودمم الان ندارمش، بگرد از یکی که داره بگیرش. برو تو تاپیکMost Wanted از اونا بگیر.

tahaafshar
10-12-2012, 15:21
با سلام خدمت دوستان
عزیزای من میشه بگید این ارور رو چه طور باید رفعش کنم؟
ممنون

Davood_titan
10-12-2012, 20:39
من دایریکس رو نصب کردم گرافیک هم اپدیت کردم بازم مشکل صدا دارم

Microsoft Windows
10-12-2012, 20:47

کسی نیست بگه چجوری این مشکل رفع میشه؟
تو داخل بازی این ارور میاد.

?????????????????????

Davood_titan
10-12-2012, 21:18
?????????????????????

مشکلت که معلومه
نوشته اون مپ رو نداری احتمالا پاک شده باید مپ رو بریزی تو اون پوشه

Microsoft Windows
11-12-2012, 02:20
مشکلت که معلومه
نوشته اون مپ رو نداری احتمالا پاک شده باید مپ رو بریزی تو اون پوشه

من که چیزی رو پاک نکردم اصلا همچین پوشه ای وجود نداره حالا من چیکار کنم؟
اگه داری بی زحمت برام بزار.

M,ANGEL,N
11-12-2012, 11:09
با سلام خدمت دوستان
عزیزای من میشه بگید این ارور رو چه طور باید رفعش کنم؟
ممنون

مشکل منم همینه لطفا کمک کنید ...

karvas
11-12-2012, 12:15
من که چیزی رو پاک نکردم اصلا همچین پوشه ای وجود نداره حالا من چیکار کنم؟
اگه داری بی زحمت برام بزار.

توی دی وی دی بازی نگاه کن هست

moomish
11-12-2012, 12:55
slm ..man in bazio az torrent dl lardam....setupesho ke mizanam eror (the filename,directory name ,or volume label syntax is incorrect).....in setupiam ke gozashti natoonestam dl konam ...ye rahnamaeem bekonin doostan

Dav0od
11-12-2012, 13:53
من دایریکس رو نصب کردم گرافیک هم اپدیت کردم بازم مشکل صدا دارم

من تو یه بازی فانتزی مشکل صدا داشتم اسم بازی و یادم نیست ولی اخرین ورژن OpenAL و که نصب کردم مشکلم حل شد .

kaveh0181
11-12-2012, 22:05
دوستان من بازی ر. نصب کردم!
اما الان که دوباره میخوام نصب کنم!تقریبا تا 70 درصد میره بعد این ارور رو میده!وسطی رو که میزنم میگه دوباره دیویدی 1 رو بزار!

Microsoft Windows
11-12-2012, 22:42
توی دی وی دی بازی نگاه کن هست

تو dvd بازی هم نیست.

REZAt1980
12-12-2012, 01:55
اونایی که بازیشون صدا نداره. :n18:

من هم همین جوری بودم، بدون صدا چند مرحله رو رفتم. ولی یه روز رفتم Most Wanted جدیده رو گرفتم، پس از اغینکه DirectX توی اونو نصب کردم صدای اینم درست شد. یادم نیست DirectX چی بود، خودمم الان ندارمش، بگرد از یکی که داره بگیرش. برو تو تاپیکMost Wanted از اونا بگیر.

درسته.
من ماست وانتد رو نصب کردم و صدا درست شد.

M,ANGEL,N
12-12-2012, 12:58
من که قید این بازیو زدم همونطور که قید medal of honor زدم :n14:

mohsenjxj
12-12-2012, 14:14
سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید:n04:
بازی را نصب کردم وقتی میخوام وارد بازی بشم این پیام را میده چیکارکنم؟
:n13:

vahidreza2007
12-12-2012, 14:40
سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید:n04:
بازی را نصب کردم وقتی میخوام وارد بازی بشم این پیام را میده چیکارکنم؟
:n13:

این مشکل رو منم داشتم که با عوض کردن کرک و نصب اخرین ورژن نرم افزار های کمکی مربوطه و البته نرم افزار استیم مشکل حل شد . شما هم همین کار و انجام بده درست میشه

kaveh0181
12-12-2012, 17:32
دوستان من بازی ر. نصب کردم!
اما الان که دوباره میخوام نصب کنم!تقریبا تا 70 درصد میره بعد این ارور رو میده!وسطی رو که میزنم میگه دوباره دیویدی 1 رو بزار!

کسی نمیدونه مشکل من چی هست؟

mohsenjxj
12-12-2012, 18:30
این مشکل رو منم داشتم که با عوض کردن کرک و نصب اخرین ورژن نرم افزار های کمکی مربوطه و البته نرم افزار استیم مشکل حل شد . شما هم همین کار و انجام بده درست میشه
اگه ممکنه ایناییکه گفتین را اینجا قرار بدید تا دانلود کنم مخصوصا استیم و نرم افزارهای کمکی را.:n01:

mehdy.z
12-12-2012, 18:50
کسی نمیدونه مشکل من چی هست؟
شرمنده من عکسی ندیدم ولی شما برای چنین اخطاری تمام فایلهای نصبی رو بدون تغییر توی یک پوشه بریز و از روی سیستم نصب کن...فقط یادت باشه فایلهای data همپوشانی نشن!!

p_p_k
12-12-2012, 18:57
سلام. بچه ها بازی من خیلی هنگ میکنه... اعصابمو خورد کرده... نمیشه درستش کرد؟؟؟؟؟؟

بچه ها تو بعضی از مراحل که هنگ میکرد از بازی میومدم بیرون و دوباره میرفتم تو درست میشد ولی الان تو اون مرحله ای که با یه نفر دیگه داریم حرفای رائول منندز رو گوش میکنیم...... که بعدش از زیر اب میریم داخل یه اتاقک که نارنجک میندازن و دوباره میپریم تو اب...... هموت اتاقا که رفتن زیره اب....

اینجا دیگه کلا هنگ میکنه و هیچجوریم درست نمیشه...........

nois3
13-12-2012, 15:07
سلام
تازگیا وقتی‌ دمو استارت بازی که لوگو Activision میاد اول Close the Program رو میده بعد این ارور رو میده.

Soroush-S
13-12-2012, 21:36
بازی به همراه نرم افزارهای کمکی نصب کردم ولی وقتی اجراش میکنم روی یه صفحه سیاه میمونه و دیگه اجرا نمیشه - هیچ error هم نمیده

mahdi_ctr
14-12-2012, 10:03
سلام
تازگیا وقتی‌ دمو استارت بازی که لوگو Activision میاد اول Close the Program رو میده بعد این ارور رو میده.

تاریخ ویندوزت رو به قبل 13 نوامبر 2012 تغییر بده

Soroush-S
14-12-2012, 12:07
بازی به همراه نرم افزارهای کمکی نصب کردم ولی وقتی اجراش میکنم روی یه صفحه سیاه میمونه و دیگه اجرا نمیشه - هیچ error هم نمیده

من اومدم لپتاپ به تلویزیون وصل کردم حالا بازی اجرا میشه ولی صدا ندارم . لطفا یکی کمک کنه:n03:

Legacy's
14-12-2012, 13:43
من اومدم لپتاپ به تلویزیون وصل کردم حالا بازی اجرا میشه ولی صدا ندارم . لطفا یکی کمک کنه:n03:
با HDMI یا WiDi یا...؟
تنظیمات صدا (playback devices) مربوط به روش ارسال رو چک کردید یا نه؟

kaveh0181
14-12-2012, 13:48
دوستان من بازی رو نصب کردم!پچ اپدیت و کرک و همه چی رو ریختم!اول ارور میداد تو بازی نمیرفت !الان وقتی روش کلیک میکنم هیچ اروری نمیده و تو بازی نمیره منتها یه کم سرعت سیستم کم میشه!
چه جوری باید درستش کنم؟

Soroush-S
14-12-2012, 14:37
با HDMI یا WiDi یا...؟
تنظیمات صدا (playback devices) مربوط به روش ارسال رو چک کردید یا نه؟

با HDMI - توی مابقی بازیها صدا دارم فقط این بازی مشکل دارم.

YAHYA-PRO
14-12-2012, 21:20
دوستان پچ 1 و 2 بازی رو نصب کردم
بازی بدون تغیر تاریخ بالا میاد + اون قاطر:n02: بی خاصیت مرحله افغانستان دیگه گیر نمیکنه:n29:
اگه مشکلات بالا رو دارید پچ جواب میده

Microsoft Windows
15-12-2012, 16:01

همه جا رو زیر رو کردم مشکل نامعلومیه.

Soroush-S
15-12-2012, 17:24
ای بابا یکی هم جواب من بده:n23:

ALI . R
15-12-2012, 21:40
سلام . من این بازی رو از جایی گرفتم. طریقه نصبش هم فقط کپی پیست بود. تمام 4 دی وی دی رو در یک پوشه کپی کردم. حالا وقتی میخوام اجرا کنم بالا نمیاد. روش کلیک میکنم چیزی بالا نمیاد . یه کرک جدید هم دانلود کردم بازم نشد . دوستان میدونن مشکل از چیه؟ ممنون میشم :n01:

punisher3
16-12-2012, 17:46
بعد مرحله افغانستان میگه مپ رو پید نکرده چکارش باید بکنم؟
آپدیتو باید کجا نصب کنم تو پوشه بازی یا تو پوشه خاصی راهنمایی کنید

B.3.S.T
17-12-2012, 02:35
چقـــــــــــــــــــدر ضایعست اجرای بازی رو pc
چرا کرکش کردن اگه قرار بوده این همه باگ داشته باشه!
خدایـــی حالم بد شد بعد از مدتی اومدم بشینم بازی کنم :n21:
به دَرَک پاکــــش کردم اعصابم راحت شد :n02:

Arrowtic
17-12-2012, 15:06
دوستان من مرحله پاناما که Woods هستیم اولاش بازی Not Responding میشه.کرکم هم این آخرین کرک یعنی 1 و 2 که گفتن کم ترین مشکلاتو داره.

Microsoft Windows
18-12-2012, 20:02
بعد مرحله افغانستان میگه مپ رو پید نکرده چکارش باید بکنم؟
آپدیتو باید کجا نصب کنم تو پوشه بازی یا تو پوشه خاصی راهنمایی کنید

منم مشکلم همین بود 8 تومن پیاده شدم یه جای دیگه خریدم که 4DVD بود واسه شرکت NEXT تعدادش 3 تابود که الان خوشبختانه داره کار میکنه.

kaveh0181
18-12-2012, 21:45
دوستان من مشکل دارم هر کاری میکنم این ارور از بین نمیره! هم کرک ریختم هم اپدیت کردم!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

xfati
18-12-2012, 23:26
ببخشید من تو ویندوز 7 با نصب Steam و تغیر تاریخ و کپی کردن کرک و پاک کردن اون فایل ویدیو داخل پوشه بازی اجرا شد برام
الان تو ویندوز 8 بازم همه اینا رو انجام دادم ولی یه چیزی میاد میگه stop working و ....
بعدشم بالا نمیاد باید چیکار کنم ؟

Amir Hossein
21-12-2012, 16:14
بیخودی اومدین برای مشکل بازی ها قسمت جدا زدین
خوب هیچکی اینجا نمیاد که
باز اونجا بچه ها میدیدن یه کمکی میکردن
===========
بچه ها من کرک بازی رو ریختم همون جا که نصب بود اجرا که میکنم هیچ اتفاقی نمیافته ولی تو حافظه هست

Ali/sh
21-12-2012, 21:28
سلام میخواستم بدونم این بازی روی لپ تاپ چطوره؟یعنی خیلی فشار میاره یا نه؟
آخه far cry 3 رو ریختم وحشتناک داغ میکرد ولی assssins creed 3 رو بدون داغ شدن زیاد اجرا میکنم.

Soroush-S
21-12-2012, 21:46
آخه far cry 3 رو ریختم وحشتناک داغ میکرد ولی assssins creed 3 رو بدون داغ شدن زیاد اجرا میکنم.

من روی 5110 خودم ریختم و مشکلی از نظر گرما نداشتم. کانفیگ لپتاپ شما چیه؟

Joaquin
21-12-2012, 21:51
assassins اصلن با farcry قابل مقایسه نیست. گرافیک فار کرای کجا اساسین کجا

Ali/sh
21-12-2012, 21:55
من روی 5110 خودم ریختم و مشکلی از نظر گرما نداشتم. کانفیگ لپتاپ شما چیه؟
asus n55sl دارم.شما با چه دمایی اجرا میکردید؟من با کنترل دما far cry رو روی 70 درجه و assassin رو هم رو 55 درجه اجرا میکنم.

skyblu3
21-12-2012, 23:24
آخر کرک سالم این بازی اومد؟؟؟؟؟
ممنون میشم بزارینش

myusac
22-12-2012, 00:54
دوستان چطور میتونم از Saveهام کپی بگیرم؟؟

damn
22-12-2012, 18:20
دوستان بازی تو مرحله ای که در نقش منندز هستی اونجایی که از در می خواد بره تو و خواهرش رو نجات بده هنگ می کنه باید چی کار کرد؟

aylar6888
22-12-2012, 19:58
سلام.من بازی و نرم افزار استیم رو نصب و آپدیت کردم.کردم اما تا منوی اول که عکس شرکت اکتیویژن هست میاد و قفل میشه و این اخطار رو میده.بازی مال شرکت LIVE هست.لطفا بگید مشکل چیه/؟
اگه میشه مسول تاپیک پستهای مفید و راهگشا رو لینکشو تو پست اول بذاره تا سولات تکراری نباشه و مشکل خیلیها اینطوری بدون شلوغ کردن تاپیک حل بشه...
ممنون دوستان...:n16:

myusac
22-12-2012, 21:25
باید تاریخ کامپیوترتان را به این شکل عوض کنید.

UTC+08:00 Beijing, Chongqing, Hong Kong, Urumqi
و ساعت را نیز به AM 03:00
/13/ November 2011تبدیل کنید ، بازی اجرا خواهد شد.باید تاریخ کامپیوترتان را به این شکل عوض کنید.

aylar6888
23-12-2012, 02:25
باید تاریخ کامپیوترتان را به این شکل عوض کنید.

UTC+08:00 Beijing, Chongqing, Hong Kong, Urumqi
و ساعت را نیز به AM 03:00
/13/ November 2011تبدیل کنید ، بازی اجرا خواهد شد.باید تاریخ کامپیوترتان را به این شکل عوض کنید.
ممنون دوست عزیز.لطف کردی...:n01:
تاریخ رو اول نوامبر گذاشتم حل شد.فقط خواستم بپرسم نرم افزار استیم توی خود بازی نصب هست یا نه؟چون من اول استیم نصب کردم.میخوام ببینم برای اجرای بازی واقعا ضروریه یا بدون اونم کسی بازی رو اجرا میکنه....چون تو پوشه بازی یه فایل دی ال ال استیم هست ....

am2
23-12-2012, 16:18
سلام
بچه ها من این بازی رو نصب کردم و بعد نصب استیم اجرا میشه ولی توی دموی اولش که میگه پدرم کشته شد و اینها :n13: اگه درست یادم باشه البته یهو هنگ میکنه و ویندوز پیام stop working میده...این مشکل رو با بازی ها نداشتم..به نظرتون مشکل از چیه؟
ادیت گرافیک؟
ویندوز؟
کرک بازی؟
بازی هم کرکش از اسکیدو فیکس یک و دو هست..اخرین کرک بازی رو از کجا میشه دانلود کرد؟
راسستی لینک استیم هم توی پست اول مشکل داشت

Iman-Emperatour
24-12-2012, 00:07
ممنون دوست عزیز.لطف کردی...:n01:
تاریخ رو اول نوامبر گذاشتم حل شد.فقط خواستم بپرسم نرم افزار استیم توی خود بازی نصب هست یا نه؟چون من اول استیم نصب کردم.میخوام ببینم برای اجرای بازی واقعا ضروریه یا بدون اونم کسی بازی رو اجرا میکنه....چون تو پوشه بازی یه فایل دی ال ال استیم هست ....
نه دوست عزیز. بدون اجرا استیم هم بازی قابل اجراست قبل از شروع بازی فقط باید نصب شده باشه

sayan_se666
24-12-2012, 16:49
با سلام
بازی رو وقتی می زنم اجرا بشه بعد از 5 ثانیه هنگ می کنه و تصویر ثابت میمونه و باید کامپیوتر رو ریستارت کنم

Arshia7640
24-12-2012, 18:03
آقا من بازی رو نصب کردم ولی با اخطار This application has failed to start because dxgi.dll was not found.
Re-installing the application may fix this problem مواجه می شم اگه می شه مشکل من را حل کنید ممنون می شم اگه می شه زودتر ممنون

Eblis 2011
24-12-2012, 18:13
آقا من بازی رو نصب کردم ولی با اخطار This application has failed to start because dxgi.dll was not found.
Re-installing the application may fix this problem مواجه می شم اگه می شه مشکل من را حل کنید ممنون می شم اگه می شه زودتر ممنون

سلام

فایل زیر رو دانلود کن و در این مسیر کپی کن: c://windows/systeam32

mehdy.z
24-12-2012, 19:21
با سلام بازی رو وقتی می زنم اجرا بشه بعد از 5 ثانیه هنگ می کنه و تصویر ثابت میمونه و باید کامپیوتر رو ریستارت کنموقتی هنگ میکنه با کلیدها CTR+AL+DELETE میتونی از بازی خارج شی؟؟یعنی سیستم که به طور کامل هنگ نمیکنه،میکنه؟؟؟

Arshia7640
24-12-2012, 20:15
Eblis 2011 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])آقا یعنی دیگه درست می شه؟؟؟:n01:

Eblis 2011
24-12-2012, 20:48
Eblis 2011 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])آقا یعنی دیگه درست می شه؟؟؟:n01:

مشکل شما مربوط میشه به ناقص بودن فایل های Dll . ایشاالله درست میشه .

joibari2
25-12-2012, 17:32
سلام من بازی رونصب کردم این پیغامو میده:
چیکار کنم؟!:n28:

Arshia7640
25-12-2012, 20:57
Eblis 2011 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آقا ببخشید ممکن هست مشکل من برای DirectX یاشه یا نه؟؟؟:n13:

Eblis 2011
25-12-2012, 21:02
Eblis 2011 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آقا ببخشید ممکن هست مشکل من برای DirectX یاشه یا نه؟؟؟:n13:

شما هنوز اون فایل رو نریختی ؟ :n04: اون فایلو بگیر بریز اگه مشکلت حل نشد بیا بگو .... آره شاید با نصب دایرکس مشکلت حل شه . :n24:

+

سلام من بازی رونصب کردم این پیغامو میده:
چیکار کنم؟!:n28:

شما استیم رو نصب کردید ؟

Arshia7640
25-12-2012, 21:13
Eblis 2011 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آقا نمی شه مثلا از طریق سی دی ویندوز این فایل را پیدا کرد:n13::n01:

joibari2
25-12-2012, 21:27
شما استیم رو نصب کردید ؟
استیم چیه؟
من اون پچی که گذاشته بودید رو نصب کردم.

Eblis 2011
25-12-2012, 21:56
Eblis 2011 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آقا نمی شه مثلا از طریق سی دی ویندوز این فایل را پیدا کرد:n13::n01:

شما گرفتی مارو ؟ :n02: همون فایل صفحه ی قبلو دانلود کن ، حجمی هم نداره . بعد کپی کن تو مسیر .... حله

استیم چیه؟
من اون پچی که گذاشته بودید رو نصب کردم.

فایل زیر رو دانلود و نصب کن بعد ببین بازی اجرا میشه :

niegrau
26-12-2012, 08:48
:n16:
بچه ها سلام....من بازی رو از دوستم گرفتم 4 دی-وی-دی هست، با کرک اسکیدرو.
بعد نصب، بالا میاد اما صفحه سیاه باقی میمونه تا اینکه میپره بیرون میگه:
Unhandled exception caught !

ضمنا: گرافیک اپدیت شده هست – مایکروسافت دات نت و ویژوال هم اخریناش نصب هستن – بارهای زیادی تغییر تاریخ دادم اما نشد که نشد – استیم هم ران شده و آپدیت هست ! کرک اسکید رو هم کپی شده هست ! دی-ایکس هم آخرینه ! دیگه چیکار کنم !؟
موقع اجرا از اینترنت هم قطع میشم – آنتی ویروسم غیر فعال هست !

ممکنه کمکم کنید !؟

volfgan
26-12-2012, 14:54
کسایی که میگن بازی رو تا آخر بردیم خدایی راس میگید؟؟
آخه یه مرحلش به هیچ عنوان رد نمیشه.
اونجا که سوار ماشینی و از رئیس جمهور باید محافظت کنی.

Arshia7640
26-12-2012, 20:20
Eblis 2011 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])آقا اصلا فایل برای دانلود اش مشکل داره انگار هنگ می کنه :n03:ممنون از راهی که پشنهاد دادید:n24:خسته نباشید:n04::angry::sq_23::sq_10:

Arshia7640
26-12-2012, 20:28
:n13::n24::n13::n29::n25:

Eblis 2011
26-12-2012, 20:33
Eblis 2011 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])آقا اصلا فایل برای دانلود اش مشکل داره انگار هنگ می کنه :n03:ممنون از راهی که پشنهاد دادید:n24:خسته نباشید:n04::angry::sq_23::sq_10:

بفرما این فایل رو داملود کن و بریز در همون مسیری که گفتم :

mohsenjxj
26-12-2012, 22:21
سلام دوست عزیز من اون استیم جدید را که گذاشته بودید را دانلود و نصب کردم اما حالا وقتی میخوام وارد بازی بشم صفحه سیاه میاد و دیگه هیچ اتفاقی نمیفته لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم؟:n01:

mohsenjxj
26-12-2012, 22:23

سلام دوست عزیز من اون استیم جدید را که گذاشته بودید را دانلود و نصب کردم اما حالا وقتی میخوام وارد بازی بشم صفحه سیاه میاد و دیگه هیچ اتفاقی نمیفته لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم؟:n01:

Eblis 2011
26-12-2012, 22:31
سلام دوست عزیز من اون استیم جدید را که گذاشته بودید را دانلود و نصب کردم اما حالا وقتی میخوام وارد بازی بشم صفحه سیاه میاد و دیگه هیچ اتفاقی نمیفته لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم؟
:n01:

سلام ... شما کارت گرافیک رو آپدیت کن .... اگه امکانش هست ویندوز رو هم آپدیت کن .....

joibari2
27-12-2012, 08:17
فایل زیر رو دانلود و نصب کن بعد ببین بازی اجرا میشه :

ممنون مشکلم حل شد فقط یکم تو لود شدن مراحل و سیو کردن طول میکشه مشکل از سیستم منه؟گرافیکشم احساس میکنم کمتر از سری های قبله درسته؟

Eblis 2011
27-12-2012, 10:38
ممنون مشکلم حل شد فقط یکم تو لود شدن مراحل و سیو کردن طول میکشه مشکل از سیستم منه؟گرافیکشم احساس میکنم کمتر از سری های قبله درسته؟

این بازی واسه بعضی ها هنوز بالا نیومده ... بازم شاکر باش که بازی برات اجرا میشه ... حالا دیر سیو شدن رو تحمل کن ....

آره گرافیک بازی نسبت به نسخه های قبل افت داشته ......

Arshia7640
27-12-2012, 10:41

این که می ره تو همان سایت قبلی گه گفتی ؟؟؟:n24::n25:

Eblis 2011
27-12-2012, 10:48
این که می ره تو همان سایت قبلی گه گفتی ؟؟؟:n24::n25:

از اینجا فایل رو دانلود کن :

joibari2
27-12-2012, 17:02
حالا دیر سیو شدن رو تحمل کن ....

سعی میکنم :n02::46:

Arshia7640
27-12-2012, 17:23
از اینجا فایل رو دانلود کن :

آقا همان کاری که شما گفتی کردیم این خطا را می دهد:
the procedure entry point_except_handler4_commin could not be located in the dynami link library msvcrt . dll.:n13:

Arshia7640
27-12-2012, 19:03
Eblis 2011 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) همین کار را انجام داده ام ولی همان اخطار را می دهد ؟؟؟چی کار کنم؟؟؟:n27:

Eblis 2011
27-12-2012, 19:06
آقا همان کاری که شما گفتی کردیم این خطا را می دهد:
the procedure entry point_except_handler4_commin could not be located in the dynami link library msvcrt . dll.:n13:

فایل زیر رو دانلود کن و در همون مسیر کپی کن :

Alireza-Khan
27-12-2012, 19:20
سلام ! دوستان دوبار هم نصب کردم این ارور رو میده !

Eblis 2011
27-12-2012, 19:36
سلام ! دوستان دوبار هم نصب کردم این ارور رو میده !

باسلام
شما استیم رو نصب کردی ؟ اگه نه لینکش صفحه قبل هست .

Alireza-Khan
27-12-2012, 20:32
نه داداش ! نصب نکردم ! صفحه ی قبل فایلی واسه نصب ندیدم ! :n13:

Alireza-Khan
27-12-2012, 20:35
یافتم ! بذار ببینم جور میشه !

Alireza-Khan
28-12-2012, 00:28
درست شد داداش ! دمت گرم ! :n12:

emodafi
28-12-2012, 01:55
سلام دوستان من یه مشکل اساسی بر خوردم اینکه رزولیشن و کیفیت تصویر تو بازی روی 1360 هست و در روند اجرای بازی هم هیچ مشکلی نداره حتی ویدوئوهای بین بازی هم درسته اما توی بازی اجسامی که توی بازی هستش مثل شخصیتها کوهو کشتی چهره اسلحه کلاً هرچیزی که تو بازی هست کیفیت شفاف و وضوح ندارن و یعنی انگار بازی های چند سال پیش با یه کیفیت خیلی ضعیفه میشه راهنمایی کنید منو مچکرم.

Arshia7640
28-12-2012, 09:19
Eblis 2011 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) همین کار را انجام داده ام ولی همان اخطار را می دهد ؟؟؟چی کار کنم؟؟:n13::n27:

golmohammadi
28-12-2012, 11:10
سلام
اینهمه مشکلات بازی که داشتم همش به گیم خراب بود
یکی دیگه خریدم فعلا خوب اجرا شده

Alireza-Khan
28-12-2012, 14:58
داداش حالا اول بازی اجرا میشه بعدش گیر میکنه و همون ارور میاد ! مجبور میشم از تسک منیجر بازی رو قطع کنم ! بار دوم که میزنم باز شه صفحه ی آبی معروف میاد و پی سی ری استارت میشه ! :n28:

Eblis 2011
28-12-2012, 15:21
Eblis 2011 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) همین کار را انجام داده ام ولی همان اخطار را می دهد ؟؟؟چی کار کنم؟؟:n13::n27:

شما نرم افزار Fix dll رو تو گوگل سرچ کن و دانلود کن بعدش نصب کن و اسکن منتظر باش تا فایل های dll رو برات تعمیر کنه . چون اخطارهای شما مربوط میشه به ناقص بودن فایل های dll.

Eblis 2011
28-12-2012, 15:24
داداش حالا اول بازی اجرا میشه بعدش گیر میکنه و همون ارور میاد ! مجبور میشم از تسک منیجر بازی رو قطع کنم ! بار دوم که میزنم باز شه صفحه ی آبی معروف میاد و پی سی ری استارت میشه ! :n28:

شما کارت گرافیک رو آپدیت کن + ویندوز رو هم آپدیت کن .

emodafi
28-12-2012, 16:03
سلام دوستان من یه مشکل اساسی بر خوردم اینکه رزولیشن و کیفیت تصویر تو بازی روی 1360 هست و در روند اجرای بازی هم هیچ مشکلی نداره حتی ویدوئوهای بین بازی هم درسته اما توی بازی اجسامی که توی بازی هستش مثل شخصیتها کوهو کشتی چهره اسلحه کلاً هرچیزی که تو بازی هست کیفیت شفاف و وضوح ندارن و یعنی انگار بازی های چند سال پیش با یه کیفیت خیلی ضعیفه میشه راهنمایی کنید منو مچکرم.

کسی از دوستان نمیتونه مشکل من رو راهنمایی کنه برای حلش هم ویندوز آپدیته هم کارت گرافیک

mehdy.z
28-12-2012, 19:14
کسی از دوستان نمیتونه مشکل من رو راهنمایی کنه برای حلش هم ویندوز آپدیته هم کارت گرافیک
خوب شما کیفیت بازی و با توجه به مشکل شما مخصوصا anti aliasing رو توی بازی ببر بالا ببین بهتر میشه!!
ضمن اینکه بعضی از مانتیورها توی اجرای بازی در resolution غیر از ایده آل خودشون مشکل دارند،یعنی نمیتونند نظم پیکسلها رو در resolution_های غیر نرمال خودشون حفظ کنند که باعث افت شدید کیفیت تصویر خروجیشون میشه!!!

emodafi
29-12-2012, 00:23
خوب شما کیفیت بازی و با توجه به مشکل شما مخصوصا anti aliasing رو توی بازی ببر بالا ببین بهتر میشه!!
ضمن اینکه بعضی از مانتیورها توی اجرای بازی در resolution غیر از ایده آل خودشون مشکل دارند،یعنی نمیتونند نظم پیکسلها رو در resolution_های غیر نرمال خودشون حفظ کنند که باعث افت شدید کیفیت تصویر خروجیشون میشه!!!

عزیز کیفیت بازی تو بیشترین مرحلست مشکل من نداشتن کیفیت اجسام موجود توی بازی خب راه حل شما چیه میشه کمکم کنید

mehdy.z
29-12-2012, 04:06
عزیز کیفیت بازی تو بیشترین مرحلست مشکل من نداشتن کیفیت اجسام موجود توی بازی خب راه حل شما چیه میشه کمکم کنید
خوب این یه احتمال بود که از قرار معلوم این نیست!!
پس با این حساب شما یه عکس از بازی بگیر تا بهتر بشه فهمید دقیق مشکل از کجاست؟؟

emodafi
29-12-2012, 15:37
خوب این یه احتمال بود که از قرار معلوم این نیست!!
پس با این حساب شما یه عکس از بازی بگیر تا بهتر بشه فهمید دقیق مشکل از کجاست؟؟

بفرما عزیز اینم لینک 3 تا عکس

mohsenjxj
29-12-2012, 23:18
سلام ... شما کارت گرافیک رو آپدیت کن .... اگه امکانش هست ویندوز رو هم آپدیت کن .....
دوست عزیز این را هم که گفتی انجام دادم و آپدیت کردم ولی باز هم همون صفحه سیاه میاد و چراغ هارد روشن و خاموش میشه ولی چیزی بالا نمیاد و همونطور سیاه میمونه و با ctrl+Alt+ delete درمیاد بیرون.:n03:

Eblis 2011
29-12-2012, 23:23
دوست عزیز این را هم که گفتی انجام دادم و آپدیت کردم ولی باز هم همون صفحه سیاه میاد و چراغ هارد روشن و خاموش میشه ولی چیزی بالا نمیاد و همونطور سیاه میمونه و با ctrl+Alt+ delete درمیاد بیرون.:n03:

والا باید اجرا میشد با نصب استیم و آپدیت ویندوز و گرافیک . شما کرک های مختلف رو امتحان کن . ببین کدوم بهتر با بازی شما سازگارتره .

در آخر اگه با کرک هم نتیجه نگرفتی . بازی رو کامل حذف کن + استیم رو آپدیت کن بعد بازی رو نصب کن ببین چی میشه .......

satanic_soulful
30-12-2012, 02:20
با سلام
من اون چهار تا خط که نشون میده کجا شلیک میکنه
یه دفعه غیب شد
چه جوری بیارمش؟

xfati
30-12-2012, 12:24
اقا ابلیس یا هر کی وارده برا اجرا کردن این بازی
من قبلا ویندوز ۷ داشتم
با نصب کرک + تنظیم تاریخ + تنظیم صدا بازی اجرا میشد
الان با نصب ویندوز ۸ بازی اجرا نمیشه
همه کارهای قبلی هم روش انجام دادم ولی هیچ
میشه کمکم کنید
یا اصلا این بازی رو ویندوز ۸ اجرا میشه یا نه ؟
اگه میشه کامل برام توضیح بدید چجوری اجراش کنم

Arshia7640
30-12-2012, 14:19
شما نرم افزار Fix dll رو تو گوگل سرچ کن و دانلود کن بعدش نصب کن و اسکن منتظر باش تا فایل های dll رو برات تعمیر کنه . چون اخطارهای شما مربوط میشه به ناقص بودن فایل های dll.
crackاون را نصب کنم کافی هست:n13:

mohsenjxj
30-12-2012, 19:44
والا باید اجرا میشد با نصب استیم و آپدیت ویندوز و گرافیک . شما کرک های مختلف رو امتحان کن . ببین کدوم بهتر با بازی شما سازگارتره .

در آخر اگه با کرک هم نتیجه نگرفتی . بازی رو کامل حذف کن + استیم رو آپدیت کن بعد بازی رو نصب کن ببین چی میشه .......
دوست عزیز از اینکه وقت میزارید و راهنمایی می کنید ممنونم ولی به نظر من یه همچین بازیی ارزش نداره اینقدر وقت بذاریم و چندبار نصبش کنیم کرک جدید بگیریم گرافیک و ... را آپدیت کنیم و آخرش هم معلوم نیست که اجرا بشه یا نه حالا یه مدت میذارمش کنار تا ببینم اگه یه سری dvd بدون مشکل این بازی اومد شاید امتحانش کنم چون واقعا این بازی با این همه مشکلاتش حوصلمو سر برده:n23:

mehdy.z
30-12-2012, 22:05
بفرما عزیز اینم لینک 3 تا عکس

والا توی این عکس که کیفیت بافتها خیلی داغون به نظر نمیرسه...کلا از این بازی انتظار گرافیک خیلی بالایی در حد moh نداشته باشی مخصوصا توی جزئیات دقیق تکسچرها ولی شبیه مشکل شما توی نسنخه های قبلی هم برای بعضی از دوستان بوجود اومده بود که ناشی از بد save شدن تنظیمات گرافیک توی خود بازی بود که با یه دستکاری فایل config توی پوشه player درست میشد ولی از قرار معلوم توی این نسخه چنین فایلی وجود نداره برای همین بهتون پیشنهاد میکنم یه سیو کامل این بازی به همراه تنظیمات بالا رو از نت بگیرید و بندازید توی پوشه player ببینید مشکلتون رفع میشه یا نه...راستش نت خودم یه کم قاط زده و اصلا اجازه دانلود هم نمیده چه برسه به آپلود وگرنه خودم براتون آپ میکردم...

Eblis 2011
30-12-2012, 22:16
اقا ابلیس یا هر کی وارده برا اجرا کردن این بازی
من قبلا ویندوز ۷ داشتم
با نصب کرک + تنظیم تاریخ + تنظیم صدا بازی اجرا میشد
الان با نصب ویندوز ۸ بازی اجرا نمیشه
همه کارهای قبلی هم روش انجام دادم ولی هیچ
میشه کمکم کنید
یا اصلا این بازی رو ویندوز ۸ اجرا میشه یا نه ؟
اگه میشه کامل برام توضیح بدید چجوری اجراش کنم

سلام
راه حل کلی اجرای بدون دردسر بازی رو براتون میگم : ( خودم همین روشها رو انجام دادم و موقع اجرای بازی ها هیچ مشکلی برام پیش نیومد )

1 ) آپدیت آخرین درایورهای سخت افزاری ..... نرم افزار های زیادی برای این کار وجود داره که خودم به شخصه از نرم افزار Slimdriver استفاده میکنم .

2 ) آپدیت ویندوز ===> از طریق مسیر زیر امکان پذیره ==> Start/Control panel/Update windows/check for update

3 )نصب استیم و آپدیت کردن استیم ..... میتونید از همین لینک استفاده کنید ..... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

4 ) دانلود آخرین نسخه دایرکس و Microsoft NET Framework

در آخر ، بعد از انجام این مراحل مشکلی براتون پیش نمیاد ..... من با همین روش بازی ها زیر رو بدون هیچگونه مشکلی اجرا کردم البته روی ویندوز 7 :

PES2013
Black ops2
Hitman Absolution

و ....

spartaqus
31-12-2012, 17:08
بازی برای من اصلا عکس العملی نداره چیکار کنم ؟ یعنی نه ارور نه هیچی انگار نه انگار کیلیک میکنم

spartaqus
31-12-2012, 17:14
درست شد فقط چه گرافیک افتضاحی داره !! با اینکه تمام آپدیت ها رو نیز نصب کردم

mohsenking
31-12-2012, 17:28
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بچه ها من اینو از نت دانلود کردم باز نمیشد sp رو میزدم نرم افزار steam رو هم نصب کردم میره توی بازی ولی همون اولش این ارور رو میده

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

spartaqus
31-12-2012, 17:55
کرک fix رو بریزید درست میشه

basiir1
31-12-2012, 20:37
سلام
برای من صدا نداره

hiiva1
31-12-2012, 20:39
برای منم صدا نیست

spartaqus
31-12-2012, 21:19
برای من بعد از خروج از بازی این پیام میاد
چیکار کنم درست بشه ؟

emodafi
01-01-2013, 01:15
والا توی این عکس که کیفیت بافتها خیلی داغون به نظر نمیرسه...کلا از این بازی انتظار گرافیک خیلی بالایی در حد moh نداشته باشی مخصوصا توی جزئیات دقیق تکسچرها ولی شبیه مشکل شما توی نسنخه های قبلی هم برای بعضی از دوستان بوجود اومده بود که ناشی از بد save شدن تنظیمات گرافیک توی خود بازی بود که با یه دستکاری فایل config توی پوشه player درست میشد ولی از قرار معلوم توی این نسخه چنین فایلی وجود نداره برای همین بهتون پیشنهاد میکنم یه سیو کامل این بازی به همراه تنظیمات بالا رو از نت بگیرید و بندازید توی پوشه player ببینید مشکلتون رفع میشه یا نه...راستش نت خودم یه کم قاط زده و اصلا اجازه دانلود هم نمیده چه برسه به آپلود وگرنه خودم براتون آپ میکردم...

آقا دست شما درد نکنه بزار امتحان کنم ببینم میشه یا نه مچکرم

Arshia7640
01-01-2013, 12:10
فایل زیر رو دانلود کن و در همون مسیر کپی کن :

آقاEblis 2011این بازی روی ویندوز Xpنصب می شه :n30::n27:یانه؟؟

aallii2
01-01-2013, 13:24
اقا سلام برای من همش خوبه ولی دو قسمت multiplayer و zambie کار نمیکنه همه جور کرک هم زدم نشده اگه واسه شما کار کرده لطفا بگین چکار کدین

Ali*Reza
01-01-2013, 17:51
من در بازی مشکل فریز شدن و هنگ کردن دارم ، به نظرتون مشکل از چیه؟
کرکهای مختلف رو هم تست کردم.

Arshia7640
01-01-2013, 17:54
دوستان کسی می دونه این بازی بر روی ویندوز XPنصب مشه یا نه؟؟؟:n13::n30:

Iman-Emperatour
01-01-2013, 21:32
برای من بعد از خروج از بازی این پیام میاد
چیکار کنم درست بشه ؟

کرک سالم بازی رو تهیه و در محل نصب بازی بریزید

دوستان کسی می دونه این بازی بر روی ویندوز XPنصب مشه یا نه؟؟؟:n13::n30:

نه دوست عزیز
7 و vista sp2

H-R-N
03-01-2013, 00:36
بهترین نسخه کدوم هست دانلود کنم

kaveh0181
03-01-2013, 14:14
من من میخوام وارد بازی شم این ارور رو میده!
یکی راهنمایی کنه!

kaveh0181
03-01-2013, 15:19
من من میخوام وارد بازی شم این ارور رو میده!
یکی راهنمایی کنه!
کسی نیست منو راهنمایی کنه!؟

Eblis 2011
03-01-2013, 16:24
کسی نیست منو راهنمایی کنه!؟

شما دایرکس بازی رو نصب کنید .

VAHID
03-01-2013, 17:40
برای من مشکلی نبود تا اینکه وقتی بازی میکنم یک دفعه امد بیرون این پیام رو داد.....ماله چیه؟؟؟

کرکشم اینه...COD.black.ops.II.crfix

Eblis 2011
03-01-2013, 17:51
برای من مشکلی نبود تا اینکه وقتی بازی میکنم یک دفعه امد بیرون این پیام رو داد.....ماله چیه؟؟؟

کرکشم اینه...COD.black.ops.II.crfix

سلام . خدمت شما
واسه منم یکبار این اتفاق افتاد . وسط بازی خارج شد و این اخطار نمایان شد . شما دوباره وارد بازی شو ببین باز خارج میشه ؟

من سیستم رو ریستارت کردم بعد دوباره وارد بازی شدم و ادامه بازی رو رفتم . مشکل خاصی نبود .

VAHID
03-01-2013, 18:05
سلام . خدمت شما
واسه منم یکبار این اتفاق افتاد . وسط بازی خارج شد و این اخطار نمایان شد . شما دوباره وارد بازی شو ببین باز خارج میشه ؟

من سیستم رو ریستارت کردم بعد دوباره وارد بازی شدم و ادامه بازی رو رفتم . مشکل خاصی نبود .

تو چند صفحه قبل یکی از دوستان گفته بود باید تاریخ کامپیوتر رو به عقب ببریم..........

Eblis 2011
03-01-2013, 18:24
تو چند صفحه قبل یکی از دوستان گفته بود باید تاریخ کامپیوتر رو به عقب ببریم..........

واسه من بدون این جنگولک بازی ها اجرا شد . :n02: حالا شما تاریخ رو ببر عقب ..

kaveh0181
03-01-2013, 21:14
شما دایرکس بازی رو نصب کنید .
داش من دایرکس رو نصب کردم !باز جواب نمیده!

Ali/sh
03-01-2013, 21:19
کسی این بازی رو رو لپ تاپ اجرا میکنه؟دمای لپ تاپ چقدر بالا میره؟

MNJ1364
04-01-2013, 11:40
سلام
تو یکی از مراحل که اولش چند تا اقا و یه خانم تو ماشین نشستن و ماشین ، موتو ر و هلیکوپتر پلیس داره اسکورتشون میکنه همنجا وسط دمو یک دفع تصویر سیاه میشه و این ارور میاد

free does not match allocation

MNJ1364
04-01-2013, 11:47
سلام
تو یکی از مراحل که اولش چند تا اقا و یه خانم تو ماشین نشستن و ماشین ، موتو ر و هلیکوپتر پلیس داره اسکورتشون میکنه همونجا وسط دمو که هواپیماه خیابون و هلیکوپر پلیسو میزنه یک دفع تصویر سیاه میشه و این ارور میاد

free does not match allocation