PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه تغییرات در تنظیمات ویندوز

matador5550
12-11-2012, 06:29
سلام دوستان ، من چون ندیدم تاپیک خاصی برای پرسیدن سوالات باشه یه تاپیک جدید باز کردم همینجا معذرت میخوام ، الان 2 تا سوال دارم :
1. برنامه Paint ویندوز 8 کجاست؟ و یه برنامه ای هست به اسم Fresh Paint (فکر کنم همینه اسمش) هر کاری میکنم نمیشه نصبش کرد ، میره تو سایت مایکروسافت ولی توی قسمت همین برنامه که میره دکمه ای برای دانلود نیست.
2.توی منویی که سمت راست صفحه با بردن موس به گوشه ظاهر میشه از قسمت Setting یه گزینه هست به اسم : Change PC Setting و توی همون اولین گزینه Personalize اولیش هست که غیر فعاله و نمیتونم تغییراتی توش اعمال بکنم البته به جز این یکی همه گزینه های دیگه فعالن ولی این نه ، چطوری میشه فعالش کرد؟ منظورمو میفهمین دیگه؟ یه حالت مه گرفتس و نمیشه کاریش کرد.
ممنونم دوستان

Dew Drop
12-11-2012, 08:47
سلام
تو قسمت Search ویندوز, paint رو بزنید مسلماً میاره ولی برای دسترسی راحت تر می تونید فایلی که تو پست زیر گذاشتم رو دانلود و اجرا کنید, Accessories به منوی کلیک راست اضافه میشه
که شامل Paint هم هست (الان دسترسی به ویندوز 8 ندارم,بعداً جواب این قسمت رو می دم)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

احتمالاً ویندوزتون رو اکتیو نکردید و این قسمت فعال نشده!!!از کرکهای تاپیک زیر برای فعالسازی ویندوز استفاده کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

matador5550
15-11-2012, 03:31
مرسی داداش ولی ویندوزم فعاله و کرکش کردم

Agame.Arash
15-11-2012, 04:23
مرسی داداش ولی ویندوزم فعاله و کرکش کردم

هم از تو سرچ هم از تو all apps که با راست کلیک رو یه جایی بیرون صفحه مترو می تونی paint رو بیاری
در مورد اون قسمت که گفتی فعال نیست یا ویندوزت اکتیو نیس یا اگه اکتیوه کرکش مث آدم کار نمی کنه
تو گوکل بسرچون pesonalies enabler واسه ویندوز هشت

Sent from my Sony Xperia S using Tapatalk 2

matador5550
16-11-2012, 02:40
داداش گلم ممنونم ولی سرچ کردم چیز خاصی پیدا نکرد

matador5550
17-11-2012, 02:07
دوستان برای مشکل دومم راه حلی نیست؟ مرسی

hamidreza2010
17-11-2012, 03:47
مال ویندوزه منم غیر فعاله
نمیدونم چرا ولی فکر کنم واسه کرکشه

saeediranzad
17-11-2012, 05:49
سلام
فکر کنم پرسش من با عنوان تاپیک همخوانی داره.
وقتی شما برنامه Store را باز میکنید، اصلاً باز میشه؟ یعنی لیست برنامه ها را میاره؟
من ویندوز 8 Release Preview دارم. آپدیتش هم میکنم. در تنظیمات هم اجازه استفاده از لوکیشن را به اپ ها نداده ام.
لوکیشن را هم آمریکا گذاشته ام. ولی باز میگه در منطقه شما قابل استفاده نیست. یا فیـــلترشکن هم اصلاً باز نمیشه.
میخواهم Preference را تغییر بدهم. ولی اصلاً پیداش نمیکنم. پرفرنس در استور؛ نه جای دیگه.

matador5550
20-11-2012, 07:09
دوستان من مشکلم با نصب کرک زیر حل شد هر کی خواست دانلود کنه حجمشم 50 مگ هستش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] asekhoon.net.rar
پسوردشم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])