PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با نصب آخرین ورژن ویندوز 8

hadi_vazi
12-11-2012, 01:56
سلام من ویندوز 8 که دو ماه پیش اومده بود به اسم rtm ensprise رو رو فلش ریختم و خیلی راحت رو سیستمم نصب کردم حالا نسخه آخری که همین سایت گذاشته و تمام نسخه ها توشه رو دانلود کردم و ریختک رو فلش به صورت بوتیبلش کردم میرم واسه نصب یکی از پارتیشن ها رو انتخاب میکنم و next رو میزنم ارور میده:
We couldn't create a new partition or locate an existing one. For more information, see the Setup log files.
می شه راهنمائیم کنید؟

turtleback
12-11-2012, 01:59
اينطور كه از ارور معلومه ميگه از قبل يكي ساخته شده. مطمعني نسخه قبلي ويندوز 8 رو پاك كردي؟

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

hadi_vazi
12-11-2012, 12:08
بله کلا فرمتش کردم.

abolia
12-11-2012, 18:10
سلام به اساتید گرام
اول جواب این دوستمون: این ارور بخاطر اینه که اون درایو شما قابلیت نصب ویندوز رو نداره و درایو دیگه ای رو باید امتحان کنید
خب حالا مشکل خودم هم همینه تقریبا
من میخوام ویندوز 8 رو تو یه درایو جز درایوی که الان روش 7 نصبه بریزم ولی تمام درایوهام همین ارور رو میده
حالا کارهایی که من کردم اینا بوده
با DISK MANAGMENT از درایو C فضا گرفتم و ازش یه درایو جدید ساختم ولی باز همین ارور!
بعد با EASEUS روی SET ACTIVE کلیک کردم که بلکه فرجی بشه و درایو سیستمی شناخته بشه که درست که نشد هیچ ویندوز 7 هم دیگه بالا نمیومد! :(
کلا مقالات اینترنتی رو زیر رو کردم ولی بازم نشد
لطفا به من بگید درایوی که روش ویندوز نصب میشه و بوت میشه چه ویژگی هایی باید داشته باشه و چه جوری ساخته میشه؟ متشکرم :)

takiran
12-11-2012, 21:44
سلام به اساتید گرام
اول جواب این دوستمون: این ارور بخاطر اینه که اون درایو شما قابلیت نصب ویندوز رو نداره و درایو دیگه ای رو باید امتحان کنید
خب حالا مشکل خودم هم همینه تقریبا
من میخوام ویندوز 8 رو تو یه درایو جز درایوی که الان روش 7 نصبه بریزم ولی تمام درایوهام همین ارور رو میده
حالا کارهایی که من کردم اینا بوده
با DISK MANAGMENT از درایو C فضا گرفتم و ازش یه درایو جدید ساختم ولی باز همین ارور!
بعد با EASEUS روی SET ACTIVE کلیک کردم که بلکه فرجی بشه و درایو سیستمی شناخته بشه که درست که نشد هیچ ویندوز 7 هم دیگه بالا نمیومد! :(
کلا مقالات اینترنتی رو زیر رو کردم ولی بازم نشد
لطفا به من بگید درایوی که روش ویندوز نصب میشه و بوت میشه چه ویژگی هایی باید داشته باشه و چه جوری ساخته میشه؟ متشکرم :)
سلام دوست عزیز درایو خودتون رو با منوی نصب ویندوز یک بار فرمت کنید (بخشی که باید درایو مورد نظر رو انتخاب کنید گزینه advanced رو انتخاب کنید وسپس فرمت)

majid 59
13-11-2012, 01:12
با سلام دوستان من میخوام اصل بودن ویندوز رو از طریق کد SHA1 که مایکروسافت داده چک کنم . میدونم کد SHA1 از طریق فایل iso ویندوز میشه دید اما نمیدونم چجوری لطفا راهنمایی کنید

kases
13-11-2012, 01:23
با سلام دوستان من میخوام اصل بودن ویندوز رو از طریق کد SHA1 که مایکروسافت داده چک کنم . میدونم کد SHA1 از طریق فایل iso ویندوز میشه دید اما نمیدونم چجوری لطفا راهنمایی کنید

با برنامه hash tab

لینک دانلود
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد از نصب بر روی فایل راست کلیک کنید و properties رو باز کنید در سربرگ file hash میتونید hash code فایل رو ببنید

asd723
18-03-2013, 20:41
کسی جوابی پیدا نکرد واسه این مشکل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n27: