PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهم ریختن آیکن ها در ویندوز 8

hamidreza2010
11-11-2012, 01:51
سلام عزیزان
من وقتی توی ویندوز 8 توی دسکتاپ کلیک راست میکنم بعد از منوی story by گزینه name رو میزنم آیکن ها مرتب میشن ولی اگه بازم همین کارو بکنم آیکن ها بهم میریزن.مثلا اگه مای کامپیوتر اول باشه بعد سطل آشغال و .... بعد از انجام اینکار این آیکنها میرن آخر.منظورم اینه که هر دفعه story by name میزنم آیکنها یه شکل جدید مرتب میشن.من میخوام مثل ویندوز ایکس پی آیکن ها واقعا بر اساس اسم مرتب بشن و هر لحظه تغییر نکنه.
و اگه آیکن جدیدی به دسکتاپ اضافه شد براساس اسم خودش بره سر جاش.
ممنون میشم کمکم کنید
با تشکر

amirpers
11-11-2012, 14:43
شما By Name روبزن تا به اون ترتیبی که می خوای مرتب بشه. هر سری که آیکون جدیدی اضافه بشه خود به خود مرتب میشه و اگه نشد کافیه رو صفحه دسکتاپ دکمه F5 رو یه بار بزنی.

hamidreza2010
11-11-2012, 16:15
نه عزیز مرتب که نمیشه چون امتحان کردم نشد.بعد شما اون کاری که بالا گفتم رو امتحان کن آیکونهات هر دفعه که انجام میدی به یه شکل جدید مرتب میشه
راه دیگه؟

amirpers
11-11-2012, 16:25
ببین تو ویندوز 7 هم همینجوری بوده.
وقتی یه بار میزنی درست مرتب میشه و یه بار دیگه میزنی برعکس میشه و از اخر به اول.
شما Auto Arrange رو هم فعال کن.

hamidreza2010
12-11-2012, 01:58
ببین تو ویندوز 7 هم همینجوری بوده.
وقتی یه بار میزنی درست مرتب میشه و یه بار دیگه میزنی برعکس میشه و از اخر به اول.
شما Auto Arrange رو هم فعال کن.

فعال کردم.آره درسته وقتی دوبار میزنی از آخر به اول میشه ولی من نمیخوام اینجوری بشه میخوام دقیقا مثل xp بشه که اگه صدر بار هم میزدی از آخر به اول نشه و درست مرتب کنه
حالا برنامه ی خاصی نیست که اینکارو بکنه یا از طریق رجستری بشه درستش کرد؟

amirpers
12-11-2012, 17:57
نمی دونم همچین برنامه ای هست یا نه ولی خب باید بهش عادت کنی.