PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با نصب ویندوز XP در لپ تاپ HP Probook 4530s

mat2010
09-11-2012, 11:33
سلام،من یک لپ تاپ اچ پی دارم HP Probook 4530s اصلا هیچ رقمه نتونستم xp روش نصب کنم:41:صفحه ی آبی میاد،ویندوز مخصوص با درایور ساتا رو هم روش تست کردم جواب نمیده!به تنظیمات بایوس هم دسترسی کامل ندارم یعنی اصلا نتونستم تنظیمات هارد رو تغییر بدم!میشه راهنمایی بفرمایید چه کار باید بکنم؟یکی از دوستان لپ تاپ دل داشت با تغییر تنظیمات بایوس روش ویندوز xp ریختیم ولی این اچ پی اصلا راه نمیده!ممنون

Farshid72
09-11-2012, 11:54
شما باید اول از قسمت دانلود تو سایت hp درایور های لازم برای نصب ویندوز رو دانلود و نصب کنید
در ضمن تو قسمت بایوس قمسمت set sata as رو به گزینه های مختلف تغییر بدین و امتحان کنید

ssiinnaarad
09-11-2012, 12:44
اول درایوراشو بگیرین و اینم بگم هر ویندوز ایکسپی به لب تاب های جدید نمیخوره یه خوبشو بگیرین

rzgh
09-11-2012, 21:14
شما از ویندوز ایکس پی گردو استفاده کنن همه درایوار ها توش هست

mat2010
10-11-2012, 11:14
ممنون از همه:20:
با راهنمایی های شما مشکل رو حل کردم:10:،من برای بایوس لپ تاپ پسورد ادمین تعریف نکرده بودم به همین علت به تنظیمات دسترسی نداشتم،از سایت اچ پی یک pdf دانلود کردم که توش توضیح داده بود باید چکار کنم و بعد تظیمات هارد و به IDE تغییرش دادم:20:

Enabling BIOS preboot authentication
Before a BIOS user can be provided with preboot authentication, a BIOS administrator password must be created.
1. Boot the system, and press f10 to enter the BIOS setup.
2. Select Setup BIOS Administrator Password from the Security menu.
3. Follow the prompts to create and confirm the new administrator password.