PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : احتمال کاهش قیمت ال ای دی وجود دارد؟!

vahid1414
08-11-2012, 19:15
سلام خدمت دوستان من می خواستم ال ای دی ال جی مدل LM76100 رو خریداری کنم آیا احتمال پایین آمدن قیمت ها وجود دارد یا زودتر باید اقدام به خرید کرد در ضمن اگر دوستان قیمت روز این مدل رو قرار بدن ممنون میشم .

vahid1414
08-11-2012, 20:22
کسی جواب نمیده

amir_t6262
08-11-2012, 21:38
در مورد قیمت اصلا نمیشه پیش بینی کرد.
این را در نظر بگیرید که امروز اعلام شد که ثبت سفارش یک سری کالاها از جمله لوازم خانگی از امروز ممنوع شده است

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فهرست-۷۷-کالای-ممنوعه-وارداتی-لوکس

بهمین علت اگر این کار انجام شود مسلما هر چه جلوتر رویم این کالاها کمتر و در نتیجه قیمت آنها افزایش خواهد یافت.

البته ممکن است همین چندروز دیگر این مصوبه تغییر کند ( مثل مصوبه ممنوعیت صادرات برخی کالاها که بعد از چند روز تغییر کرد)

بهرحال نظر من این است که فعلا هر چی جلوتر رویم قیمتها بیشتر میشود.

در مورد LG هم دوستان زیادی صحبت کرده بودند که کیفیت پنل مدلهای LG پایین آمده است. این موضوع را در نظر بگیر.

vahid1414
08-11-2012, 22:33
شما چه مارک ومدلی رو با همین امکانات پیشنهاد می کنید

vahid1414
09-11-2012, 09:21
با تشکر از توجه شما

amir_t6262
09-11-2012, 10:29
راستش مارک و مدل پیشنهاد نمیدهم.
فقط در یکی از تاپیکهای همین فروم خواندم که چند تا از دوستان از مدلهای جدید LG گله کرده بودند که تصویرش لرزش داره و ... .
حالا ایراد از تلویزیون آنها بود یا نه هم معلوم نشد.

منظورم این است که شما خودتان بیشتر تحقیق کنید تا انشاا... با توجه به هزینه ای که میخواهید بکنید، بهترین و مناسب ترین مدل را خریداری نمایید.

همساده
26-11-2012, 16:36
سلام خدمت دوستان من می خواستم ال ای دی ال جی مدل LM76100 رو خریداری کنم آیا احتمال پایین آمدن قیمت ها وجود دارد یا زودتر باید اقدام به خرید کرد در ضمن اگر دوستان قیمت روز این مدل رو قرار بدن ممنون میشم .

وحید جان
با این وضع قیمت ارز، هیچی پایین بیا نیست
شما هم به نظرم یه چسز عمری بخر که نخوای تعویض کنی یا مشکلی براش پیش بیاد که تا چند وقت دیگه ممکنه قطعه هم پیدا نشه
من بهت پیشنهاد می کنم hx900 سونی برداری. خیلی گرونه ولی کاراییش خیلی خوبه. البته خیلی ها میگن به قیمتش نمی ارزه ولی اگر یه مقدار ارزون تر و با کیفیت عالیمیخوای شارپ 8300 هم گزینه خوبیه اینم کیفیت تصویرش خیلی خوبه و پنلش هم اصل ژاپنه مثل سونی
در کل یه چیز عمری بخر