PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ذخیره فایل های آپدیت برنامه های مترو!!!!

AmirSorna
08-11-2012, 13:19
سلام خسته نباشید.

من برنامه های مترو رو از استور آپدیت کردم.......

راستش یکم زیاد بود الان می خوام ویندوزم رو عوض کنم.....میشه بگین چطوری باید فایل های اپدیت رو ذخیره کنم تا دیگه مجبور نشم بعد نصب ویندوز جدید برنامه ها رو دوباره آپدیت کنم؟؟؟

AmirSorna
08-11-2012, 20:24
کسی نبود جواب مارو بده؟!؟!؟!؟!:41:

hamidreza2010
09-11-2012, 01:45
آپدیت کردی؟چطوری؟
آخه هر کس ویندوز 8 رو آپدیت کرده کرکش از کار افتاده بعد دیگه نمیتونن کرک کنن

arman1133
09-11-2012, 02:49
دوست عزیز من خیلی گشتم تا برنامه ای پیدا کنم که اگر مجبور به پاک کردن ویندوز شدم بتونم صرفاً تنها از app های درون مترو بکاپ بگیرم که تا حالا چنین چیزی نیومده و فعلا نمیتونم باید ویندوز 8 را ریفرش کنم.اما شاخه ای که تمامی app ها درونش قرار میگیرند در ادرسهای C:\Program Files\WindowsApps که این شاخه مخفی از نوع سیستمی هست و C:\ProgramData\Microsoft\Windows\AppRepository ب اضافه یه 8 تا فایل سیستمی هست در شاخه system32 که اول نام تمامی این فایل ها appx هست .از اینا برا روز مبادا بکاپ بگیر.مثلا من خودم دود 2.5 گیگ از store برنامه و بازی دانلود کردم و بکاپی که از این شاخه C:\Program Files\WindowsApp گرفتم حدود 3.5 گیگ بود که منطقی هم به نظر میرسه و مابقی حدود 50 مگ.البته میتونی از دریه شرایط ایدال از کل ویندوزتم image بگیری داشته باشی .

danialia
10-11-2012, 12:18
فقط کرک 7 آبان کار میکنه. من هم ویندوز رو آپدیت کردم و هم از استور دانلود کردم.

hamidreza2010
11-11-2012, 01:26
فقط کرک 7 آبان کار میکنه. من هم ویندوز رو آپدیت کردم و هم از استور دانلود کردم. دوست عزیز یعنی شما میگین با این کرک ویندوزتون رو اکتیو کردین بعد آپدیت هم کردینو کرک شما از کار نیوفتاد؟ اگه اینجوری باشه که عالیه.پس بی زحمت لینک دانلود این کرک رو میذارید؟

amirpers
11-11-2012, 14:50
شکا مشکل کرک دارید و من یه مشکل دیگه.
چرا من store رو میزنم این صفحه رو نشون میده ؟
نسخه ویندوزم هم همون 9200 هستش که ظاهرا همون ریتیله.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamidreza2010
11-11-2012, 16:19

ببخشید این تاپیک مال مشکل شماست من پستم اشتباه بود ولی من بلد نیستم وگرنه کمکتتون میکردم.فقط برام جالب بود یه نفر ویندوز رو کرک کرده و کرکش از کار نیوفتاده؟

AmirSorna
11-11-2012, 21:38
بله دوستان من ویندوز رو کرک کردم و حدود 500 مگابایت هم فایل اپدیت اومد اپدیت کردم کرک هم کار میکنه.کرک واسه 9 ابان هستش.......از استور هم برنامه های مترو رو مثل .Reader. Weather.Music.Video.Mail آپدیت کردم.خلاصه حجمش خیلیه...

arman1133 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز میشه واضح تر توضیح بدی؟؟ممنون میشم....

Gregar
11-11-2012, 23:56

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فکر کنم باید از چیز پی ان استفاده کنی . معمولا وقتی یه سری رو بد نشون میده احتمالا از کانکشن هست که شیلتر میکنه .

ask_bl
12-11-2012, 00:51
سلام دوستان
لطفا برای مشکلاتتون تاپیک جدا بزنید تا شخصی که تاپیک رو میزنه بتونه مشکلش رو پیگیری کنه ...
ممنون

arman1133
12-11-2012, 03:29
دوست عزیز فعلاً شما دو راه حل دارید برای دفعات بعدی که مجبور به نصب ویندوز میشید نخواهید آپدیت کنی app نصب شده ویندوزتو .
1 -بجای نصب تمیز از نصبه جدیدی (که این قابلیت در ویندوز 8 گنجانده شده استفاده کنی)نمیدونم در مورد ریفرش 8 اطلاعی داری یا نه اما بسیار راحته ویندوزتو کامل پاک میکنه یکی دیگه نصب میکنه بدون اینکه برنامه های که از استور دانلود کردی به همراه اپدیتش بره.البته بگم که اپدیت خود ویندوز از بین میره اما اپدیت تمامی app store ها میمونه به همراه برنامه هاشون.
2-در یه حالت ایدال مثلاً شما تازه ویندوزتو نصب کردی و کلی برنامه مترو هم نصب و اپدیت کردی از سیستمت یک ایمیج میگیری برای دفعات بعد
هرکدوم از دو گزینه بالا را شاید بلد باشی اما اگرم نبودی تو همین سایت درموردش نوشته شده.
اما مسئله بعدی که وجود داره تمامی برنامه های مترو در قسمته تحط امنیت زیاد در آدرس C:\Program Files\WindowsApps نگهداری و نصب میشه.این شاخه مخفی از نوع سیستمی هست.شما اگر میخواهی از دو روش بالا استفتده نکنی فعلا بهتره از 2 شاخه زیر بکاپ بگیری .
C:\Program Files\WindowsApps
C:\ProgramData\Microsoft\Windows\AppRepository
شما از اینا یه کپی بگیر فعلاً .
در چند سایت خارجی مطالبی در مورد بکاپ گیری ار مترو بوسیله بکاپ از این دو شاخه که نام بردم و چند فایل سیستمی که در پست اولم گفتم مطالبی گذاشتند.من خودم هنوز تست نکردم اما به زودی در محیط مجازی تست میکنم ((مهم کپی کردن این دو شاخه و دیگر فیل های مرتبط نیست مهم برگرداندن این شاخه ها با توجه به سطح امنیتی که ماکروسافت براشون تعریف کرده یه کم کارو پیچیده کرده)) اگر ok شد با جزییات کامل براتون میگم که بتونید فقط و فقط از برنامههای داخل مترو به همراه اخرین اپدیت هاش بکاپ داشته باشید.

AmirSorna
12-11-2012, 17:51
خیلی ممنون آرمان جان.....:sq_9:

amirpers
12-11-2012, 17:58
فکر کنم باید از چیز پی ان استفاده کنی . معمولا وقتی یه سری رو بد نشون میده احتمالا از کانکشن هست که شیلتر میکنه .

امتحان کردم اما جواب نداد.

AmirSorna
13-11-2012, 13:06

شما ------ فایر رو حذف کن کاملا با وی پی ان کانکت شو Regoin رو هم روی US بزار....

mahni1390
13-11-2012, 13:30
شما می توانید این راهنما را مطالعه کنید:
hinetwork.ir/1391/05/راه-دسترسی-به-ویندوز-استور-در-ویندوز-8/ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]راه-دسترسی-به-ویندوز-استور-در-ویندوز-8/)

---------------
مهاجرت به کانادا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

majid 59
13-11-2012, 14:27
این دو تا برنامه رو دانلود کن بعد ران کن EnableLoopbackUtility و
Fiddler4Beta بعد اچ تی تی پی اس یا چیز پی ان ران کن
نرم افزار EnableLoopbackUtility همه تیک هاشو فعال کن حالا برو حالشو ببر
این دو تا نرم افرارو تو نت سرچ کنی پیدا میشه نبود بگو برات اپ کنم

hamidreza2010
13-11-2012, 16:48
این دو تا برنامه رو دانلود کن بعد ران کن EnableLoopbackUtility و
Fiddler4Beta بعد اچ تی تی پی اس یا چیز پی ان ران کن
نرم افزار EnableLoopbackUtility همه تیک هاشو فعال کن حالا برو حالشو ببر